IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
20. kvě 2013

Ahoj holky tak coooo nějaké nové //??? Já nějak nestíhám sledovat. ve středu jdu na odběr kvůli té štítné a ve čtvrtek jdeme na konzultaci a uvidí se. Doufám, že jsou tu samé pozitivní zprávy 😉 😉 😉

kamisb
20. kvě 2013

Ahoj holky, můžu se k vám přidat ? Přiznám se , že vás čtu již dlouho dobu, ale pořád jsem jen čekala až budu v aktivní fázi. Takže teď jsem v sobotu 2v1 doufám, že to tak bude i dále. Ale taky mám obavy. Měla jsem krásný 14 folikulů, 8 vajíček, ale oplodnili se jen 3. Protože vývoj byl jen u jednoho jedničkový, tak jsem byla v sobotu na ET, do dneška se čekalo co ty zbylé dvě, ale bohužel se vývoj zastavil. Teď jen musím tedy věřit, že to jedno jediný bude stačit.

kamisb
20. kvě 2013

@brsh ..taky mi bylo řečeno, že pokud je embryo jen jedno, že je lepší když se dál vyvíjí v bříšku než mimo. Jinak já chodím do gennetu a tam to prý mají takhle normálně. Já byla na OPU ve středu a v sobotu bylo 8 buněčné, teď už můžu jen doufat.

janice_opice
20. kvě 2013

jo a prosím nezapomínejte si své výsledky doplňovat do tabulky!!!🙂 at máme přehled🙂
)))) a nově příchozí snažilky taky prosím o zapisování 🙂)))
Už bych ráda tedy udělala tabulku // tak se snažte🙂 😉

kamisb
20. kvě 2013

@janice_opice ..hledala jsem a našla, doplněno 🙂

jaka17
20. kvě 2013

@kamisb Vítej, myslím, že to může dopadnout na jedničku i s jedním , já mám taky implantovaný pátý den jen jedno a snad se drží 😕 měli jsme 8 oocytů a nakonec po 5 dnech 1 krásnou blastocystičku a 3 možná na zamražení, ale zatím nevíme...

jaka17
20. kvě 2013

@janice_opice Ahoj, jaká tabulka???jsem tu nová

janice_opice
20. kvě 2013

@jaka17 já trouba jí zapomněla připojit🙂))) https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

kamisb
20. kvě 2013

@jaka17 děkuji, jak ty diskuze tak hltám poslední dobou tak mi to dává naději, doufám, že budu mít štěstí a že se udrží. Jen je to takový těžký, ale zase když jsem zvládla tu stimulaci, tak teď to čekání musím hold podpořit vírou, že to bude dobrý. Sice jsem jeden den málem už tu 3tí injekci nepíchla, ale nakonec jsem se přemohla.
Tobě držím palečky ať to dobře dopadne. Nezbývá než čekat.

brsh
20. kvě 2013

@jaka17 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
Tuhle tabulku postupně všechny vyplňujeme a doplňujeme, abychom se pořád dokola neptaly - co ty, kam chodíš, čím stimuluješ a tak 😉 Tak se pěkně zapiš 😀

janice_opice
20. kvě 2013

@brsh ahojjj tak co ty holka? Uvidíme se na motosrazu anebo v lepším případě ne? 😉

brsh
20. kvě 2013

@kamisb vítej mezi námi! Tak pokud už jsi 2v1 tak pěkně odpočívej 🙂 Je to opravdu asi tak, jak píšeš. Řekli mi to samý, chodím do Iscare. Měla jsem "jen" čtyřbuněčné, ale to je asi normální, když šlo zpátky po 48 hodinách 🙂 Modlim se k němu pořád a hladim ho 🙂

@aranel6 Tak to se máte, že máš nanučky 🙂 Já nic, ale tak snad se chytla tahle beruška už je zahlodaná a poroste a poroste 😉 Ten Clexane je opruz. Já byla při stimulce ok, ale teď mi nějak stávkuje psychika

@janice_opice - čau Jani, že se taky ukážeš! Tak moc držím ve středu pěsti, ozvi se pak, co je novýho!!! 😉

brsh
20. kvě 2013

@janice_opice akorát Ti píšu 🙂 Ještě nevím, v sobotu jsem byla na ETu... bylo jen jeden bojovníček (ani jsem nedoufala v oplodění, ale je to fakt bojovník), tak teď musím počkat ještě asi tak milion hodin, než se dozvím z testu výsledek 😀 Slušně mi hrabe doma - tak já myslím, že se určitě můžeme potkat tak jako tak 🙂

janice_opice
20. kvě 2013

@brsh no holka tohle je na tom úplně to nejhorší - no ba ne - až se ti ukážou // tak pořád už jen čekáš a máš strach 😀 😀 😀 😀 a i když už máš doma pubertáka tak furt máš strach🙂)))). Jsi doma jo? já přemýšlím, že si tentokrát vezmu taky od OPU neschopenku a zůstanu doma a spíš třeba pojedu na chatu a budu se stresovat tam🙂No to bychom mohly se nějak potkat proč ne a pokecat🙂 Mně neuznali motorku na evidenčce:DDD kvůli tomu, že je vylepšená 😀 tak to ted musím vyřešit jinak🙂. No a uvidím ve čtvrrtek jak s tou štítnou, jelsti v červnu vůbec začneme 😖 😖 .. Nejradši bych se s tebou potkala už s pupkem(kterej ted teda sice mám,ale ne z těhotenství 😀 )

janice_opice
20. kvě 2013

@brsh a ten tvůj bojovník to určo nevzdá🙂 😉 😉 😉 😉

janice_opice
20. kvě 2013

@brsh já se tu moc neukazuju protože řeším moc věcí tak jsem zavalená,ale počkej až budu v procesu stimulace to Vás tu budu oblažovat od rána do večera:D

kamisb
20. kvě 2013

@brsh zatím se snažím odpočívat, ale paní doktorce to moc nešlo, mám tam blbě jizvu. Takže mě to břicho docela furt pobolívá, ale doufám, že to buď přejde nebo přejde v něco jiného 🙂
Snad ti naši bojovníčci vydrží !!! Taky na něj furt myslím ;)
Já doufala, že z těch dvou co ještě zbyla zbyde na zmražení, ale bohužel no. Tak snad to je znamení, že tenhle je opravdu ten nej a výjimečný ;)
chystám se dneska už i na malou procházku, paní doktorka říkala chodit a tím prokrvovat 🙂 tak snad to pomůže.

jaka17
20. kvě 2013

@kamisb já chodím pořád, až mi doma nadávají, ale prostě mi to nedá

kamisb
20. kvě 2013

@jaka17 já se o víkendu ještě trochu bála a včera se mi ňák motala hlava, tak jsem raději ležela ...dneska už to musím změnit a od středy chcí začít i trochu něco dělat doma. Nechala jsem si napsat neschopneku do konce měsíce, říkala jsem si, že to chce klid. Abych si pak případně něco nevyčítala. Sice už vím, že nic moc nenadělám, ale jen pro jistotu.
taky jsi doma?

martas14
20. kvě 2013

ahoj holky, mohla bych se přidat, právě jsme rozběhli náš první KET, tak aby člověk na to čekání nebyl sám 😉 Máme za sebou první úspěšné IVF z kterého nám zbyly mražáčci, tak půjdeme zkusit štěstí....
Doma už mám náplasti, ale bohužel MS pořád nikde, měla dorazit už včera a pořád nic, to je k zlosti 😠 , mám to teď sice nepravidelné, takže odhadnout kdy překvapí je sice v rámci tipů, ale teď když by jí člověk potřeboval jako sůl, tak se někde courá

hhani
20. kvě 2013

@brsh jj my taky potřebovali tak jsme se do toho o víkendu pustili aby se něco dělo,to čekání je peklo.Dnes jsem volala do caru a na zamražení nezůstalo ani jedno..takže ze 4 co byli je jen jedno co mám v sobě,tak snad se mi tam udrží...Jinak renca1978 chodí do Gestu na Praze 5..Ono je to všude všechno nějak jinak..Já zase u Apolináře po ET šla hned domu,žádné polehávání ani minutku..a holky tady píšou,že si je tam alespon chvilku nechají..To je to proč potom začneme všichni pochybovat jestli se to všechno udělalo správně...musíme doufat a věřit,že jo 😉

sasanka033
20. kvě 2013

@martas14
@kamisb
@jaka17
ahoj holky, vsechny vitam🙂 koukam, jedna matadorka a stastlivkyne, ktera uz jednoho broucka ma, dalsi dve si zrovna hreji pod srdickem to prvni🙂 takze holky, drzte se, delejte jen to, co je vam prijemny, netestujte moc brzy, at nemate nervy a pak se tesime na vase // fotky!🙂

brsh
20. kvě 2013

@janice_opice Buď v klidu, začneš se stimulkou jak nic. A za chvíli se potkáme s pupíka, teda těhotenskýma! Já jsem taky nafouklá jak bejk, ale je mi to fuk. A tím, že jsem doma, tak mi je to tuplem fuk 😀 😀 Já se taky snažím být co nejvíc na chatě, ale teď je moc brzo po ETu, tak se válim u mamky a ta se mi stará o Leftyho - aby mě netahal při venčení 😉 Tak zlom vaz a koukej se ozvat ve čtvrtek nebo v pátek co a jak 😎

martas14
20. kvě 2013

@sasanka033 děkuji za přívítání, ty jsi myslím psala, že jdeš taky do Ketu viď? Vidím, že tobě už ms došla, takže už jsi rozjela vlak 🙂 to ti moc přeji ... taky už bych ráda, kdyby si potvůrka přišla, to je stejně děs, jak na všechno kolem umělka člověk jen čeká ☹

brsh
20. kvě 2013

@hhani no Hani, nás nechali ležet přes půl hodiny. Sestřička říkala, že se tam můžu válet třeba celej den - ale že to stejně všechno dělají jen pro naší psychiku, že to prý není vůbec důežitý... takže žádnej stres. Můžu Ti říct ( i tady takhle veřejně), že když jsem šla na záchod, tak jsem se fakt bála, že embryjko vytlačim 😀 😀 😀 No praštěná, ale tu hlavu nedokážu nějak inteligentně řídit 😀

sasanka033
20. kvě 2013

@martas14 jo, to je pro nas netrpelivy velkej trest🙂 porad jen cekas a cekas🙂 ale ted jsem ms dostala driv, asi jak jsem rozhozena. je fakt, ze i pred stimulaci na ivf jsem to dostala driv, asi u me nastesti ty nervy fungujou obracene - nemam zpozdeni, ale kratsi cykly🙂
jdeme ted do prvniho KETu, mame jen jednoho nanucka, tak se modlim, aby prezil rozmrazeni, to me fakt desi. jinac zas dalsi ivf v zari nejdriv no...ale ted to musi vyjit, je to uz velky embryo, trochu zabrzdeny po tatinkovi 😀 ale vo to vetsi bojovnik🙂

sasanka033
20. kvě 2013

@brsh to te muzu uklidnit, ze to jsem mela taky🙂)) nejradsi bych po ET tak tejden jen horizontalne levitovala 😀

brsh
20. kvě 2013

@kamisb Přejde, za chvíli budeš objímat mísu 😀 Já byla dneska dvakrát venku, jednu na středišku na píchnutí a ještě před chvílí pro pinzetu na klíšťata. Hafan měl takový pidi klíště, i přesto, že má obojek proti breberám... tak jsem to musela vyndat. Ale hned po procházce jsem si dala dvacet, Utrouš se mnou dělá divy. Připadám si, jak když beru prášky na spaní 😎

kamisb
20. kvě 2013

@brsh já už byla dvakrát těhotná, sice to ani jednou nedopadlo, ale musím říct, že mi ani jednou nic nebylo. Ale třeba to tělo vědělo dopředu no. Takže teď se budu klidně s mísou mazlit 🙂
procházku jsem už absolvovala a teď jsem si vlezla na zahradu pod pergolu a nic nedělám. Já teda jsem unavená i bez utrouše, takže nevím jestli na mě působí ...snad aspoň funguje tak jak má.
Klíšťata jsou potvory, tak hlavně pozor at nemáš někde poraněnou kůži až jej budeš vyndavat.

hhani
20. kvě 2013

@brsh jo tak to chápu..ja když šla tam odsud tak jsem se bála jít aby mi hned nevypadl a když jsem přejížděla most u Štvanice kde jsou kostky na silnici tak jsem se modlila at už jsem na druhé straně a nejraději bych autu dala křídla aby to pěkně přelétlo😀 ..jsme fakt praštěný,ale jiný to už nebude 🙂..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru