IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

suzik161
17. pro 2013

@verkuska 😀 to jsem měla poprvé, když jsem ho měla, teď mi to tak nepřišlo. Tak jsem to nevydržela, včera jsem test ukázala manželovi a chce se mnou jet ve čtvrtek do centra 😀 užíváš si to? Gratuluji k průkazce!!

verkuska
autor
17. pro 2013

@suzik161 jj, jsem natěšená z toho, že to mám někde černé na bílém a můžu to sebou všude pohodlně nosit a ukazovat :D jako kdybych někomu ukazovala pravý drahokam 😀 škoda, že jsi to nevydržela do vánoc, to by měl ten nejkrásnější dáreček 🙂 já osobně bych to ale nevydržela taky 😀 😀 já tam jela sama, protože jsem byla domluvená se segrou, že se sejdeme v Ikei a budem nakupovat, tak jsem na to chtěla mít klid 😎 navíc jsem si myslela, že z toho nic nebude, protože na chcankových testech, jak je nazval pan doktor 😀, bylo sněhobílo. A taky se na výsledky volalo až v 13:00.... takže jsem to pokládala za zbytečné, aby jel, na ostatní prohlídky a vyšetření vždy jezdil se mnou, když jsem chtěla 🙂 no a nakonec jsem si pro výsledky jela z Ikei osobně, protože jsem tam zapomněla lístek na peníze 😀, no a to co následovalo se ani nedá popsat 😉 no a tím jsem jen chtěla říct, že jsem to vydržela tajit pouhopouhou hodinu a půl 😀 dojela jsem do Třince, letěla koupit ponožtičky a rychle jela do práce za chlapem ponožtičky předat 😀 Jsem ani nemohla vydržet, než by přišel z práce domů... 😝 😀

suzik161
18. pro 2013

@verkuska ahoj,nevím jestli jsem to neuchvátala, dneska byl test sněhobíli úplně, takže fakt nevím. Včera odpoledne duch a dneska nic. Vypadá to, že to ubývalo. To bude zítra den. ☹

verkuska
autor
18. pro 2013

@suzik161 budu ti držet palečky na zítřek... no já těm testům nevěřím už,mě neukázal vůbec nic a HCG jsem měla opravdu dost vysoké. I když je pravda, že ten 15tý den už slabá čárka byla. Možná jsem měla nějaký blok, že mi to neukázalo dříve 😀 no hlavně klid, zítra se dozvíš, jak na tom jsi 😉

suzik161
19. pro 2013

mám po, dneska v noci dorazila MS a vypadá to že bude mít sílu, tak tedy příští rok. Dneska se aspoň dozvím co dál, na co se mám těšit

verkuska
autor
19. pro 2013

@suzik161 zrovna jsem ti chtěla popřát na dnešek štěstí... to je mi líto, že to tak dopadlo, my loni takových pokusů měli 7 se špatným koncem.... hrůza. Ale říkali jsme si, že jednou to přece zase vyjít musí. A vyšlo. Příště to určitě vyjde. A ty máš nějaké mražáčky??

verkuska
autor
19. pro 2013

@muddledgirl tak jakpak se máš. Vše ok?? Pořád ti je špatně?? 🙂 Mě od té doby, kdy jsem vysadila utroš je o hodně lépe... taky už máš těhu průkazku??

muddledgirl
19. pro 2013

@verkuska ahojky...jo jo vše v pořádku, i přes včerejší 2 hodiny venku...super... 😉 No,je mi o.k. když se furt něčím cpu,ale váha mi letí nahoru...no tak začnu zase každý den chodit na procházky....Já beru listovku, léky na štítnou a teď dobírám ascorutin..včera jsem koupila těhu džíny, největší velikost,aby mi vydržely, jsem v tom trochu jako hasroš....Do Sanusu jedu v pondělí...tak doufá, že už dostanu těhu průkajdu,....a dnes mě čeká zubař...nevím tedy,jestli mě pouze... bude prohlížet nebo i něco dělat....jdu tam poprvé..bojim...

muddledgirl
19. pro 2013

@suzik161 ahoj kočko to mě mrzí,ale to, že byla,to už je dobrá známka...opravdu..je,jak se říká pohnojeno.....nevzdávej to...ono je to s inseminace trošku těžší...takže trpělivost kočko...aspoň si hezky oslavíš Vánoce a Silvestra a pak s čistou hlavou do boje.. 😉

suzik161
19. pro 2013

@verkuska
@muddledgirl tak jsem byla v centru, těhotná jsem byla,ten test byl pozitivní, ale embryu se u mě nelíbilo, tak to vzdalo. Teď se celkem bojím MS, mám normálně těhotenskou sliznici a ta teď musí odejít, to bude stát za to. Už máme vypsanou žádanku na pojišťovnu a příští měsíc jdeme do IVF.

muddledgirl
19. pro 2013

@suzik161 kočko, nevím,jestli to ode mne vezmeš...ale IVF je mnohem větší šance...ke komu ty chodíš a kam?Já už to zapomněla?Do HK taky? To se stává kočko, bohužel často...já měla 2x pozitiv.slabě testy,ale 12.den už nic.... ☹ ☹ ☹

suzik161
19. pro 2013

@muddledgirl on nám dal na výběr a já jsem prostě řekla , že půjdeme do ivf, manžel se mnou souhlasil. Chodím do Jihlavy, ke Kafkovi. Vím že se to stává, nebylo dobré, proto odešlo

muddledgirl
19. pro 2013

@suzik161 jo jo čiči, přesně tak..mrzí to já vím......ale s IVF to bude lepší neboj.... 😉

suzik161
19. pro 2013

@muddledgirl snad jo, teď se fakt bojím té ms, ještě že budu doma

muddledgirl
19. pro 2013

@suzik161 tak já měla vždy bolesti šílený..připrav si ibalgin a spoustu tamponů... 😉 Budeš to mít silnější než jsi zvyklá...

suzik161
19. pro 2013

@muddledgirl jedeme s manželem dokoupit ještě pár dárků, tak musím udělat zásoby ☹ to budou svátky

verkuska
autor
19. pro 2013

@suzik161 tak to je fajn, že jste se tak rozhodli.... každopádně dej pak vědět, jak to dopadlo 🙂 že jsme ivf říjen, listopad vůbec nevadí... i leden k nám zapadá 😎 😉 budu ti držet palečky. Prášky do sebe vůbec netlač, když jdeš příští měsíc už... max algifen v kapkách. To mi nabízeli i v centru po odběru vajíček, kdyby mě bříško náhodou moc bolelo. Ibalgin přímo zakazovali. Tak si tělo nechej čisté a vydrž to 😉 zkus si pročišťovat organismus, ať jsi silná a miminko má prostředí co nejlepší. Taky jsem četla, že na růst sliznice jsou super citrusy a ananas, já je jedla každý den. Zkus taky a uvidíš. V lednu to určitě vyjde 🙂

muddledgirl
19. pro 2013

@verkuska prosim Tě, brufen vůbec nevadí...algifen je pěkná sračka, vždy jsem to vyzvracela...čiči na co růst sliznice, když bude stimulovat injekcema

muddledgirl
19. pro 2013

@suzik161 co člověk to názor....algifen se dává pouze na hodně silné bolesti....a rozhodně brufen neuškodí měsíce před transferem...po transferu je jasný, že žádný léky....člověk v sobě má miliony škodlivin a věřím,že nejvěší podíl na úspěšném oplodnění má psychika a samozřejmě zjištění všech případných problémů a jejich léčení...

muddledgirl
19. pro 2013

@verkuska hele čičino, přišla Ti už nemocenská?

verkuska
autor
19. pro 2013

@muddledgirl jj, už dávno mi přišla. No mě brufen zakazovali i před transferem 🙂 tak asi to nějaké opodstatnění má 🙂 ale nejvíce to je na štěstí, někdy ani psychika nepomůže. Hold buď to vyjde nebo ne....ale prášky bych do sebe rozhodně nervala.... a právě o těch bolestech suzik mluvila ne? No a algifen mi přímo doporučovali, ale ani nemuseli, já si ho vždy na menstruační bolesti brala, vždy pomohl perfektně a blbě mi z toho teda nikdy nebylo 😀 to je tak jak jsi tvrdila, že máš nevím jak staré mimi a nakonec ti stejně řekli, že se máš řídit menstruací.... to je přesně to, že co člověk, to názor. Někomu pomůže ono, jinému zase tamto.

verkuska
autor
19. pro 2013

@muddledgirl a lepší sliznice na to, aby se embryjko lépe zavrtalo, to s tím stimulace vajíček nemá nic společného ne??

verkuska
autor
19. pro 2013

@muddledgirl máš to třeba tady ...Ahoj holky, můj dotaz je už v názvu diskuze. Znáte nějakou babskou radu, nebo tip od dr.jak podpořit uhnízdění embrya? Nebo alespoň jak podpořit jeho udržení po uhnízdění?

rozhodne da ;) – kyselinou listovou, vitaminem E a taky grepama, ktere zlepsuji sliznici pro uhnizdeni

no a já ještě četla, že i ananasy 🙂

muddledgirl
19. pro 2013

@verkuska sliznici bude mít dobrou, protože bude stimulovat...

muddledgirl
19. pro 2013

@verkuska příklad já jsem sliznici před ket nikdy neměla o.k.,tak jsem brala estrofem...ale když máš před et...tak většina má sliznici o.k. díky té stimulaci....

muddledgirl
19. pro 2013

@verkuska podle mě jsou nesmysly, že můžeš udělat něco pro to,aby se lépe zavrtalo, kromě toho se nestresovat.... 😉 ale jak koukám,vidíš to jinak..

muddledgirl
19. pro 2013

@verkuska suzik nemá mražáčky, protože byla na inseminaci... 😀

verkuska
autor
19. pro 2013

@muddledgirl aha, já myslela, že taky na IVF... no já dělala teď maximum, abych si někdy nevyčítala, že jsem mohla udělat více... třeba u první jsem nedělala vůbec nic, neměla jsem v té době ještě internet a vlastně ani počítač, tak jsem se ani nestarala a klaplo to napoprvé.... no po minulém roce, kdy se nám to hodněkrát nepovedlo jsem si dala joooo záležet, abych udělala maximum, protože není hold dobré nic podcenit... a hlavně kde na to člověk má pořád brát sílu, nervy a peníze... no a taky jsem teď jedla ty citrusy a ananasy... štěstí nebo ne.... myslím, že to bylo jedno z druhým, protože jsem věděla, že více dělat ani nemůžu a tím pádem jsem byla ve velké psychické pohodě 🙂.... a chytlo se, jsem za to vděčná a opravdu šťastná 🙂

muddledgirl
19. pro 2013

@verkuska jo,já Tě chápu......já pila lektvary předtim...no a ten nosifol.....asi 2 týdny....no a teď budu dávat do kupy zuby....bojim bojim....jsou tam asi 3 kazy a na 4 zubech problémy s plombou..takže odvrtat a mrknout,jestli pod tím není kaz....to bude něco....začneme dentální hygienou,kam jsem stejně chtěla jít, abych měla čisté zoubky...

muddledgirl
19. pro 2013

@verkuska protože nemůžu mít rentgen, to je jasný,kvůli mimi...tak ho uděláme prý po porodu...ale moc milý a mladý doktor...