• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@martas14 všechno má svůj čas a jestli to ted nemá vyjít tak to má určitě svůj důvod :slight_smile:..a vyjde to příště :wink:
26. kvě 2013 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aranel6 Krááása.... :grinning: tak hlavně i dál štěstíčko a zdravého mimíska..
26. kvě 2013 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucavka tak pokud se ten náš rozmrazí, jdem do toho co nejdřív, i když i teď si říkám, že třeba 14 den to tam bude...ale pochopitelně už jsem nahlodaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
26. kvě 2013 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@hhani já dnes netestovala, mám doma už jen jeden mamma a ten chci prubnout zítra ráno...ale myslím, že už by tam něco včera mělo být, to jsem měla jako ty 10, den po.ale naděje umírá poslední, neee :sunglasses: tak vydržím a sama si zajdu ve čtvrtek na krev, než vysadím léky...
26. kvě 2013 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@malinka_02 Je dneska taky venku pěkně hnusně, proto ty deprese.a migrény...zítra to bude lepší a třeba tam bude zas //. testovala jsi dneska? :confused:
26. kvě 2013 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@aranel6 moooooc gratuju :wink:
26. kvě 2013 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@malinka_02 tak super vidis jak jsou ty testy zaludny
26. kvě 2013 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
A vsem ostatnim drzim moc pesti
26. kvě 2013 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@malinka_02 Co to je za test nevím-kamarádka si vždycky objedná pytel ovu-testů za pár kaček z Číny a přišlo ji s nima i pár těhu,tak mi jich 5 poslala :slight_smile:. Jeden jsem dělala den před transferem-abych věděla jak mizí hcg z pregnylu-byla tam slaboučká čárka a druhý přišel na řadu dnes :slight_smile:- a čárka na něm miminkovská :slight_smile:

Ale o mama-testech jsem teď slyšela,že se hrozně zhoršili,že ukazují blbě. Tak mě kamarádka radila koupit pak kdyžtak nějakou jinou značku.
26. kvě 2013 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás se na krev nechodí-v papírech mám napsáno-28.5. udělat test, když pozitivní objednat se na 4.6 na UTZ,takže se v úterý snad budu moct objednat :slight_smile:
26. kvě 2013 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@malinka_02 tak já dofám,že je ještě moc brzo,ale taky jsem četla,že někdo už třeba viděl ducha , tak jsem doufala i já....ale tak uvidíme :slight_smile:
26. kvě 2013 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 děkuji :wink: tak přece to někdy musí vyjít,prostě musí.......díky za podporu. :wink:
26. kvě 2013 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ja uz bych taky chtela,aby se zacalo konecne neco dit.
26. kvě 2013 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@akdar5 vyjde uvidis!
26. kvě 2013 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice všem to musí vyjít,ať jsme zdravé a spokojené :wink: děkuju :wink:
26. kvě 2013 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucavka si zase řikám, že takovej mega pupek snad nemůžu mít jen z prášků, vždyť já nic neoblíknu.... a podprsenku mám teď o číslo větší
26. kvě 2013 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@malinka_02 snad ne, snad je to těhu, dneska jsme s manželem koukali na fotky z minulého víkendu, co jsme byli na svatbě a sám mi řikal, že tam mám takový těhu bříško, tak snad zítra od doktora uslyším pozitivní výsledek
26. kvě 2013 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já jsem nastydlá a mám zvýšenou teplotu, žáby. To bych se picla :unamused: Tak si koupim stopro šťávy a nevím, co dál...
26. kvě 2013 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 jo jo a na mamatestu sotva duch a na rapiclear pekna carka takze mama se teda dost zkazili.. (doufam!)
@janice_opice no to teda..Neboj ted uz ti to utece a za chvili bude mimi!!
@brsh se divis kdyz snezi?? Zachumlej se a dej si ovoce, med a zazvor!
26. kvě 2013 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@malinka_02 já si koupila clearblue, ale ten má citlivost od 25 mmol a mammma od 10, tak nevím...nějak to dopadne... :grinning:
26. kvě 2013 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh to je smůla...dej si teplou slepičí polívku s česnekem, tím mne vždycyky léčila babička a zabírá to, fakt.Jen je potřeba to fakt vařit aspoň hodinku a česnek dát vcelku a pak ještě nakonec, než se to dovaří utřený...
26. kvě 2013 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh to je mimnkovska teplota :wink:zalezt a odpocivat a hodne pit.
26. kvě 2013 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkafel počkej do toho testu, nech se překvapit.. MS si nedostala? mě bolelo břicho a prsa jsem měla taky nalitý, ale ... každej to může mít jinak :slight_smile: :wink:
26. kvě 2013 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@malinka_02 Držím palce..
26. kvě 2013 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh to máš jako na potvoru viď, když to člověk zrovna nejmíň potřebuje...
@coralin nene ms nikde, no počkám, zítra se to dozvím, ono mi taky nic jiného nezbude, jinak prsa nalitý a břicho nafouklý a normálně mě před ms bolí a te´d nic, tak snad to bude dobré znamení
@lenkafel to je určitě dobrý znamení.. mě to pak začalo pomaličku a modlila jsem se, aby se to nerozjelo a zůstalo tam alespoň jedno..takže když není ms, je to super a ostatní je k tomu docela v pohodě a dobrý znamení. Držím palce. Kolikátej máš pokus? nebo je to ket?
26. kvě 2013 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@aranel6 já bych šla na test, i kdyby byl výsledek testu negativní. Může být negativní test a pak můžeš bejt těhotná.. kde je to u vás?
26. kvě 2013 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já pořád nevím jak s tím ketem, jak se to blíží tak jsem čím dál nervóznější.....
26. kvě 2013 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin jsem po ketu, byla jsem 9.5., no snad to bude dobrý no, jako cítim se tak jinak, ale při množství všech hormonů a prášků asi nejde dost dobře poznat jestli je to tou chemií a nebo těhu
26. kvě 2013 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek