• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v květnu-červnu 2013

19. května 2014 
@orion; @jaka17 U nás to samý-měla jsem si udělat test (17. dní po ET)-tedy dnes a volat pokud je pozitivní, že tě objednají na UTZ-žádný rozbor krve nic-tak jsem dnes třesoucí se jak osika zavolala-sestra chvíli nechápala proč chci na UTZ,tak jsem musela říct,že test pozitivní,ale byla ve mě malá dušička-jestli jsem to nezakřikla a aby tam bobísek za týden byl.
28. kvě 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice už se stalo :wink: v pátek nebo pondělí mě tam mají jak na koni ..nevim kdy je optimální tam jít..?
28. kvě 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aranel6 no a kdy jdeš???já už dnes dumala nad mobilem, jestli se jich nezeptat, kdy teda na tu krev, nebo jestli mám dorazit až na objednanou kontrolu 12.6..jsou to hrozný čekání a člověk si nevěří, že by se mohlo zadařit...spíš že to bude špatný... :sweat_smile:
28. kvě 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vůbec vám nepíšu, ale mám totální zásek na tomhle videu - jak Amíci hubnou, to je úlet - si to můžete projet, až se budete nudit :wink: http://www.youtube.com/watch?v=BOoBRxRv3WU
A jinak dneska už nemám ani nafouklý břicho :unamused:
28. kvě 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ja tam sla nejsk rano abych mela brzy vysledky.
28. kvě 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé, nějaká hodná duše mi poslala srdíčko :slight_smile: děkuji moc, nechám si ho do testování :wink:
28. kvě 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Na UTZ jdu příští úterý tedy 4.6.-čekání je to fakt šílený a jinak mám úplně stejný pocity jako ty-prostě si člověk po těch letech čekání najednou nevěří, že by to mohlo vyjít, ale dnes prostě svítí sluníčko a já chci věřit že to bude dobré a mimísek bude kde má být
28. kvě 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo to je jasný,že ráno,ale jestli v pátek nebo až pondělí? :unamused:
28. kvě 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aranel6 tak si musíme věřit a nějak to přečkat... :rolling_eyes:
@jaka17 A když tu teda chválíte ty testy od Dr. Maxe, tak je taky zkusím sehnat-zbyl mi už jen jeden ten stejný co jsem dělala v ne i včera, tak pokud jsou pozitivnější, tak je zkusím :grinning:
@hhani no, to je otázka, já bych šla až v pondělí, teda pokud ti vystačí Utroš...
@aranel6 no já ti nevím, ale v mém profilu na to koukni, je tam lepší čárka...já si nakoupím ještě zásobu, furt tomu nevěřím...
28. kvě 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Musíme vydržet-však to už je jen chvilička ve srovnání s čekáním než jsem vůbec viděla dvě čárky :slight_smile:
28. kvě 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 utroš mám jen do čtvrtka :frowning2:
28. kvě 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aranel6 tak já to proti vám holky měla zatím docela v poho, proto taky skoro nevěřím, že by to hned klaplo
28. kvě 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani no tak to bych šla radši dřív...kdyby něco.. :confounded:
28. kvě 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Na čárečku jsem právě koukala a myslím,že ta dnešní je ukázková a není pochyb, že tohle je pozitivní test :slight_smile:
@hhani - pokud ti dochází utroš tak běž už ve čtvrtek ráno, ať máš jistotu-budeš 14dní po ET-to už by mělo být jasno.
28. kvě 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle nemůže být pravda :cry: ...proč jen jsi Ty tam nahoře tak strááááááááááášně NESPRAVEDLIVÝ http://www.novinky.cz/krimi/303236-policie-nasla-v-lese-na-olomoucku-dva-mrtve-novorozence.html
28. kvě 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidi, teď mě úplně zamrazilo. Otevřela jsem si seznam a čtu, že policie na OLomoucku našla v lese dvě mrtvá novorozeňata. Jak může někdo takového udělat. V Olomouci je babybox. Je tolik rodin co by rádi adoptovali děti. To nejsou lidi, ale zrůdy.
28. kvě 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aranel6 dobře moc děkuju..ve čtvrtek tam zajedu..
@orin77 ted jsem to sem dávala..tomu se nedá uvěřit..když už je nechtěji proč je nedají do toho babyboxu :frowning2:
28. kvě 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To člověku vážně hlava nebere-proč v tomhle nefunguje "Boží spravedlnost" - tolik rodin by dalo všechno co má a někdo si toho daru neváží a takhle ho zmaří -hrůza. :cry:
28. kvě 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aranel6 díky díky....musím si ty // hlídat, jsem praštěná...tak snad to uteče, člověk si musí říkat, že to bude všecko dobrý , :grinning: :grinning:
28. kvě 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aranel6 tak tak...no člověk si říká, že to těm lidem pořád všichni vtloukají do hlavy o těch babyboxech..a nic... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani tak jdi v patek radsi :slight_smile:
28. kvě 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani a rovnou kdyztak pro utrous
28. kvě 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chystáte se tu některá teprve stimulovat? Mám pocit, že už je tady spíš převaha těch, co už znají výsledek IVF nebo těch, co jsou po OPU/ET. My se chystáme v červnu na naše 2.IVF :slight_smile:
28. kvě 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky někomu děkuji za srdíčko :slight_smile:
28. kvě 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak tu tabulku najít? Zapomněla jse, na jaké stránce byl ten odkaz... nedaří se mi to dohledat.
28. kvě 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trefulka ahoj ja se chystam v cervnu :wink:
28. kvě 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka str. 51 :slight_smile:
28. kvě 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek