IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
18. bře 2014

@muddledgirl takže je vše už definitivně v pořádku?? 🙂 tak to je super 🙂 a teď máš před sebou krásné čtyři měsíce příjemného těhulkování 🙂

verkuska
autor
18. bře 2014

@muddledgirl jj až teď jsem si všimla té krásné zprávy 🙂

muddledgirl
18. bře 2014

@verkuska jjoooo...jsem hrozně šťastná....a pomalu začnu připravovat hnízdečko..no hlavně nějaký místečko na hadýrky...dokoupit plíny....něco na pupík....poporodní kalhotky,vložky...ať to všechno máme...a pak budeme čekat na hadýrky co dostaneme po sestřenkách....

verkuska
autor
18. bře 2014

@muddledgirl no já už v podstatě mám vše, kromě kosmetiky, hřebínku, lékárničky 🙂 chci koupit ten teploměr, co jen stačí pípnout a je to nejen na teplotu, ale báječně se to hodí i na měření vody ve vaničce nebo na teplotu mlíčka v láhvi 🙂 což o to, já to poznám, ale pro jistotu pro chlapa 😀 je sice dost tak drahý myslím kolem 1800,- stojí, ale zato je fakt super a přesný 🙂

muddledgirl
18. bře 2014

@verkuska teploměr mám z Lidlu..ale nějak mi nejde moc nastavit teda..asi něco dělám blbě...ale já nečtu návody... 😀 Aha,tak já mám za 300,- na čelíčko a do ucha.....No,to máš pravdu, pro chlapa lepší ten teploměr a tak... 😀

muddledgirl
18. bře 2014

@verkuska kosmetiky mám habakuk,ale prý na to mímo se stejně nemusí moc používat..mám pudry,oleje,šamponky i sprcháče.. 😀 😀 😀

verkuska
autor
19. bře 2014

@muddledgirl no nejlépe voda a olivový olej 🙂 ale já spíše myslela na opruzeninky případné, tyčinky do oušek, nůžky zaoblené...

muddledgirl
20. bře 2014

@verkuska na opruzeniny mám rybilku apod.krémečky,tyčinky do uší by neměly používat ani dospělí....opravdu zatlačují maz dovnitř ucha....takže na děcko to určitě nebudu používat....nůžky se dokoupí to je jasný 😉 No a ještě něco na pupíček....

verkuska
autor
20. bře 2014

@muddledgirl na ten pupík prý líh a polštářky v lékárně... no a čím budeš čistit ty ouška??

muddledgirl
21. bře 2014

@verkuska jo holka,to ještě nevim...ale přítel mi je čistil těmi svíčkama a vylezo pěknýho humusu a to ty tyčinky nepoužívám pořád...Mělo by se to vytřít krajem ručníku u dětí...ale u miminek nevím no...kouknu na net... 😀 Líh...jasně...Jo vidíš to...v lékárně prodávají takový velký kola z polštářků...

verkuska
autor
28. bře 2014

tak jakpak to jde holky?? My dneska cítili od malé zadeček, aspoň myslíme, že to byla dupka 🙂 jsme ji po něm s miláčkem hladili 🙂

verkuska
autor
29. bře 2014

@zazy @muddledgirl @suzik161 tak děvčata, takhle vypadá moje bříško 🙂 máte ho taky tak velké, mě se bude až stýskat, až porodím 🙂 suziku, moc se těším, až budeš fotit to své zanedlouho 🙂

muddledgirl
29. bře 2014

@verkuska ahojky kočko...dnes byla grilovačka tak super.....jak vypadá Tvé bříško???Velké ho už mám dost... 😀

suzik161
29. bře 2014

@verkuska ahoj, já se pomalu připravuji na další pokus, mám poslední cyklus bez injekce. Další už budu píchat, snad se nic nepokazí. Nikdy bych neřekla, že to řeknu, ale na ty injekce se těším. 😀 doufám, že to bude zanedlouho, každopádně švagrová ve středu porodila kloučka, tak mě to trochu nakoplo, že já budu mít mimčo taky. Pokukuji na Mojžíšku, chci si v pondělí zavolat do biocentra, zda se to může podstoupit před plánovaným těhotenstvím? Hold skoro přesně víme kdy otěhotníme 😀 holky když se na vás kouknu, tak to tak staršně letí!!! Jen si to užívejte!

verkuska
autor
29. bře 2014

@muddledgirl @suzik161 jeeee holky já koukám, že se mi tu ta fotka nenahrála 😀

verkuska
autor
29. bře 2014

@muddledgirl grilovat jsme taky už chtěli dva týdny tomu na zahradě, nakonec jsem měla strach, že to maso neugriluju dostatečně, tak z toho sešlo, ale jakmile bude zase čas, tak grilovat už taky jdu 🙂 nějak není čas, protože jsme se v pondělí rozhodli, že se normálně vezmeme už teď o ruku jsem požádaná už od srpna, ale pak do toho přišlo miminko a tak jsem absolutně nechtěla svatbu s bříškem. Ze začátku to bohužel nešlo, protože mi bylo špatně tři měsíce od rána do rána.... no a nakonec termín je 24.5., takže budu mít to bříško největší 😀 no sranda....no tak narychlo sháním a zařizuju, ale vše jde jak po máslíčku až na svatební šaty.... 😀 a ty chci jako 😀 🙂

muddledgirl
29. bře 2014

@suzik161 ahoj kočinko......cvičit Mojžíšovka by se před těhu neměla....měla by tam být několik měsíců pauza co vím...a Mojžíšku cvičit určitě jen po odborném zaučení 😉 😉 😉 Já jsem ji nakonec taky necvičila...dala jsem přednost transferu 😉

verkuska
autor
29. bře 2014

@suzik161 tak to je super, taky nestíhám, jak to letí 🙂 to víš, že budeš taky těhulka... taky se konečně dočkáš 😉 já se taky těšila na ty injekce 😀 navíc se doma kolem mě chodilo, jako kdybych byla ta nejvýznamnější osoba na světě.... jednalo se se mnou v rukavičkách, nemusela jsem nic dělat 😀 celý život bych to nesnesla, ale tu chvíli mi to bylo velice příjemné 😀 a budeš brát volno??

muddledgirl
29. bře 2014

@verkuska tak to máš ještě malý pupík oproti mně... 😀 😀 😀 Jenže přítel mi ho furt nevyfotil..tak ho sem pak hodím...holt já mám ty kila nahoře....Tak to moc gratuluju....my o svatbě mluvíme...ale určo ji chceme až bude Sam nebo děti trošku větší...třeba aspoň dva, tři roky... 😀 😀 😀 Tak ať seženeš nějaké pěkné šatičky.. 😉 😉 😉 Květen,lásky čas 😀

suzik161
29. bře 2014

@muddledgirl já si to myslela, samozřejmě dám přednost IVF. 😀
@verkuska tak to gratuluji, užij si ten den plnými doušky, on hrozně rychle uteče 😉 budu brát volno až po OPU. Teď mě čeká UTZ, zda se zase nevytvřily cysty a doufám, že to pojišťovna schválí. V lednu jsem tu našla kolegyňku, učitelku, které se IVF povedlo a zbyly ji injekce a nechce je vyhazovat, tak mi je prý nechá. Tak nebudu muset tolik doplácet, je to zlatíčko. Neboj se, šaty 100% seženeš, já mám kamarádku, ty měli jeden týden svatbu a za týden v ten samý čas jeli do porodnice 😀

muddledgirl
29. bře 2014

@suzik161 já mám taky nakřivo kostrč....akorát jsem si před poslední IVF zašla k panu neurologovi,který bral občas bez objednání a srovnal mi pánev...jedno lupnutí...nebolelo a bylo to o.k...od té doby tedy nemám bolesti beder......v létě to bude rok,co mi ji narovnal.....Schválí..neboj..není důvod..to už budou tři měsíce? Tak to je super,že budeš mít nějaké injekce...

muddledgirl
29. bře 2014

@suzik161 jinak mě se na jednu cystu přišlo před stimulkou...vzhledem k tomu,že už jsem si za dva dny měla píchat injekce...tak jsem si píchala asi 3 dny a pak šla na odsátí...v narkoze....ale o.k...nic nebolelo...a za pár dní bylo OPU...

verkuska
autor
29. bře 2014

@muddledgirl @suzik161 no já si je chci objednat z Číny a to ušití a doručení je opravdu na hraně, fakt šibeniční datum :-/ no uvidíme no, přinejhorším zajdu do půjčovny, ale když já chci jen ty, které si chci objednat... :-/ ještě jsem přemýšlela, že si je sama ušiju, ale to až, kdyby opravdu hořelo 🙂

muddledgirl
29. bře 2014

@verkuska Ty jo....pokud to umíš,tak bych si je ušila...budeš mít origoš a zůstanou Ti..jestli je chceš objednávat z ebaye..tak nevim nevim....mně třeba nepřišel angel sound..ale vrátili mi prachy aspoň...

verkuska
autor
29. bře 2014

@muddledgirl nee, chci objednávat z Lightinthebox, jsou na ně dobré recenze celkem a do těch šatů jsem se zamilovala... šaty příjdou, to se nebojím, otázka je, jestli do svatby 🙂

muddledgirl
29. bře 2014

@verkuska no....no ta doprava z Číny trvá.....tak držím pěstičky.....nebo si nech ušít kopii tady..nebo si kopii ušij....Já jsem chytrá,viď? 😀 😀 😀

verkuska
autor
29. bře 2014

@muddledgirl no to se mi nechce, protože se nechci stresovat tím šitím, nemám moc času na to... a ušít si to tady by mě vyšlo jednou tolik jak tam i s dopravou 🙂

muddledgirl
29. bře 2014

@verkuska to mě je jasný...ale aby Ti je stihli ušít a ještě dopravit no....víš jak.... 😉

suzik161
29. bře 2014

@muddledgirl jéé, to mě bolí bedra taky furt, třeba jeto tím, jen nevím kde bych neurologa našla, a jak bych mu to vysvětlila 😀 letí to jako blázen, budou zo 3 měsíce v půlce dubna
@verkuska když je to taková láska, tak bych je chtěla taky, ale bála bych se técesty.