• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
Tak to my máme jen kámošky,kámos by u nás neprošel....bohužel. ares je docela časté jméno,ale muj je jedinečnej. :wink:
25. kvě 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Tak to my máme jen kámošky,kámos by u nás neprošel....bohužel. ares je docela časté jméno,ale muj je jedinečnej. ;-
25. kvě 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 no doufam :slight_smile:
@jaka17 no pro me je to 5 pokus tak si nedokazunpredstavit ze by to po tom co sem videla // nedopadlo :zipper_mouth:
@renca1978 prave mam problem vubec sehnat mamatest natoz jine kvalitni, a tenhke maji kde?
@lucavka na clewrblue mi to prijde strasne brzo ..
@brsh :slight_smile: Venku ne, je strasne hnusne ale cumime na tv :wink:
25. kvě 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to je divný, protože u nás zas dělají hodně kolem toho nedbat na negativní test, nevím, jestli to říkali kvůli mě na motivaci, ale sestřička povídala - stává se to a zrovna dneska se to stalo, že pani přijela s negativním testem a z krve byla těhotná. Tak nevím.
25. kvě 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 Ja ho kupovala v Kutny Hore, kdyz jsme byly na vylete, ale mely by je mit i jinde............je to takova fialova krabicka s vyfocenou tehuli.........staly do 40 Kc, a byly taky balene po 2 ks.
25. kvě 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 nevím jestli to není zrovna ten testík co prodávají v drogeriích DM. Ale holky co sem četla s nějakými od nich testily.
25. kvě 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. kvě 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 http://www.lekarnapraha4.cz/index.php?page=kontakt
prodejna na Hajich, u Alberta, tam je maj....................mrkni na to..........
25. kvě 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka jojo takovych pripadu znam dost.moč nic a krev jo.
25. kvě 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 no ja ho chtela ted :grinning: Ale moc dekuju :grinning:
25. kvě 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Ahoj, no a jak to s tebou vypadá, chvíli jsem tu nebyla, tak nic nevím....
25. kvě 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka to se může stát:slight_smile:
25. kvě 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Cane corso má moje kamarádka, Gase, je skvělej:slight_smile:
25. kvě 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka no 9.5. jsem byla na ketu, takže jsem 16den, v pátek jsem byla na krvi a výsledky budou v pondělí, tak uvidim, i doktor m řikal, že mám ještě vydržet....no měla jsem podobnej test jako malinka a taky jsem o nich slyšela, že jsou strašně citlivý, tak uvidím no
25. kvě 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka mě sestřička taky řikala, že ty testy nesjou nějak důležitý, že mraky ženských testuje a mají bílo a pak když jsou na krev, tak se to ukáže
25. kvě 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se právě divím, že někoho už ani nezvou na krev když má negativní test, prostě "nevyšlo vám to a hotovo."
25. kvě 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zimka no to je právě to, já mám v papírech z caru napsáno, že 3 týdny po ketu si mám udělat test, ale co když bude test negativní, tak vysadím všechny prášky a můžu o to mimčo přijít, právě proto, že jsem měla třeba špatný test, takže to mám domluvené se svým doktorem, že jsem byla na ultrazvuku a na krvi a řikal, že ikdyby to bylo teď negativním, tak mi za týden vezme krev znova, aby to bylo 100% jasný
25. kvě 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
janinafox
Aranel6
Peta2010
ahoj holky, zrovna koukam do tabulky, jak jste na tom? povedlo se?:slight_smile: dejte zpravu!:slight_smile:
25. kvě 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženský ty co jste měli // a nebo z předešlého těhotenství, jak jste to měli s břichem....já nemám ještě nic potvrzeného, výsledky krve budou až v pondělí, ale já mám tak velký břicho, jako jsem v prvním těhotenství měla až tak někdy kolem 16tt, máte nebo měla jste to tak některá???Nechce se mi věřit, že by to všechno bylo jen z prášků a ty prsa, to je síla, pořád nalitý a pořád bolí a k večeru je mám vždycky takový horký,a to břicho mám nafouklý, ale jako tvrdý, máte to tak taky někdo???
25. kvě 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka no já si myslím, že než přestanu s prášky, tak si na test z krve zajdu sama...jen pro ten pocit...i když na tom z moči nebudou//....za jak dlouho se může po neúspěšném IVF na KET, nemáte zkušenost???že bych si to střihla podruhý s janicí opicí, toje dobrá parťačka :grinning:
ne že bych vás ostatní neměla ráda, ale vám to přece vyjde.... :sweat_smile:
25. kvě 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka u nás je prostě dáno za 14 dní na krev v mám případě to bude 13den, protože v sobotu odběry nedělají. A říkala určitě přijít i kdyby byl test negativní. Mám pocit, že ten cyklus IVF se prostě musí jakoby uzavřít.
25. kvě 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 do KETu myslím že můžeš jít hned příští měsíc.
25. kvě 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb díky, nás si zvou za měsíc po IVF na konzultaci jak dál...tak to hned proberu...tedy pokud se nestane ještě zázrak....
25. kvě 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Nám říkali 3 měsíce.
25. kvě 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka - 3 měsíce je mezi dvouma cykly IVF, při KET když se nestimuluje tak se může snad hned ...ale 100 % to nevím, ale asi to má taky každý CAR jinak
25. kvě 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak ještě máš čas, musíme těm prckům dát trochu času :slight_smile:
25. kvě 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 na ket muzes hned a naopak se rika ze je jeste v tele z ytek stimulace a ze je vetsi sance kdyz jdes na ket hned dalsi cyklus..
26. kvě 2013 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel ja mam bricho teda obrovsky.. Ale bohuzel se obavam ze je to hlavne z tech vsech leku a hormonu..
26. kvě 2013 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel - já mívám z těch hormonů břicho přímo mega. Prsa sem teda začala mít až opravdu těhu.
@jaka - já měla měsíc pauzu a mohla jsem hned na KET. Bohužel jsem nenastimulovala sliznici protože se mi tam udělal nějaký krevní výron, tak teď čekám na mrchu a jdeme to zkusit hned znova.
26. kvě 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka tak já doufám, že to půjde co nejdřív, neb dělám ve školství , to bych měla klid a taky jsem opravdu nahormonovaná, přibrala jsem nejen prsa a břicho :rolling_eyes: tak bych to pak v klidu vyběhala, kdyby ani to KET nevyšlo...
máte zkušenost, jak přežívají embryjka rozmražení? my máme jen jednoho sněhuláčka :confounded: ...
No a pochopitelně přeju, ať se nám v červnu zadaří oběma...
26. kvě 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek