IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
20. kvě 2013

@renca1978 ahojky,neboj bude vše ok.proč by taky nemělo.jěště,že mimčo vidim každych 14 dni,nevidět ji měsic tak mam stejny stavy jak ty 😀 35 se jěště slavit muže 😀

slaboska
20. kvě 2013

@mariiianka dalši takova? 😠 holky,ja vim,že se mi to radi,ale budete obě v pohodě.mě taky z ničeho nic přestaly bolet prsa a vidiš nic to neznamenalo 😉

mariiianka
20. kvě 2013

@slaboska no jo,zase se blíží depky 😅 .Ale kdyby mě aspoň malinko bylo špatně,tak bych byla v poho,ale takhle,to je na chocholouška 😀 .Snad ten týden rychle uteče

slaboska
20. kvě 2013

@mariiianka mě teda špatně bylo a řeknu dala bych nevim co kdyby mi bylo jak tobě.vim,že to je psycho,ale tim,že by ti bylo špatně jěště nic neznamena.tyden uteče jak voda a ty nam budeš psat jak je vše ok. 😉

renca1978
20. kvě 2013

@mariiianka cauky, bylo moc krasne, nakonec jsme si to super uzili............ 🙂 prsa uz mne moc neboli, zadnej tehu priznak, ja se z toho asi zblaznim..................

renca1978
20. kvě 2013

@slaboska prosim te, ja nekde cetla, ze utros se ma vysazovat postupne...............ja ho vysadila rovnou, zkratka dobrala jsem, co jsem mela, a dal uz nic.jak si to mela ty?

mariiianka
20. kvě 2013

@renca1978 tak to se zblázníme dvě 😀 😀 😀
@slaboska já vím jaký je to v těhu být špatně,však říkám,že jen maličko 😅 .No už aby bylo další pondělí.Já už ani bez těch doktorů nemůžu žít 😀

mariiianka
20. kvě 2013

@renca1978 jéééé,jak já ti závidím,že už nemusíš utroš

renca1978
20. kvě 2013

Odpo pisnu, jak jsem dopadla.........ACH JO 😒 pripadam si, jako byh mela jit na popravu...............

renca1978
20. kvě 2013

@mariiianka Ja prave mela s tim utrosem mnohem lepsi pocit, jakoby jistotu...............nevim, jak to vysvetlit, a navic, mne nejak poboliva bricho, jakoby krece, chvilema...............proto taky tak nervacim

ratatooy
20. kvě 2013

@slaboska no už je to lepší,nene bydlím na vysočině skoro moravě a tady je pekne o hodne víc než v čechách

ratatooy
20. kvě 2013

jako podle me ale teda prsa normlane bolet maji přestat,nemaji bolet cely tehu spíš jen ze začatku

ratatooy
20. kvě 2013

@renca1978 ja sem utroš mela vysazovat taky postupne ale mam vyzkušen že ješte tak ty 3dny po vysazení pusobí

renca1978
20. kvě 2013

@ratatooy cauky, mne to prave nikdo nerekl..........se ho na to dnes zeptam...........snad jsem tim neco nezkazila............. 😒

mariiianka
20. kvě 2013

@renca1978 chápu jak to myslíš,mě dá kolikrát práci,abych si vůbec vzpoměla si ho vzít 😅 .Hele neboj,bude vše v pořádku 😉
@ratatooy to je jasný,že přestanou bolet,ale já jsem jetě stále na začátku.Asi to moc prožívám a zbytečně se strachuju.No jo jsem sama doma,tak moc přemýšlím,když jsme doma všichni,tak na to nemám čas

renca1978
20. kvě 2013

@mariiianka taky jsem nekdy byla tak zmatena, ze jsem vubec nevedela, jestli jsem ho vzala 😀 jdu do sprchy..............ozvu se, a dekuju moc za podporu 😉 ja pisnu hned jak prijedu domu

mariiianka
20. kvě 2013

@renca1978 od toho jsme tu,aby jsme se vzájemně podporovali,jinak by nás švihlo.Teda aspoň mě.Jasně,těším se na samý krásný zprávičky 😉

renca1978
20. kvě 2013

@mariiianka ses zlato 🙂 kujuuuuuuuuuuuu

ratatooy
20. kvě 2013

@mariiianka hele ja si řikám že když se nestane nic do toho 10 max 12tydne tak je to už v pohodě

renca1978
20. kvě 2013

Ahoj holky, takze mimco v poradku, merime 12 cm, a mame se cile k svetu 🙂 Zitra jeste genetika 🙂

mariiianka
20. kvě 2013

@ratatooy snad máš pravdu
@renca1978 no vidíš,krásný rozměry 😉 .Zítra to bude taky v poho.Takže fajn,nebudu se taky ničeho obávat 🙂

renca1978
20. kvě 2013

@mariiianka je to divoch......tam sebou mlelo 😀 😀 😀 bomba, uz se tesim na zitra na ten velkej UZ, pry je o hodne kvalitnejsi 🙂 jen at je vse ok

slaboska
20. kvě 2013

@renca1978 no vidiš a to jsou pořad nějaky nervy.jinak utroš jsem taky vysadila tim,že jsem ho dobrala a nic se nestalo 😉 zitra už to budeš mit brnkačku,bude vše ok a dozviš se co budete mit 😀

renca1978
20. kvě 2013

@slaboska myslis, ze na to pohlavi neni moc brzy?ja bych za to byla moc rada, kdybych to uz vedela 🙂 ale dneska nam rikal, ze az tak kolem 18tt............ale ten UZ je zitra kvalitnejsi masina, tak treba by neco mohlo jit videt 🙂

slaboska
20. kvě 2013

@renca1978 jo,to nam řikali taky a přitom z toho 1.screeningu většinou každy vi co to bude.protože to ruzně měři a kontroluji jestli ma vše a u toho ti rovnou řeknou co to bude 😀

renca1978
20. kvě 2013

@slaboska kez by to tak bylo a rekli nam to................ 🙂

mariiianka
20. kvě 2013

@renca1978 to zase rána nedospíš viď 😀 .Tak to bude uřčitě holčička,ty jsou až moc čilí 😀 😀

renca1978
20. kvě 2013

@mariiianka mne ti je celej den nejak divne, ted mne boli bricho jako na mrchu 😒 nevim, co to ma znamenat, uplne jsem z toho otravena

slaboska
20. kvě 2013

@renca1978 ja tak cca do 3 měsice měla každy měsic bolesti jak kdybych to měla dostat.jestli to fakt bylo v obdobi kdy bych to měla mit nevim,ale měla jste to vždy par dni.

renca1978
20. kvě 2013

@slaboska ja bych to jakoze mela dostat 24, tak nevim............se zase zacinam bat............