IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
14. čer 2014

@muddledgirl nevidělas náhodou film 17 dívek?? Teď jsem na to narazila, asi se kouknu, to je téma pro nás 😀 😀 jsem zvědavá, jaké to bude...

muddledgirl
14. čer 2014

@verkuska ne neviděla..a na jakejch webovkách si ho pustíš..taky bych si ho dnes pustila..je to o těhulkách nebo porodu? 😀 😀 😀

verkuska
autor
14. čer 2014

@muddledgirl o těhulích... no si to stahuju 😀

verkuska
autor
14. čer 2014

@muddledgirl kruciš pořád zvažuju či dát jedno nebo dvě jména, mám z toho zavařený mozek, už jsem byla rozhodnutá pro jedno a chlap prý a ty nedáváš ty dvě.... no tak zas mě zmátl 😀 😀

verkuska
autor
14. čer 2014

tak mě od rána taaaak pálí žáha, že děs běs.... poprvé za těhu. Jsem si až teď zašla, tak jsem vyfasovala anacid...

muddledgirl
15. čer 2014

@verkuska ahoj kočinko...dvě jména křestní? Vy jste věřící? Chudák dítě..pak píše a píše,když se podepisuje... 😀 😀 😀 Mně zas bylo docela blbě..a teď jsem zvracela jak amina po perníku a kávě..tak už mi asi zase vadí mlíko nebo nevim...se z toho poseru...fakt... 😀 Žáha mě pálí naštěstí jen někdy...anacid..jsem nemohla ani jako netěhotná..chuťově mě dělal ještě hůř... 😀 😀 😀

verkuska
autor
15. čer 2014

@muddledgirl ale dej pokoj s věřícíma, my se kostelu vyhýbáme všichni doma obloukem, někdy se toho až děsím, co jsme zač, ale fakt to nesnášíme 😀 dvě jména se mi šíleně líbili, ale zas jen na chvilku 😀 jinak takovým argumentům jsme se jen smáli, co se týče podpisu, protože se podepisuje na sešity a písemky a to se dá domluvit že se napíše jméno, pak první písmeno druhého jména s tečkou a příjmení, pak všude, jak je to dítko starší háže už jen podpis příjmení a kdy se vyplňujou úřední dokumenty?? Je to málokdy.... takže to nám přišlo celkem legrační, jak tím každý oponuje 😀 ale stejně jsme se nakonec rozhodli pro jedno, aby první holka nežárlila 🙂 i když ta nás překecává, ať dáme ty dvě, takže to je ještě v podstatě takové otevřené 🙂

TEN ANACID BYL V POHODĚ, TAKOVÝ SKOŘICOVÝ, MŇAAAAM a blbá jsem byla, že jsem si nezašla dříve a tak jsem se trápila celý den, po něm mě to přešlo a bylo mi opět skvěle 🙂

Já kafe nepiju od začátku těhu, jen meltu nebo karo.... ale sladké to já ráda 😀 no tady mi ale říkali, že to můžu mít spíše způsobené těma antibiotikama, pokud mě doteď nepálela.

No a teď ty napiš, jak se daří Samuelkovi 🙂 těšíš se, máš už vše nachystané?? Já pořád nemám ušité povlečení na peřinku a polštář pro naši princezničku, ale stejně bude potřebovat až tak v půl roce.... takže jsem v klidu, jinak mám naprosto vše, ještě že jsem začla se vším i žehlením tak brzy.... teď bych se bila do hlavy. I tu tašku už mám dávno sbalenou do porodky 😀 akorát ten papír s jmény ještě vyplněný nemáme 😀

muddledgirl
15. čer 2014

@verkuska no já se teda podepisuju docela často na úřadech...když zemřel taťka,vše jsem vyřizovala já a pak všude hlásila trvalou a kontaktní adresu... 😀 😀 😀 Ale jasný,není to každej den..Já jsem jinak taky hrdá ateistka..mám pocit,že pobožní...se jen vymlouvaj..a hlavně se pomodlí a je vše o.k...

Cara jsem přepitá...Melta mě neva..ale nejsem zvyklá ji dělat..já kafe piju jedno denně od 5. měsíce cca...můžou se až dvě..No..a asi se na něj zas vyprdnu....radši...

No ještě,že jsem nepoblila koupelnu/ i když tak tak.../páč za chvíli přijdou tam dávat lino ..hihi..

Tak skořicový anacid může bejt dobrej..já měla nevím co za příchuť...ale bylo mě ještě hůř..a to jsem si toho jen lokla....

Kočinko..já mám jen jednu dečku...kterou jsem vyprala...tak je modrá s nějakým obrázkem...+ polštářek..jinak mám tři spacáčky a zavinovačku...tak mimís bude zatím spát v tom..Ještě jsem si chtěla od kámošky další zavinovačku 1-2 půjčit..prý se v tom mimísové cítí nejlíp...no uvidíme......Všechno tak nějak je..ještě chci koupit ten monitor dechu a přemýšlím o lehátku...no...jinak je to tady jak po boji..páč věci z kuchyně a chodby jsou v ložnici...kvůli tomu,že se dělá lino...pak ještě přítel vymaluje kuchyň a dá se nová linka..snad se to stihne do týdne...říkal,že ještě by chtěl stihnout koberce v obýváku a ložnici..ale mě se už nechce nic dělat...bývám už unavená...blbě spím...a vůbec... 😀 😀 😀

verkuska
autor
15. čer 2014

@muddledgirl i když se podepisuješ na úřadech tak jen příjmením, já teda jo, jen na úředních dokumentech vyloženě musí být celé jméno. A to je fakt minimum, já naposeldy si ani nepamatuju, kdy jsem se celým jménem podepisovala, no fakt nevím, ani na občanku, teď se mi zdá, že ani při obřadu nee.... no fakt nevím.

No a nejhorší jsou tací ti, co stojí s těma přiblblýma knížečkama na každém rohu a nebo co považuju za největší drzost, jak mi tu takový někdo zazvoní u dveří..... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

já mám jednu tenkou a jednu hrubou zavinovačku, ale tu hrubou nepoužiju a jednu tenkou dečku a hrubou, spací pytel taky jeden mám, lehátko mám toto http://detska-lehatka.heureka.cz/fisher-price-d...
monitor dechu taky koupený, no zdá se, že mi fakt nic nechybí, uvidím až za chodu s miminkem 🙂 ale to už asi nebude problém přikoupit

tak to abys ještě taky nerodila dříve panečku.... snad vše stihnete a miminečko příjde do čistého a nového 🙂 my toto nehrotíme, všechny penízky ystrkáme te´d do domečku, doma máme vymalováno pře rokem, takže v pohodičce.... žádná křeč.... malá stejně bude obývat pokoj s malou velkou, takže tam se nic měnit nebude, krom toho, že přybyla postýlka, přebalovací pult a teď jsem koupila v ikei takovou tu květinku růžovou na zeď, abych mohla v noci mlou obletovat a nemusela svítit velkým světlem 🙂

muddledgirl
15. čer 2014

@verkuska tak já se podepisuju celým jménem a příjmením..páč když ne,tak si to pak nepamatuju... 😀 😀 😀 Ježíš..tak to by někdo mohl zkusit někdo zvonit na mně... 😀 😀 😀

Pěkný lehátko....já přemýšlím o použitým...uvidím....

Já bych to taky nehrotila..ale miminko pak bude potřebovat po něčem lízt...a tady to lino bylo evidentně několik desetiletí...to samé je v obýváku a ložnici..

Malováno je před dvěma lety..ale v týkuchyni je to děs....přebalovák nemám...jen ten přenositelný....teda dva...

Ta květinka musí být moc pěkná..

verkuska
autor
15. čer 2014

@muddledgirl no celým bych se mohla víš co 😀 😀 to by mě drblo pořád, to nee.... já mám taky to lehátko po jednom dítěti, kupované v listopadu, je jako nové. Sice za 900,- ale opravdu jak z obchodu....

muddledgirl
15. čer 2014

@verkuska no já jsem tak zvyklá....jednou jsem se podepsala jinak a nechápali..že se neumím podepsat podle vzoru... 😀 😀 😀 Já po nějakém mrknu.. 😉

verkuska
autor
15. čer 2014

@muddledgirl jupiiiii, teď jsem opět už potřetí dnes šla na monitor, vše je v pořádku, teplotu nemám už druhý den, tak pokud zítra z krve nic neobjeví, tak jdu dom 🙂

suzik161
15. čer 2014

@verkuska Super!! tak ať to dopadne dobře!!!

verkuska
autor
15. čer 2014

@suzik161 no ani nemluv 🙂 už když jsem ok a mimi jsem tou horečkou taky neuvařila, tak chci jít domů.... a na procházku, už mě nebaví polehávat jen 🙂 ještě že je venku tak pod mrakem, kdyby bylo hezky, tak mě drbne 🙂

suzik161
15. čer 2014

@verkuska Veru, těch pár týdnů již zvládneš a pak tě čeká ten krásný čas s malou!!Nehlásí moc hezké počasí, ta si užívej v posteli. Pak už moc spaní nebude!!! Myslím na tebe 😉

muddledgirl
15. čer 2014

@verkuska super..tak ať je krev v pořádku...to mně dnes celý den dobře není..takže furt ležím...a na nějaký procházky už moc taky nemám .....snad zítra bude líp.. 😉

verkuska
autor
15. čer 2014

@muddledgirl a od žaludku nebo copak tě trápí??

muddledgirl
15. čer 2014

@verkuska no já ráno zvracela..po perníku a kávě s mlíkem..celý den mi bylo divně..snědla jsem suchou housku,tatranku, mrkev a kousíček čokolády a zase jsem zvracela jak amina...vše co jsem snědla...Si pak říkám,jestli je dobře mimísoj..zkusim okurku s acidem...třeba mi už budu ještě líp...ale hodně už se mi uleviko..

verkuska
autor
15. čer 2014

@muddledgirl no jak tak koukám na ten tvůj jídelníček, se ani nedivím, ty jíš jen samé sladkosti 🙂 no možno na tebe vlezla nějaká střevní chřipka..... být tebou, zítra si zajdu pro jistotu na gyndu. Za to nic nedáš.

muddledgirl
15. čer 2014

@verkuska to jím celé těhu..tím to není......syn kámošky v pondělí zvracel, ve středu měl průjem o stopéro...tak bůhví,jestli jsem to nechytla,ale byla bych jedina...osobně jsem teda po sladkým v životě nezvracela...To by na mně na gyndě asi dobře koukala...že tam jdu,že jsem zvracela...

verkuska
autor
15. čer 2014

@muddledgirl no nevím, můj gyndař chce vědět úplně všechno a taková střevní chřipka taky není nic dobrého pro mimi.... aspoň by ti na to něco dal, co můžeš.... já bych neriskovala. Není v tom těhu dobré nic podceňovat. I kdyby tě zas měli poslat dom, budeě vědět, žes udělala maximum, nebo si nejprve zavolej a popiš jim to... tak to dělám já a pak buď mě uklidní, že se nic neděje nebo mě chcou okamžitě vidět.

muddledgirl
16. čer 2014

@verkuska jo..já si zavolám,jen spíš asi k obvodní.. 😉 😉 😉 Co TY? Pustí Tě domů?

verkuska
autor
16. čer 2014

@muddledgirl no já od té doby, co jsem těhu řeším vše s gynekologem.... a dobře že tak, kdyby nebýt toho, že jsem mu zavolala ohledně té teploty, tak kdo ví, kde teď s malou jsem.... ale tak u tebe to asi už bude dnes ok nebo ti je pořád šoufl??

No za chvíli je vizita, bojím bojím, domů chci jít 🙂 navíc venku vysvitlo sluníčko.....

muddledgirl
16. čer 2014

@verkuska no já si tam zavolám..neboj...už je to dobrý..nevím teda..jestli úplně dobrý...mám žížu a vezmu si pro začátek půlku suchý housky..Ona moje gyndařka ordinuje v jiné části města...tak uvidíme no...Jo jo..vysvilo...Já byla tři dny doma...hrůza..tak dneska se půjdu projít a tak..a trošku taky musím poklidit..

Napiš,jak jsi dopadla...přeju,ať Tě pustí 😉

suzik161
16. čer 2014

@verkuska držím palce, ať jdeš dnes domu 😉

verkuska
autor
16. čer 2014

@muddledgirl @suzik161 no tak si tu musím ještě poležet... prý tu teplotu nemám, protože mi dávaj antibiotika přímo do žíly. Dnes se podle krevních testů rozhodne, jestli se bude pokračovat nebo mi místo toho daj tablety, ale to mě ještě a hlavně mimi chcou mít pod dohledem, aby se mi to nevrátilo. Ono je to i dobře, protože já už si plánovala, jak dneska miminku ušiju povlečení 😀 já prostě v klidu být neumím..... ještě že tu mám ten noťas, spousty filmů, vás a knížku. Jinak bych zblbla 🙂 ale jsou tu fakt šikovní, což aspoň že tak.... J

Jediné, co mě fakt štve je, že mám tu kanylu v ruce pořád a taky mi každý den mi berou odběry, při kterých já omdlévám, dnes jsem odehnala dokonce praktikantku, protože jsem jasně uvedla, že nechci od nich nic. No bojím toho no, raději deset porodů než píchanec 😀 Já vím, jsem divná 😀 😀 😎

muddledgirl
16. čer 2014

@verkuska hmm..nedá se nic dělat...Ale to zvládneš...na konci těhu už by mi to asi tolik nevadilo..aspoň bych byla pod kontrolou....To bříško tak tahá..ale to už dlouho....

To jo no..záleží,kde ta kanyla je napíchnutá....mně praktikantky nevaděj..na někom se učit musej...To máš hustý,že omdlíváš...tak já bych radši milion píchanců než jeden porod....nechceš si to vyměnit....

verkuska
autor
16. čer 2014

@suzik161 Zuzi jaký ty máš názor na ty dvě jména + příjmení? Setkáváš se stím u dětí ve škole? My se už asi stejně rozhodli jen pro jedno, ale jen tak pro zajímavost a pro jistotu, protože dcerka chce dát obě dvě 🙂

verkuska
autor
16. čer 2014

@muddledgirl kliiiiiiiiiiidně 😀 no já jsem hustá, co se týče těch odběrů.... a jak tu hysterčím vždycky, jak mi dávaj ty antibiotika no mazec 😝 mě netahá zase vůbec nic, příjde mi, že ho mám malinkaté oproti jiným, přitom malá je prý o týden popředu 🙂