IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
5. dub 2014

@verkuska 😀 😀 😀 no tak vidíš..rozhodli jste to....tak já myslím,že toho člověka máš v srdci i bez prstýnku 😀 😀 😀 A co to přání a jak jsi měla velké mimi? Já jsem teď 25+4 podle ms /podle utz 25+2/....a jak máš velké to miminko?

verkuska
autor
5. dub 2014

@muddledgirl jo a na váhu jsem se neptala, v podstatě ani nevím, kolik měří miminečko, ale vím, že je to macek o týden napřed, takže počítám, že nějakých 38 cm 😀

muddledgirl
5. dub 2014

@verkuska já taky nevím kolik měří....oni váhu stejně teď odhadují..podle toho kolik měří hlavička a kosti... 😉 😉 😉 jen mě to zajímalo.... 😉 😉 😉 Sedí mi furt nebo zas na močáku 😀 😀 😀

verkuska
autor
5. dub 2014

@muddledgirl jj mám, ale na tom prstýnku mi to příjde milé, prostě naše, pochybuju, že nějaká Verunka a Vláďa se budou brát zrovna 24.5.2014 a budou mít úplně tu stejnou rytinu... takže to nakonec prostě origoš je 🙂 snad se mi to upraví, nechci rodit pětikolové mimi 😀 a to oznámení bude nakonec to poslední 🙂 🙂 hodně srdíček a motýlků bude provázet celou svatbu 🙂

verkuska
autor
5. dub 2014

@muddledgirl to oznámení bude jakoby to druhé na fotce a to třetí je ta kartička vepředu, která je tam přichycená tím motýlkem.... když se rozevře, tak je tam to pozvání ke stolu a tip na dáreček 🙂 a když se rozevře to oznámení, tak je tam právě to foto s datumem a místem obřadu, je to to na té poslední fotce

muddledgirl
5. dub 2014

@verkuska to je hezký to oznámení..asi jste oba docela romantici..podle rytiny a obalu přání... 😉 Je to rozumné a hezky napsané..nechtít dary,ale když už tak peníze.... 😀

verkuska
autor
5. dub 2014

@muddledgirl jj přesně tak, taky už žijeme spolu nějaký pátek a opravdu vše máme a nové věci si budem kupovat do baráku, do toho kamrlíku nám k ničemu momentálně nebudou 🙂 svadbu chceme mít v romantickém stylu no , tak to tak do toho vše ladíme 🙂

muddledgirl
5. dub 2014

@verkuska 😉 😉 😉 ach jo...já zas vyzvracela guláš hovězí ....a to byl tak dobrý...ale už jsem dnes měla jogurt smetanový a v pohodě..tak aspoň něco... 😀 Musíš nám pak sem hodit fotky....budu tiše závidět... 😀

verkuska
autor
5. dub 2014

@muddledgirl ty ještě zvracíš pořád?? Si děláš srandu.... no já zvracela za celé těhu jen jednou naštěstí 8.3. Né že bych si to tak pamatovala, ale bylo to přesně na dceřiny narozky 😀 ale nebudeš závidět, však se taky budete brát ne?? My budeme mít pidi svatbu, kdyby bylo po mojemu, tak jen se svědkama a my, nevdávám se prvně 🙂, ale chlap jde do toho poprvé, tak chce mít rodinu... 🙂 ale přátelé už pozývat nebudem, takový kompromis 🙂

muddledgirl
5. dub 2014

@verkuska ne...ale jen třeba jednou za měsíc.......naštěstí....holt..asi už to zkoušet nebudu...tak chcem se brát...ale kdy to je ve hvězdách.....je to komplikovaný....já chci pozvat tety,když už nemám rodiče ...moji příbuzní jsou z HK a jeho z Frénu...což je od sebe 300 km cca...takže by to chtělo..tak autobus...a nějaký hotely ve Frénu...protože jeho mamka by to nepřežila,kdyby to tam nebylo..a mně je to jedno..když už taťka by tam nebyl no......

verkuska
autor
5. dub 2014

@muddledgirl no já se taky nechtěla vdávat s bříškem a vidíš, tak jsem to chtěla nechat na pak, že se nakonec budu stejně vdávat a to s tím největším pupíkem 🙂 kdybych to byla věděla, tak se vememe aspoň ve čtvrtém měsíci 🙂 to nějak pořešíte a vezmete se 🙂 je to celkem fičák teď začínat stavět, do toho svatba a ještě jsem těhu a připravujeme se na mimi 🙂 já jsem zvědavá, co budu dělat, až nebudu muset dělat vůbec nic 😀 se asi zblázním 😀

muddledgirl
5. dub 2014

@verkuska no.....já to nepřeháním...ale budeme dělat nový lino,koberce,garnyže..asi vymalovat aspoň kuchyň.....tak jsem taky na to zvědavá a máme už koupenou novu kuch.linku......Tak Ty budeš hezká nevěsta....neboj...já už jsem hodně nakynula....jím sladký,dokud mi ho nezakážou... 😀

verkuska
autor
5. dub 2014

@muddledgirl já jsem taky nabrala, nemysli si 😀 má 74 kg... někdy mi to ukazuje 75kg 😀 a začínala jsem na 66kg mazec

muddledgirl
5. dub 2014

@verkuska ježiš to je paráda kočko..co bych za to dala...ale je fakt..že jím sladký každý den...teď jsem se furt hýbala tento týden a nabrala jsem ještě víc...prdět na to..... 😀 😀 😀

verkuska
autor
5. dub 2014

@muddledgirl no 9kg je celkem dost na to, že mám ještě 3 a půl měsíce do porodu 🙂 ale já taky jím sladké každý den, nejde vydržet 😀

muddledgirl
5. dub 2014

@verkuska neřekla bych...to je úplně v poho..já mám cca 15,5 a to se moc nepřežírám..jen to sladký jím....ale většinou místo jídla....

verkuska
autor
5. dub 2014

@muddledgirl uffffffff, no tak to už máš fakt šíleně moc.... no já u malé nabrala 18 kg, ale naštěstí jsem to do tří měsíců zase měla dole, ale to jsem chodila fakt každý den rychlotůry s kočárkem 🙂

muddledgirl
5. dub 2014

@verkuska no tak nejsem jediná na světě.....a myslim,že je to i tím,že nemám ještě ustálené hormony štítné..každé dva měsíce mě navyšují léky....štítná dělá dost,když není zaléčená....kromě dvou kámošek,které nabraly kolem osmi kil..mám kolem sebe známé,které nabraly 24-35 kg za těhu....takže nebudu jedinej hroch....

muddledgirl
5. dub 2014

@verkuska tak jestli jsi to shodila jenom chůzí a normálně jsi jedla..a necvičila..tak jsi velikánská vyjímka a buď za to ráda....já jsem vždy zhubla pouze totální dřinou.....a vyseparováním cukru, tuku a lepku ze stravy..

verkuska
autor
5. dub 2014

@muddledgirl no hlavu si s tím určitě nedělej, hlavně aby bylo mimi v pořádku, na ničem jiném momentálně nezáleží... 😉 🙂

muddledgirl
5. dub 2014

@verkuska tak to víš,že neskáču radostí....ale proč bych se v těhu měla omezovat třeba se sladkým...když stejně tak jako tak budu muset dřít po porodu.....se to zastavilo na dva týdny..a pak mi to zas vyskočilo za další týden...by se z toho jeden pos....ale je fakt...že vždy když moc řeším váhu,tak nabírám..zítra k obědu šopák...nedá se svítit.. 😀 😀 😀

muddledgirl
5. dub 2014

@verkuska a jaký budeš mít kočárek...možná jsi to tu už psala...a kde bude svatba? 😀

verkuska
autor
5. dub 2014

@muddledgirl kočárek už mám dávno, značka Jané - červenočerný 🙂 černé tam je minimum 🙂 Svadbu jsem šíleně moc chtěla v kapličce na hradě hukvaldy, ale jelikož s tím pupkem vůbec nevím, jak mi bude, tak se vemem tady u nás na městským úřadě a pak hostina v Gutské baště, můžeš se mrknout tady, jak to tam vypadá 🙂 je to tam moc fajn http://www.gutskabasta.cz/foto.html ... dokonce tam obědval i náš minulý prezident Klaus a pochvaloval si to tam 🙂

muddledgirl
5. dub 2014

@verkuska No,tak na hukvaldy jsem se ještě nedostala...tak až s prckem.....Ty bydlíš kde přesně?

muddledgirl
5. dub 2014

@verkuska tak to je moc hezké..to jste dobře vymysleli.. 😀

verkuska
autor
5. dub 2014

@muddledgirl bydlím v Třinci, no a v těch Gutech se budem i fotit v jedné japonské zahradě... vypadá to tam luxusně, jen aby nám nepršelo 🙂

muddledgirl
5. dub 2014

@verkuska to snad nebude.....jinak květen je bomba...na vdávání....někdo věří na pověry....že v květnu se nemá člověk myslim brát...ale já na takový blbosti nevěřim...ségra si vykládala karty,kdy se má vdávat...a jak to dopadlo....rozváděli se za chvíli....po sedmi letech vztahu...ale on byl debil...mně nesed hned..typickej kurevník...akorát ségra to neviděla.....

verkuska
autor
5. dub 2014

@muddledgirl no tak to já jsem chtěla právě jedině v květnu 😀 kvůli tomu, že to je přece měsíc lásky 🙂 tak mi to ladí k tomu romantickému tématu 😀 a doufám teda, že už to je naposled a hlavně nadoživotí 🙂

muddledgirl
5. dub 2014

@verkuska přesně tak.... 😀 😀 😀

suzik161
6. dub 2014

@verkuska ahoj, mě se líbí to poslední, s vašima fotkama. Máte ho krásné!!!!