IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
4. črc 2013

hoj holky tak se vam sem musim jit vypsat protožesem nasrana a nemam to komu ted řict,jinak by to slízl asi manža po telefonu😀
jako jedu na nakup ne,nakoupim na vikend když jsou svatky vymejšlim co budu vařit pro dělníky když přijdou patek i sobota,tak sem vymyslela kuře a druhej den franktfurskou omačku s knedlikem,přijedu dom,tchyně už doma pač dovezla tchána z nemocnice,a řika mi tak co budem vařit?tak ji řikam ž sem koupila kuře a na druhej den omačku a ona mi řika no ja sem koupila hovězí a už vařím guláš,tak řikam no dobry tak kuře necham na sobotu a ona sem nezajela pro brambory tak čumim jak tele a řikam že bude rýže a ona se ksichtí jako že to není možny protože chlapi si radši daji brambory že se jich víc nají,ale manža mi řikal že chce aspon jeden den rýži.no nic tak sem zase zalezla dom,ona je jinak super jako všechno ale s tou její angažovaností do všeho me nekdy pekne sere,navíc jako u nas se maji zednici jak prasata v žitě a ona by jim navářela a pekla bábovičky a kdesi cosi,asi hold stará škola,takže sem ve finale nemusela kupovat asi nic a mohla sem se na to uplne vysrat.

renca1978
4. črc 2013

@mariiianka zatim prach utrenej v celym baraku............podlahy udelam az vecer............a ted se vrhnu na koupelnu 🙂 co ty?

ak24
4. črc 2013

@hanndy žadne ale...... neni ,,

mariiianka
4. črc 2013

@hanndy 😀 😀 😀 no hele nestěžoval si náhodou někdo minule,že se doma nudí 😀 ,jsem ti říkala,že s námi o nudu není nouze 😀 😀 😀 .Já utřela prach,umyla nádobí,uvařila a srovnala prádlo.Zbytek musím vyžehlit,vysát,umýt podlahu a je hotovo a víc mě nikdo k ničemu nedonutí 😝

renca1978
4. črc 2013

@ratatooy cauky, no to je fakt blby, nedivim se ti, taky bych byla nasrana...............

renca1978
4. črc 2013

@mariiianka jo a posbirala jsem ze susaku pradlo, na to bych malem zapomnela 😀

ratatooy
4. črc 2013

@renca1978 no je to des co nekdy,už aby jsme meli postaveno,zalezu zamču a fertig,jo jinak s tema zubama to je mazec ja teda nemam otevřenej celej zub me vždycky vypadne jen kousek plomby z boku vetšinou

ratatooy
4. črc 2013

@renca1978 a jako ja bych to ani až tak nedramatizovala,obed uvařim dobry ale co mluvim s ostatnima tak jako delnici si berou svačiny z domu,delaji ješte pomalu za polovičku co u nas a ještě jim odpočitavaji z toho přestavky

mariiianka
4. črc 2013

@ratatooy ahojky,tak to ti mohla říct hned a mohla sis ušetřit cestu i peníze.No jo,to jsou tchýně,hned se do všeho angažujou.Není nad to bydlet sami

mariiianka
4. črc 2013

@renca1978 no vidíš,taková důležitá práce a nám by jsi to neřekla 😀

hanndy
4. črc 2013

@ratatooy ja mam tchyni uplne na pip... ta se tady celou stavbu neukazala,aby nemusela nic nedelat a uvarit to jsem po ni ani nikdy radsi nechtela pac ty jeji blafy by nikdo nejed,my jsme mely zedniky akorad na hrubou stavbu,coz trvalo ani ne 14 dni,ale i za tu dobu toho sezrali dost a toho piva vychlastanyho fuj a bracha nam delal strechu,jinak vse samy a na obidek jsme jezdily k nasim,nebo jsem neco rychliho spichla

ratatooy
4. črc 2013

@hanndy no u nas teda nepadlo pivo ani jedno,jinak si taky všechno delame samy,taky je budem mit jen na hrubou a pak až omitky,jako jinak by nás jen zednici stály asi 100táců,hele tchyně je asi zas toho nazoru že by moje blafy nejdely😀ale at si vaří😀akorát ja budu zas vyfluslá po vikendu protože to je vždycky takovej fofr,ona musi mit všechno ve vteřině nachystany komplet,a nebo třeba v patek večer říká už pečeš maso na sobotu tak ja na ni čumim proč jako,a to víš on vaří vždycky pomale 3 dny do předu,nebo rano vstava ve 4 aby nahodou nebylo uvařeno dýl jak v 9,by se asi nekdo posral z toho,v tomhle se s ni teda neshodnu ani nahodou,ja když se mi nechce nevařim,tento tyden sem vařila jednou😀

ratatooy
4. črc 2013

@mariiianka jojo bydlime s nima od podzimu a nekdy mam toho plny brejle ale co bydlime zadarmo tak držím hubu😀ještě rok to vydržím

mariiianka
4. črc 2013

@ratatooy to je jasný,rok se dá vydržet,ale na stálo,to by mě mrsklo.Nechápu některý,který to takhle vydrží.Já mam ráda svůj klídek a ne aby mě někdo doněčeho furt remcal

ratatooy
4. črc 2013

@mariiianka jo to ja tayk nechápu jak nekdo muže bydlet s rodičema furt ikdyž maji třeba svoje patro ale i tak

renca1978
4. črc 2013

@ratatooy teda to ti nezavidim, manzelovi rodice bydli asi 400 m od nas, a nastesti k nam moc nechodej..............tak ono ten cas leti, ani se nenadas a budete v novym, a jak rikas, zamknes se tam a at ti kazdej polibi..............

renca1978
4. črc 2013

@ratatooy jako v jejim veku by mela vedet, ze maso upeceny je nejlepsi cerstvy, urco ne peceny den predem.................

renca1978
4. črc 2013

Ja to mam nejlepsi, moje tchyne je blazen, ale opravdu, ma na to papiry, ji nic nezajima, o nic se nestara, varit neumi, nic nedela jen cumi na telku...............na jednu stranku dobry, ale zase nam nebude mit kdo pohlidat................moji rodice jsou na Morave, ale nastesti jde mamka uz v rijnu predcasne do duchodu, tak by mohla hlidat...............jinak moji rodice jsou suprovy, nemenila bych............. 🙂

mariiianka
4. črc 2013

@renca1978 jo pozor,měla jsem tu nejtěžší práci..........Donutit dceru uklidit si pokoj,to byl teda fakt oříšek 🙄

renca1978
4. črc 2013

@ratatooy taky bych to nedala, nejlepsi je bydlet sami 😉
ponorka je ponorka a lidi si umi dlouho ovladat, ale casem clovek stejne vybouchne a je ohen na strese............

renca1978
4. črc 2013

@mariiianka Musis na to jit diplomaticky, kdyby si mne chtela k necemu donutit, tak to na just neudelam 😀 😀 😀 😀

mariiianka
4. črc 2013

přesně,já bych taky s nikým bydlet nemohla.Holky moji tchýni je 76 let a ta je tak šíleně hodná,až je to opravdu protivný,prostě hrůza.Když náhodou příjde,tak si nedokáže o ničem jiným povídat než o drbech,která babka co kde řekla.To mě děsně zajímá

mariiianka
4. črc 2013

@renca1978 ano,celá naše Áďa 😀 😀 😀 .Šla jsem diplomaticky,prostě jsem jí řekla,co je na zemi,že rovnou letí.Hele a jak to najednou šlo 😀

renca1978
4. črc 2013

@mariiianka ty ses husta máma 😀 😀 😀 😀 😀

mariiianka
4. črc 2013

@renca1978 no co co co,zase by bylo hned uklizeno 😀 .Víš jak by se pokojíčku ulevilo a hlavně mě 😀 😀

renca1978
4. črc 2013

@mariiianka tak porad lepsi, nez mit nekoho uplne bez zajmu.............ja uz jsem rezignovala..............tchyne nema zajem ani o to, ze jeji syn cekaji prvni vnouce, je ji to sumak..............ale od manzelovy segry, ta ma 2 deti, kazdy dite s jinym, otehotnela v 15 letech na diskotece.................tak na ty 2 decka neda dopustit, ti dostavaj dary jako krava...............iPady od Apple, notebooky, drahy mobily...............a oni si ani niceho nevazi, vsechno hned rozflakaj...............no hruza, a nam by neprispela ani na dupacky, smutny ale bohuzel je to pravda

renca1978
4. črc 2013

@mariiianka se te zacinam bat 😀 😀 😀 😀 😀

renca1978
4. črc 2013

@hanndy jeeeee, ja mam hnedyho pejska 😀 je to labrador, ne????

mariiianka
4. črc 2013

@renca1978 to je blbý,když se tak chovají a k druhým nemají zájem 😒 .A mě se neboj,já jsem zcela neškodná 😀 .Hele,aby se nám
@hanndy neupracovala 😀 😀 😀

renca1978
4. črc 2013

Tohle jen nas Barny 🙂