IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
13. kvě 2013

@ratatooytak to taky neni uplne dobry cekat tak dlouho..............to otaleni s cisarem zrovna neni na miste, uz kvuli miminu

ratatooy
13. kvě 2013

no neni to sranda ty porody,hlavne pokud je ještě blbá porodnice,u nas je to takovy na hraně bych řekla,sice ted postavily novou hezkou ale co na plat když tam človek za dobu porodu nepotká doktora,nebo vam daji pokud přijdete večer prášky na zastavení porodu jakože ted se nerodí ted se spí,o akutnim cisaři sem řikala to je až fakt za minutu 12,jinak ale sestry sou super

ratatooy
13. kvě 2013

@renca1978 no to je jasny ale to je proste klasika dite se akutně tahá až když nebije srdce,nebo nedýchá to je proste tady známy

slaboska
13. kvě 2013

@renca1978 jo tak pesně s tim ultrazvukem jse to řikala taky,mit ho tak doma.a vidiš to je to proč to Dr.nedoporučuji,protože tedka budeš stresovat jestly je to ok.ja jak jsem to srdičko neslyšela tak jsem letěla na gyndu,že něco neni v pořadku 😀 ja až tak dalece nevidim,takže se cisaře nebojim tak jak porodu 😉 holky,ale když to šlo tam tak to musi i ven a je jedno jakym zpusobem 😀 😀
@ratatooy no na hematologii mi řekl,že to neni duvod pro cisař,ale gyndař mi to zařidi 😉

renca1978
13. kvě 2013

@ratatooy jako tu koliku?ja se toho ted v tehu strasne bojim.............ke vsemu mam 2 kaminky v levy ledvine, o kterejch se vi......6.6 jdu na urologii na kontrolu tak jsem zvedava..muj gyndar rikal, ze ta pravdepodobnost ze to budeme resit je 90%, jak bude mimco tlacit na tu ledvinu, takze mam z toho pekne ztazino, snazim se dodrzovat pitnej rezim, vic pro to momentalne neudelam............pokud k tomu dojde, vkladaj se do mocovodu stenty v anestezii.............taky zadnej med............. 😒 😒 😒 😒 Hele byla se s tim srdcem, jak jsme se driv bavili?

hanndy
13. kvě 2013

Dobre ranko no ja jenom cumim,holky pozor at se vam neco nestane takhle brzo vstavat jindy vylezete az kolem obeda 😀 😀 😀 😀 @mariiianka moc,moc drzim pesticky at je vse v poradku

renca1978
13. kvě 2013

@slaboska to vis, ze musi ven, nebude tam naporad, a to bys asi ani nechtela???? 😀 😀 😀 😀 mne prekvapuje, ze nektery zensky pisou, ze citi pohyby uz ve 13tt, vetsinou teda az ve druhym tehu, to mi prijde divny

renca1978
13. kvě 2013

@ratatooy tak to je pekne debilni........a tam chces rodit?v Jihlave neni porodnice?

lucina100
13. kvě 2013

@ratatooy můj případ. 3 dny mě trápili, večer zastavili kontrakce, od rána zas nanovo, za 3 dny si nevěděla dr. rady, volala pžřednostovi, ten přišel, třepal se mnou, aby ho snad vytřepal a jak už mu přesávalo bít srdíčko, tak nevěděli čím rychleji mě dostat na sál na císař. Hnus, a to byla fakultka. Prostě císař ne, to musí jít. Naštěstí to dopadlo dobře a malý byl velký, tak by mě roztral až ke kolenům 😀 ....

renca1978
13. kvě 2013

@hanndy cauky, taky si rikam, co tady dnes strasim tak brzy 😉

ratatooy
13. kvě 2013

@renca1978 no ješte sem nebyla nikde jak je mi blbe tak nejsem schoná nikam jít

ratatooy
13. kvě 2013

@renca1978 reni Jihlava je ješte daleko horší

slaboska
13. kvě 2013

@hanndy nonono 😀 ale všimaš,už jsme u porodu 😀
@renca1978 s tma pohybama mi ani nemluv,všichni řikali jak nejpozději 20tt a už to citi každa,ja 22tt a nic,šla jsem k Dr.ze staženyma pulkama,aby bylo vše ok a bylo.ja to tak nějak citim od 23tt,ze zaatku to je takovy šimrani,že ja to třeba ani nevnimala.

hanndy
13. kvě 2013

k tomu cisari jo,svagrova ho ma uz 3x za sebou poprve ji ho udelat museli a pak uz si ho zaridila pac se ji to libilo,mela jen lokalni a kdyby mohla mit jeste jedno dite tak do toho jde znovu,ale ja bych asi taky byla pro spontalni-holky ja uz jem hrozna minule jsem svama vybirala kocik,ted s vama rodim,me asi za chvilku zavrou do blazince

ratatooy
13. kvě 2013

@renca1978 hele ty pohyby sou v druhym tehu cítit dřív protože už víš co to je v prvnim to nepoznáš nebo nevnímáš tak do 20tt

renca1978
13. kvě 2013

@lucina100 je jednoo, jestli Fakultni spital nebo akciovka, zalezi, jakej odbornik Te rodi......Ne kazdej porodnik umi a zna........bohuzel, je to jenom o lidech

renca1978
13. kvě 2013

@ratatooy aha, to je teda nic moc vyber 😒

renca1978
13. kvě 2013

@ratatooy ale kdyby se ti udelalo lip, urco si s tim zajdi, at to mas do porodu v cajku 🙂

renca1978
13. kvě 2013

@slaboska ja mam sileny nervy zase, necitim se vubec tehu a to mne strasne trapi, protoze se bojim, ze neni vse ok...............ja jeste tejden musim cekat, to nevim jestli dam, ale nic jinyho mi nezbejva

slaboska
13. kvě 2013

@hanndy to vubec nevadi,aspon se vcitiš,že si těhu a najednou udeš ani nebudeš vědět jak rychle 😀 😀

renca1978
13. kvě 2013

@hanndy ale nezavrou, se na to tehu aspon lepe pripravis 😉

ratatooy
13. kvě 2013

@lucina100 jj to sou připady,kamaradka třeba sice rodila přirozene oba porody a u prvni ji utrhly pulku placenty tak rychle operace a u druhyho ji utrhly šnůru uplne že ji zustala cela placenta uvnitř a sestra ji řekla že o hodiny musi byt placenta venku hele normalne ji nechaly ležet 55minut na postely,jeji chlap už brečel že je přece nemuže nechat samotny no a pak přišel v klidu dr a operovaly dobře to naštestí dopadlo

slaboska
13. kvě 2013

@renca1978 Reni ja to znam,ani neviš jakjsem vděna za ty pohyby,to aspon viš,že miminko žije.někdy když ju přes den necitim tak mam nervy,ale večer o sobě da vždy vědět tak mě uklidni 🙂 neboj,bude vše u tebe ok,akorat ten přistroj nepouživej,ten je fakt stresujici 😠 😠

renca1978
13. kvě 2013

@slaboska nejhorsi je, ze ten strach porad dusim v sobe, a ventiluji uz jen tady, manzovi uz to nerikam, podle nej uz jsem paranoidni..............a pry akorat svym negativnim premyslenim neco privolam ☹

hanndy
13. kvě 2013

Holky dik tak nejsem blazen to jsem rada 😀 mam dotaz,zobu femibion 800 a ted hodne ctu o tom Nosifolu nemate s tim nektera zkusenosti,zensky si to dost chvali,ale me uz asi pomuze jen svecena voda ci co

hanndy
13. kvě 2013

@renca1978 To ma manza pravdu tes se na miminko a nemysli na kraviny,proste jsi jedna z vyjimek ktere nic nejni,tak si to uzivej alespon nemas zadny omezeni

slaboska
13. kvě 2013

@renca1978 jo,tak to přesně znam,taky už byl na mě manža kolikrat vzteklej když jsem mu to řikala a ja mu nedovedla vysvětlit,že mam prostě strach.už jsi 12tt a nikdy jsem o nikom neslyšela,že by se tak pozdě zastavilo srdičko,tak bud v klidku.opravdu,podivej na mě,ja bych nejradši litala na gyndu každy den a nebyla potřeba. 😉
@hanndy svěcena voda je na nic,naše diskuze ti pomuže nejvic 😀 v tom ti neporadim,muj Dr.vitaminy neuznava,pry to je tahani peněz z maminek tak celou dobu uživam kys.listovou a jim hodně ovoce a zeleniny.

hanndy
13. kvě 2013

@slaboska Ja jsem strasnej debil,hlavne ze jsem si rekla ze dam do leta pokoj a uz zase hledam neco na vyzkouseni 😀 no on ten Femibion stoji stejne to co ten Nosifol,tak to by me zase tolik nebolelo no ja stejne levnejsi listovku mit nemuzu kvuli mutaci

hanndy
13. kvě 2013

@slaboska jo tahle diskuse mi pomuze nejvic a kristalova koule taky vid?? 😀 😀 😝

hanndy
13. kvě 2013

A jako kam jste najednou vsechny zdrhly?? Si tu mam psat sama ci co??