IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
20. srp 2013

@renca1978 ta si užívá Vanessky 😵 .Už aby jsme měli taky ty naše broučky u sebe co 🙂 ,jak já se na to těším

ratatooy
21. srp 2013

@mariiianka no hele čučela sem jak puk na prvnim screningu ji dr řekl že se mu neco nezdá ale nebylo poznat co je špatne a testy z krve byli v poho,druhej screning taky nic, ten třetí v tom 30tt byla jinde a dr na ni co tam ještě dělá že to díte melo byt davno pryč že má 5 vrozených vad,nemocny srdce a plice,dauna a kde co všechno a to nepoznaly dřív což jemi divny tak ji musela teda porodit a do vou hodin umřelo to by nepřižila vube ale vzala to celkem dobře akorát byla naštvana že to nepoznaly že ji nsila tak dlouho

ak24
21. srp 2013

dobre rano holky, 🙂

renca1978
21. srp 2013

@mariiianka přesně už aby to bylo🙂

renca1978
21. srp 2013

@ak24 cauky já to taky někdy mívám prý je to normální ptala jsem se na to,otázka je jak moc intenzivní to je?u mne moc ne,da se to v poho přejít,tak to neřeším

ak24
21. srp 2013

@renca1978 jako ty bolesti ve spod,,meto tak bolelo že ani chodit jsem nemohla ale konečne dnes jeto už dobre,,možna moc oba rostou tak proto

hanndy
21. srp 2013

Ahoj mamci,tak dneska jsme chteli jet do Prahy do ZOO a tak se cournout,mirto toho se valim v bolestech jakou mam zase zacpu ja uz fakt nevim co jist aby dobre bylo ☹

mariiianka
21. srp 2013

@ratatooy to si děláš srandu 😕 😕 😕 ,tak ten dr.byl teda pěknej vůl,když to nechal dojít až takhle daleko.Chudák holka,co ta si teda musela prožít.Tohle by se teda stávat nemělo,ale jak je vidět i takový případy jsou.No hlavně že teď už je u ní vše v pořádku a bude zdravý miminko 😉

mariiianka
21. srp 2013

@hanndy ahojky,ale prosím tebe,co to zase vyvádíš,zkusila jsi nějaký kapičky,švestičky.To je dost nepříjemný 😒

mariiianka
21. srp 2013

@ak24 třeba to je opravdu růstem,ale kdyby to bolelo dost,tak radši navštiv dr.

hanndy
21. srp 2013

@mariiianka ja s kazdym wc zkousim tlacit jestli neco vyjde a nic uz me z toho vsechno boli i pipa se mi z toho asi zblaznila vecer jsem trosku krvacela jen na toal.od 3 nespim,vzala jsem si takovy lehci projimadlo a nic,tak jdu mejt ty okna,treba se rozhejbu

mariiianka
21. srp 2013

@hanndy krvácela???Tak hlavně nedělej nic moc těžkýho a nepřeháněj to,jasan

mariiianka
21. srp 2013

@renca1978 ahojky,a copak máš v plánu dneska ty.Já včera navečer vymalovala záchod 😅 ,dneska bych nejradši pokračovala,ale kašlu na to.Musím trochu poklidit a upíct něco ke kávičce

renca1978
21. srp 2013

@ak24 aha,tak já to takhle moc neměla

hanndy
21. srp 2013

@mariiianka jen malicko,jenze me chybi pohyb,tak nak to rozpohybovat musim,jsem zoufalka

mariiianka
21. srp 2013

@hanndy tak hlavně opatrně 😉

renca1978
21. srp 2013

@mariiianka ahojky, ja dneska nic, je mi silene soufl..............asi poprve v tehu..............i jsem zvracela, a tresti mi hlava 😠

renca1978
21. srp 2013

Pomalu jsme vcera zacali s tim pokojickem...............jeste chybi zavesy a koberecek 😉

renca1978
21. srp 2013

Jinak holky psala Slaboska, malou uz ma u sebe, v patek ji budou delat revizi, pry ji musi dovycistit, a v sobotu by mely holky odjet domu............A vesele koji, Vanesska je zdrava................. 🙂

mariiianka
21. srp 2013

@renca1978 jééé,ten pokojíček je super 😵 ,koukám ty už jsi připravená,to mám teda co dohánět 😀 .Jak to že je ti zle,ať je ti líp a zase si užíváš pohodičky.Jé tak až budeš Slabi psát,že ji strašně moc moc moc pozdravuju a v pátek budu na ní myslet a Vanessce pusinku 🙂

hanndy
21. srp 2013

@renca1978 pokojicek je uzasnej,malicke se bude spat jak v bavlnce a ja taky zdravim slabosku a posilam hubanka.. koukam ze dneska mame same dobre veci co, ty zvracis ja zacpu do zvraceni nemam taky daleko jen Maru je vysmata 🙂

mariiianka
21. srp 2013

@hanndy jen mi to prosím nezakřikni 😀

renca1978
21. srp 2013

@hanndy nojo, vubec nevim..............asi se mi k tomu vsemu uplne rozleti hlava..................uff 😠 Tobe uz by ta zacpa taky mohla povolit..............vid?

renca1978
21. srp 2013

@mariiianka jak jsem ti psala, uz to chci mit z krku...............jeste tam neni uklizeno, ale pak az tam budou ty zavesy, tak myslim, ze berusce by se tam mohlo libit🙂

hanndy
21. srp 2013

@mariiianka neboj tn ja tak nemyslim to je jen cira zavist 😀 jen si to dobry uzivej

hanndy
21. srp 2013

@renca1978 ja vim jak ti je tyhle stavy taky mivam a na tu hlavu nepomaha ani paralen,hele ja uz vazne nevim co s tou moji zacpou ja se nejvic bojim ze tim ublizim prckovi,kdyz zblajznu naky to projimadlo a tak 😒

mariiianka
21. srp 2013

@renca1978 jé tam by se líbilo i mě 😀 .To víš že se Viktorce bude líbit a na uklid ještě času dost 😉

hanndy
21. srp 2013

Holky ja se tak zitra tesim do ty Prahy,doufam ze se do ty doby srovnam,Petr se chce dojet podivat na naky kocarky,prej aby mel prehled,tak se tesim na koukanou 😀

mariiianka
21. srp 2013

@hanndy tak to budete mít krásný den 😉 ,taky bych potřebovala juknout na kočár,ale stále si říkám času dost 😀 ,mě to fakt teď nějak nebere 😒

renca1978
21. srp 2013

@hanndy ja myslim, ze ti to pomine kazdym dnem, mne to prestalo kolem toho 13tt, uvidis, snad to bude dobry..............zkus nejakej kompot............nebo pij vice ovocnych stav, at se vice naredis...............hele ja si pripadam jako lazar.............fakt hnus