• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@brsh udělala a to byl tak slabej duch, že skoro nebyl vidět
24. kvě 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel tyyy jooo ty nás napínáš a taky myslim, že na ultrazvuk je fakt dost brzo .......
24. kvě 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel ale byl tam duch? byl tak za dva dny zase a bude sílit
24. kvě 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Leni, zkus to ještě odpoledne. Některým holčinám tady vylezl krásně až v odpoledních hodinách. A pokud tam byl dušík, tak zítra je tam duch jak Brno :grinning: to bych si myslela, že jsi masochistka, kdybys čekala až do pondělí na krev :grinning: :grinning:
24. kvě 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel no to už fakt zavání masochismem :slight_smile:
24. kvě 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
uvidíme no, snad to bude v té krvi :slight_smile:
24. kvě 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky, já byla v Letňanech - koupila jsem si leginy (jediný oblečení, ve kterým teď chodim) a ještě nějaký blbosti. Zašla jsem si na pígo (zítra musím sama) a za chvíli vyrazim s mamkou na prochajdu. Vzhledem k tomu, že se předpověď nenaplnila a zatím tedy u nás neprší. A večer konečně přijede pan domácí, tak se těšim. Aspoň mi utečou další dva dny z toho úmornýho čekání :wink:
24. kvě 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky moc dekuju! Jsem 10 den, prsa splaskli jen mam ten desny hlad furt nemuzu ani spat a pak hodne slin :grinning:

@lenkafel teda az v pondeli to je mazec! U nas se jde na utz az za dlouho. Duch staci!!!
24. kvě 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 jako, že slintáš???:D jak jste poznala, že jste těhotná? Ále hodně jsem slintala tak to tu myslim ještě nebylo :grinning: :grinning: :grinning:
@brsh no ty se míáááššš já se po dlouhé době těším na mrchu,ale to je ještě doba, měla by přijít až tak kolem 10.6. :(
24. kvě 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 téda to je pohled, ten se prostě neomrzí, krásný čárky jen tak dál, jen tak dál :wink:
24. kvě 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh ty jsi doma hodne sama?
24. kvě 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja nevim jak to popsat ale proste predstav si nadhernej steak do ruzova s nadhernou oblohou vse cerstve z grilu k tomu bramburky do zlatova a palacinka s ovocem a zmrzkou a jak si predstsvis mas plnou hubu slin a to je ono :grinning: furt musim polykat :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy u KETu tolik peněz za léky? fíha to je nějak moc né :slight_smile: ale jak tak sleduji, tak celkem jednotná cena ve všech CARech......nám to psali tak že 4000,- rozmrazení+výkon a 3500,- AH a jediný léky co mám jsou ty náplasti za ty jsem doplácela 80,- kč a pak určitě utroš, ale ten si ani nepamatuji jestli je s doplatkem nebo jak...
24. kvě 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 hele máš jediný štěstí, že jsem se před chvilkou naobědvala páč jinak by mi asi TEKLY SLINY??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky tak jak to vypadá tak léky nás vyjdou skoro na 30 tisíc, no možná 25 tisíc to je síla co? Jsem si včera platila Gonal 1 injekci a 8 tisíc to je fakt síla!
24. kvě 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh hele já až budu po OPU nebo po ET tak se za tebou asi vydám na návštěvu :grinning: :grinning: :grinning: jsem se hezky pozvala co? :grinning:
24. kvě 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka tak to se vám pěkně chytl čumáček, opravdu na tom něco bude, že ty co zůstanou jediní, tak si to vybojují :slight_smile: na podruhé to sice nevyšlo hned, ale taky se chytlo, takže myslím, že u vás budou dvojky raz dva :wink: Já ten hatching budu dávat určitě, když mi to tak i řekli, že po tom rozmrazení to velmi doporučují, přece jen tam byl ten vývoj pozastaven, tak aby zbytečně se nemuselo embryo mordovat s otevíráním v době kdy se má radši hned zakusovat....a u nás to udělají za jedny peníze rovnou na obě dvě, aspoň u IVF to tak bylo....
24. kvě 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hmmm tak ty léky jsou opravdu síla, to nás stálo celé IVF dohromady :sweat_smile: ale zas za takovou to drogovou jízdu bude sladká odměna na konci, určitě se tentokrát dočkáš, to je jisté :wink:
24. kvě 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka jinak naše malá je taky hodná a zdravá, takže by to ohledně ní nebyl problém, ale manžel teda o dvojčatech nechce ani slyšet, říká že má jen dvě ruce z čehož jedna už je dost obsazená :grinning: Já si přála dvojky hrozně při IVF a byla z toho malá a nakonec jsem byla ráda, přece jen má to i svá rizika při dvou......teď je situace jiná, chtěla bych jedno, ale trhá mi srdce, že by se to druhé kdyby se udrželo jen tak vyhodilo :unamused:
24. kvě 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 nás to celé bude stát tak kolem 70 tisíc..... ale jo je to poslední IVF tak věřím tomu, že to vyjde:slight_smile:
24. kvě 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 ja sem mela stimulovanej ket
24. kvě 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani jo, mne taky bolí kozy před každou MS, ale teď to byla hrůza, měla jsem je fakt jak před kojením...ale ten 9 den mi splaskávají a už to je normální...No, snad to dáme, ráno budu držet pěsti a možná zase testnu...
24. kvě 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 jinak u ivf léky stály 10tisic
24. kvě 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 tak tomu se říká těhotenské chutě....hned bych si dala....pěkně papkej, budeš to potřebovat....už se těším na zítřejší čárku....
24. kvě 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel - a kolik si? Podle mě je na UTZ fakt brzo. A duch je dobrý :slight_smile:. Pozítří už bude pořádnej a za 4 dny dálnice uvidíš :wink:
24. kvě 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 no mi asi zkusíme teď ty dvojčata a pořád nám zbyde jeden mrazáček. I kdyby to teď vyšlo tak si toho posledního broučka chci nechat zmrazenýho až než mi bude čtyřicet a pak se uvidí.. Třeba vyhrajeme ve sportce a budeme moc živit čtyři děti :grinning:.

Holky včera jsem se bavila s jednou paní od tchýně z práce. Je jí 38, nemá děti a chce zkusit přesvěčit manžela aby zkusili IVF. Do kolika let je to teď vůbec možné u nás podstoupit? Já vím že před třemi lety to bylo do 39.
24. kvě 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka Pojišťovny hradí 4 stimulované IVF cykly ukončené embryotransferem, pokud v prvních 2 cyklech bylo transferováno maximálně 1 embryo (bez ohledu na případnou změnu zdravotní pojišťovny) pacientkám ve věku od 22 – 39 let (38 let + 364 dnů), u VZP je horní věková hranice do 40 let (39 let + 364 dnů). V případě prokázané neprůchodnosti obou vejcovodů je spodní věková hranice 18 let.

Pokud není některý z těchto 4 stimulovaných IVF cyklů ukončen embryotransferem, pojišťovny přispívají u 5. cyklu jen na léky.

Ale jinak kdyby si to platila sama tak si myslím, že věk nehraje roli....
24. kvě 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no taky mi přijde,že to polevuje,ale uvidíme...zítra zkusim a jsem zvědavá jestli bude alespon dušík malinkej :wink:
24. kvě 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pokud bude mít pokusy s 2 embryjkama tak jí pojištovna hradí jen tři
24. kvě 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh já byla včera..koupila si knížku něco nakoupila a tak trochu courla aby mi z toho doma tak nehrabalo... :wink: to asi nebydlíme od sebe tak daleko :slight_smile:
24. kvě 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek