IVF v květnu-červnu 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😃
janice_opice
28. kvě 2013
@hhani Hani to me moc mrzi znam to moc dobre,ale chce to proste zkouset dal neni mozny,aby nam to jednou nevyslo ne? 😉
janice_opice
28. kvě 2013
@lucavka njn pribuzny si clovek nevybira.ja to znam i kdyz trochu jinak.ale mas svou rodinu a ostatni at si trhnou nohou.
hhani
28. kvě 2013
@janice_opice tak to je jasný..nechci propadat panice..je to smutný,ale když se z toho složim ničemu nepomůžu ba naopak a proto se těšim už na další stimulku 😉
janice_opice
28. kvě 2013
@hhani jj presne tak ja uz se nemuzu dockat,jen me bude mrzet,kdyz tahle nevyjde,protoze je posledni.tak verim,ze vyjde.. 🙂
jaka17
28. kvě 2013
@orin77 já vlastně nevím, v Iscare si máš udělat po 14 dnech test - tj. zítra nebo počítáno bez dne ET ve čtvrtek a zavolat výsledek....tak tam zítra zavolám, bojím se, že je to planý poplach, no vždyť to všechny znáte...v noci jsem si v jednu dělala test??? 😃 😃 jsem pako
orin77
28. kvě 2013
@jaka17 tak to máme nejspíš stejně mám si udělat test po 14 dnech. Doktor říkal, abych pak přišla i kdy bude test negativní, že to nemusí být konečná. Ale spíš jestli mě nechtěl jenom uchlácholit.
janice_opice
28. kvě 2013
@hhani jj presne tak ja uz se nemuzu dockat,jen me bude mrzet,kdyz tahle nevyjde,protoze je posledni.tak verim,ze vyjde.. 🙂
janice_opice
28. kvě 2013
Tady strasi pise mi to dvakrat
hhani
28. kvě 2013
no holky zrovna jsme ted řešili v diskuzi pro holky od Apolináře proč všude si zvou na krev i s negativním testem a u nás ne..nějak mi to nejde do hlavy,ale ve státním to prý tak je...Já tam dnes volala,protože mi dochází utroš a ona mi řekla dobrat,udělat test ještě ve čtvrtek pak zavolat co dál..a na krev,že se po ET nechodí tak fakt nevim..ale musim jim věřit jinak se to nedá..
janice_opice
28. kvě 2013
Tak jsem rada na dikuzi kde holky nabizi leky jsem sehnala gonsl a cetrotide tak jeste pregnyl
hhani
28. kvě 2013
@janice_opice nene, ty jsi prostě chtěla abych ti něco napsala 😃 😃 😃 😃
janice_opice
28. kvě 2013
@hhani to jsem tedy nezazila co vim tak se chodi na krev vzdy a i kvuli mimodeloznimu.prijde mi to divny
janice_opice
28. kvě 2013
@hhani te jasny pac sedim na skoleni a tahle cast neni zrovna moc pro me 😃
hhani
28. kvě 2013
@janice_opice 😃 kdyby jen věděli co děláš.... no nevim,ale holky z Apo to jen potvrdili..tak se stim musim smířit
jaka17
28. kvě 2013
@hhani dojdi si sama někam na krev, těhu testy dělají všude..
hhani
28. kvě 2013
@jaka17 taky jsem o tom přemýšlela,ale vůbec nevim co tam říct..
jaka17
28. kvě 2013
@orin77 to my tu meleme furt dokola, že nic není konečné a každá reagujeme jinak, tak záleží spíš na pocitu a trpělivosti každé z nás, pokud tam mímo je, tak se to projeví... :-o
janice_opice
28. kvě 2013
@hhani oni to vi pro me byl ten dopoledni blok ted tu jen sefim a chce se mi spat.hele dojdi si na krev sama.ja tenkrat taky byla at nic nepidcenis.😉
janice_opice
28. kvě 2013
@hhani rekni.ze jdes na krev kvuli tehotenstvi a je to
jaka17
28. kvě 2013
@hhani no je plno ženských, co se bojí, že jsou v tom 😃 😃 a nikdo se jich na to asi neptá - si myslím...chtějí stihnout potrat v termínu :-p
janice_opice
28. kvě 2013
@janice_opice ja taky byla takhle normalne na odberech dela to kszda labka
zimka
28. kvě 2013
@brsh 😃 já občas mám problémy s vyjadřováním. 😃
janice_opice
28. kvě 2013
Pisu sama sobe to je konec @hhani to bylo pro tebe. 😉
hhani
28. kvě 2013
@janice_opice no čím nás ještě překvapíš 😃...jinak děkuju..já šla vždy s doporučenim tak jsem jinak nevěděla jak to chodí
hhani
28. kvě 2013
@jaka17 no to ani nechci slyšet..pipky když nechtěj at se chrání...než tohle potm fuuuuuuuuuujjjjj :-p
jaka17
28. kvě 2013
@hhani jo, je to všechno nějak divně uspořádaný... :-S
janice_opice
28. kvě 2013
@hhani vygoogli si nejblizsi laborku a je to 😉
mispulina912
28. kvě 2013
@malinka_02 moc moc moc gratukuji at se vše vyvíjí v pořádku a bříško roste jako z vody...... hodně zdravíčka...
akdar5
28. kvě 2013
@hhani to je divný,že tě neposílají na krev,když mě tam poslali a to ještě den předtím než si mám dělat test...
hhani
28. kvě 2013
@akdar5 no taky jsem se divila když jsi to psala,ale pak jsem psala holkam z našeho caru a pry to tak je...tak nevim jestli to nemáš třeba kvuli tomu OHSS,ale netušim...

Začni psát odpověď...

Odešli