IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

pipinka
24. pro 2013

krásné vánoce všem přeji

zazy
25. pro 2013

I já Vá eny moje přeji další krásný vánoční den,doufám,že jste byly s dárečky spokojeny,no my už jsme stím v bříšku,že?

muddledgirl
25. pro 2013

Ahojky všem..tak co jak se daří? Je vám už líp? Zazy, kdypak jdeš na screening?Nebo Ty už jsi byla?Já jdu 7.1. 😉

muddledgirl
25. pro 2013

@pipinka co Ty...kolikátý seš den?Už jsi testila?

pipinka
25. pro 2013

@muddledgirl dnes je 7 den po zavedení. zatím jsem netestovala. test jsem si zapomněla koupit. od rána mě píchá na pravé straně podbřišku a pořád bych jen spala

muddledgirl
25. pro 2013

@pipinka tak pak dej vědět..třeba to klapne...já naopak byla furt vzhůru... 😉

pipinka
25. pro 2013

@muddledgirl to já dnes celý den polehávala. kdy si mohu udělat test?co to píchání? nemůže to něco znamenat? třeba že je něco špatně?

muddledgirl
25. pro 2013

@pipinka kočččíí od začátku to moc řešíš..ale dobře,chápu....já jsem testovala od 3.dne,abych věděla,kdy mi mizí ovitrelle.. pátý den jsem měla na tt bílo a 6. den už byl malinký dušík....který postupně obden síolil......Kdy jsi si píchala ovitrelle nebo pregnyl?Mně nic nepíchalo,kromě vaječníků...ty mě spíš pobolívaly nárazově....Nic špatně být takto brzo nemůže....neboooj...

pipinka
25. pro 2013

@muddledgirl já si nepíchám nic, mám jen clostík a prednison

muddledgirl
25. pro 2013

@pipinka však ne....ptala jsi se,jestli to může značit něco to píchání ,tak myslím,že to nic neznamená....teď si určitě nic nepícháš...ale byla jsi na ET a píchají TI nebo Ty sama,to záleží pregnyl nebo ovitrelle???To se píchá cca 2 dny před transferem....A může to zůstat až 10 dní v moči...někomu i dýl...

muddledgirl
25. pro 2013

@pipinka promiň píchá se to cca 36 hodin před OPU /odběrem/ 😉 to už bys měla mít pryč dnes,tak zítra testni a když bude obden sílit ,tak super... 😉 držím pěstičky...

pipinka
25. pro 2013

@muddledgirl jo aha,já jsem ale trouba. dám tomu ještě čas, stejně test doma nemám a do města se mi ltět nechce do pátku nebo pondělka to vydrží. děkuji

muddledgirl
25. pro 2013

@pipinka nejseš trouba....tak myslim na Tebe... 😉 ještě se mi tak divně motala hlava...a začly mě dělat problém pachy...třeba,když se ohříval můj oblíbený guláš... 😉

pipinka
25. pro 2013

@muddledgirl tak to mě nic se neděje, akorát mi dneska nějakk nechutná, jen piju,ale to bude z toho včerejší přežrání 😀 ani prsa mě nebolí tak z toho asi nic nebude

muddledgirl
25. pro 2013

@pipinka no, 7.den to možná ještě nebylo...ale bylo to ten druhý týden od transferu....prsa jsem začala cítit jen občas a až v 10tt.... 😀

pipinka
25. pro 2013

@muddledgirl no já na to nemyslím, věřím že to vyjde ale začínám se připravovat i na to že to nevyjde.dneska mám nějakou lítostivnou náladu, vše mě rozbrečí,chjo.no popravdě, dnes jsem na zabití

muddledgirl
25. pro 2013

@pipinka jo jo....to je nejlepší věřit,že to bude o.k.,ale trošku se snažit připravit na to horší...to já taky bývám....teď často brečim...kvůli blbostem..hormony se mnou cvičí... 😀

suzik161
25. pro 2013

Holky, tak MS skončila a nic velkého to nebylo, bála jsem se zbytečně. Mám tampóny tak ještě na 2 cykly, kolik jsem jich nakoupila. Dneska mám 6.den inofolic, a jsem nějaká rozpálená, manža se až divil, jsem nějaká neukojitelná, není to nějaký vedlejší účinek, to se mi nikdy nestalo 😀
@pipinka držím ti palce, já na sobě něco cítila tak 8.den, bylo mi divně od žaludku a prsa jsem měla citlivá, ale že nic necítíš je možná dobře

zazy
25. pro 2013

@muddledgirl:já jdu na screning 2.1 a 7.1 jdu pak na kontrolu ke své gyndařce,dám vědět co a jak
@pipinka:držím pěstičky at to výjde,já už tam měla 7 den dušíka na testu.Jsi dobrá,že vydržíš
@suzik161:je dobře,že jsi to měla pohodové,tak a ted šup do dalšího boje vid,ono to výjde,já jsem vzácný příklad,nedávali mi moc nadějí a ted čekám své druhé dítko

suzik161
26. pro 2013

@zazy Přesně tak, do boje, zajedu nakoupit ovulační testy, a budeme to zkoušet 😀 Budu ti držet palce, aby vše dopadlo jak má!!

pipinka
26. pro 2013

dobré ráno holky, v noci jsem měla narůžovělé špinění,ale zdá se že je pryč. vyděsilo mě to. a jak si užíváte svátku vánočních?

muddledgirl
26. pro 2013

@zazy tak budu na Tebe myslet....určitě to bude dobré,,...Ty jsi otěhu hned první transfer viď?To je podle mně docela zázrak...No,ale suzik měla IUI a tam napoprvé otěhu fakt málokdo.....šance je cca 10-15 procent pouze...U IUI to chce vytrvalost....

muddledgirl
26. pro 2013

@pipinka like bylo omylem.....koččíí neděs a kup si test... 😉 😉 😉

muddledgirl
26. pro 2013

@pipinka Já užívám neužívám...přítel je u rodičů,tak jsem odvčera sama....tak dnes zajdem s kámoškou za kamarádkou...bude tam pět dětí,takže veselo...pár hodin stačí... 😉

pipinka
26. pro 2013

@muddledgirl já se neděsím, ustalo to tak sem v pohodě. jsem ale strašně unavená a to nás dnes čekají dvě návštěvy tak se těším až půjdu večer spát. Dnes opět jsem uřvaná a miláček se drží, obdivuju ho, já bych to nedal být na jeho místě.

Užívejte si tu a já se za vámi večer zase mrknu. papa děvčátka a opatrujte se

muddledgirl
26. pro 2013

@pipinka 😉 no jo,ten můj vždycky kouká....brečela jsem třeba proto,že jsem koupila vanilkovej místo čokoládovýho termixu.....to nepochopíš.....tak pa pa a ozvi se pak ...

pipinka
26. pro 2013

pomóc holky, co na bolest hlavy? ibalgin si netroufnu vzít

lucikk1
26. pro 2013

@pipinka Ráda bych se k Vám přidala do skupiny 🙂 V únoru půjdu na IVF a mám z toho obavy.Chtlěa jsem se zeptat zda se jde vždy na nemocenskou? Už při hormonální stimulaci nebo až po zavedení embrya? Děkuji

pipinka
26. pro 2013

@lucikk1 ahojky, já jsem šla na nemocenskou už přes injekcema, oznámila jsem v práci co nás čeká a vedoucí mi házela klacky pod nohy, tak jsem šla k mému gyndaři a ten mi ji napsal, protože mzsíš být v klidu. Jinak ti dají neschopenku v den, kdy půjdeš na odsátí. Jo a vůbec se ničeho neboj, dá se to vydržet. já se bála jako čert a ted nevím čeho 😀

lucikk1
26. pro 2013

Můžete mě někdo ve zkratce napsat (laicky) co mě čeká, když půjdu na IVF? Ve zkratkách se zatím ztrácím ☹
Hormonální profil máme, i předchozí vyšetření co lékařka chtěla. V únoru bych měla jít na IVF, hormonální stimulaci, odběr vajíček, transfer oplodněného vajíčka. Jak dlouho celý proces IVF trvá? Jak často jezdíte na kontroly? Jste na neschopence, do kdy? Moc Vám všem děkuji za odpovědi