IVF v srpnu - září 2013

hhani
3. črc 2013

Ahoj holky..zakládám novou diskuzi pro nás co nám to zatím nevyšlo a jdeme do toho znova a nebo vás to čeká poprvé v tomto období ... 🙂

buna
29. srp 2013

@jaka17 moc díky 🙂 všem přeji, aby mimi přišlo...

jaka17
29. srp 2013

@sweetest no doufám...taky si vše platíme sami, takže jsme rozhodnutí jít ještě na jeden pokus a pak už ne, tak snad se zadaří...
@buna kdy že máš testovat??

buna
29. srp 2013

@jaka17 na krevní test bych měla jet 7.9., ale to je sobota...takže buď pondělí nebo úterý. ještě nevím, jestli budu testovat doma 🙂 možná někdy příští týden....dnes jsem 6.den po transferu

rendy73
29. srp 2013

Ahoj všem,jsem asi cvok ale přesto jdu do toho zas.Mám tři děti dospělé a dvojčata 8letá po IVF.Vdala jsem se znovu a po pěti letech mi došlo,že ten úžasný člověk se kterým žiji, si zaslouží alespoň šanci na potomka.Je mi 40let a manželovi
je 36let,nikdy nenaléhal přesto jsme se rozhodly a zkusíme to.Bohužel mi placené IVF již loni propadlo,tak budeme mít
jen ninimálku a dnes mám druhý den cyklu a první dávku hormonu v sobě.Nikdy jsem neměla problém otěhotnět,ale po třetím porodu a druhem císaři mi ze zdravotních důvodů(nesnášenlivost HA) udělali sterilizaci.Dvojčata jsem měla v plném cyklu IVF (13vajíček-10oplozeno),po 48hod.ETdvou embrií,jedno se rozdělilo v iden.dvojčata,takže jsem čekala trojčata,to byl šok.Ihned mi zdělily,že tři mít nemohu,takže prý musím na redukci ve 12tt,jenže to bych nedokázala,tak jsem to nechala na přírodě a ta rozhodla.V 8tt jedno iden.dvojče přestalo růst a vstřebalo se a já mám krásný páreček jemuž bude v lednu 9let.Věřím,že i tentokrát budeme mít štěstí,je to dar a přeji vám všem aby to vyšlo.Takže budeme čekat a doufat společně.Krásný večer.

jaka17
29. srp 2013

@rendy73 tak to je příběh jak z televize...určitě ti to přeju..a manželovi taky...snad to vyjde
@buna no to se ještě načekáš..já mám zkušenost, že mi test vycházel z moči už 12 tý den, ale je pravda, že se člověk nemá nervovat, ale já to stejně nikdy nevydržela... 😀 😀

rendy73
29. srp 2013

@jaka17
To znám,jenže moc času mít nebudu protože jsme se právě přestěhovaly do domečku,tak je stále co dělat.Není to ani fyzicky náročné jako spíš, vymyslet co a jak chci.Nebudu muset přemýšlet, zda to vyjde nebo ne,tak nějak jsem to naplánovala,mám dovolenou tak uvidíme.

jaka17
29. srp 2013

@rendy73 aspoń se budeš mít doma čím bavit a nebudeš se nervovat, jak to vyšlo...

buna
30. srp 2013

@jaka17 mně to čekání teď nějak nevadí...beru to s naprostým klidem a užívám si klidový režim 🙂

pavlaru
30. srp 2013

Holky,kdyby blobost nadnášela,tak uletím.
Jdu na utz a zjistím mimo jiného,že prášky beru jinak,resp. jsem neměla brát utroše!!Debil!!

Takže všechno vysadit,dostanu menses a opět znovu stimulka,tudíž ket posunut o další 2 týdny.
A kdo za to může - JÁÁÁ

jana1708
30. srp 2013

Holky jak to tady pročítám tak vidím že to vůbec není lehké....
Přeji všem aby se to zadařilo a všechny jste byli konečně šťastné🙂

sweetest
30. srp 2013

@buna Já moc nekliduji 😀 Nebaví mě to...rýpu se v záhonech,zalévám, výletím...zajdu na zahrádku na malé pivko. Užívám konce prázdnin 😀 Zítra vyrážíme na mega oslavu narozek kámoše(40.) a k tomu ještě "ukončení prázdnin" u kámošky na chatě...to abych se naklonovala 😀 😀

jaka17
30. srp 2013

@sweetest jo jo, nejlepší je se bavit a radši na to mioc nemyslet- co čárky, sílí???
@jana1708 moc se radši nezačítej, nebo budeš mít o to větší nervy...
@pavlaru člověk je z toho už na palici, já mám po prázdninách taky pocit, že jsem zblbla...naštěstí se zatím nic hroznýho nestalo..ale horší by to bylo po Ketu...
@buna tak to je skvělé, já bdud na posledním pokusu asi jak na jehlách...ale možná se naopak člověk poddá a říká si, že už to neovlivní... 😀 😀

sweetest
30. srp 2013

@jaka17 Noo, nic moc. Vypadá to takto :

jaka17
30. srp 2013

@sweetest krása, koukni do mého profilu, já neměla ani to...hlavně to nezakřiknout...

sweetest
30. srp 2013

@jaka17 Já víím 😉 Proto jsem i nadále v klidu, jako by se nechumelilo 😀 Ofiko test až v pondělí a aby to bylo jisté...na to je celé těhu až do porodu...i při porodu může žemřít 😒 😅

buna
31. srp 2013

@sweetest No to já jako taky něco dělám, ještě chodím do práce, ale když to jde, tak si spíš čtu nebo koukám na film. A prochajdy se psem... jo a pivko taky, ale jenom nealko 🙂 Jsem ale dost unavená, hlavně ten týden mezi OPU a transferem jsem skoro celý prospala...Ale je to asi tím, že už to jedu popáté, říkám si, co se má stát se stane, já už pro to udělala max...

jana1708
31. srp 2013

Holky je tady někdo komu se to podařilo na poprvé??

pavlaru
31. srp 2013

@jana1708
Nám se zadařilo na 1.ET vloženo 1 embryjko,ale v 11 tt nám přestalo být srdíčko.Byla jsem nachlazená + stres,asi proto se to poo. Jinak nevím,ale asi to tak mělo být...

jana1708
1. zář 2013

@pavlaru Tak to mě mrzí...Musí to být hodně náročné na psychiku....doufám že se Ti již brzičko zadaří donosit krásné děťátko...

pavlaru
1. zář 2013

@jana1708
Nj,ale nejsem první ani poslední a stávají se i horší věci...
Bohužel
Díky,hlavně ať se zadaří nám všem

ctiborka
2. zář 2013

Ahoj, můžu mezi vás? Jsem na tom nějak podobně...
2 x IUI ....neúspěšné
1. IVF ...zavedena 2 embrya.....chlapeček 5,5 roku 🙂
2.IVF ...neúspěšné
1.KET...neúspěšné
2.KET... jsem dnes 3.den po ketu, tak čekám a doufám.... ☹
Ty nervy jsou strašné, i když se člověk snaží na to nemyslet, určitě to všechny znáte......
Pa pa pa

jana1708
2. zář 2013

Vždy jsem si myslela že stačí jen vyšetření, pár penízků a čekat na zavedení embrya. Jak vidím tak jsem se velmi mýlila. Myslela jsem si že mi ještě tenhle měsíc zavedou embryo a pak se rozhodne.
Ale jak jsem se dozvěděla tak se musí ještě čekat na rozhodnutí pojišťovny a rozhodnutí lékaře co vlastně provede za zákrok. Jsou to hrozné peripetie...
Je možné žádat o ten nejjistější pokus?

jana1708
2. zář 2013

@ctiborka Ahojky určitě pak dej vědět jak jsi dopadla....

buna
2. zář 2013

@jana1708 neexistuje nejjistější pokus...bohužel...vždycky všem říkám, že kdyby to šlo (a měla bych ty zkušenosti co dnes) dala bych na úplném začátku klidně 100 000,- , kdyby to mělo být jisté. dnes jsme dávno za touto částkou a dítě nepřichází. dnes 11. den po ET druhý den krvácím - může odcházet jedno embryjko nebo také obě...zítra jedu na krev a určitě mám před sebou další dny možná týdny nejistoty...až někdo vymyslí nějakou jistější metodu, nikdy podle mně nebude 100%...

buna
2. zář 2013

@ctiborka Vítám Tě a přeji hodně štěstí 😉

jana1708
2. zář 2013

@buna To mně mrzí. Řekli Ti proč se nedaří?

buna
2. zář 2013

@jana1708 Je to kombinace více problémů...jednak nejsem nejmladší, mám endometriozu, a pak z posledního imuno zjištěny protilátky přímo na embryo...na to jsem brala léky... kromě toho, že IVF nemusí vyjít u zdravých...jsou prostě věci mezi nebem a zemí, na které nemusí být vždy odpověď 😒

jana1708
2. zář 2013

@buna Víš co by mě vcelku zajímalo. Od té doby co jsi byla na prvním vyšetření za jak dlouhou dobu Ti zavedli oplodněné vajíčko?

jana1708
2. zář 2013

@jana1708 A nezkoušela jsi třeba nějaké bylinky? Já tedy tomu také moc nevěřím ale co jsem četla tak mnoho lidem bylinky pomohly....

buna
2. zář 2013

@jana1708 ...už ani nevím pořádně...za dlouho, nejdřív proběhla laparoskopie, pak jsme zkoušeli 3xdataci styku - bez úspěchu a pak jsem se začala připravovat dlouhým protokolem na IVF. Když vezmu celý dlouhý protokol, tak asi 5 týdnů, ale jinak to tak dlouho netrvá. Teď jsem měla normální krátký protokol a to trvalo 16 dní 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru