IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
29. pro 2013

@verkuska Já už platila po krvi 1400,-

muddledgirl
29. pro 2013

@pipinka koukni se do mého fotoblogu....slabé....taky... 😉

muddledgirl
29. pro 2013

@pipinka však joooo,já myslím teď... 😉

pipinka
29. pro 2013

@muddledgirl koukala jsem na tvůj fotoblog, a řeknu ti že já mám o dost slabší než ty.ty máš krásně viditelné

muddledgirl
29. pro 2013

@pipinka kočí,to bylo až 13.den 😉

pipinka
29. pro 2013

tak mrkejte na mé testy. 9, 10 a 11.den a čárka druhá nic moc. teda spíše nic než moc

tak to prosím zhodnoťte,ale podle mě z toho asi nic nebude

verkuska
autor
29. pro 2013

@muddledgirl no jána krvi 600,- a zbytek 750,- na tom ultrazvuku...tobě to asi dělá jeden doktor že?? Mě to dělá zase ten UZ jiný, až ve Frýdku

verkuska
autor
29. pro 2013

@pipinka já tam teda nic nevidím.... 😒

verkuska
autor
29. pro 2013

@pipinka mě plačtivé nálady naštěstí nepřepadávají, ale zato výbuchy smíchu brutální 😀 počkej do té krve a nestresuj se pořád tím přemýšlením nad tím, jestli jsi nebo ne, stejně to neovlivníš, už je to dané... vím, že je to těžké, ale zkus si spíše něčím udělat radost než aby ses utápěla v nejistotě 😉

muddledgirl
29. pro 2013

@verkuska no,car Sanus...ale stejný doktor to nevim...když jsem byla na krvi, můj tam nebyl.... 😉

verkuska
autor
29. pro 2013

@muddledgirl ale jdeš jakoby do jednoho zařízení... já na krvi byla u mého gynekologa a na UZ do Frýdku, proto to platím zvlášť.

muddledgirl
29. pro 2013

@pipinka kočí....testy dělat ráno...ale moc nic nevidím...tak uvidíš... 😉 Mělo by to být fotitelné.....třeba to ještě vyleze... 😉

muddledgirl
29. pro 2013

@verkuska jo,jo, stejné zařízení...a až po screeningu mě předají mé doktorce...

verkuska
autor
29. pro 2013

holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, tak se nám podařilo zachytit srdíčko a poprvé slyšet.... je to nááááááááááááááádhera :D já mám zase šílené návaly pocitu štěstí 😵

pipinka
29. pro 2013

@verkuska moc gratuluju, to musí být nádherný pocit

mohu se ještě na něco vás zeptat: jak jste na tom s váhou? já od doby stimulace se rozšiřuju a mám pár kilo nahoře, no hrůza. dnes jsem vlezla na váhu a musela jsem se stydět

a jaké máte plány na silvestra?

muddledgirl
29. pro 2013

@verkuska no vidíš čiči.....to je supppperr..... 😉

muddledgirl
29. pro 2013

@pipinka čičinko....pokud jsi víc jak 10 dní od pregnylu nebo ovitrelle /píchá se cca 36 hodin před OPU/,tak duch je dobrý znamení....sílit by měl obden cca......ještě neztrácej naději.......
Na Silvestra budu doma asi s přítelem....No,já po OPU měla cca 4 kila nahodě a pak jsem to shodila zas...asi voda jen...no a teď samozřejmě už mám 4 kg nahoře.... 😉

pipinka
29. pro 2013

@muddledgirl no já to nechám bejt, uvídíme podle krve. nebudu se tím trápit jestli to vyjde nebo ne.

já když jsem vlezla na váhu, tak jsem zažila šok. tolik práce i to dalo aych to schodila a ted je to během pár dní zpátky. ale třeba je to pro dobrou věc. pokud ne, zaměřím jsem na to a doufám, že to půjde zas rychle doma

verkuska
autor
29. pro 2013

@pipinka heh, no já nabrala fakt razantně taky, od stimulace doteď jsem přibrala krásných 7 kg 😀 jsem taková chodící dyňka 😀 jinak dneska mi volala ségra, či by mohli s chlapem a 6ti letou neteří dojít na silvestra, tak super, holky si vyhrajou a my pokecáme a chlapi se opijou 😀

pipinka
29. pro 2013

@verkuska tak to bude super. my máme na silvestra jít posedět ke známým, tak nevíme jestli půjdeme. mám strach vůbec někam jít

verkuska
autor
29. pro 2013

@pipinka to já mám strach i teď, když mám v podstatě vše ok.... ale tak proč ne u nás doma, když budu chtít, tak půjdu kdykoli do postele a stejně budu ležet na gauči, protože mi je večer špatně 🙂

verkuska
autor
29. pro 2013

tak jsem se večer nudila a udělala jsem si kalendářek těhotenství dle PM.... mám to v albu, mě se to tááák strašně moc líííbííí 🙂
@muddledgirl a teď už v těch týdnech mám jasno 🙂

muddledgirl
29. pro 2013

@pipinka však uvidíš, čiči.....to shodíš...neboj...Proč máš strach někam jít? Jako,že nemocenská?Nebo proč? 😉

muddledgirl
29. pro 2013

@verkuska 😀 😀 😀

verkuska
autor
29. pro 2013

@muddledgirl pěkné ne 😀 😀

pipinka
29. pro 2013

@muddledgirl no bojím se aby se něco nestalo. vím že tam budeme sice sedět a povídat ale.. a při mém štěstí jak odejdem, přijde kontrola

muddledgirl
29. pro 2013

@pipinka Jo...tak..no já jsem posranaá...jsem podezřelá před rokem jsem byla pět a půl měsíce doma kvůli transferům a smrti taťky....a teď zas od října...ale myslim,že na Silvestra fakt nechodí....tak můžete být u vás.Náš známý je nemocný a bere antibiotika,tak nechci nic riskovat...

muddledgirl
29. pro 2013

@verkuska jo jo,já už podobné viděla tu u holek...

verkuska
autor
29. pro 2013

@muddledgirl jsem si to vytvořila sama v jednom programu 🙂 jsem na sebe pyšná 😀

muddledgirl
30. pro 2013

@verkuska aha,tak to jo,tak to jsi šikulka... 😉