IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
12. kvě 2013

@mariiianka jojo znam,ale taky vim,že ty nervy byli vždy zbytečne a vše bylo ok,takže tak to bude i u tebe.a na kolik to maš?

mariiianka
12. kvě 2013

@slaboska no doufám,že depku mám taky dnes úplně zbytečně 😅 .Jinak jsem objednaná na půl desátou,ale domu se dostanu až po poledni,tak pak dám vědět,pokud to semnou dřív nesekne 😀 .Ale zachvíli jdeme grilovat,tak si spravím náladu masíčkem 😀 .A co tobě,přišlo to sluníčko,jak jsem ti poslala 🙂

slaboska
12. kvě 2013

@mariiianka asi si sluničko spletlo adresu,protože sem nedorazilo.až tedka od rana konečně přestalo aspon pršet.neboj nesekne to s tebou.zitra odpol.zapnu notas a bude ist jen same dobre zpravy,muj notas jiny nebere 😀 😀

mariiianka
12. kvě 2013

@slaboska tak že by šlo jiným směrem 😒 ,nebo se od nás nechtělo hnout,u nás svítí celý den.No tak hlavně,aby ses něčeho dočetla,když jiný zprávy nebere 😅 .Kde ty holky dneska jsou 😠 ???

slaboska
12. kvě 2013

@mariiianka serou na nas 😠 😠 ale počkej až napiši,taky si s něma neude psat 😉 tak to sluničko vi,že je u Vas dnes potřeba tak tam zustalo 🙂 neboj,pošleš jen ok zpravy 🙂 🙂

mariiianka
12. kvě 2013

@slaboska no já za chvíli běžím na tu grilovačku,mňam mňam,takže buď večer a nebo až zítra,protože tu mám ještě plný koš na žehlení 😢 ,to mě zničí.Vypadá to jak kdyby nás tu bydlelo pět a né tři 😅

ratatooy
12. kvě 2013

ahoj holky,tak ja mam zas samy lepší,už sem se radovala že me nevolnosti ustoupily a od včera je to ještě horší,ve středu me čeká pohřeb dědy,do toho peču na tu svatbu,nemám si co oblect pořád,to sou vyhlídky aspon že malyho a chlapa mam oblečenyho.
@renca1978 prosim te jakj byl ten druhej nazev toho leku na nevolnost zitra se po nem musim poshánět jinak zdechnu

slaboska
12. kvě 2013

@mariiianka tak to se mate,že mužete grilovat,no my si budeme muset počkat ☹ jojo taky mame pradla jak za 10 lidi,nedokažu si představit jak to bude vypadat s mimem,to se od žehleni nehnu,tak papa a zitra držim pěstiky.

slaboska
12. kvě 2013

@ratatooy tak to mě tě je lito,ja taky prvni 3 msice trpěla a zazvorovy lizatka mi nikdy nepomohly ☹

ratatooy
12. kvě 2013

@slaboska me u šimonka pomahal čaj zazvorovej ale to mi bylo špatne jen tak že pul hodinky a bylo to zas pryč,ted se mi navalí jen se vzbudím a jede to až o večera,navic malj ted blbe spí konečne sme ztratily dudlík a spíme bez dudlíku,takže se na nej celou noc ptá,furt se budí,řve,no mam toho plny brejle

renca1978
12. kvě 2013

@slaboska cauky mnauky, my mely navstevu 🙂 jojo, uz 12tt, ale mne neprijde, ze by mi to moc utikalo 😖 jak se mas?

renca1978
12. kvě 2013

@slaboska ja totiz cetla nejaky diskuze, a tam bylo ze od 12tt, tak to jeste zkusim, a uvidim 😉

slaboska
12. kvě 2013

@renca1978 no konečně ses našla 😀 zkus to,ale mě to nešlo a akorat mě to streovalo,že je něco špatně.mě připada,že tobě se ty tt nasobi snad 2x,aby si mě za chvily nedohnala 😀 když teka nedavno jsme čekaly jak dopadneš a už si 12tt 🙂

renca1978
12. kvě 2013

@slaboska no mne zase prijde, ze tobe to tam nejak rychle skace 😀 Zavidim Ti, uz chci taky aspon 20tt 🙂 Je pravda, ze to je jako vcera, jak jsem sem porad davala svy testiky 😀 a ze jich nebylo malo 😀 😀 😀

slaboska
12. kvě 2013

@renca1978 nahodou ty testy byli super 🙂 mě to teda neutika,už,abych měla po porodu 😀 ty snad budeš 20tt za 14dni 😀

renca1978
12. kvě 2013

@slaboska bylo by to fajn............... 😀 porodu se docela bojim, pak mi to musis vylicit, jaky to bylo 😉

slaboska
13. kvě 2013

@mariiianka na dnešek držim pěstičky.

mariiianka
13. kvě 2013

@slaboska dobré ranko,moc děkuji.Drž pevně,ať je vše jak má 😉 .Pak dám vědět,jen co se vrátím

slaboska
13. kvě 2013

@mariiianka držim a drži i naš pejsek at nas je vic 🙂 vše bude ok,těšim se na dobre zpravy.

slaboska
13. kvě 2013

@renca1978 ja se taky bojim,ale ja chci jit na cisař,připada mi to lepši.

ratatooy
13. kvě 2013

@slaboska i ja chci po druhy radši cisař ale nevim jestly i ho udelaji jen tak to asi ne,me ho delaly kvuli konci pánevnimu,cukrovce

ratatooy
13. kvě 2013

@renca1978 jen si to těhu uživej po porodu ti bude břicho chybět

renca1978
13. kvě 2013

Jejda holky, co blkaznite vsechny s tim cisarem?jak jsme chodili na praxi tak jsem u par cisaru byla, a dekuji nechci 🙂 pokud to teda nebude nutny....

renca1978
13. kvě 2013

@ratatooy V dnesni dobe se da domluvit vsechno, ale vetsina porodniku je zastancem spont. porodu, to ti rekne kazdej...Ale samozrejme je to kazdyho vec...........

slaboska
13. kvě 2013

@ratatooy ja už to mam domluvene.mam špatnou sražlivost krve ikdyž to neni duvod tak se to na to uhraje. 😉
@renca1978 počkej ja ti to připomenu až nam budeš vykladat jak si rodila 3 dny 😀

renca1978
13. kvě 2013

Tak jsem vcera hledala fonendoskopem mimco, a nenasla 😒 nekde pisou ze se ve 12tt najit da, jinde zase ze je to moc brzy.............tak nevim.............doufam, ze tam je, a srdicko mu bije..........ja bych vazne potrebovala ty kontroly castejsi, nebo event. mit doma UZ, a juknout na mimco, kdy chci............asi ukradnu nejakej UZ z prace, to nikdo nepozna 😀 😀 😀

ratatooy
13. kvě 2013

@renca1978 tak ja mam indikace pro cisař,ale kdybyh si o nej jen řekla tak mi ho neudelají,a ikdyby mi to muj dr napsal tak v porodnici me primář vyhodí on je takovej zvláštní,ten zase rodí přirozeně dokud nejde posledni vteřiny o život pak až šmikne

ratatooy
13. kvě 2013

@slaboska jo tak to je dobry to je dobrej duvod pro cisař abys nevykrvácela

renca1978
13. kvě 2013

@slaboska Ja se bolesti nebojim, prodelala jsem 3xledvinovou koliku, a pokazdy mi rekli, ze nic horsiho neni, ani porod 😀 mne je jedno, jak budu rodit, hlavne at je vse ok, ja i mimco.............nekolikrat u nas na ARU lezeli zensky po porodu s HELLP syndromem, a to byl pak masakr 😖 😖 😖 to je jedine ceho se bojim

ratatooy
13. kvě 2013

@renca1978 to mela i kamaradka malej se kvuli tomu narodil o mesíc a pul dřív