IVF v srpnu - září 2013

hhani
3. črc 2013

Ahoj holky..zakládám novou diskuzi pro nás co nám to zatím nevyšlo a jdeme do toho znova a nebo vás to čeká poprvé v tomto období ... 🙂

elysion
17. zář 2013

@reennddyy tfuj tfuj tfuj ať se to těch 9 měsíců pěkně drží u tebe 😉

reennddyy
18. zář 2013

@elysion děkuji,snad ano...

mufyxa
19. zář 2013

shojky holky moje ,tak máme dvě krásná vajuška a zítra ráno v 7.15 jdu na odsátí a v neděli pokud vše dobře půjde na transfér držte prosím palečky at se nám zadaří bože jak moc bych si to přála . Vám všem blahopřeju k úspěchům a držím všem palečky .... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mufyxa
20. zář 2013

Ahojky tak to mám za sebou .........tak jsem dopadla jako sedlák u chlumce byli tam dva krásné folikuly jeden 18 a druhý 20 mm po odsátí bohužel zjistili že jsou oba prázdné ani jedno vajíčko takže jsem neštastná a smutná ten život je tak nespravedlivej tj hrozný . S doktorem jsme se domluvili na daalší cyklus že hned zkusíme znova ale tentokrát bude trošku větší stimulace tak snad ........bože kdy už to skončí úspěchem . ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ mám chut se na všechno vykašlat

reennddyy
21. zář 2013

Ahojky jolky,tak jak jste na tom?Já jsem dnes 4 den po et (5denní PK) a strašně mě ráno svrbila ruka ☹ Jak já už bych chtěla vědět jak na tom jsem ☹

reennddyy
21. zář 2013

@mufyxa To je mi strašně líto,že to dopadlo,tak jak dopadlo,ale věřím,že miminko si ke každé z nás dřív nebo později cestu najde...I když to někdy šíleně bolí a je nám ze všeho na nic,tak stejně se lehce oklepeme a zkoušíme to znova a znova,prostě ta touha je silnější...Ale určitě se všichni dočkáme 🙂 Budu držet palečky,aby ti to teď dopadlo o 100% lépe 😉

rendy73
23. zář 2013

Ahoj jsem 12dnů po ET,a testy negativní mám to dostat až zítra,ale nic necítím(to může být lékama),tak jsem se dohodla s laborkou.Udělají mi test na hcg,tak bude jasno dnes nebo zítra.Byla jsem si takřka jistá,ale to jsme tady všechny.Byla to naše jediná šence,více již není.Myslíte, že je možné mít krev pozitivní?Četla jsem toho fůru,ale člověk podvědomě hledá co se mu líbí. ☹

jednalucka
23. zář 2013

Ahoj holky, ahoj @mufyxa- já jsem poprvé (v květnu) dopadla podobně, několik folíků bylo prázdných, povedlo se jedno embryjko, ale bohužel se nechytlo... taky jsem z toho byla strašně, strašně zoufalá... a teď mi ještě přijde, že v mém okolí jsou všichni těhotní, nebo mají maličká miminka..... ale tak se snažím mít hlavu vzhůru a tak nějak bojovat. Rozjíždíme teď druhý pokus a snad se to podaří dvojitě 🙂

mufyxa
24. zář 2013

@jednalucka díky moc za podporu určitě se nám to podaří ale já jdu už na 4 pokus takže s každým dalším pokusem je ta naděje menší a menší nebo spíš ta víra no uvidíme . Mám za sebou 3 IUI neúspěšné ,1 IVF vajíčko jedno druhý den se přestalo vyvíjet,2 IVF jedno krásné oplodněné vajíčko + těhotenství = zamlklé těhu v 10TT + velká bolest, 3 IVF ted bez vajíček bohužel NO A TED NÁS ČEKÁ TO 4 IVF A POSLEDNÍ POKUS........... 😎

mufyxa
24. zář 2013

@rendy73 Může být pozitivní ještě to nevzdávej někdy to trvá déle než HCG naskočí . 😉 😉

rendy73
24. zář 2013

@mufyxa Ahoj tak nic hcg 0,512 takže nic.Tak ať se daří alespoň vám všem.

mufyxa
24. zář 2013

@rendy73 tak to mě mrzí moc moc já jdu zítra na konzultaci a pujdeme do toho naposledy už nemám sílu na další zklamání . mrzí mě že se ti to nepovedlo život je hrozně nespravedlivej 😕

majka43
24. zář 2013

@rendy73 Musíš bojovat, já si to říkala tolikrát, že je to poslední šance, ale nakonec jsem šla vždycky dál.

rendy73
24. zář 2013

Bojovat se dá,ale musí být kapitál a ten již došel.
@majka43 Tak hlavně,ať tvé miminko roste a je v pořádku.

majka43
24. zář 2013

@rendy73 Děkuju. Třeba to ještě nějak promyslíš.

barmarks
26. zář 2013

@rendy73 nezoufej,nic není tak hrozné jak se zdá.Také jsem si tím prošla a po 4 letém čekání se nám narodil chlapeček.Dnes se mu chystáme pořídit sourozence,ale do ivf už jít nechcem a jdeme do adopce.Také se mě zdál život hodně nefér ale dnes s odstupem času je vše jinak.Všem přeju hodně štěstí ,B

rendy73
26. zář 2013

@barmarks Ahoj,právě jsem zjistila že minimálku dělají v Jihlavě za 7900kč+léky,teď nás to vyšlo na 23tis.to bychom bývali měli 2 pokusy.Takže pokud to dobře půjde,asi bychom další měsíc provedli pokus v Jihlavě,třeba změna pomůže a mám to jen 30km.Manžel děti nemá,já ano,ale on by si je moc zasloužil,je to konečně skvělý chlap v mém životě.HODNĚ ŠTĚSTÍ A ÚSPĚCHŮ VŠEM.

majka43
26. zář 2013

@rendy73 Tak vidíš, že jsi něco vymyslela. Taky chodím do Jihlavy a jsem tam moc spokojená. A do Pelhřimova jezdím na Hematologii.

rendy73
26. zář 2013

@majka43 No to je super,svět je malej,tak se třeba někdy můžem potkat. 🙂 🙂 S manželem jsme si řekli,že to více pokoušet nebudeme,jenže pak sám přišel a řekl že to ještě zkusíme .Má skvělý spermiogram,což je dnes docela vzácné,takže je takřka plemený býk a škoda toho nevyužít.To jsem si přidala já.
Co mimi,jak Ti je?

majka43
26. zář 2013

@rendy73 Špatně, pořád mě trápí nevolnosti, ale já to vydržím. Pro mimi všechno.

sweetest
26. zář 2013

@majka43 Ono Ti také nic jiného nazbývá 😀 😀 😀 , ale vím jak Ti je 😉

rendy73
26. zář 2013

@majka43 To si myslím,ono to za chvilku přejde, pak si budeš užívat krásné časy.

majka43
26. zář 2013

@sweetest
@rendy73 Už se na ty krásný časy mooooc těším.

andrimil
28. zář 2013

Ahoj holky,take se pridavam do skupiny,jsem dnes 17. den po KET 2 embrya,testik byl pozitivny a krev byla 281 na 12.den a pak 780 na 15. den,ale ja jsem uplne na nervy,strasne se bojim,nemuzu vubec bit v klidu,porad jsi neco vymislim a ctu co se vsechno muze stat,a nemuzu se vubec radovat a nevim co jsi mam myslet ☹

sweetest
28. zář 2013

@andrimil Ahoj, vítej. Pokud vše ok, tak na nic špatného nemysli 😉 Hlavně pozitivum v hlavě, bude to dobré 🙂

andrimil
28. zář 2013

Dekuji @sweetest zatim to vypada dobre,ale je se furt stresuji jako "a co pokud od rana hcg klesa" atd. ale to asi kazda z nas proziva takle ☹

sweetest
28. zář 2013

@andrimil Vždyť stoupá, tak klííííd 😅

andrimil
28. zář 2013

@sweetest Tak to by tak premyslel normalni clovek 🙂 ale u me je vsechno mozne 😵 Takze pokud se jeden krat ukaze ze stoupa,tak to pokracuje v tom stoupani?Ja totis nemam moc zkusenosti 😢

sweetest
29. zář 2013

@andrimil Ale no tak 😉 Když stoupá, je vše ok..do určité doby stoupá,pak se zastaví a na utz je vidět srdeční rytmus, protože se pěkně zahnízdilo a vyvíjí se. Hele, já byla jen 1x na krvi a to 13. den po ET a hcg jsem měla 979, což jak mi řekla kámoška je super a tak jsem radostně čekala na utz, který byl 26.den po ET a šup, srdíčko bylo a bouchalo 😅 Teď jsem v 9.tt a doufám, že vše klapne a bude v pořádku. Nic jiného než myslet kladně a být v klidu 🙂 Zaměstnávat mysl čímkoliv, aby neměla čas myslet zda to vyšlo či ne 😉

andrimil
29. zář 2013

@sweetest Ahoj,no teda hcg byl krasny,ja mela 12. den sotva 281 ale pak 14. den 800,a tak me to trochu uklidnilo 🙂 a na UZ pojedu toho 2.10. a to bude presne 21.den po KET,asi to dopadne dobre 😢

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru