IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
10. lis 2013

@muddledgirl jj přesně, no já co pamatuju, tak mi bylo špatně od rána do rána i u první, ale neblinkala jsem nikdy 🙂 ale dneska jsem právě mluvila o tom, že jsem nikdy nebyla šťastnější, když mi bylo zle :D aspoň vím, že se miminku daří 🙂

muddledgirl
10. lis 2013

@verkuska Však jo...Já kdybych blinkala,tak bych z toho blinkala ještě víc....tak jsem zvědavá,jestli se tomu vyhnu...ale už teď mě toho dost smrdí...Když jsem jela z HK ve vlaku,tak to bylo něco...Vedle mě si sedla babka....smrděla jak tchoř...měla jsem co dělat...a pak byla výluka a já seděla vepředu a pak přišel ožrala a sed si přede mně,tak jsem si odsedla...a omylem zas za tu smradlavou babku....Divím se,že mi nikdo nic neřek,ale třikrát jsem stříkla, Chanson /nevím,jak se to píše.../,protože jinak by babka byla asi nahozená..... 😀

verkuska
autor
10. lis 2013

@muddledgirl no fuuuuuj :D :D já akorát v ten pátek, jak jsem šla po krvi do Ikee, tak kolem mě v Ikei prošel někdo naparfémovaný a mě z toho bylo pak blbě celou dobu, ale jinak v klidu 🙂

muddledgirl
10. lis 2013

@verkuska No...a asi bude hůř,viď?
😀 Ale hlavně,že tam jsou... 😎

verkuska
autor
10. lis 2013

@muddledgirl tak tak, já jsem šťastná, že mi je nevolno :D

muddledgirl
10. lis 2013

@verkuska Viď? Hele,hamáš nějaký těhu vitamíny?Já teď teda dva dny piju zas Nosifol...a listovku samo 😉

verkuska
autor
10. lis 2013

já beru už tři měsíce plus mínus mamavit....jinak si každý den odšťavňuju řepu, je tam šíleně moc kyseliny listové 🙂

muddledgirl
10. lis 2013

@verkuska Hmm,tak já uvidím či něco koupim po poradě s endokrinoložkou....zítra.... 😉

muddledgirl
11. lis 2013

Dobré ránko...

muddledgirl
11. lis 2013

@chrisula Držím moc pěstičky,ať je dnes vše v pořádku.... 😉

chrisula
11. lis 2013

děkuju za cvili tam jedu

muddledgirl
11. lis 2013

Tak na Tebe moc myslím... 😉

javon
11. lis 2013

Dobré dopoledne holky, @chrisula myslím na tebe a držím palce, já jsem taky byla dnes na ultrazvuku a taky žádná sláva, foliklu je tam asi 9,ale mají kolem 10mm a jeden vyčnívá a má 13mm,ale doktor čekal že budou mít všechny už kolem 14mm, takže opět zvýšená dávka gonalu a ve ST další ultrazvuk, tak snad to pomůže. takže tě chápu, já jsem z toho taky taková nějaká přejetá, štve mě to.

stazina1
11. lis 2013

@javon
nezúfaj,ja som pri prvom tehotenstve tiež mala menšie folikuly a potom akosi naraz mi dorástli a je z nich jeden čertík 🙂 tak len pevne verím,že aj teraz tomu tak bude 🙂
Pekný deň a hlavne mysli pozitívne. 🙂

javon
11. lis 2013

@stazina1 děkuji za povzbuzení🙂, kéž by to tak bylo.

verkuska
autor
11. lis 2013

@javon a @chrisula držím palečky...

@chrisula dej vědět, jak si dopadla....

suzik161
11. lis 2013

Ahoj holky, tak dnes padl konečný verdikt, můj zdravotní stav nám nedovolí otěhotnět normálně. Jediná šance je prý IVF, takže teď musím počkat až přijde MS a pak to začne. A rozhodne se co bude dál.
Držím vám palce a sobě taky!!! 😉

muddledgirl
11. lis 2013

@suzik161 Kočko, to bude dobrý neboj...a co zjistili? 😉

suzik161
11. lis 2013

@muddledgirl měla jsem ůplně super doktora, když jsem mu vše řekla a ukázala svoje výsledky,tak řekl,že jinou šanci nemáme.Šance je prý vysoká, jen to bude IVF, ale to nám nevadí jen když se to povede.
Moje mamka se začala smát, že bude mít vnouče ze zkumavky a manžel to vzal taky v pohodě. Teď musím počkat,až to dostanu a začnou všechny testy a vyšetření. Chtěla vych to stihnout ještě letos,ale to už se asi nepovede,ale to je jedno,hlavně aby se to povedlo.
Jak se cítíiš ty?

muddledgirl
11. lis 2013

@suzik161 to je dobře, lékaři to mají říkat narovinu, nám to taky řekl narovinu, že inseminaci zkusit můžem,ale že si myslí, že se nepovede a pak řekl...vim....a Ty jezdíš kam?To můžeš stihnout........Já se cítím dobře...jen žaludek mě občas bolí a hlava,blbě spim...ale to je v pohodě.... 😉

suzik161
11. lis 2013

@muddledgirl jezdím do Jihlavy do Sanusu.Líbilo se mi tam i pan doktor byl super. Dostat bych to měla v sobotu,doufám,že to bude v pondělí a ve středu pojedu na krev 😉 uvidím jak se k tomu postaví v práci,že budu neustále někam jezdit. Jak jsi to měla ty,byla jsi na neschopence při stimulaci nebo ne?
Prosím tě,co je to za injekce jak se píchají,to jsou obyčejné nebo je to podobné injekcím na cukrovku,nevím totiž kdo by mi normální píchal 😒

muddledgirl
11. lis 2013

@suzik161 Poprvé jsem byla na neschopence po transferu...ale vzhledem k tomu, že jsem hodně často chodila na gyndu na folikulometrii dva měsíce, tak jsem šla s pravdou ven....vedoucí v poho,akorát v práci drbny..no ....Trošku mě to stresovalo, píchat si v práci...dělala jsem dvanáctky....Je to diabetické pero a není to vůbec těžké opravdu jde o poprvé.....já měla puregon a pak několik cetrotidů a ovitrille a to jsem si většinou píchala sama...i když je to docela dlouhá injekce...ale nic se stát nemůže..když jsem to zvládla já, zvládneš to taky, neboj....

muddledgirl
11. lis 2013

@suzik161 A teď jsem šla na neschopenku v datum plánovaného ket,ale embryo nepřežilo 2x zamražení,tak jsem pak hned co to šlo stimulovala... 😉

verkuska
autor
11. lis 2013

@muddledgirl tak co, koupila sis nějaké vitamínky??

chrisula
11. lis 2013

@verkuska tak mi tam narostly 2 folikuly peknee,tak ve stredu opet kontrola ten zbitek jsou male rikal

verkuska
autor
11. lis 2013

@chrisula no tak to je krááááásnéééé.....z toho určitě bude bojovníček, nevím proč, ale myslím, že to dobře dopadne.

verkuska
autor
11. lis 2013

@chrisula jsem teď našla koment od jedné paní : Kamarádce hormonama vyhnali pouze 1 vajíčko – 1embrio – dnes má už holčičku 🙂 Doktor mi jednou řekl, že čím menší je počet vajíček, tím bývají kvalitnější.

takže si hlavu nedělej, ono to může mít i výhodu 😉
já měla minule 28 oplodněných vajíček, z toho zbylo do transferu 20.... zavedli mi tři a zbytek se zamrazil, no a z těch pokusů ani jeden nevyšel.... no a teď jsem měla pět, z toho zbyly krásně oplodněné 4..... no a chytlo se. Takže něco na tom asi bude.

chrisula
11. lis 2013

dnes merily 14.10 ale prej by mely jeste zase se zvetsit.ve stredu uvidime
snad v ty folikuly 2 nebudou prazdnyy

muddledgirl
11. lis 2013

@verkuska Ahojky, v Hk v lékarně mi paní řekla, že to není nutné,jen listovka.Dnes jsem se ptala v dalších dvou.Jeden pán mi řekl, že můžu pít Nosifol, ten mám doma,ale že jinak to v 1.trimestru nutné není.A s další lékárnicí jsme probíraly složení a skoro ve všech je jod...a ten já kvůli štítné nemůžu....takže budu pít nosifol a jíst listovku.... 😉

muddledgirl
11. lis 2013

@chrisula To vypadá dobře kočko....držim pěstičky, moc... 😉