IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
12. pro 2014

@suzik161 super...TRX...je takový posilovač....hustý cviky..+HIIT

suzik161
22. pro 2014

@muddledgirl
@verkuska Holky, přeji vám Krásné a pohodové Vánoce a šťastný nový rok 😀 (prcek dnes 11+6)

zazy
22. pro 2014

Ahojky ženy
Krásné miiminko.Moc držím pěstičky at je vše jak má být.Jinak Vám ženy přeji krásné vánoce a hodně dárečků pod stromečkem,ikdyž mi už máme ten nejcenější dáreček,že?Jinak Viktorka váží 6490g a 65cm,máme se čile k světu,ted jsme teda 3 dny měli 4O horečky,ale proč to nevím.Jak mi sem půjdou vkládat ty fotečky,tak vám sem samo nějaké hodím

verkuska
autor
23. pro 2014

tak holky taky přeju všek šťastné a veselé🙂 my jinak už od čtvrtka dáváme Nutrilon a na večer jsem začla přidávat kašičku po lžičkách 🙂 mrzí mě to s tím kojením, ale ze zdravotních důvodů jsem teď šest dní kojit nemohla.... odstříkávala jsem a zítra bych mohla zase začít, ale uvidím, jak to půjde.... protože na UM malá krásně spinká i ty kašičky baští šíleně 🙂 vždycky otvírá pusinu a říká mňam mňam :D ji miluju 🙂 a je jasné, že letos pod stromečkem je nejnádhernější dáreček Torinka 🙂 a u vás to jistě bude podobné 🙂 a u @suzik161 už taky 🙂 ale počkej za rok, to bude teprve nádhera 🙂 holky tak ještě jednou ŠŤASTNÉ A VESELÉ 🙂

muddledgirl
27. pro 2014

@suzik161 moc krásný....posílám pusinu...

muddledgirl
27. pro 2014

Kočky...doufám,že hezky užíváte Vánoc....malý má už 69 cm a 9270g v pěti měsících....vesele se otáčí....a hrozně ho to baví...Kromě toho,když se vzteká,když mu to nejde a když bolí zoubky...je to náš smíšek....

suzik161
2. led 2015

@verkuska
@muddledgirl Ahoj holky, tak takhle rosteme, toto je dnešní UTZ, tj 14tt. A na 90% to bude princezna 😀 Všechno je v pořádku a jsme zdraví!

muddledgirl
3. led 2015

@suzik161 jéé to je krásný..mám slzy v očích....moc gratuluju 😉

verkuska
autor
3. led 2015

@suzik161 jáááááááááááááááááá to tušila, že to bude holka :D je překrásná, fotečka se moc povedla 🙂

mě včera holky poprvé spaly spolu, ale dneska už Karolínka chtěla zase spát vedle v pokoji, Tori ji budila :D teď, když už nemůžu kojit, tak šel pro změnu spát s malou tatínek a bude se starat o Torinku celou noc sám 🙂 tak už jdu spát, ať si ten nerušený spánek pořádně užiju...

ty si užívej krásné těhulkování a malé vzkaž, že ji moooooooooooc moccccc zdravím a že jí to moc sluší 🙂

verkuska
autor
3. led 2015

holkyyyyyyyyyyyyyy a copak jste dostaly od Ježíška?? 🙂

suzik161
4. led 2015

@muddledgirl
@verkuska moc děkujeme holky, mám teď nějakou virózu, tak snad ji nějak neublížím, ale krásně sebou vrtěla 🙂

verkuska
autor
4. led 2015

@suzik161 Neboj, ublížit bys mohla jedině nějakýma lékama a to mudr ví, co napsat těhulce 🙂 já taky měla zrovna před vánoci loni brutálně hnusnou rýmu, brrrrr.... tak se hezky kurýruj, ať jsi brzo v pořádku 🙂

suzik161
4. led 2015

@verkuska já u dr nebyla, chytlo mě to v pátek odpoledne. Ale manžel mi včera přivezl kapky z lékárny, tak po těch jsem vše vyzvracela, takže s nimi to výhra nebyla 🙂 a ještě mu dali nějaké pastilky pro těhule a ty pomáhají 🙂
U nás byly vánoce super, dostali jsme nové nádobí a vaří se v nich skoro samo 🙂 a sady skleniček(na červené,bílé a šampaňské) teď jen sháním rampu na kterou to přidělat 🙂 a za penízky je nová televize.
Největší dárek ale budeme mít až v červenci, manžel se po tom utz změnil, včera mi pusinkoval břicho a dnes se furt stará jestli dost jim, aby měla mála dost jídla 🙂 bojím se najíst, abych zase nezvracela a hlavně, JÁ masožrout nemohu maso ani vidět 🙂
A co vy?

muddledgirl
13. led 2015

@suzik161 tak super,že Ti něco pomáhá...mně nic nepomáhala od nevolností první 4 měsíce..byl to děs.Naštěstí jsem tolik nezvracela...ale když už bylo to ze s na sekundu...

To je super,že se stará..

My dostali servis jídelní..jakoby jsme měli toho málo..já ho pusunula...on spadnul a rozbil se.Vědět to tchyně,tak sjem mrtvá.No...pak jsem dostali skleněný tác rybičku a utěrky..užasné...vůbec nesajou.Od přítele spodní prádlo.A já mu koupila prstýnek,který si vybral.Se ségrou si dáváme penízky...Plus kupovala hadříčky Samíkovi a děku k Vánocům...tak má i puzzle,sportovní podprdu, funkční tričko apod.....Samík dostall od nás plyšáčka šmoulu, puzzlíky na zem, polodupajdy, plyšáčka housenku ELenku,která má v sobě rolničku, žifafku chrastítko, Od jedné mamky z FB overalek, knížku do vody.Od babičky oblečky nějaké a dědy.No a od nás má ještě plnou tašku...něco mu dáme..něco necháme k narozkám.Taky jsem mu koupila krásnou opičku,má ji u babi a dědy...ale vypadá to,že mu to zhoršuje ekzémek...škoda no...je bílá a černý obličej s černýma tlapkama....

suzik161
2. únor 2015

@verkuska
@muddledgirl Ahoj holky, byla jsem na ko, vše v pořádku, malá sebou mlela a ukazovala palcem, že to zvládá a že je jednička 🙂 moje obavy se naplnily, mám cukrovku, i když jen malinko zvýšenou (5,3 má být 5,1) tak se musím objednat do dia poradny,tak jsem na to zvědavá 😒 pak přidám foto 🙂

suzik161
2. únor 2015
lucka.pihatka
19. únor 2015

Ahojky holky, byly jste nektera po laparce a odstranění vejcovodů? kdy jste mohli jít na další ivf? děkuji

muddledgirl
20. únor 2015

@lucka.pihatka ahojky...já nebyla ani na laparce...ale myslím,že je to tak tři měsíce? Ty jde na odstranění vejcovodů na 100%?

lucka.pihatka
20. únor 2015

@muddledgirl Já už na tom byla,měla jsem nepruchozí vejcovody a cystu na ovariu.

zazy
3. bře 2015

Ahojky děvčata konečně jsem se dostala taky sem za vámi.Vánoce byly hezké,nějaké dárečky taky byli,pořád jsme tedy na střídačku byly nemocné a dovršilo to tím,že jsme 3 dny před silvestrem museli s Viki do nemocnice s podezřením na zápal plic,nakonec to nebyl a byly jsme tam 3 dny na pozorován,na silvestra nás pustili domů.Jinak malá má dva zuby,sedí,leze,stoupá si v postýlce a dělá pá,je nějaká po rychlá,už to není takový to miminko.Jak mi to půjde tak vám sem dám fotečky nějaké.
@suzik161 ty brdo to tak utíká to už jsi 23 tt a to jsi psala nedávno že se to povedlo.Tak at se daří a amalá hezky roste
@lucka.pihatka já mám endometriozu třetího stupně,mám odstraněné vejcovody a jeden vaječník.Obě děti mám z IVF,první pokus se nazadařil,na druhý jsem šla asi po měsíci a půl ztoho máme Verunku a ted mame Viktorku ta se zadařila na první pokus a měla jsem jen dvě vajíčka nakonec zbylo jen jedno a přesto se zadařilo.Když sjem začla podstupovat IVF,hned na začátku mě mudr upozornila,že s největší pravděpodobností neotěhotním ani přes IVF.Jsem vzácným příkladem,že zázraky se dějí a hned dvakrát,takže hlavu vzhůru ono to příjde,držm pěstičky

muddledgirl
6. bře 2015

@lucka.pihatka tak si tam brnkni.....oni Ti to možná řeknou i sestřičky v telefonu 😉

muddledgirl
6. bře 2015

zazy...Ahoj kočko..to je hrozné být s tak malým mimi v nemocnici....ale dobře....že vše dopadlo na jedničku.Samík už bude hodně vážit...23.3. jdem na osmiměsíční kontrolu.Měl jednu virozku a párkrát rýmu a kašel...ale dobrý....Ještě se neplazí a neleze...ale snaží se...ale v podstatě se dokáže dost rychle různě posouvat...zubů má už 6..od 6.-7. měsíce se mu všechny vyklubaly chudák....a řekla bych,že další se už klubou.Já chodím stále cvičit a tatínek hlídá...Tak aspoň jsou taky pořádně spolu.

muddledgirl
6. bře 2015

@lucka.pihatka no nám se zadařilo na počtvrté.U prvního IVF jsme dali jedno,dvě a jedno embryo.Pak jeden ket nevyšel,protože vajíčko bylo podruhé zmraženo.Ale pak už ano.Chce to věřit,že to vyjde...ale zároveň se nespoléhat na to,že se embryo hned ujme.Popravdě řečeno..když jsem měla koníčky a už se na to tolik nesoustředila,tak to vyšlo..psychika dělá také hodně... 😉

suzik161
6. kvě 2015

@verkuska ahoj Veru, máme se dobře, čas se neúprosně krátí a já musím začít něco dělat a hlavně nakoupit pro sebe 🙂 malá mi v břiše řadí jak divá po ránu a večer hlavně, zrovna včera jsem ji pozorovala jak se tam válí 🙂 minulý týden vážila 1650g, tak snad bude akorát a ta cukrovka ji moc netrápí 🙂 jjinak věci pro malou uh skoro mám, čekáme na postýlku a za 14dní jedeme nakoupit hadříky. Pak nějaké drobnosti a hlavně ještě ten teploměr 🙂 děkuji za radu, asi ho zkusím a snad s ním budu umět 🙂
Co vy jak se máte a jak pokračujete s baráčkem? My doděláváme krb, protože jsem řekla manželovi, že po porodu už bude doma klid a čisto. Stejně to nestihneme vše doladit, ale ten největší bordel bude už za námi 🙂 ještě letos fasáda a stání na auta a na podzim snad kolaudace. 🙂
Jinak se strašně moc na malou těším, i když mám trošku obavy z porodu, ale daly to jiné, tam to dám taky 🙂 🙂

verkuska
autor
6. kvě 2015

@suzik161 no my stále doděláváme vnitřní příčky, ale nedávno se nám dělal komín a už máme okna, tak to zase jinak vypadá 🙂 však se když tak kukni do alba na MS ... no jinak kolaudovat bychom tak rádi na podzim, ale to nemáme šanci :( vše jde pomalu. Ale máme kde bydlet, tak to ani tak nějak neřešíme. Spíše nám to dělá starost vůči hypotéky, kdy zkolaudované by mělo být do února :D no uvidíme, jak to půjde. Porodu se neboj, není to sice žádná zábava, ale stojí to za to všechno. Já dala oba porody bez epiduralu a kdybych měla volit znova, tak bych do toho zase šla bez. Svým způsobem jsem šťastná, že jsem si ty porody prožila naplno 🙂 ty jooo, já už měla v tomto období asi už úplně všechno, byla jsem jak smyslu zbavená :D hrůza se mnou 🙂 Jinak Viktorka je úžasná... je taková hodně pohodlná, ještě mi ani po čtyřech nechodí... před dvěm týdny se teprve naučila plazit, je taková opatrná :D a zatím ani zoubek nemáme .... přidávám foto ze včerejška 🙂

verkuska
autor
6. kvě 2015

@zazy fiiiiha, šikulka... já mám Viktorku pohodářku... žáden spěch. Teprve dva týdny zhruba se mi začla plazit 😀 ze začátku opatrná, jen kousínek a teď už si to šmaruje z pokoje do pokoje 😀 na kolínka se mi už taky staví, jen si zase lehne. Počítám ale, že lezení po čtyřech už taky co nevidět příjde. A tak nějak jsme přeskočily i otočení se z bříška na záda 😀 to neumí dodnes 🙂 jinak se máme k světu, i když rýma byla asi tři měsíce... děs běs.... ale momentální stav je ok 🙂 Jsem ráda, že to u vás nebyl ten zápal plic a že se má Viki taky dobře 🙂

verkuska
autor
6. kvě 2015

@muddledgirl ahoooj, tak jaképak pokroky dělá Samík?? U nás to je tak, jak jsem psala suzik a zazy 🙂 ale jsem ráda, že za ní ještě nemusím tolik lítat 🙂

verkuska
autor
6. kvě 2015

jo jinak holky, nezdá se vám, že po tom IVF se rodí opravdu nádherné děti?? 😉 😀

muddledgirl
7. kvě 2015

@verkuska Hihi..musím Vás dočíst kočky..ano rodí se nejkrásnější 😀 A taky údajně nejzdravější.. 😉 Samík umí paci,paci,plazí se...kolínkuje..to všechno dlouho..ale lézt se mu moc nechce....Je to už pěkně velký kluk..hodím Vám se pak nějaké foto... 😉

verkuska
autor
7. kvě 2015

@muddledgirl tam Viki se jen plazí a umí udělat čau, sem tam řekne mama :D ale to si myslím, že ani neví, co mluví.... ale mňam mňam říká taky a to plně chápe, co znamená :D holkyyy, my máme zítra 10 měsíců. To je fičák... jsem ráda, že je ještě taková miminkovská 🙂 zdravé bych ani neřekla, první byla nemocná opravdu nonstop, dokud neopustila školku... popustilo to až v polovině první třídy 🙂 ale to je marné, když jdete dát dítě do školky a vidíte druhou maminu, jak odevzdává vychovatelce léky, které má jejímu dítku podat, že je nemocné a snopel až po paty 😠 😒 no a tak to šlo pořád dookola. Mě osobně tedy nikdy nenapadlo poslat malou nemocnou mezi ostatní děti... ach jo, no a neuděláš nic.... no fotečku každopádně semka hoď 🙂 jsem moc moc zvědavá 🙂 kojíš ještě??