IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
30. led 2014

@suzik161 jéé,vy jste mlaďoučcí...Počítat by se to nemělo...Prý jen Apolinář to tak dělá...

verkuska
autor
30. led 2014

@muddledgirl no kdyby už se náhodou stalo, že by tomu tak bylo, tak v tomto stadiu bych už se asi ani nedokázala miminka vzdát. Je už to příliš dlouho na to, abych dala mimi pryč. Ale zase chápu, že někdo by se nemohl s tímto smířit a je opravdu pak lepší pryč mimi dát... no nezávidím ti opravdu to rozhodování. Ale zase pokud ty testy jsou spolehlivé, tak už bych jim věřila a nikam by mě nikdo už nedostal 🙂 no zase jistota je půl zdraví jak se říká. Ale být tebou, jsem v klidu... mimi je určitě v tom nejlepším pořádku 🙂

verkuska
autor
30. led 2014

@suzik161 no tak to máš ten nejlepší věk, příště to bude určitě lepší i s tou produkcí pokud se ovšem k dalšímu pokusu vůbec dostaneš 😉 Změní ti možná léčbu a bude to ok, ono většinou i holky říkají, že ten první pokus je takový testovací, aby doktoři věděli, co na to tělo zabírá a co ne.

suzik161
30. led 2014

@verkuska já vím, četla jsem to, že je to spíše testovací. Uvidíme zítra, jak to dopadne, necháme tomu volný průběh a za ty 3měsíce to kdyžtak zkusíme znova. Pokud to zítra nevyjde, tak nám koupím nějaký výlet a pojedeme s manželem pryč. Prosím tě můžu mít otázku, dnes večer mám zavˇít zavádět Utrogestan, ale furt špiním, tak nevím jestli ho mám zavést nebo radši spolknout.

muddledgirl
30. led 2014

@verkuska je to težký...představa downa....ani náhodou...to je jako umřít...starat se o někoho,kdo je tak nemocný......záleží co navrhne genetička...spolehlivé tripply asi 60-80% ...nic moc...

muddledgirl
30. led 2014

@suzik161 Já při prvním IVF měla 17 vajíček a zbylo 5....Při druhém IVF už jich zůstalo přes polovinu...zvláštní...

muddledgirl
30. led 2014

@suzik161 lepší spolknout... 😉

verkuska
autor
30. led 2014

@suzik161 určitě polkni....ať si nezavedeš ještě i nějakou infekci.... já polykala celou dobu, nesnášela jsem, jak mi to pak vytékalo totiž 🙂 jak nevyjde teď stopro vyjde příště, jednou se to podaří, otázka je kdy.... nevzdávej se a bojuj, výsledek stojí za to 🙂

verkuska
autor
30. led 2014

@muddledgirl ono stejně je určitě vše v pořádku, nestresuj se hlavně a zkus na to nemyslet, i když na takovou věc se asi musí myslet pořád 😒 mě nejvíc může naštvat, jak někdo řekne hlavně mysli pozitivně 😀 to by mě z toho mohlo drbnout 😀 ale ono to fakt pomáhá no 🙂

muddledgirl
30. led 2014

@verkuska já věřím,že to je o.k....ale zase čekat ...4 týdny celkem...jestl 😉 i bude teda harmony test...ch jo..

verkuska
autor
30. led 2014

@muddledgirl to se dá vydržet, i když špatně. Jsem taky zvědavá na další průběh.... objednala ses už na srdíčko?? Já jo a ještě na něco, ale to vůbec nevím, co to je, jsem to zapomněla zase 😀

muddledgirl
30. led 2014

@verkuska mně nikdo neřekl kdy se kam mám objednat..takže čekám od gyndařky instrukce a to ta asi bude evidentně řešit až co bude znát tripply atp...

muddledgirl
30. led 2014

@verkuska já mám průkazku,kde to není tak hezky rozepsaný jako u ostatních... 😉

verkuska
autor
30. led 2014

@muddledgirl no mě dal doporučení gynekolog. Ale to má ještě čas.... mě objednali na srdíčko na 10.3. a na to druhé si mám zavolat ve 24 týdnu.... nevím, proč mi to dal tak brzy, ale zase na to srdíčko jedu až do Ostravy a tam se asi sjíždí všichni z okolí, tak tam mají narváno. Tak aspoň vím, že tam bude pro mě místečko. Já to do té další kontroly nevydržím, volali mi, že mám přijít o týden dříve kvůli dovolené, tak aspoň že tak. Ale do 21 je dloooouhá doba 😒

muddledgirl
30. led 2014

@verkuska tak to je klasika ty tři týdny....mně to neva teď čekat...hlavně...když už mi nebudou dělat žádný testy... 😀

verkuska
autor
31. led 2014

@muddledgirl jenže já byla na poslední prohlídce před dvěma týdny už... tak se m to táhne.... klidně bych mohla chodit každý týden jako ze začátku 🙂

muddledgirl
31. led 2014

@verkuska Však já taky 15.1... 😉 a jdu 5.2...ale mně to je šumák...hlavně ať není další čekání....O 11 tt jen čekám co bude....už mi z toho hrabe...dneska máme sešlost v práci...vedoucí má 60...to zas bude mejdan... 😀 😀 😀 mohl by se někdo opít,abych se měla čemu bavit...

verkuska
autor
31. led 2014

@muddledgirl ty jdeš za tři týdny, já mám rozdíl 5 týdnů 😒 to máš fajn, se hezky bav 🙂 já asi taky dnes s miláčkem někam vyrazím... asi do pizzerie 🙂 malá jede k babi a dědovi, tak bude doma mecheche 😀

muddledgirl
31. led 2014

@verkuska 😒 tak to je docela dlouho.....to já byla v restauraci dvakrát a nikdy mě pak nebylo moc dobře... 😒 tak si to užijte kočko

suzik161
31. led 2014

@verkuska
@muddledgirl Holkyyyyyyyy, tak mám 1embryjko 😀 Zatím to vypadá dobře, ET by mohl být v pondělí 😀 Doufám, že bude bojovat a nevzdá to

verkuska
autor
31. led 2014

@suzik161 supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, to bude určo mimi, já už to čuju v kostech..... 🙂

suzik161
31. led 2014

@verkuska doufám že ano, děkuji za podporu!!

verkuska
autor
31. led 2014

fakt super zpráva, rychle jez citrusy a ananasy, at se šance zvýší 😉

suzik161
31. led 2014

@verkuska ananasy mám už 2v sobě a na večer mám pomeranče a mandarinky, vemu si je sebou do postele, to bude vitamínů 😀

verkuska
autor
31. led 2014

@suzik161 ananasy a citrusy jsou na tu sliznici dobré 🙂 juj no se taky nemůžu dočkat toho pondělka 🙂

suzik161
31. led 2014

@verkuska snad to do pondělka zvládne, brouk náš. Když se popral se začátkem tak doufám že to nevzdá 😉

muddledgirl
31. led 2014

@suzik161 myslíme na Tebe

lucikk1
1. únor 2014

@suzik161 mam taky 1 bojovnika🙂 jeste tam mam 2 ale jejich prognoza je dost nejista

suzik161
1. únor 2014

@lucikk1
@muddledgirl
@verkuska Holky, embryjko válčí dál, dělí se moc pěkně a teď prošlo důležitým bodem, ET bude v pondělí.

muddledgirl
1. únor 2014

@lucikk1
@suzik161 to je super,každé vajucho je dobré... 😉