• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@hhani Hani to me moc mrzi znam to moc dobre,ale chce to proste zkouset dal neni mozny,aby nam to jednou nevyslo ne? :wink:
28. kvě 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka njn pribuzny si clovek nevybira.ja to znam i kdyz trochu jinak.ale mas svou rodinu a ostatni at si trhnou nohou.
28. kvě 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je jasný..nechci propadat panice..je to smutný,ale když se z toho složim ničemu nepomůžu ba naopak a proto se těšim už na další stimulku :wink:
28. kvě 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani jj presne tak ja uz se nemuzu dockat,jen me bude mrzet,kdyz tahle nevyjde,protoze je posledni.tak verim,ze vyjde.. :slight_smile:
28. kvě 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orin77 já vlastně nevím, v Iscare si máš udělat po 14 dnech test - tj. zítra nebo počítáno bez dne ET ve čtvrtek a zavolat výsledek....tak tam zítra zavolám, bojím se, že je to planý poplach, no vždyť to všechny znáte...v noci jsem si v jednu dělala test??? :grinning: :grinning: jsem pako
28. kvě 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 tak to máme nejspíš stejně mám si udělat test po 14 dnech. Doktor říkal, abych pak přišla i kdy bude test negativní, že to nemusí být konečná. Ale spíš jestli mě nechtěl jenom uchlácholit.
28. kvě 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani jj presne tak ja uz se nemuzu dockat,jen me bude mrzet,kdyz tahle nevyjde,protoze je posledni.tak verim,ze vyjde.. :slight_smile:
28. kvě 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady strasi pise mi to dvakrat
28. kvě 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no holky zrovna jsme ted řešili v diskuzi pro holky od Apolináře proč všude si zvou na krev i s negativním testem a u nás ne..nějak mi to nejde do hlavy,ale ve státním to prý tak je...Já tam dnes volala,protože mi dochází utroš a ona mi řekla dobrat,udělat test ještě ve čtvrtek pak zavolat co dál..a na krev,že se po ET nechodí tak fakt nevim..ale musim jim věřit jinak se to nedá..
28. kvě 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem rada na dikuzi kde holky nabizi leky jsem sehnala gonsl a cetrotide tak jeste pregnyl
28. kvě 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice nene, ty jsi prostě chtěla abych ti něco napsala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani to jsem tedy nezazila co vim tak se chodi na krev vzdy a i kvuli mimodeloznimu.prijde mi to divny
28. kvě 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani te jasny pac sedim na skoleni a tahle cast neni zrovna moc pro me :grinning:
28. kvě 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: kdyby jen věděli co děláš.... no nevim,ale holky z Apo to jen potvrdili..tak se stim musim smířit
28. kvě 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani dojdi si sama někam na krev, těhu testy dělají všude..
28. kvě 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 taky jsem o tom přemýšlela,ale vůbec nevim co tam říct..
28. kvě 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orin77 to my tu meleme furt dokola, že nic není konečné a každá reagujeme jinak, tak záleží spíš na pocitu a trpělivosti každé z nás, pokud tam mímo je, tak se to projeví... :astonished:
@hhani oni to vi pro me byl ten dopoledni blok ted tu jen sefim a chce se mi spat.hele dojdi si na krev sama.ja tenkrat taky byla at nic nepidcenis.:wink:
@hhani rekni.ze jdes na krev kvuli tehotenstvi a je to
28. kvě 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani no je plno ženských, co se bojí, že jsou v tom :grinning: :grinning: a nikdo se jich na to asi neptá - si myslím...chtějí stihnout potrat v termínu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja taky byla takhle normalne na odberech dela to kszda labka
28. kvě 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh :grinning: já občas mám problémy s vyjadřováním. :grinning:
28. kvě 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pisu sama sobe to je konec @hhani to bylo pro tebe. :wink:
28. kvě 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no čím nás ještě překvapíš :grinning:...jinak děkuju..já šla vždy s doporučenim tak jsem jinak nevěděla jak to chodí
28. kvě 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no to ani nechci slyšet..pipky když nechtěj at se chrání...než tohle potm fuuuuuuuuuujjjjj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani jo, je to všechno nějak divně uspořádaný... :confounded:
28. kvě 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani vygoogli si nejblizsi laborku a je to :wink:
28. kvě 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 moc moc moc gratukuji at se vše vyvíjí v pořádku a bříško roste jako z vody...... hodně zdravíčka...
28. kvě 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani to je divný,že tě neposílají na krev,když mě tam poslali a to ještě den předtím než si mám dělat test...
28. kvě 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akdar5 no taky jsem se divila když jsi to psala,ale pak jsem psala holkam z našeho caru a pry to tak je...tak nevim jestli to nemáš třeba kvuli tomu OHSS,ale netušim...
28. kvě 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek