IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
5. kvě 2013

@slaboska si nehty nech

ratatooy
5. kvě 2013

@renca1978 je mi mame velkej utz 22

renca1978
5. kvě 2013

@ratatooy tak to mame nastejno 😀 jupiiiiiiiiiii

renca1978
5. kvě 2013

@ratatooy vidis, a na Firkon jsem slysela i cetla spousta chvaly............taky jsem zvedava, co nakonec koupime

pipi909
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renca1978
5. kvě 2013

@pipi909 Vyhozeny penize.....Pohlavi ditete mi prece rekne lekar...

pipi909
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renca1978
5. kvě 2013

@pipi909 To neni muj salek kavy, ale treba to nekoho tady nadchne...........

pipi909
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renca1978
5. kvě 2013

@pipi909 tak ono u tech pohlavi je to vzdycky 50:50, coz nemusi bejt az tak tezky uhodnout............kdyz by mi rekla cisla nedelniho tahu Sportky a uhadla bych vsechny, tak pak uverim 😀

ratatooy
5. kvě 2013

@pipi909 tak zrovna o pohlavi bych vedet nepotřebovala to je mi uplne šumák,ale jinak me to celkem zajimá protože sem se sama tím zabyvala,ale nejsem zrovna v nejaky situaci že bych potřebovala neco vedet,takže jsem vlastne uplne spokojenej človek,žádny problemy🙂

slaboska
5. kvě 2013

@ratatooy tem kočarek bugaboov ružovym se mi moc libi,ale na myho chlapa by byl hrozně malej,jinak je užasny.
@renca1978 jedna kartařka mi řkla kluka a druha holku 😀 takže jak řikaš je to o ničem je to 50:50 😉

ratatooy
5. kvě 2013

@slaboska no me se bugaboo ani moc nelibi přijde mi to takový nikde nic za tu cenu,ja bych chtela slaloma o je proste asi nej kočár,moje švagrová byla tenkrát u kartářky s kamoškou a ta hned mezi dveřma řekla(švagrová byla tehu)je koukám že jste přišly 3 a bude to kluk tak švagrová vyvalila oči protože to nemohla přes zimni bundu videt

slaboska
5. kvě 2013

@ratatooy mě se libi 😉 a ma kluka?ja neřikam něktre kartařky asi vi co dělaji,ale jak jsi psala ty jsem tedka ve fazy,že ji nepotřebuji 🙂

slaboska
5. kvě 2013

@ratatooy ja když zadam slaloma tak mi vyjiždi lyžovani 😉

renca1978
5. kvě 2013

Mne ten bugaboo prijde moc hranatej 🙂 krasnej je ICandy

slaboska
5. kvě 2013

@renca1978 tak je to takova kostka 😉 ty brdo ten vidim poprve,je pěkny,ale neni v ružove 😉

renca1978
5. kvě 2013

@slaboska mne se docela libi ty cerny kocarky, jsou moderni.................a hneda je taky cool 😀

renca1978
5. kvě 2013

@slaboska U toho iCandy radsi nikde neuvadeji ani cenu, jsou silene predrazeny, ale kamoska ho ma, je moc spokojena, vysel neco kolem 40 tisic, to mne prijde hodne za kocar

slaboska
5. kvě 2013

@renca1978 tak oni asi vi proč tu cenu neuvaději 😉 ja nechci cely černy,pry tam je v lete až 40 stupnu ☹ ja ti dam cool prostě si kup kočarek podle barvy jaky budeš mit pohlavi 🙂 🙂 😉

renca1978
5. kvě 2013

@slaboska tak ja jestli bych porodila v terminu, tak v lete uz budu mit mimco ve sportaku, a tam se neupece 😀

renca1978
5. kvě 2013

@slaboska http://kocarky.heureka.cz/abc-design-viper-4s-p...
Tohle je muj velkej favorit, je potreba k nemu jeste dokoupit par veci, vcetne tasky ale libi se mi, co na nej rikas?A neodsuzuj tu barvu pls, ruzovej neni, pisu predem, aby nedostal rovnou minus body 😀

slaboska
5. kvě 2013

@renca1978 ten je pěknej,ten si pořidila kamardka,ktera porodila před 14 dny a dobře se snim jezdi je lehunky a vypada i moc pěkně,na to,že je černy 😀 😀 😀 takže u něho maš me ano 😀 😀 😉

slaboska
5. kvě 2013

@slaboska no jo vlastně ty už budeš mit v letě sportak 😀 v tom pipadě je to vyřešene 😉

renca1978
5. kvě 2013

@slaboska cetla jsem na nej fakt dobry recenze 😉 ta barva je taky dobra 🙂

slaboska
5. kvě 2013

@renca1978 doufam,že budete mit kluka,jinak holčička tě bude na staři šikanovat,protože jsi ji vozila v černym kočarku 😀 ne,j pěkny.ja jsem prostě uchylna na ružovou barvu a jěště když čekame Vanessku tak ružovemu kočarku prostě nemužu odolat 😉

renca1978
5. kvě 2013

@slaboska Ale ja mam taky rada ruzovou, libi se mi i bilej kocar, ale asi by po chvili jezdeni bilej nebyl 😀 skoda
Libi se mi spousta barev 😉
Vcera u nas byla ta kamoska co prisla o mimco, jak jsem ti kdysi psala,spali u nas, myslela, ze je tehotna, i kdyz Hcg nabirany v patek bylo jen 6, ale dnes rano to dostala, zase z toho chudak byla uplne v prde...Je mi ji strasne lito..............
Jeste vcera jsme na koniku cetli nejaky diskuse o nizkym Hcg, a taky tam psala holcina s hcg 6 a byla tehule, tak tomu zacala verit, o to vic to rano bylo horsi

slaboska
5. kvě 2013

@renca1978 jo bily koarek je pěkny,ale jak pišeš,dlouho by bily nebyl.to mě ji je moc lito,tady to by se lidem stavat nemělo.to musi byt totalni peklo.chudarka a jěště čeka,že bude těhu.zitra moje kamaradka si jde na krev po 2 ivf(prvni ji nevyšlo) a netestovala tak se uplně bojim co mi zavola.člověk pak nevi co v takovych situacich řikat,že?

slaboska
5. kvě 2013

@slaboska ty a neviš co je s mariiankou?nějak se nam ztratila ☹

renca1978
5. kvě 2013

@slaboska vumec nevim, co je s mariankou, treba nema o vikendu cas, kdy mela mit tu kontrolu, nepamatujes si?
Jeste k ty kamosce, je to takovy divny.......my se snazili o hodne dyl nez oni, a jim se podarilo mimco po pul roce snazeni, meli s nami letet na filipiny a nakonec neleteli kvuli tehu...........ja ji to moc prala, ale strasne jsem to oplakala, ze vsechny holky kolem mne jsou tehu jen ja ne................Kdyz jsem u ni byla na navsteve, byla uz ve 23tt a uz mela brisko, a ja ji rikala, ze mne to asi nikdy nepotka...............do 5 dnu potratila 😒 ted se to vlastne uplne otocilo, jsem stastna ze jsem tehu ale zaroven mi ji je tak moc lito, ja jsem dneska vubec nevedela, jak ji povzbudit, ze to prijde a vse bude ok..............tak moc ji to tehu preju, moc by ji pomohlo kdyby otehotnela.zivot je pes............... 😒