IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

brsh
20. kvě 2013

@kamisb - to je smutný s tím neúspěchem - dělali Ti testy na krevní mutace? Tam by mohl být zakopaný pes... Jinak já se klíšťata vůbec nedotknu, s tou pinzetou nemusím 😉

@hhani - no přesně. Já na přítele: nejezdi přes ty díry, ať ho nevysypu 😀

kamisb
20. kvě 2013

@brsh no mám snad hotový už všechno, sem tam drobnosti našli, takže jsem dostala prednison a fraxiparin. Ale co jsem tak koukala to stejně dost holek dostává i tak preventivně. Ale je pravda, že ty hodnoty mám trochu zvýšený, tak snad to už teď klapne, když do sebe cpu takových věcí.
tak to pak jo, my máme taky psi (teda feny), ale jsou rodičů manžela, takže tohle všechno obstarává tchán.

lenkafel
20. kvě 2013

@hhani já taky ještě počkám a taky držimm palce

renca1978
20. kvě 2013

@brsh ahoj, ja byla v Gestu, Praha na Smichove

renca1978
20. kvě 2013

@jaka17 Ja jsem tomu vubec neverila, ze by to mohlo vyjit...............ale ted uz diky tomu vim, ze staci klido jen jedno kvalitni vajicko 😉 Drzim palce 🙂

magdous
20. kvě 2013

Kočeny jsem dnes 14.den po KET. Ranní test z moči negat., byla jsem ještě u gynek.na test z krve. Je možné, že i když z moči byl test negat, že v krvi tomu bude jinak? Navíc mi dělal dr UTZ, kde snad údajně něco málo viděl, ale já viděla veliký prd leda.... 😉

eevvaa
20. kvě 2013

@renca1978 ahoj tam chodím taky, ale v dubnu se nezadařilo, tak snad až ve červenci ten KET

lenkafel
20. kvě 2013

@magdous jojo možné to je, někdy je hcg v moči málo a v krvi se to ukáže, určitě ještě neztrácejte naději

magdous
20. kvě 2013

@lenkafel děkuji za optimismus, já ho mám totiž pomálu... 😒

lenkafel
20. kvě 2013

@magdous musíme si přece pomáhat....jestli se nepočítá den ketu, tak jsem 11den po ketu a testování mě čeká, takže zatím mám optimismu hafo 🙂

magdous
20. kvě 2013

den zavedení se nepočítá...držím pěsti, určitě to vyjde 🙂 🙂

lenkafel
20. kvě 2013

@jednalucka to je pravda a my všechny tady ho potřebujem co nejvíc

renca1978
20. kvě 2013

@eevvaa ahoj, tak to je mi lito ☹ ....ale zase je pozitivni, ze se Vam podarilo nejaky miminka zamrazit 😉 To je velika vyhoda, Drzim moc palce, at to vyjde 😉

lenkafel
20. kvě 2013

@magdous děkuji i já přeju štěstí vám ať se to ukáže v krvi

magdous
20. kvě 2013

no zítra budu vědět víc, takže buď a nebo...děkuji 😉

lenkafel
20. kvě 2013

@magdous určitě to vyjde, zkuste ještě věřit

brsh
20. kvě 2013

@kamisb Tak když máš fraxiparin, tak tam možná něco je špatně. Vím, že to hodně doktorů neřeší, až třeba po druhým potratu posílají na testy. Což nechápu, když je to jeden odběr krve a může to být díky prevenci vše ok. Takže teď do třetice všeho dobrýho s Fraxiparinem 😎 A ten jsi nafasovala v CARu? Mě ho nechtěla dr nejdřív dát, že prý ho píšou až od ETu...ale přijde mi to kontraproduktivní, když do sebe při stimulce rveš tolik hormonů. Napsala mi ho nakonec obvodní 😉

kamisb
20. kvě 2013

@brsh ne z Caru mě poslala loni v řijnu na Imunologii, tam našli zvýšený NK buňky a dostala jsem ten prednison. A po ZT v prosinci mě odtamtud poslali na hematologii. A tam doktorka řekla, že když už to je vlastně podruhý, že mi ho dá každopádně no a pak z krve vyšli zvýšený nějaký D-dimery či co to je a to se tím pry potvrdilo. Aspoň jsem to tak pochopila. Takže u mě to asi preventivní není, tak snad to pomůže. Ale když jsem byla na OPU tak jsme tam ležely 3 na pokoji a měly jsme ho všechny tak nevím no. Jinak už fakt nevím kam by mě měli hnát, laparku mám taky za sebou.

kamisb
20. kvě 2013

@brsh no na mě se taky nejdřív doktorka divně tvářila proč bych ho jako měla mít. Ale nakonec dala na doporučení tý doktorky a v pohodě ho napsala, ale další várky pokud to vyjde už budu dostávat na tý hematologii.
Si myslím, že lepší píchat jednu injekci navíc než něco zanedbat. Takže je fajn, že ti ho jiná doktroka předepsala. Přeci jen zkoušíme co se dá.

brsh
20. kvě 2013

@kamisb - tak alespoń, že se to už řešilo a nic nezanedbali. To máme věci - fakt je, že čert sere vždycky na jednu hromadu. Tohle přísloví se mi už potvrdilo několikrát. No doufám, že jsme si to už tady všechny vybraly 😉 Já mám leidena, takže si myslím, že mi ho měla dát automaticky už ke stimulce. Alespoň tak mi to řekla moje dr z hematologie, i ta obvodní. Druhý balení už jsem dostala automaticky v CARu. Snad to k něčemu bude 😉

jaka17
20. kvě 2013

@magdous ahoj, nevzdávej to, já dokud mi nepřijde MS, tak na nic nedám....test nemusí vyjít hned..

jaka17
20. kvě 2013

@renca1978 Díky, dneska po obědě mi bylo tak na zvracení, že jsem si zase říkala, že už jsem buď přehormonovaná, nebo fakt těhu... 😝

magdous
20. kvě 2013

@jaka17 děkuji za podporu...pořád nad tím přemýšlím totiž 😒

jaka17
20. kvě 2013

@hhani tak to je jasný, já už jezdím radši přes Krejcárek, abych se těm rygolům vyhnula 😀 jsme paka....jak je dneska???

kamisb
20. kvě 2013

@brsh no tak to Ti ho fakt asi měla rovnou dát. Mě občas přijde že jim vadí,že jim do toho kecá jiný doktor. Tak ale hlavně že jsme je dostali. Já mám krabičky na celý měsíc dopředu, abych nikam nemusela jezdit.
taky doufám, že už je vše vybraný, už se na nás přeci musí štěstí dostat 🙂 a za nějakou dobu usmát naše sluníčka 🙂
A kdy máš testovat taky 31.5. nebo máte jiný termín. V ten pátek mám jít na krev.

jaka17
20. kvě 2013

@kamisb já jsem do dneška na dovče a zítra už se chystám do práce, ale mám pohodu, samý posedávání u počítače...

kamisb
20. kvě 2013

@magdous taky držím palečky ještě to nevzdávej, už se to tu stalo,že test doma nic a pak krev byla pozitivní a už mají i srdíčko 🙂

brsh
20. kvě 2013

@kamisb Mně spíš přijde, že jim vadí, když si o něco řekneme my 😀 Já tedy nedělám chytrou, ale když mě na to upozorňují při každý návštěvě na hemče, tak na tom asi něco bude.... S tím testováním nevím - mám na papíru z Iscare, že mám udělat test 14 dní po ETu, což vychází na Den dětí. Ale nevím, jestli tak dlouho vydržim... až pak podle výsledku na krev asi.

adrialee
20. kvě 2013

@malinka_02 jj,všichni jsou moc fajn..a vím,že jsem tam v nejlepších rukách..ale jestli budu mít vajíčka neovlivní..ani to,jestli se budou vyvíjet a jestli se nakonec chytí..
ale já si nepřipouštím,že by to bylo jinak..protože člověk musí myslet pozitivně.. 🙂

magdous
20. kvě 2013

@kamisb taky moc děkuji...asi se do zitra zblázním nervama 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru