• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@pavlina1976 jojo i malinka to říkala:D
@jaka17 ajooojjj ja bylo na chatě?? děkuju moc ale fakt jsem strachy strašně podělaná:slight_smile: snad to dáme :slight_smile:
9. črc 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice naprosto chápu, ale prostě je to bomba, užívej si to ...nemám slov, fakt jsem ti to hroozně přála.no holt budu držet palce dál a dál, což je super stav... :grinning: :grinning: :grinning:
Já teď jsem trochu mimo, v pátek ráno letíme na dovču k moříčku a chalupa taky krása, buřtíky, koupálko, jako zamlada...
no ale v srpnu jsem tu zpátky doufám v plné síle...Te´d aby to vyšlo i dalším a byla z toho// tsunami...
9. črc 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no já to vidím všechno pozitivně, čápi to zaručujou...taky na tebe myslím, děvče...
9. črc 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no a ty přijedeš od moříčka a hupsneš na mrazáčka a bude // té jasný přece :wink: :wink: :wink:
9. črc 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska tu končím jdu se koukat na film nebo jdu natáhnout břuch páč dostávám křeče a fakt jako bych t měla dostat i do stehen to je normální??
9. črc 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - ja to nerikala, ale je to urcite pravda :grinning: :grinning:
@coralin - to my taky, ale.na to je ta Kreta lepsi :wink: jak je, Kaci? Ja se z ty vsi vyhrabu az za tyden, tak.vubec nemuzu psat. Vysazujes?
9. črc 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh @pavlina1976 jasně říkala to malinka totiž :D
9. črc 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou nocenku holky moje jdu dát Vikingy spát už ponocujou:slight_smile:
9. črc 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 děkuju moc :wink: , to víš jak se blíží testování tak začínám být víc a víc nervozní :wink: , ale jsem v pohodě, hodně tomu věřím, tak jestli to neklapne, tak to bude mazec, ale to je vždycky :frowning2: . Co ty? Odpočinula sis na chaloupce? Už jsi se dostala do formy? Taky jsem si říkala, že bych začala zase cvičit jak ďas :grinning: , mám břicho jak ve třetím měsíci.....To víš, grilovačky atd, neošidím se a trochu se vymlouvám na hormony :grinning:
9. črc 2013 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice krásné sny :grinning:
9. črc 2013 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dobrou a pohlad brisko :wink:
9. črc 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek teda , ted se musim ozvat, s tim kafem je to fakt blbost. Ve vsech Carech kde jsem byla rikaji to same, vzdy se na to ptam. Pokud ma zena zvyk pit 2-3 kavy denne, tak naopak nema davku kofeinu hned ze zacatku vysadit uplne, ale dprat si jedno preso s vice mleka denne. Ja mam tedy hodne nizky tlak stale, tak se boji, abych bez kavy nekolabovala :wink: Jak ti je, opatruj se a uzivas radost?:slight_smile:
9. črc 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akdar5 taky vubec nevim a docela by me to zajimalo..

Holky me uz tak strasne boli 2 dny hlava :frowning2: Jako za okem tak sem myslela ze migrena ale zase mam trochu rymutak nevim jestli dutiny a do toho me boli krcni pater tak i od toho to muze byt a nevim jak si s tim poradit kdyz nevim pricinu..
9. črc 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 díky, chaloupka fajn,ale byla jsem odříznutá od světa, tak dočítám...no už se těším na ty tvoje //..snažím se ,běhám poránu tak tři kiláčky, pak cvičím, na dovču jen s polopenzí, tak snad něco do srpna shodím...ale jsem rozežranááááá :grinning: břicho mám zatím pořád pěkný..ale to se snad stáhne...nebo že by naopak v srpnu narostlo???? :grinning: :grinning: :grinning: to vy s janicí už budete pěkný těhule... :grinning: :grinning:
9. črc 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek no hraskem se zacpy nezbavis :grinning:
9. črc 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to se vratis v plne sile na dalsi pokus!! :grinning:
9. črc 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak u nas se zazrak nakonec asi nekona.delala jsem si test do sbirky a tam nic a ani na dalsim.:((((((((((.jdu jeste ted ns krev,ale asi je to jasny.
10. črc 2013 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go ahoj dobre ranko to je husty, ze uz se takhle budím :slight_smile: to kafe si myslím by jedno škodit taky nemelo... Jen člověk furt dedukuje co jo a co ne a blbne z toho......ja si uzivám... Porad mám pusu kolem dokola hlavy, si musí všichni myslet ze jsem debílek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: co ty?
10. črc 2013 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 chichichi no ja vím, ale kdyz ja jak vidím lusk tak nic jiného nevidím :grinning: :grinning:
10. črc 2013 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neeeeeneeeeeee co je to za blbost....to jsou spatny testy... Takhle rychle by to nezmizelo.....:frowning2:
10. črc 2013 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice fakt neblbni co to je za testy???????? A dnes jsi který den??????
10. črc 2013 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak coooooo??????? Musíme něčím rozveselit Janu, tak věřím, ze mas dobré zprávičky!!!!!!
10. črc 2013 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak u nas se zazrak nakonec asi nekona.delala jsem si test do sbirky a tam nic a ani na dalsim.:((((((((((.jdu jeste ted ns krev,ale asi je to jasny.
10. črc 2013 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. črc 2013 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. črc 2013 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to nemůže zmizet během par hodin mas blbej test fakt.... Chjo... Myslím na tebe, mas tam ode me srdíčko.....
10. črc 2013 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@no treba nejaky to biochem. :( jdu na tu krev.....dekuju moc za srdicko.ty testy byly dva
10. črc 2013 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mám krev az v úterý...ty to nas nějak brzo... Jdu o den Min než ja navíc.... Holka to není možný..
10. črc 2013 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja krev nemam vubec zasla jsrm si na ni sama.
10. črc 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kup si nejaký citlivý test...
10. črc 2013 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek