IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
19. srp 2013

zrovna kdyz chci nahrat ty obrovsky kopance, nastavim kameru, a mala prestane................vypnu kameru a vesele divoci dal.......................ona je vycurana 😀

mariiianka
19. srp 2013

@renca1978 😀 😀 😀 vyčůraná od malička,to se máš na co těšit 😀

renca1978
19. srp 2013

@mariiianka vid?Mar porostlo ti brisko?mne prijde, ze roste kazdym dnem.................achjoooo

mariiianka
19. srp 2013

@renca1978 no mě příjde,že ho mam pořád stejný 😀 ,ale to určo možný není protože nic na sebe neoblíknu 😀 😀 .Tak to budete mít asi obříka,jsi psala,že manža je velký ne 😅 ,tak aby vám vel.56 vůbec k něčemu byla

silvik77
19. srp 2013

@hanndy @mariiianka Ale stejně jsem se nedozvěděla jak se máte 🙂

hanndy
19. srp 2013

@silvik77 no jak jak prece krasne tydny nam lezou vesele nahoru a verim ze tak to zustane i nadale a bez problemu,ale jak se bude blizit ko.tak budu jak na trni

mariiianka
19. srp 2013

@silvik77 Silvi výborně,až je to moc divný 😀 ,tak snad si to nezakřiknu

renca1978
19. srp 2013

@mariiianka nestraš!je to holčička,chci aby byla malinká,normální,ne obryně🙂

mariiianka
19. srp 2013

@renca1978 neboj nebude,to byla sranda 😀 .Hele já v prvním těhu měla taky obr břicho a když se Adélka narodila měla 50 cm

hanndy
20. srp 2013

dobre ranko,tak se nam krasne ochladilo,ale ja stejne spat nemuzu 😒 co mate dneska v planu??

mariiianka
20. srp 2013

@hanndy také přeji krásné ráno,teď vstávám 😀 ,to já spát zase můžu.Co bude v plánu,to ještě nevím,celý den je teprve předemnou 😉 .Už aby by byl příští týden,to nás čekají samé kontroly 🙂

hanndy
20. srp 2013

to mas pravdu pristi tyden bude najezd na doktory ja taky nevim co budu robit prita ma dovcu,ale jel orat na policko tak jsem sama doma ale nic me neba asi hodim nozky nahoru a bude 😀

mariiianka
20. srp 2013

@hanndy to bude nejlepší,moc se neunavovat 😀 .Já buď budu mít dneska návštěvu nebo bych konečně chtěla vymalovat tu kuchyň,ale to vše je v tuto chvíli ve hvězdách 😅

hanndy
20. srp 2013

jsem vam chtela poslat pozdrav od hvezdicky a zase to semnou nemluvi ☹

hanndy
20. srp 2013

@mariiianka ja bych mela umyt okna,ale kdyz tak na ne koukam,tak se mi nechce a venku je zima jeste se nastydnu 😅 😀 tak ta navsteva by byla nejlejlepsi ne?? 🙂

mariiianka
20. srp 2013

@hanndy kdo s tebou nemluví?????

mariiianka
20. srp 2013

@hanndy kašli na okna,se ti stejně zapráší 😀 .Návštěva jo,ale když já se těším i na to malování 😀 ,manža mi vždycky říká že jsem jak maniak,malování a stěhování,to je moje 😀 😀 😀

mariiianka
20. srp 2013

@renca1978 a kdepak máme tebe

hanndy
20. srp 2013

@mariiianka No pociac prece opet to nenahraje fotky 😠 tak ja taky rada maluju cele barak jsem si vymalovala sama jak jsem byla zapalena 😀 Renca nam asi chrupka a Slaboska ta koji plnym proudem

mariiianka
20. srp 2013

@hanndy aha,to jsem nepochopila,to víš po ránu mi to moc nemyslí 😀 .že by Renča spala,to spíš běhá s pejskem.jj a Slabi si užívá Vanessky 😵

ratatooy
20. srp 2013

@renca1978 no hele v tom 24tt máš dělohu už kus nad pupkem,ale malej je spíš pořád hodně dole furt mi leží na močáku

ratatooy
20. srp 2013

@hanndy u nás je rehabilitační plavání pro těhotný je to přímo v porodnici to možna taky nekdy pujdu ale jinak je tu cičení vedený porodníma asistentkama je to takový klasický protahovací cvičení

renca1978
20. srp 2013

@ratatooy tak to mame uplne stejne.............mne taky porad lezi na mocaku

renca1978
20. srp 2013

cauky holky.................presne jak pisete, rano jsem byla se psem, pote jsem byla opet u zubare, vypadla mi dalsi plomba..................a konecne dorazili penizky, tak jsem jela nakoupit, protoze doma uz v lednici bylo uplne vybilino...........................jinak vas vsechny moc moc zdravim.............. 🙂

mariiianka
20. srp 2013

@renca1978 ahoooj,no vždyť já to věděla že nespinkáš 😅 ,už zase plomba,to je radosti co,hlavně,že už je to v pořádku 😉 .Jéééé,tak to já už bych zase nějaký penízky potřebovala 😅 .Jinak na ten víkend jedeme až v říjnu,tak snad tam nezmrzneme 😀

renca1978
20. srp 2013

@mariiianka cauky, mnauky.............no ja uz bych taky potrebovala.............dnes jsem byla jeste na veterine s Barnickem, zaplatila vakcinu, odcerveni, granule a nechala jsem tam skoro 3 tisice.........pak jsem koupila v lekarne 2 fracky, jednu spiralku na postylku a jednoho pejska.............jeste jsem si rovnou koupila vlozky do porodnice a ty jednorazovy spodary................a utraceno mam hned 🙂

ratatooy
20. srp 2013

tak jsem se vrátila ze cvíča a super sem se protáhla sem zvedavá jestly budu mit lepší noc a nebudou me ty ruce tak bolet,jinak sem se tam potkala se svou spolužačkou se kterou sem tam chodila u šimonka mame kluky skoro stejne a ted zase jak kdyby jsme se domluvily,akorát že ona mezi tím mela ještě jedno mimčo ktery bohužel umřelo po porodu

ak24
20. srp 2013

ahoj holky mam dotaz,,od včerejška me piha ve spod a dnes trochu taky ,,a nevim jestli mam jit do nemocnice nebo ne nebo muj doktor ma dovolenou,,

mariiianka
20. srp 2013

@renca1978 noo,to pěkně penízky lítají co 😒 .Jinak vložky do porodnice už mám taky nakoupený 😅 .A co Slaboska nepsala ti,jak se jí dnes daří
@ratatooy tak snad by to mělo k něčemu být.Jé,to je dobrý,že budete mít miminka zase nastejno,akorát je teda mazec,že o to jedno přišla právě po porodu 😢 ,copak,že to tak dopadlo,to si musela projít peklem ☹
@ak24 ahojky a není to tím,jak se ty miminka tam mačkají a rostou

renca1978
20. srp 2013

@mariiianka nene nepsala...to bych hned dala echo😊