IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
11. lis 2013

@chrisula věř tomu, že prázdné nebudou 🙂

chrisula
11. lis 2013

@muddledgirl děkuju ti moc,uvidime...

muddledgirl
11. lis 2013

@verkuska Ty jo, to Ti jich ale dobrých zbylo hodně...mě ze 42 38 oplodnili a 23 zůstalo dobrých. 😉

muddledgirl
11. lis 2013

@chrisula Je fakt, že známá má kolegyni a ta měla jediné, 1.IVF, 1.transfer a šup klaplo jí to...Ŕíká se to, že čím míň,tím jsou kvalitnější... 😉

chrisula
11. lis 2013

@verkuska v to budu doufat...

chrisula
11. lis 2013

@muddledgirl fakt se to rikaa?ja byla tak 7 krat tehotna ,vzdy jsem potratila a 3 krat mimodelozne,proto uz musim na ivf.jinak uz mam 12 letou dceru

verkuska
autor
11. lis 2013

@muddledgirl jo no, ale stejně to bylo k ničemu 🙂

muddledgirl
11. lis 2013

@chrisula Opravdu se to říká! No, to je hrozný, sakra, smůla už je vybraná.....Teď je dobrý, že Ti daj hned utrogestan na udržení, tak by to mělo klapnout.A pokud jsi už tolikrát otěhotněla, tak věřím, že to klapne....Posílám Ti těhu bacily..tfuj, tfuj... 😉

chrisula
11. lis 2013

@muddledgirl nosifol je dobry,take ho piji

muddledgirl
11. lis 2013

☹ já vím,ale teď to bude dobré..... 😀

chrisula
11. lis 2013

@muddledgirl děkuju,chytam je vsechny.bojim se ,ze se to povede a zase treba potratiim.no uvidime

muddledgirl
11. lis 2013

@chrisula Jo,jo, rozhodně mi neublíží,, je tam magnézko a b vitamíny.... 😉

chrisula
11. lis 2013

@muddledgirl kolik jsis nechala zavest miminek?

muddledgirl
11. lis 2013

@chrisula kočko, nestraš....fakt...je jasný, že se bojíš......Ví o tom doktor,že?Bude dělat vše pro to, aby to dopadlo... 😉

chrisula
11. lis 2013

@muddledgirl jj vi o tom.

muddledgirl
11. lis 2013

@chrisula teď protože to je 2.ivf Et,tak jedno jen, aby kdyby to neklaplo, nám pojišťovna přispěla ješně na 2.IVF... 😉

chrisula
11. lis 2013

@muddledgirl aha,to me nenapadlo...

chrisula
11. lis 2013

@muddledgirl mela jsi icsi,a prodlouzenou kultyvaci?

muddledgirl
11. lis 2013

@christula
JJ, my musíme mít icsi, kvůli špatným spermií...Opu bylo v ponděí a Et ve čtvrtek... 😉

muddledgirl
11. lis 2013

@chrisula lola72 @jaruska111 No já tu paní neznám ,ale říkala mi naše embrioložka,že tam měli paní ,které vzali jenom dvě vajíčka.Z toho se oplodnily obě,které zavedli,a ke všemu se narodily dvojčata.Holka a kluk!Takže i takové věci se ději!Nevěš hlavu.

koukej...

chrisula
11. lis 2013

@muddledgirl kdyby byly 2 chtela bch zavest obe,manzel nechce,on u toho bude muset byt jak se rika kolik chceme zaveest?

chrisula
11. lis 2013

@muddledgirl ve stredu mi asi ukonci stymulaci .en den budu pichat pregnyl,nebo az ten druhy?

muddledgirl
11. lis 2013

@chrisula No, hihi,ale co když se obě ujmou? Mně se vždy ptali v telefonu a pak před transferem,když jsem nevěděla...Nevím,jestli se ho ptaj taky... ☹

muddledgirl
11. lis 2013

@chrisula Já jsem vždycky chtěla dvojky, no v březnu nevyšly a teď jedině, že by se ještě rozdělily..to asi nehrozí...ale já bych to měla ráda jedním šmahem taky...už kvůli tomu, že by bylo pro nás jednodušší chodit pro děti najednou....já rodiče nemám a on je má dost starší...a hodně daleko... 😉

muddledgirl
11. lis 2013

@chrisula Kočko, ve středu tedy ještě jedeš na ultrazvuk, tak tam se to dozvíš, kdy budeš píchat pregnyl..já měla vždy ovitrelle, to je to samý....já stimulovala do 19.10. a 21.10. v devět večer si píchala ovitrelle... 😉

chrisula
11. lis 2013

@muddledgirl takze rychlovka,ze?ja planuju dvojcata a jeste ani neviim zda mam vajicka nejaka 😀

muddledgirl
11. lis 2013

@chrisula Jo,jo, věřím ebryologům....že ví co dělají....Však to je správný...jen plánuj..... 😉

muddledgirl
11. lis 2013

@chrisula To víš, že budou,kéž by dvě a klaplo by to....moc Ti to přeju.... 😒

muddledgirl
11. lis 2013

Tak a dost, chce se mi zvracet, 21.letá slepice pohodí zdravé miminko do lesa a ještě ho udusí...kráva jedna... 😖

chrisula
11. lis 2013

@muddledgirl dekuju,jsi hodnaa.opatruj se a pisni zitra papa