IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

zazy
5. čer 2014

no ofiko termín mám 6.7,ale uvidíme jak to bude.Jinak u Verunky mě žáha pálila od začátku,ted mě začla poslední měsíc,ale fest,zrovna ted asi uhořím jak mě pálí,se nalévám mlékem

verkuska
autor
6. čer 2014

no a od včera bolesti jak na menzes pořád.... máte to taky některá?

zazy
6. čer 2014

Ne o zatím nemám,tak se tam už asi začíná něco připravovat,kdy jde na monitor??

muddledgirl
7. čer 2014

@zazy ahoj kočko..to jo..jsme docela kousek od sebe...a proč by u Tebe mohl být císař??? 😉

muddledgirl
7. čer 2014

@verkuska nemám vůbec....poslíčci..no to už se tělíčko asi pěkně chystá...

verkuska
autor
7. čer 2014

holky, my máme vši ☹ fuj, prvně v životě, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......

muddledgirl
10. čer 2014

@verkuska jejej...já je měla takz několikrát...je to obtížné se jich zbavit dnes..víc než dřív....v lékárně prodávají spoustu drahých věcí...ale ne vše zabírá...ale prý nesnášejí jakoukoliv barvu..zkusila bych aspoň nějaký lehký přelivek..prý je to všechny zabije...a když půjdeš ke kadeřníkovi,tak malé vláky nezničíš... 😉 😉 😉

verkuska
autor
10. čer 2014

@muddledgirl no barvu teď v těhu absolutně nee, jsem si dávala už před svatbou.... ale šampon zabral, vši jsme vyčesali, a hnidy každý den vybírám, žehlíme si vlasy, prý to tež puká tou vysokou teplotou.... peru od rána do večera, co se dá, desinfikuju vše, no mazec 🙂
do toho všeho mám nohy jak papuče, bolí mě, večer už pomalu ani chodit nemůžu 😒
A jakpak ty s malým v bříšku?? Jde vše tak, jak má?? 🙂 dneska ráno mojí kamarádce praskla voda.... hezký den na porod 🙂

muddledgirl
10. čer 2014

@verkuska Ty máš vši? Já myslela,že dcera...No,když Ti barvu dá kadeřník,tak je to v poho...No žehlení je ničí ještě víc než přeliv.....No čiči..vše o.k..jen mimísek občas hooodně tlačí,hlavně,když ležim a včera byly tři kapičky krve na slipovce..ale dobrý..už jsem se lekla..že půjdem rodit...Co to bolení bříška? Kdy máš kontrolu..já ve středu už...tak jsem ráda..že tak brzo... 😀

muddledgirl
10. čer 2014

@verkuska teď v těhu barvu ne? A pak píšeš,že před svatbou jsi barvu měla....
😲 😀 😎

verkuska
autor
10. čer 2014

@muddledgirl no právě, že už jsem měla 2x za těhu, nechcu to přehánět, když mám tu žehličku 😀 jinak má dcera i já 😀 fakt nářez, nedělám nic jiného, než že jí vytahuju hnidy 😀 horší už je to s tím, kdo je vytáhne mě no.... tak vyčesávám, žehlím.... můj muž jak má čas, tak cosi tež povybírá, bohužel toho času nemá teď vůbec, když pracuje, do toho nám staví domeček a k tomu ještě všemu začal dělat autoškolu 🙂

muddledgirl
10. čer 2014

@verkuska jasný 😀 😀 😀 Kámošky dcera je měla asi třikrát..já to teda nechytla což se divim od ní....Ježíš..Ty máš teda pracovitýho manžílka...to je dobře...no...ale s tím kdo Ti je vytahá..je to blbý..

suzik161
10. čer 2014

@muddledgirl
@verkuska Ahoj, tak mám konzultaci za sebou, dostala jsem estrofem, myslím. Nafasovala do zásoby Utroš a teď už jen ta mrška 😀 Jinak jsme se domluvili, že rozmrazíme dva bojovníčky a zkusíme to s dvěma 😀 ten nový doktor je dobrý, zasmáli jsme se 😀

muddledgirl
10. čer 2014

@suzik161 ahoj čičinko....budu moc myslet..jo estrofem je na sliznici.. 😉 plivu bacily..tak to je fajn,že je doktor super... 😉 😉 😉

verkuska
autor
10. čer 2014

@suzik161 jeee, tak hned zase do toho?? ASPOŇ NEMUSÍŠ BRÁT DOVČU PŘES PRÁZDNINY, TO MÁŠ FAJN 🙂 jeee zas mi tu překliklo na velké písmenka 🙂 halvně pak nelez na sluníčko, jsem někde vyčetla, že to nedělá dobře v prvních týdnech a já blbka jsem se totiž taky opalovala jednou po KET.

suzik161
11. čer 2014

@verkuska Jj, doktor říkal, že to zkusíme hned, že to tělo je nabité po tom úspěchu/neúspěchu, tak to mám zkusit. Ještě jsem se rozhodla pro dvě, tak uvidíme, snad aspoň jeden bude ten co se mu u mě bude líbit 😀 Je to super, budu bez neschopenky!! A jak ty? už se to krátí rychle, viď?? i @muddledgirl

muddledgirl
11. čer 2014

@suzik161 jo jo..držím pěstičky..máte mražáčky? Já už nevím..nezlob se..chodím do třech skupin..tak se mi to občas motá....moc budu myslet....

verkuska
autor
11. čer 2014

@suzik161 bude se líbit.... teď už se to vše udělá, jak má 🙂 oni si to místečko najdou na to uhnízdění, ještě abys nakonec měla dvojčátka 🙂 to bys měla hezké 🙂 já pokaždé zaváděla tři, jen to poslední dvě 🙂 a šup ho, mám ji tam 🙂

krátí šíleně, 37 dní už jen do TP 🙂 malá velká přišla k nám 10 dní předem.... tak počítám i teď, že to příjde dříve, když už jsem se začla dávno otvírat 🙂 ale drží se tam u mě v domečku a to je dobře 🙂 za chvíli jdu na prohlídku, tak jsem zvědavá, co mi tam poví 🙂 od rána jsem byla na stavbě, vylívali nám pásy, musela jsem dělat stavební dozor, ať to kluci udělají dobře 😀 ale jak já mám šíleně nateklé nohy, au au... bolí to :-/ ale pro malou vytrpím všechno, dává mi zabrat brambůrka naše 🙂

A kdy máš mít přibližně ty své dny? 🙂 mě to lékař taky doporučoval jít hned, že to tělo je takové fajně nabuzené i těma hormonama ještě 🙂 to klapne.... pak ti tam ještě zbydou 3, že??

suzik161
11. čer 2014

@verkuska
@muddledgirl Ahoj, máme 4 mrazáčky. Své dny bych měla mít v sobotu asi. KET by měl být začátkem července 😀 Držím vám palce holky, ať je vše jak má být a máte u sebe zdravé prcky!!!

verkuska
autor
11. čer 2014

@suzik161 kdybych věděla, jaké budu mít v létě problémy s nohama nateklýma a křečovýma žílama, které joooo, hold bolí, až se mi podlamujou kolena ☹ tak si to naplánuju tak, že rodím v zimě, jako malou velkou.... ta se narodila v březnu a já měla absolutně spokojené a bezbolestné těhotenství.... jenže vem si teď punčocháče na křečové žíly...... 🙄 no děs běs, kdybych je poradila nosit, tak by mi podle mě ani tak ty nohy neotékaly ☹ normálně se mi kompletně ztratily kotníky a nepomáhá na to ani studená voda, ani když mám nohy nahoře..... mě z toho drbne....

dobrá zpráva dnes: můžu dělat opět co chci, procházkovat, cokoli, už nám nehrozí žádné nebezpečí, i kdybych začla rodit i teď 😉 což mě potěšilo teď, kdy už nemusím hlídat vycházky a jsem na mateřské dovolené od 6.6 🙂 pořád je to stejné, jsem otevřená na 1cm, čípek stále stejný, nezkracuje se 🙂

ppřeju ti hodně štěstíčka, jako už tolikrát, ale teď do té třetice už by se to povést mohlo 🙂 každopádně pořád informuj, jsem na to velmi zvědavá, minule jsem absolutně neměla čas, dost mě to mrzelo, ale teď už zase při každé volné chvilce semka nahlídnu 🙂

muddledgirl
12. čer 2014

@verkuska kočinko..ztracené kotníky mám už několik měsíců..pokud to není nějak moc brutus...tak to ještě jde.... 😉 Jsou na tom holky teda hůř....jo vedra dělaj svoje..hlavně,že nemáme jiné problémy.... 😉

muddledgirl
12. čer 2014

@suzik161 kočičko..moc myslím,do třetice všeho dobrého 😀

verkuska
autor
12. čer 2014

@muddledgirl ve spojení s křečovou žílou to je tragedie, vždy jak se postavím, tak skoro spadnu, jak se mi ta noha podlomí ☹

verkuska
autor
12. čer 2014

děvčata, tak já dnes v noci zimnice, následně teplota 38,5.... co to zase je?? ☹ teď mám 37,3, ale jak mě bolí hlava.... mě se teda daří.

muddledgirl
12. čer 2014

@verkuska no jo to jo no..mně se dělaj malinkatý a zatím nebolej ty křečáky....ježiši holka naše..jakto??? ☹ Vem si paralen nebo co se může..hoď vlažnou sprchu a zkus si lehnout na chvilku... ☹

verkuska
autor
12. čer 2014

Tak milé děvčata, po té teplotě v noci jsem musela jít na prohlídku znova ke gynekologovi, kde mi hned dělali několik vyšetření:

prohlídka mimi, načež zjistil, že nemám už vůbec žádný čípek a můžu rodit každou chvilkou. Hlavička je tak natlačená dole, že víc už to prý ani nejde.... no a pak aby mě šíleně ten spodek nebolel 🙂

monitoring, kde bylo vše v pořádku

vzali mi krev, kterou pan doktor zaveze kolem dvou do laboratoře a pokud nebude něco v pořádku, tak jedu ihned do porodnice

Pokud budou teploty do zítřka přetrvávat, taky okamžitý nástup do porodnice, miminko tím prý trpí před porodem, rychleji mu bije srdíčko ☹ tak aby mě mohli neustále pozorovat.

No v takovém stavu si holky neumím představit, že bych vůbec rodila, i když teplotu už nemám, bolí mě z té noci celý člověk a jsem absolutně vyčerpaná. Tak jen doufám, že ta moje brambůrka ještě vydrží.

Co mě jen trochu uklidnilo, že v tomto týdnu bych už rodila v třinecké nemocnici a nemusela bych rodit v Ostravě.

muddledgirl
12. čer 2014

@verkuska ahoj kočinko...no..tak zaplaťpánbu,že jsi šla k tomu doktorovi...Ty jo..žádný čípek...masakr...Kdy jsi byla naposled na kontrole? Hlavně,že jste v pořádku,kočko...Moc myslím kočko..

verkuska
autor
12. čer 2014

@muddledgirl včera, a bylo vše ok, hlavička sice narvaná dole, 1 cm otevřená stále, pořád stejné, muselo se to stát během té noci s tím čípkem.......no já mu volala nejdříve a on na to, že mám okmžitě přijít

muddledgirl
12. čer 2014

@verkuska hm...to je masakr..kolik jsi měla cs tedy včera?

verkuska
autor
12. čer 2014

@muddledgirl to nevím, ale říkal, že to je v normě, teď doktor volal, že mám nějaký zánět v těle, pokud se teplota vrátí, okamžitě budu hospitalizovaná