IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
10. čer 2013

@ratatooy a to tvrdnuti bricha je problem???

renca1978
10. čer 2013

@mariiianka jooooo, vyslo..........posilal mi kamoska mail, a ta taky zkousela ten kalendar, a ji to taky vyslo

mariiianka
10. čer 2013

@renca1978 takže myslím,že ty růžový oblečky už můžeš pomalu poslat dál 😀

renca1978
10. čer 2013

@mariiianka ja jeste radsi pockam na toho 17.6 😀 😀 😀 😀 😀

mariiianka
10. čer 2013

@renca1978 😀 😀 😀 co budeš dělat,když ti řeknou,že je to holka 😀 😀 😀

mariiianka
10. čer 2013

@renca1978 jo a jinak TP podle utz vychází na 20.12.,takže doufám,že si pospíší,ať to stihne pod stromeček být doma 😀 .A taky mám změněný vycházky

renca1978
10. čer 2013

@mariiianka abych ti pravdu rekla, mne uz je to jedno co to bude................ 🙂

renca1978
10. čer 2013

@mariiianka to by bylo fajn, kdybys byla doma na stedrej den, neboj, ono se to sihne 🙂

mariiianka
10. čer 2013

@renca1978 to je pravda,mě na tom taky nezáleží,hlavně ať je vše OK a budu spokojená 😉

ratatooy
10. čer 2013

@renca1978 problém to není bere se na to magnezko ale stejne nepomáhá,jinak nevím pokud to má nekdo hodne čast estly to vadí ale je to takový nepříjemný

ratatooy
10. čer 2013

@mariiianka to jsme mely teda stejne j termín porodu,taky 20,ale náš prcek nejak pospíchá a už je posunutej na 17

mariiianka
10. čer 2013

@ratatooy no necháme se překvapit.U prvního těhu jsem to měla na den přesně podle utz

mariiianka
10. čer 2013

@renca1978 no bude muset sebou hodit 😀 .Ale neboj já si vánoce nenechám ujít,hold je budu mít kdyžtak dýl 😉

hanndy
10. čer 2013

ahojky holky docitat vas nebudu akorad fotecku jsem videla @mariiianka gratuluju krasny miminecko..

slaboska
10. čer 2013

ahojky tak už jsem tady.ja dnes měla zubaře a pak jsem musela na OSSZ,protože po 9 měsicich co jsem doma se začali o mě zajit a proklepavaji mě,že se jim nezda,že jsem tak dlouho doma 😠 😠
@mariiianka pěkny fotečka,dala bych fotku rada,ale jelikož před okolim tajime,že jsme na ivf byli tak to nejde,člověk nikdy nevi kdo na ty stranky najede ☹ a jinak pěkny miminko,to bude kluk 😀 😀
@renca1978 no konečně ti dospěla k tomu,že je jedno co to bude,hlavně at to něco je a je to zdravy. 🙂
@hanndy ja to poctivě dočetla 😉

mariiianka
10. čer 2013

@hanndy krásný mimozemšťánek viď 😀

mariiianka
10. čer 2013

@slaboska co by jsi asi tak mohla doma dlouho dělat že,no prostě se ti nechce pracovat 😀 .To je docela síla.Hele,jsi mě pořád ujišťovala,že to bude holka a najednou změna 😀 ,ale mě to neva i chlapeček se hodí 😀 .Jinak ta fotka je šílená,teď když tady na sebe koukám 😕

slaboska
10. čer 2013

@mariiianka ja když viděla tu fotku tak jsem to přehodnotila 😀 přesně asi jsem doma,že se mi nechce pracovat 😠 neni ta fotka hrozna a to je dobry když se pak najednou člověk vidi 😀

mariiianka
10. čer 2013

@slaboska jo takhle,podle čeho jsi to posoudila,já jen na který místo se mam zaměřit,abych viděla toho kluka 😀 .No hold nejsi černá,ty nikdo nekontroluje 😉

renca1978
10. čer 2013

@slaboska cauky, jak jako se jim to nezda???dyt mas na PN napsanou Dg.?tak o co jim jde? 😒

slaboska
10. čer 2013

@mariiianka ja mam rengenove viděni takže ty to nevidiš 😉 no bohužel nejsem černa,ale v přištim životě budeme ty brazilky 😀
@renca1978 taky to nechapu a to už mam po te propurči době(nemocna 180dni) takže muj Dr.se jim k tomu vyjadřoval,že jsem těhotna a vidiš.no jsem zvědava jestli už mě nechaji nebo budou chtit jěště nějaky papiry.

renca1978
10. čer 2013

@slaboska aha, to je bordel!!!!!!!!!!!!!
Ty blaho, koukam, ze uz ses 30tt.............to to letííííííííííííííííííí 😀 Za chvili se nam tady uplne zmeni zivoty 🙂

renca1978
10. čer 2013

a jinak co se tech cernejch tyce...........tak opatrne!!!!ja se na FB zapojila do diskuse o patercatech................a malem mne ukamenovali.....................

slaboska
10. čer 2013

@renca1978 no a ty 16tt 😀 ale podle prukazky jsem 29tt tedka ve středu 9 tt do porodu a ukažu Vam tady Vanessku 😀 tedka o vikendu tady u nas byli znamy maji 2 měsični holčičku,tak jsem si ji chovala a normalně až ted jsem si uvědomila,že za chvili budu mit mimčo i ja.přepadly mě obavy zda to vše zvladnu atd.ale sand jo.maš někde pobliž bydliště Rossman drogerii?

slaboska
10. čer 2013

@renca1978 a co sis dovolila tak strašnyho řict?

renca1978
10. čer 2013

@slaboska jo, mam.proc?
Moje kamaradka porodila 29.5 holcicku Klarku, a vcera mi poprve volala, a rikala, ze masakr............ze si treba zuby cisti az kolem 15 hodiny odpoledne..............pry nevi co driv...............co ma malou doma, jeste se poradne nevyspala.........ja jsem na to taky zvedava.............A na Vanessku se moc tesime 😉

renca1978
10. čer 2013

@slaboska napsala jsem tam, ze bily clovek nema narok na nic, na zadny porodny, ani pridavky, a cikora dostane od statu byt, chuvy...............a od sponzora kocar...............a to si mela videt, co se tam rozpůoutalo za peklo

slaboska
10. čer 2013

@renca1978 maji tam tedka slevy na tu dětskou kosmetiku SEBA....řikaly jste,že je nejlepši.no taky jsem na to zvědava,ale zvladly to jini tak i my,no ne??????sice nam asi potahne z pusy,ale děti budeme mit jak ze škatulky 😀 😀

renca1978
10. čer 2013

@slaboska ja nejsem zavistivej clovek............ale tolik bilych paru ma treba ctyrcata a na ne stat sere.............a nikdo jim nic neda

slaboska
10. čer 2013

@renca1978 fakt?ale maš pravdu,ja mam uplně stejny nazor jak ty!!!!!!!!vem si my nemame narok na porodny,přidavky prostě nic 😠 😠