• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@jaka17 me prezila rozmrazeni vsechna 4 embryjka..a presne takhle sem to vzdycky chtela, hned abych nemusela ani prednison vysazovat a ze zhubnu pak.. Poprve sem prisla 11 dc na utz a bylo po pvulaci tak nic, u 2 ketu byla anovulace takze se to zase souplo a pred ivf zase cysta.. Takze clovek mini zivot meni.. Ja chtela po ivf v cervenci dat kety hned spen, zari rijen a nakonec byli zari, listopad a leden..
26. kvě 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 a jak se cítíš teď :confused: .jo a KEt musí být před vlastní ovulací??
26. kvě 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no furt hlad ale mozna mene nez v tydnu.. A bolest na MS a ted i migrena .. Ne je prave po. Napoji se na cyklus..
26. kvě 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahoj :slight_smile:..tak jak to u tebe vypadá?U mě to tentokrát asi nevyjde..příznaky absolutně žádný a testik dnes 10dpo opět bez ducha..Tak se začínám pomalu připravovat na září na 2 pokus...
26. kvě 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak i já jsem podlehla a vyzkoušela jsem test ........a nic :frowning2: možná je moc brzo a já si řikala ,že to prostě vyzkouším a že není nic ztracený,ale stejně má nálada klesla :frowning2: nejraději bych se zavrtala a spala a spala, jenže to bych se probudila a přes špeky bych ani nedokázala vstát z postele :unamused:
26. kvě 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akdar5 ještě neni vše ztraceno,hlavu vzhůru....já budu mít definitivní v sobotu,ale pomalu se smiřuji s druhým pokusem..ani jsme neměli nic k zamražení :frowning2:
26. kvě 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré nedělní poledne holčinky,

tak sem jdu nalít trochu optimismu.
26. kvě 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Tak ale stejně pujdeš na krev,ne? já jdu ve čtvrtek ráno na krev a pak na kontrolu....tak to bude u mě definitivní...ale stejně to zkazí náladu..
a ty taky neztrácej naději, myslím,že krev je stoprocentní,když to teda nedostaneme.
26. kvě 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. kvě 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@aranel6 gratuluji,tak hodně štěstí v dalších dnes :wink: po kolikátém dni ti to ukázalo?
26. kvě 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akdar5 no mám se ozvat po testu a pak se uvidí co dál...zavolám tam v pátek...no uvidíme..ještě pořád je ve mě dušička co věří
@aranel6 Gratuluji a at je vše v pořádku :slight_smile:
26. kvě 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aranel6 - krásný :slight_smile: takový zprávičky jsou mooooc fajn :slight_smile:
tak holky měly bychom si vzít příklad a testit až dýl :slight_smile:
26. kvě 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani aha, a co když to nedostaneš,tak to tam nemáš jít?
tak musíme věřit a doufát :wink:
26. kvě 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já myslim,že ten 10dpo neni zase tak brzo...ale je fajn vidět když se to povede..každé z nás to strašně přeju :wink:
26. kvě 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akdar5 mám zavolat výsledek testu a oni mi řeknou co dál..jednou se to povede,věřim tomu :slight_smile:
26. kvě 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani jo, aha....jednou musí,ale člověk by si přál,aby to bylo hned....jsem zvědavá,jak dopadneme my a kdy bude možný další popř. pokus.
26. kvě 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já test furt odkládala-něco mi stále říkalo-nedělej ho-v pátek už jsem měla i moč ve skleničce a nakonec jsem ji zase vylila. Ale dnes jsem se probudila a prostě si řekla,že dnes už je to buď a nebo a čárečka se objevila hned - není to sice žádná tlustice,ale pro mě je to zázrak-nikdy jsem dvě čárky na testu neměla.
Jsem 15.tý den po ET,takže hlavu vzhůru,když tak 10.tý nic není-já bych ji tam určo taky neměla.
26. kvě 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akdar5 máte nějaký mrazáčky?
26. kvě 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani máme dva...
26. kvě 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aranel6 Moc gratuluju a ať vše pokračuje jak má :wink:

@hhani @akdar5 - ještě máte čas, tak klid a hodně štěstíčka :wink:
26. kvě 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh pořád věřim :wink:
26. kvě 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mocinky všem děkuju a držím pěstičky,ať nám tu dvě čárečky přibívají každý den aspoň jedny :slight_smile:
26. kvě 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@akdar5 tak to je super :slight_smile:...A kdo ti děla ten ET?Taky Bláhová nebo někdo jiný?
26. kvě 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - já nemám žádné zkušenosti jak mimísci snáší rozmražování. Taky by mě to moc zajímalo.

@aranel6 - velká gratulace!!!
26. kvě 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, Řežábek....
26. kvě 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akdar5 hmm tak to jsi zase měla toho nejlepšího co šlo :wink: ..vyjde to uvidíš..
26. kvě 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani
@akdar5 holky drzim palce porad, mrknete ke me do alba jaky mam dusik na mamatestu dneska presto ze na rapiclear uz je pekna carecka takze i tam je veliky rozdí..
@aranel6 krasny!! Moc gratuluju! Kdy jdes na krev? Ja jsem dnes 12 den A taky je carecka. V utery jdu na krev tak snad to konecne klaplo! Co mas za testik?
26. kvě 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka me se vzdy rozmrazili vsechna embrya.
26. kvě 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akdar5
@hhani holky pořád ještě držím, třeba to ještě chce pár dní na vyloupnutí......ale kdyby náhodou, tak příště už to bude to pravé, i když chápu, že člověk chce hned a né až příště i kdyby to mělo být za měsíc :confounded:
26. kvě 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aranel6 vydržet až na patnáctý den, chce hodně odvahy, ale odměna je krásná, tak přeji jen ať sílí a mimísek se kulatí.... :wink:
26. kvě 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek