IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
29. pro 2013

@zazy @muddledgirl holky budete za ten screening něco platit?? Mě to bude stát 1300,-

zazy
29. pro 2013

I já stále beru utrouš,ale už asi jen 1é dní a jen 3 tabletky denně,prednison půlku,mudr mi řekla,že to mám psotupně zmenšovat ty dávky,at topak není pro ten organismus takový záhul,teda ještě mám estrogenové náplasti,už budu ráda,až ten utrou nebudu mít vůbec,tak únava po něm je šílená

verkuska
autor
29. pro 2013

@lucikk1 budu ti moc moc držet palečky a věřit, že taky budeš těhulka 🙂 plivu na tebe nakažlivé bacilky 🙂

zazy
29. pro 2013

@verkuska.mě ten screening bude stát 1450 kč,ale jsem se dočetla u své pojitovny,že něco proplácí,jsem u průmyslové jdu se na to v pondělí zeptat,tak uvidíme,navíc dávají pro děti martánky 60 tablet,tak to ještě tento rok chci využít

verkuska
autor
29. pro 2013

@zazy no mě to stopli naráz. Jakmile jsem přestala, začlo mi být i méně špatně 🙂 a únava je pořád stejná, musím si vždy schrupnout po obědě a jsem fit 🙂 už jsem si na ten režim navykla 🙂 ráno budíček v 5:30 - 7:00, většinou v 6:00 odpoledne spánek 1-2 hodinky a večer kolem 10-11 zase nynynkám 😀

verkuska
autor
29. pro 2013

@zazy fakt?? Já jsem taky u průmyslové 🙂 tak aspoň cosik navalí z5 😀 marťánky máme už od podzimu vyzvednuté 🙂

zazy
29. pro 2013

No já to mám ted stím spaním naprd,páč jsem měla malou naučenou že ji dám do postýlky a ona sama usne,už to tak bylo od malička a ona mi od pondělka,začla šíleně vyvádět,že tam sama spát nebude,že si tam ma minka musí hajnout za ní.Jenže kdyby ona za chvíli usnula,usne třeba až po hodině a to já hned od začátku dělám,e spím,nevím,proč to začla dělat,a když tam nejdu,tak řve klidně hodnu,no hrůza,nejsem prostě na zvyklá

zazy
29. pro 2013

Hele dám ti vědět kolik a kdy a jak to proplácí,ju

verkuska
autor
29. pro 2013

@zazy ok, no jinak s tím dloubnutím se mi to stalo zrovna včera, jak já jsem normálně až zajekla, jak to zabolelo.... chlap celý vystrašený ke mě letěl, co se děje.... no a taky mě to pak bolelo celý večer.....někdy mám dokonce pocit, jak kdybych to miminko cítěla, což je blbost, je na to příliš brzy.... no tak ještě jí dopřej, pokud máš na ni čas.... malá mi to začla dělat zase teď v deseti 😀 prostě si k ní někdy musím za každou cenu lehnout a drží se mě jak klíště, abych neodešla, tak se tam smějeme pak tomu jako blázni 😀

verkuska
autor
29. pro 2013

@pipinka myslím, že to je naprosto přirozené 😀 když on je tak sexy, když vysává a já ležím a nemusím nic dělat.... 😀

pipinka
29. pro 2013

holky zeptám se jaké špinění je v pořádku jaké značí nebezpečí?

verkuska
autor
29. pro 2013

@pipinka každé špinění znamená zvýšené riziko potratu.... někdy to neznamená nic, někdy hodně....

pipinka
29. pro 2013

@verkuska mám světlé hnědé špinění a mám strach

verkuska
autor
29. pro 2013

@pipinka nemusí to nic znamenat, já měla od tmavě hnědé po světlé hnědé dva týdny pomalu pořád a mimi je v pořádku...a zazy špinila od 10 dne těhu.... takže to je těžko říct, hlavně být v klidu, ležet s nohama nahoře, ven jen pro to nejnutnější, nejlépe vůbec, jen polehávat... aspoň zatím do vyšetření... kdy jdeš??

pipinka
29. pro 2013

@verkuska v pátek. já dnes ležím od rána, když se zvednu, jdu jen na wc a zase zpět

verkuska
autor
29. pro 2013

@pipinka no zkus to tak vydržet, pokud přestaneš špinit, tak ležet nemusíš... no uvidíš. Teď je to tak brzoučko, že ani doktor by ti s tím neporadil, jen klidový režim... nejlépe ležet no.... mě zase jeden doktor říkal, že pokud má žena o miminko přijít, tak ani ležení nepomůže, ale jiný zas, želežet a jen pro to nejnutnější se zvedat 🙂 a ty si měla čárku který den?? A v ten pátek jdeš na krev?? Já se tu v tom ztrácím, už nevím, která kdy a co 🙂

pipinka
29. pro 2013

@verkuska já jsem dnes 11 den po ET a mám viditelného ducha.sice slabší,ale je tam. třetího ledna krev a z krve mi řeknou jestli jsem těhu nebo ne. mám prý odpočívat tak budu ležet a ležet a uvidíme

verkuska
autor
29. pro 2013

@pipinka no já neměla ani toho ducha 😀 no však uvidíš, tu nezbývá nic jiného než být v pohodě a věřit, že se nic neděje a miminečko tam je.... zkus si ještě dělat testy co dva dny, pokud miminko vydrží, tak ti budou sílit.... držím moc pěstičky... může to znamenat jen, že se stále hlouběji zavrtává do sliznice a poruší ti jen nějaké cévky....

pipinka
29. pro 2013

@verkuska čárky na testu mi sílí strašně pomali. co tak tady koukám, v ten den co mám já holky už mají krásný dálnice. asi se moc pozoruji jinak už nevím. tys neměla vůbec ducha na testu, kolikátý den jsi ho našla?
děkuji za podporu

verkuska
autor
29. pro 2013

@pipinka já ho našla až den po krvi, úplně slaboulinký s ranní moči.... a to jsem měla hcg v krvi 570 🙂 což je fakt celkem dost vysoké.... mudledgirl měla myslím 195 a čárka jí šla vidět už myslím 8 den 🙂 takže pokud sílí, tak je to super, že ji máš slabou vůbec nevadí.....

pipinka
29. pro 2013

@verkuska no teda tak asi záleží na každé z nás jak to kdo má. nebudu se tak pozorovat, nechám tomu volný průběh, jen jak se zabavím nevím

verkuska
autor
29. pro 2013

@pipinka filmy, časáky, notebook, knížka, cokoli.... 🙂 já pádím hrát s mužíkem golf na kinectu 🙂 tak zatím a drž se

pipinka
29. pro 2013

@verkuska žij si to, já si asi dám 20 😀 jsem nějaká znavená a to jsem před 2 h vstávala 😀

zazy
29. pro 2013

@pipinka:já měla hcg 895 a to jsem extra silnou tu druhou čárku taky neměla

pipinka
29. pro 2013

to jsou stavy holky, přepadl mě před chvíli takový záchvat pláče a vůbec nevím proč.

jinak miláček dnes vyžehlil a šlo mu to více než dobře. sice jsem si nějaká trička musela složit znova,ale šlo to

muddledgirl
29. pro 2013

@pipinka Ty nebereš normálně utrogestan.....?Aha,tak to já vždycky ho brala......

muddledgirl
29. pro 2013

@verkuska zoubky stejné...a jsem pěkná tlusťoška...ale bříško je už docela hezké... 😀

pipinka
29. pro 2013

@muddledgirl ne neberu. začla jsem ho brát až myslím chvilku před ET

muddledgirl
29. pro 2013

@zazy no já kouříla hodně malinko....a jen občas...a v 5+4 jsem už skončila v nemocnici a od té doby jsem měla 1 cigaretku,když jsem byla s přítelem a kámošem v restauraci na džusech a kole....a byl to docela hnus...a jinak mi to pěkně smrdí....což jsem happy....

muddledgirl
29. pro 2013

@zazy ty sny teda fuj...to pak schodíš kočko,jako všechny přece,ne? 😀 😀 😀 😀