IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

renda12
14. kvě 2013

@malinka_02

jj taky doufám.děkuji za podporu

visnu
14. kvě 2013

@malinka_02 po utrogestanu mi taky bylo divně.. to je driák

brsh
14. kvě 2013

@malinka_02 ježiš, vždyť já vim 😀 Já jsem pitomá - mám hrozný nervy a už nepřemýšlím.... promiň. Jak Ti je, válíš se?

Holky, já skončila s Pregnylem na pohotovosti - zůstala mi jedna ampule s rozpouštědlem v ruce, takže jsem s tou druhou pelášila tam a tam mi ho ďobli. Ještě, že tak. Docela bolavý pigárko... já mám nervy na pochodu 😒 Chci se jen zeptat těch, co jsou po OPU - je to teda takový blbý, ale v CARu mi nikdo nic neřekl. Mám se oholit předtím? A co vzít s sebou? Díky 😉

amadores
15. kvě 2013

@brsh holení jen běžné, jak si sama zvyklá,nic víc není třeba.
S sebou košili,přezůvky,bílé ponožky,něco na čtení,pití a něco i k jídlu malého k zakousnutí se pak do prázdného žaludku hodí...žádné šperky a s odlakovnýma nehtama.A pokud jsi ještě neodevzdala, tak předoperační,vyplněné papíry se souhlasem z Iscaru,snad jsem nic nezapomněla...

amadores
15. kvě 2013

@malinka_02 se mnou utroš tentokrát mává jak blázen.Motá se mi hlava, jsem jak po 6dl vína 😀 ,hučí mi v hlavě,spím i přes den,jsem jak mátoha.Vůbec to nechápu, jak je to možné, při minulých IVF jsem o tom, že ho beru vůbec nevěděla...až půjdu na ET, tak se musím zeptat, jestli není něco jiného jako alternativa,tenhle stav bych 14 dní nepřežila...

peta2010
15. kvě 2013

@brsh to se mi stalo asi dva měs.zpětně.... praskla mi ta vodička,tak jsem volala do nejbližší lékárny v neděli a tam mi dali jé jak se to jmenuje fízák tomu říkají ..jo fiz.roztok,stím jsem to smíchala 🙂

peta2010
15. kvě 2013

@visnu a ty utroš jíš??

peta2010
15. kvě 2013

@amadores a ty též utroš jíš?

amadores
15. kvě 2013

@peta2010 zkoušela jsem jíst i zavádět

peta2010
15. kvě 2013

@amadores si vzpomínám,že když jsem ho jedla, byla sem jak poťapaná, te´d co zavádím,je vše ok 🙂)

amadores
15. kvě 2013

@peta2010 já teď dva dny zavádím a včera večer to bylo snad nejhorší.Večer jsem si musela jít lehnout ještě za světla do postele ☹

peta2010
15. kvě 2013

@amadores si nemusím dávat utroš,abych šla spat za světla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nellalucia
15. kvě 2013

Dobré ranko, koukám že řešíte utorgestan...doktor mi ho vyměnil za crinone gel..a je podle mě lepší...

meyryen
15. kvě 2013

@visnu Beru 1xráno 5tkový, v případě těhotenství se snižuje na pulka denně a bere se cca první tři měsíce. Snáším ho docela dobře, až na ten nateklý obličej a akné na bradě, ale s tím jsem měla problémy vždycky, jen se to teď zintenzivnilo 😀

lucavka
15. kvě 2013

Ahoj holky. Koukám že jste se tu bavili o vedlejších účincích. Tak po utroši sem mi motá hlava a mám migrény. Jsem celá oteklá, nevím přesně po čem. Pořád mi teče krev z nosu. Asi z anopyrinu.

meyryen
15. kvě 2013

@lucavka Tak to je hodně nepříjemné, utr. zavádíš nebo polykáš?

sasanka033
15. kvě 2013

@coralin no ja jsem studovala andragogiku na FFUK, takze mam hromady materialu, tak ti nabizim,kdyby ti neco chybelo..ale nevim co se u vas skryva pod pojmem personalistika, protoze v praxi to znamena back office a papirovani.

lucavka
15. kvě 2013

@meyryen já utroš zavádím ráno a večer po dvou tabletách a v poledne polikám dvě tablety duphastonu, který by měl být to samé.

meyryen
15. kvě 2013

Tak to si to chudáku pěkně užíváš:(

lenkafel
15. kvě 2013

@malinka_02 souhlasim prednison mi taky nic nedělá, ale těch 6 kuliček utrogestanu......přesně jak zfetovaná....

lucavka
15. kvě 2013

Taky si myslím že nejhůr mi dělá ten utroš.

misulaf
15. kvě 2013

Ahoj holky, dlouho jsem se neozvala...nicméně dneska budu píchat šestým dnem a budu přidávat k Menopuru i Orgalutran...nevím proč, ale trochu se ho bojím 😖 ...máte s ním někdo zkušenosti?? 😅 jinak včera jsem byla na ultrazvuku a mělo by být něco okolo 11 folíků 😉

lucina100
15. kvě 2013

@misulaf já stimulovala tady tímto, krátký protokol. Folíku pak 16.

sasanka033
15. kvě 2013

@misulaf ahoj, orgalutran je k tomu, aby ti ty foliky nepopraskaly, budes to pichat az do pregnylu a OPU.

janinafox
15. kvě 2013

@jednalucka moc děkuju, to jsi hodná že jsi na mě myslela.... jsem ráda že to tak dopadlo a aspoň jedno mi dali... jinak ET je v nepříjemnosti jako klasický vyšetření, nic jsem necítila, jen pak když už jsem v sobě měla tu jejich hadičku bláznivou tak takový zašimrání, ale jinak nic 😀 jen jsem netušila jak se mi bude vléct to čekání teď - teď mi ty dny vůbec neutíkají 🙂
a jak pokračuješ ty - všechno ok?
jinak s tím proč mrazí jen 4 - nedošli do toho stádia, no :( ale třeba to je tím že jich bylo tolik že k tomu mražení vybrali ty nejlepší....

misulaf
15. kvě 2013

@sasanka033 Jojo, to jsem si vyčetla na co to je...ale někde jsem se dočetla, že ten Orgalutran má tupější jehlu 😨 než ty,kterými píchám Menopur... tak spíš z toho mám trochu strach....jinak už si připadám jako jehelníček...včera mi brali krev kvůli předoperačnímu vyšetření, odpoledne pak v CARu krev kvůli testům na pohl. nemoci a ještě večer včelička do břicha....už mám to břicho z těch injekcí nějaký bolavý 😖

sasanka033
15. kvě 2013

@misulaf to si zvyknes🙂 nevim, to jsem teda nezaznamenala, s tou jehlou...spis jsem na mela trosku alergickou reakci, pichala jsem orgalutran do stehna a hodinu jsem tam mela velkej flek jak od vcely nebo tak🙂

sasanka033
15. kvě 2013

@misulaf jinak 11 foliku je super pocet. takovej akorat, abys nemela OHSS a zaroven mela dost vajec🙂

misulaf
15. kvě 2013

@sasanka033 Já si ho mám píchat do břicha, vždycky na opačnou stranu než si píchnu Menopur, takže večer budu chytřejší 😉 Jojo, jinak k těm folíkům mi i Dr. řekl, že je to dobrý. Že je většinou lepší mít jich méně, že podle jeho zkušeností je pak vyšší kvalita vajíček. Důležitý je, aby byly všechny přibližně stejně veliký, což by jsem já mít měla... No zítra jdu na další ultrazvuk, tak uvidíme co mi řekne...a promiň, ale nepročítala jsem celou diskusi...ty taky teď stimuluješ?

brsh
15. kvě 2013

@peta2010 Stačilo by, kdyby to ukázaly sestry 🙂 Kdyby šlo jen o vodu, tak mi to je fuk...ale kdyby mi praskly i ty dvě ampule s Pregnylem, tak nevím, kde bych ho lovila... no dobře to dopadlo 🙂
@amadores - takže všechno jak před hysterkou. děkuju 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru