IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
9. črc 2013

@brsh tam to prostě nikdo nebere na žádným čísle, bud nedostupný anebo schránka

akdar5
9. črc 2013

@orin77 asi to určují podle velikosti.

brsh
9. črc 2013

@janice_opice uz lezim a cpu se mrozem,.sefe😉 volam na tohle: 775 590 775 😉 zkousej. Treba je tam sama recepcni a trva to nez dobehne 🙂

janice_opice
9. črc 2013

@brsh ne tam je schránka......... ale zkusím to ještě.....

brsh
9. črc 2013

@janice_opice mozna tj vyply, kdyz tam.nejsou. Muzu Te objednat pristi tyden, az pujdu na krev. Kdyz se nedovolas 😉

pidisek
9. črc 2013

Ja sezrala kilo lusků 😀

janice_opice
9. črc 2013

@brsh já tam poslala mejl s kontaktem na sebe, kdyžtak bych ti písnula ju ,když se mi neozvou ju?? mOc díky🙂

janice_opice
9. črc 2013

@pidisek Příjemnou střelbu 😀 😀

brsh
9. črc 2013

@janice_opice jasny, neni prob. Jdu 17tyho 🙂

janice_opice
9. črc 2013

@brsh děkuji

pidisek
9. črc 2013

@janice_opice oni dokonce hrášek hodne doporucujou v těhu 🙂

janice_opice
9. črc 2013

@pidisek já na něj mám taky chut strašnou miluju ho tak si ho půjdu koupit cestou z práce at si manža užije 😀

pidisek
9. črc 2013

@janice_opice 😀 😀 😀 ja bych potřebovala zbavit se tý zácpy konečně 🙂 🙂 ale břicho se uz zmenšuje... Asi odeznívá definitivne nasledek stimulace zejo?

pidisek
9. črc 2013

@janice_opice jak ti je holka? Ja jsem neskutečně unavená.... Jako nikdy v zivote jeste....

coralin
9. črc 2013

@petulak1988 to je dobrý, že Ti přiklepli lázně.. já to zkoušela u svého gynekologa i u praktický a nic... neuspěla jsem .. dali ti je klasicky po IVF?

pidisek
9. črc 2013

Holky muzu kafe??? Ja miluju turka....

pidisek
9. črc 2013

@coralin to by to měli dat ale bez problemu pokud se lecis na neplodnost!!!!!!!!

pidisek
9. črc 2013

@coralin pry Pojistovny nekdy vyžadují genetiku, pak to schválí v poho... Ale ja bych bojovala - neplodnost je nemoc a basta!!!!!!!!!

coralin
9. črc 2013

@pidisek to je a kort s těma mejma NK buňkama. Doktorka mě na tuhle diagnózu nechala docela dlouho doma, ale lázně mi dát nechtěj. Zkoušela jsem to i v caru.. tak to ještě zkusím, chtěla jsem lázně využít před IVF a oni říkali, že když jdu do ISCCI tak na to prý lázně nepotřebuju:(

coralin
9. črc 2013

@brsh mě zajímalo to staré město, máme rádi památky... 🙂

pidisek
9. črc 2013

@coralin achjo to je boj teda..... Ja bych zkusiila jít na pojišťovnu osobně s lékařskou zprávou

coralin
9. črc 2013

@pidisek s tím štosem lékařských zpráv🙂? a oni mi řeknou, že v tom neuměj číst...ale zkusit to můžu, příští týden jdu na imuno tak zkusím poprosit i doktorku🙂

pavlina1976
9. črc 2013

Ahoj holky, teď jsem se vrátila z Prahy, byla jsem odvézt dceru s babičkou na letiště, za půl hodky budou přistávat 😉 . Teda fakt jsem jim záviděla 😉 . Jsem dneska nějaká hotová......

pidisek
9. črc 2013

Ja furt spim

petulak1988
9. črc 2013

@coralin nevim jestli mi je priklepnou ale zitra jdu do caru tam mi po telefonu rekli ze mi pripravi papiry pro obvodaka a ten mi ma napsat zadost na pojistovnu a s tim tam pak dojit tak uvidim...kdyz je neschvali pojedu jako samoplatce asi..

janice_opice
9. črc 2013

@pidisek já jsem kupodivu ted nějak v pohodě jen mám břicho jako balonnn🙂) hele kafe určo ne a když tak tura stopro néééééé já už piju 14 dní kafe bez kofeinu, jinak jsem měla jednou kafe z dolce gusta🙂
@pavlina1976 mnooooo já ttakhle v neděli vezla bývalou švagrovou s manželem a taky jsem záviděla🙂) a pavlí jak je kočko?

Jinak manža dneska přinesl zásobu injekcí tak jsem sii na ně našla takovou ozdobnou krabici at to má štábní kulturu, ale teda to až do sebe napíchám všechno tak budu děratá:( a bude skrz mě těma dírama vidět.)
a tay jsem ted testovala, protože jsem našla asi 6 testů z posledně a utrogestan 😀 😀 čárka je snad furt pěkná, není teda silná jako kontrolní,ale hlavně, že je🙂

janice_opice
9. črc 2013

@coralin co to je za kravinu s tim ICSI a lázněma???? vždyt tama jde o tebe a o tvou pohodu a o tvoje tělo, aby bylo krásně připravený...

lenkafel
9. črc 2013

@janice_opice jani tak teprve dneska ta mrcha dorazila a od zítřka se začínám cpát hormonama, ale co bych pro mimiska neudělala a ještě jednou gratuluji

pidisek
9. črc 2013

@janice_opice ani laté ty pytličky 2v1?

janice_opice
9. črc 2013

@pidisek hele to asi jo, ale fakt třeba jedno denně nebo obden - kafe je pro mě taky nejhorší, ale to bez kofeinu od nescafe docela jde, ted jsem si právě koupila i decafenaito do dolce gusta a to je taky dobrý-..🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru