IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

ratatooy
21. kvě 2013

@martas14 jinka u tech zmaržených je spíš šance na uchycení ve dvou než jedno u čerstvých to asi je pravda protože se mužou navzajm vypuzovat ale me zase nekdo řikal že ve dvou se navzajem podporují tak s vyber,u nas to bylo tak manža chtel dve ja jedno,pak sem řekla ž beru co zbyde,takže obě a dobře jsme udelaly kdyby mi daly zrovna to co se přestalo vyvíjet nic by z toho nebylo

janice_opice
21. kvě 2013

@brsh 🙂) jen odpočívej holka a snad tě doženu za chvíli a budu moc k motorce pořídit sajtnu🙂) pro mimino 😀 😀

janice_opice
21. kvě 2013

@jaka17 to se stane, netrap se s tím a nepamatuješ si kdo to byl? 😉

jaka17
21. kvě 2013

@janice_opice Jo, napsala jsem tam místo toho nicku xxx a yyyy jsou to poslední dvě v tabulce, jsem tele, sorry.

lenkafel
21. kvě 2013

@malinka_02 tak já jsem jim řekla, že až něco budu vědět, tak jim to hned řeknu, tak se ani neptají a to se vidíme skoro každý den, stačí že takhle z toho sama začínám být nervozní a ještě aby se mě ptali

janice_opice
21. kvě 2013

@jaka17 nevadí to tu vyhlásím🙂

janice_opice
21. kvě 2013

Holky prosímmmmm bohužel se nějak povedlo v tabulce umazat poseldní dvě z Vás - je místo nicku napsáno XXX a YYY tak kdo se pozná dle údajů at se prosím opraví🙂)) Díky mooocccc 😉

magdous
21. kvě 2013

tak moje obavy se potvrdily, hcg z krve negat....druhý pokus neplatný... 😢 😢 😢

kamisb
21. kvě 2013

@magdous tak to mě moc mrzí 😢
a máš hotový všechny testy z krve, imunologii, hematologii apod?

magdous
21. kvě 2013

@kamisb nedá se nic dělat...myslím, že mám, aspoň mi nikdo neříkal, že bych měla nějaké špatné odběry

renda12
21. kvě 2013

@ratatooy
AHOJDAQ A JAKÝ JSI MĚLA POCITY PO IVF POZNALA JSI NĚJAKOU ZMĚNU E BY JSI MOHLA BÝT TĚHOTNÁ NEBO VŮBEC NIC??

kamisb
21. kvě 2013

@magdous tak se drž, já vím že to je teď těžký, ale uvidíš jednou to přeci musí vyjít ...taky si to furt říkám.

jaka17
21. kvě 2013

@magdous Škoda, 😕 to nás může potkat všechny... 😝

janice_opice
21. kvě 2013

Holky tak jsem teda zvědavá, psala mi holčina na emiminu,která byla na 8. pokusu - na 1. pokusu v IVF Cube jak jí změnili totálně, ale totálně léky, stimulku a přístup, vyšetřili jí daleko víc věcí a ono to vyšlo, tak jsem tak jako pozitivně naladěná, že třeba u mě udělají něco podobného a třeba to taky pomůže, už tak, že začali řešit tu štítnou, ona to měla to samé, tak mám zase více chutě do dalšího boje🙂.

janice_opice
21. kvě 2013

@magdous tak to mě moc mrzí..........ale nevzdávej to, a zkus se pozeptat na ty testy - imuno a štítnou -v tom novém CAR mi dělali testy totálně na vše a odhalili to co jinde vůbec neřešili.....

magdous
21. kvě 2013

@janice_opice já tuším, že mi to všechno dělali a mám vše v pořádku....a děkuju všem za podporu 🙂

ratatooy
21. kvě 2013

@renda12 no ja už si to po ivf moc nepamatuju jen si pamatuju šílený křeče asi minutový vždycky nad ránem,prvne me to vyplašilo ale dr pak řekl že to je roztahujici se deloha,jinak ted po ketu byli první příznaky motání hlavy,trošku citlivější prsa,popíchávání v podbřišku,no a od 6tt mi začlo bejt šíleně blbě

misulaf
21. kvě 2013

Tak včera jsem byla na OPU...odebrali 10 folíků, z toho 6 vajíček a oplozené máme 3...zítra ráno budou volat zase, tak budu chytřejší...kolik jste jich oplozených měli vy?? Teď už to není v našich silách... 🙂

janice_opice
21. kvě 2013

@magdous právě třeba mě na tu štítnou přišli až ted a to mi dělali profil i v tom CAR předtím a nic neřekli, takže po této zkušenosti si snad vždycky dojdu k více doktorům:( Je to sice smutné, ale je to tak.... Já jsem to zklamání z neúspěchu už překonala a ted se pomalu začínám připravovat na poslední🙂 Tak pevně věřím, že první a poslední u mě znamená to nejlepší a vyjde to🙂
My ženské se oklepeme snad ze všeho... udělej si nějakou radost a za měsíc či dva hurá do toho anebo máš mrazáčky?🙂

malinka_02
21. kvě 2013

@magdous to me moc mrzi.. Ale pohlidej si ze fakt mas hotovou imunologii, genetiku a trombofilni mutace, skoro nikde to nedelaji musis si to vyprosit..
@janice_opice cube ma ted tu studii tak asi v ramci ni to delaji..
@ratatooy blby ze to sou i priznaky kdyz to nevyjde 😀 ja mam 2 dny strasny kruceni v brise furt.. Hlad uz hodinu po jidle ale blbe ne jen hlad. A pichani v brise jenze to mam i kdyz to nevyjde..

jaka17
21. kvě 2013

@misulaf Taky jsem to s nimi prožívala a každé ráno se bála, jak přežijí...Nakonec z 6 oplozených se 4 oocyty vyvinuly.

ratatooy
21. kvě 2013

@malinka_02 tak ten hlad mám taky jim skoro každou hodinu nesmi mi kručet v břiše to už pak omdlívám

ratatooy
21. kvě 2013

@misulaf mi jsme mely oplozených 12 zbylo 6

ratatooy
21. kvě 2013

@janice_opice ahoj prosim te tobe vubec netestovaly dřív štítnou?vždyt to je totální základ vyšetření

janice_opice
21. kvě 2013

@ratatooy hele já si to absolutně neumim vysvětlit ......promě bylo překvapení,když mi volal doktor z Cube, že mám špatný výsledky..... a to mi dělali testy v březnu a v lednu a štítá se ze dne na den nerozhodí:/ Prostě jsem ráda, že jsem odtamtud vvypadla

janice_opice
21. kvě 2013

@malinka_02 jj tam mi na to taky přišli - ale do studie jsem se nevešla 😀
tak ted čekáš??? Ke komu tam chodíš?🙂

trefulka
21. kvě 2013

@janice_opice Ahoj, jak je to v CUBE s placením? Mají smlouvu s pojišťovnou?

akdar5
21. kvě 2013

Ahoj všem, jsem tu dnes poprvé a chtěla bych poradit,jestli jste měly po odebrání vajíček nějaké problémy? a jaké? já jsem skončila doma na neschopence :(

martas14
21. kvě 2013

@sasanka033 jak píšeš, taky mi to hlava nebere, že nám nedali aspoň vybrat, oni to nejspíš berou tak, že všechny rozmrznutí nepřežijí, tak že je to asi zbytečné 😠 Ale my máme problém se spermiemi, takže pro nás je ten KET hodně důležitý, protože druhé IVF by bylo komplikované....
No nenech se mýlit já taky chodím k dinosaurům (dokonce těm nejprvnějším ) do státního caru 🙂 ale jsem hrozně spokojená jak s lékaři, tak s léky.... asi na mě i dobře působily, protože já měla vždy jen ten základ a nic extra do sebe na víc nemusela cpát, nejhorší je ten utroš, ale já ho brala hoodně dlouho takže to už pak byla spíš otrava se záváděním 🙂
Mě teda ms furt nic, takže to mi i utečeš a budeš mít transfér nakonec nejmíň o týden spíš 😉

ratatooy
21. kvě 2013

@janice_opice no to je jasny tak at to klapne hlavně

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru