IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
28. pro 2013

@verkuska no my už tady máme jen 2 sekáče,ostatní zkrachovaly....zkus to po známých......já do sebe tlačím hlavně zeleninu, ovoce,sladké....hubnout se bude až pak...nedá se svítit...se teď nebudu tím stresovat...ale vypadám v těch kalhotách jak v pytli,tak nevim,jestli nemám koupit ještě ty jedny...menší....ch jo....tady je jediný obchod,no katastrofa...jmenuje se krokodýlek /Trutnov/ a má i stránky...se můžeš mrknout pro inspiraci....

verkuska
autor
28. pro 2013

@muddledgirl no to já tlačím taky sladké, to cukroví, co jsem si napekla 😀 no já vypadám jak pytel, i když jsem svlečená 😀 utíkám do sprchy a koukat na tv tak zatím pa a hezký večer přeju 🙂

muddledgirl
28. pro 2013

@verkuska pa pa kočíí

verkuska
autor
28. pro 2013

@muddledgirl ještě dotaz, jsem teď nahlídla na ty týdny a někde se uvádí, že první trimestr je do 13 týdne a někde do 12 týdne.... tak jak to je?? 😒 jsem zase z toho jelen a zase mě to zmátlo teď.

muddledgirl
28. pro 2013

@verkuska no,já jsem četla spíš do 13tt....ale je to jedno...stejně je lepší se šetřit...

verkuska
autor
28. pro 2013

@muddledgirl to jo, šetřit to já se budu, jen pro lepší pocit chci vědět, kdy je to největší riziko potratu za mnou 🙂 samozřejmě, že riziko je pořád, jen už menší 🙂

muddledgirl
28. pro 2013

@verkuska no,narovinu...stát se Ti to může i ve 13tt.....moc to neřeš....

verkuska
autor
28. pro 2013

@muddledgirl já vím.... druhý zní už lépe než první 😀 já už se nemůžu dočkat, až budu funět ve třetím 😀 takže jsem si to myslela zprvu dobře, že končí až 13tým týdnem.

muddledgirl
28. pro 2013

@verkuska asi jooo,já taky ..už aby mi bylo úplně hej a na to mímo se těšim...ale holt musíme ještě vydržet..

verkuska
autor
28. pro 2013

@muddledgirl já byla na udržování v šestém měsíci.... ležela jsem měsíc na kapákách v nemocnici.... no mazec, naštěstí vše dobře dopadlo. Nejlíp vím, že celé těhu není nic vyhráno. Klidná budu, až budu držet v náručí hezké a zdravé miminko 🙂 jsem se až dojala při vzpomínkách k slzičkám 🙂 ale šťastným slzičkám, jakou mám krásnou, chytrou a hlavně zdravou dceru 🙂

muddledgirl
28. pro 2013

@verkuska no, právě...mě stačil ten měsíc na začátku....to byl strach jak prase...kámoška ležela taky v 6.měsíci...2 měsíce tak nějak....šla na Stachlberg....blázen...

verkuska
autor
28. pro 2013

@muddledgirl no já věřím, že teď to už bude v pořádku. A teď už fakt letím do té sprchy 😀 tak zatím pa

muddledgirl
28. pro 2013

@verkuska ještě ten screening a bude to....věřím,že o.k.

pipinka
28. pro 2013

tak jsem zpět, holky byla jsem zvrac... miluju česnekovou pomazánku a když ji miláček udělala, udělalo se mi zle a už jsem šla

muddledgirl
28. pro 2013

@pipinka jo jo holka, je to jasný...taky mě začlo být brzo blbě..... 😉

muddledgirl
28. pro 2013

@pipinka já teď moc nemusim ani máslo,ani pomazánkový, ani tavený sýry....všechno je to na mně moc aromatický...

pipinka
28. pro 2013

@muddledgirl a já se na ni tak těšila 😒 ale co něco pro to malé vydržím.
ještě se zeptám kamarádka zítra přijde na návštěvu a vždycky nosí víno. jak je to s alkoholem? ona nic o IVF neví, mohu si dát trošku?ona je strašnej detektiv, nebo mám rovnou vybalit juice?

muddledgirl
28. pro 2013

@pipinka nepítt a nekouřit....já teda chvíli kouřila se přiznám,ale málo....

muddledgirl
28. pro 2013

@pipinka Tak o zruš,že máš průjem nebo něco... 😉

pipinka
28. pro 2013

@muddledgirl no tak to jsem si myslela správně, já s kouřením přestala v den začátku stimulace a vůbec mi to nechybí

muddledgirl
28. pro 2013

@pipinka 😉

verkuska
autor
29. pro 2013

@muddledgirl @pipinka já holky přestala kouřit asi dva měsíce před stimulací s tím, že jsem ani nevěděla, že tam ještě pojedem... ale asi týden před stimulkou jsem byla na nervy, už nevím z čeho, tak jsem stáhla asi balíček 😀 ale od té doby šmitec.... to samé s alkoholem, akorát teda minimum rumíku v cukroví, ale to si myslím, že to malé množství nevadí, nejde to v tom cukroví pomalu ani cítit, taky jsem hned od začátku sekla s kávou..... prostě příkladná maminka 😀 alkohol bych ani nemohla, i kdybych chtěla, já bych se asi hned při prvním doušku poblila.... bleeeeeeeeeee.... Mě je teda pořád blbě od rána do rána, až teď poslední dva týdny se to trohu zlepšuje, ale ještě jsem neblila, naštěstí... 🙂 rději se tomu alkoholu vyhni pipinko, nestojí ta sklenka za to. A kamarádka se stejně za chvíli doví, že jsi těhu, když ti poroste bříško 🙂 😉

muddledgirl
29. pro 2013

@verkuska já jsem řádná pivařka i kuřačka a ani jedno mi nechybí....na začátku jsem malinko kouřila ale fakt malinko a jen občas a brzo mě to přešlo....a jsem za to ráda....ani cigaretky ani alkohol za potrat nestojí....jéé to Ti závidím,že Ti je špatně až dva poslední týdny...

muddledgirl
29. pro 2013

@pipinka oni Ti nedali papír s opatřeními,které nemáš dělat...taky žádný sex a žádné přehřátí,takže jen sprcha a spíš vlažnější vodou... 😉

muddledgirl
29. pro 2013

Mně je zase zle...počkat 25 minut a můžu jíst hurá.....po prášku na štítnou....

muddledgirl
29. pro 2013

Jinak v Bille mají za 135 nealko Bohemku,takže mám co pít... 😉

verkuska
autor
29. pro 2013

@muddledgirl neeeeee, mě je ty dva týdny lépe už, špartně mi bylo pořád od začátku 😀 jen jsem naštěstí ani jednou nezvracela 🙂 no my si koupili dětský šampus, tak si dáme s Karolínkou a chlapovi se chladí alkoholický 🙂 ale kdyby ho nedostal, tak by si asi dal s náma nealko. Já teď posnídala a je mi zase nějak šoufl, teď mi není špatně pořád, ale jen ráno a pak to na mě příjde kolem 16té hodiny....a někdy před spaním... ale že nevolnosti postupně mizí je dobré znamení 😀

verkuska
autor
29. pro 2013

@muddledgirl @pipinka jo a pro mě před dvěma týdny všechny zákazy zrušil, takže už i na sex přišla řada 😀 po třech měsících to byl hezký vánoční dáreček 😀 takže kdybych chtěla, tak můžu dělat už všechno, tak jak jsem zvyklá.... samozřejmě s mírou a žádné přehánění. Ale jelikož bojím a nechce se mi, tak pořád nedělám nic, akorát jsem teda začla vařit zase 😀 úklidu se stále nechytám...naštěstí tu miláček vygruntoval tak, že ani není co uklízet 🙂 a ten prachutře a vysaje a vytře vždycky sám 🙂 a to mi vždycky i kuchyň uklidí, když tam nadělám binec, no mám se jak v pohádce 🙂

muddledgirl
29. pro 2013

@verkuska a tak to já taky občas uvařim...to jo,to se máš jako v pohádce....kámoška mi řikala a to nebyla po umělým,že měla sex zakázaný pořád....tak nevim,jestli kvůli tomu, že potratila předtím...no včera jsem si pochvalovala,jak mi je dobře...a zas mě bylo blbě od odpoledne do noci...a teď zas jen co jsem vstala...ch jo....já bych teda nesexovala, bych se u toho pobl....a u nás v baráku,jak dole kouří,to je ttaaaakkk cítit, to je masakr....projdu bárek a málem letim...

muddledgirl
29. pro 2013

@verkuska a zákazy mě zrušej asi na svatýho Dindy...