IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
26. srp 2013
hanndy
26. srp 2013

@ratatooy peknej pupik 😀
@mariiianka ja videla tu kolibku nazivo co ches a je krasna a to lehatko nema chybicku

ratatooy
26. srp 2013

@mariiianka a jaky maji ceny v bazrech?ten co bych chtela ja stoji tak 3tisice,u nas je ale problem misto že h nemam kam dat

renca1978
26. srp 2013

@slaboska jeeeeee ahojky............tak to je good zprava..................takze toho plastickyho chirurga mam odvolat???? 😀 a Bohnice taky?mne v tom jako nechas samotnou, jo? 😀 😀 😀 😀 Tak hlavne at Vanesska vydrzi hodnoucka nadale a zase se tu ukaz, budu rada, pac a pusu🙂

mariiianka
26. srp 2013

@renca1978 ahojky,kde se nám dneska touláš 😉
@ratatooy hele ono je to různý,ale kolem 1500,- už by se dal sehnat,já většinou koukám na sbazar
@hanndy tak říkáš,že mam do toho jít,není nějaká malinká,že ne.Mě se prostě líbí 😵

renca1978
26. srp 2013

@mariiianka ahoj, prosim te, my jeli na otocku na Moravu, vezla jsem rano babi do spitalu, rodice jsou v zahranici..........tak jsme vyjeli vcera rano a uz jsme doma.................prselo celou cestu.................asi uz je po letu, ale mne to nevadi, koukala jsem, ze mam TP za 97 dni.............toto leti

hanndy
26. srp 2013

@mariiianka hele me se zdala velka a vypadala stejne jak na tom obrazku,tak snad to byla ona a tady na bazaru je taky co jsem koukala

mariiianka
26. srp 2013

@renca1978 a já měla strach co se s tebou děje,že se neukážeš,tak to jsem si oddechla,no hold jsem tady na vás už tááák závislá no 😅 .No já taky dnes koukla mám to za 118 dní,fakt mazec 😕
@hanndy tak to jsi mi udělala radost,abych něco nekoupila a pak si to nevyčítala 😅 ,ale né,do obýváku musím něco pořídit

renca1978
26. srp 2013

@mariiianka broucku, jsem ok, ale ses zlaticko🙂jsem si dnes zobla.....................nase senilni babicka si domluvila skoro v 90 letech operaci sedeho zakalu ultrazvukem,meli ji to delat v celkovy anestezii, coz ona nevedela..................takze jsme to tam resili od rana od 7 hodin.................nakonec ji to udelali v lokalni anestezii..................vedle byla porodnice, tak jsem myslela ze tam Viky rovnou porodim 😀 😀 😀 😀 protoze to zarizovani mne stalo sileny nervy, jsem myslela, ze tam z toho porodim................a byla jsem tam nekolik hodin, fakt des bes...........jsem rekla babce, at uz nikde nic nedomlouva, kdyz je hlucha a neslysi.................by se upsala i dablu kdyby to slo................ale na konci jsem se pobavila 1500,- Kc si doplacela a dala sestre dvoulitr a rika ji, to tak nechte, to je dobry🙂samaritanka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chapes to?????

ratatooy
26. srp 2013

@renca1978 to máš dobrou babču taky takovou znám od kamošky,jim nikdy nic nedala ale doktorum cpe tisíce

mariiianka
26. srp 2013

@ratatooy tak ten taky nemá chybu 😉

mariiianka
26. srp 2013

@renca1978 nooo,tak to sis teda užila,hlavní je že jsi se vrátila 2 v 1 😀 😀 😀 😀 😀 .Sice babička neslyší,ale teď bude suprově vidět 😉 .Hele s těma penězma to je dobrý,ale to jsou prostě babičky,ty by se rozdali,to já znám 😀

renca1978
26. srp 2013

@ratatooy ahojky,presne tak...............

mariiianka
26. srp 2013

holky,je jedno v kterým týdnu půjdu na ten test na cukr?

renca1978
26. srp 2013

@ratatooy mas krasne brisko................hele mne taky boli ta hrudni kost, i kdyz treba kychnu, takze je to normalni???

ratatooy
27. srp 2013

@renca1978 je to normal a bude huř bolí to tím že je stlačeny všechno,a občas hlavně večer mám pocit že mi praskne kuže jakoby nahoře na břiše mezi prsama skoro

ratatooy
27. srp 2013

@mariiianka ja myslim že te objednají

ratatooy
27. srp 2013

jinak dobre rano,co dnes budete delat?mi jedeme do mateřskeho centra podrbat s maminama na kafičku,děti si pohrají,pak musim obehnout mesto neco pokoupit

mariiianka
27. srp 2013

@ratatooy ahojky,právě že u nás je to bez objednání.Ale neva,tento týden tam dojedu a uvidíme co se bude dít.Tak to budete mít krásný den,mě čeká uklízecí den,takže nic moc 😒

silvik77
27. srp 2013

Ahojky holky, dnes jsem byla na další kontrole, tak jsem slyšela srdíčko a rozbulela jsem se 🙂 Termín mám 11.4. Jsem tak ráda, že je všechno v pořádku! Ani nestačím sledovat, jak se máte, jste o hodně napřed, to mě všechno ještě čeká.... 🙂

mariiianka
27. srp 2013

@silvik77 ahojky mamino,tak to je nádhera viď takhle to slyšet jak bije 😵 .No jo my jsme někdy strašně tady ukecaný 😀 a ty ještě pracuješ nebo máš neschopenku?

silvik77
27. srp 2013

@mariiianka Normálně pracuju, jsem v kanceláři, prakticky celý den sedím. Zatím mi není nějak špatně, sem tam bolení hlavy, divně od žaludku, únava, ale není to tak hrozný, takže se to dá. Takže o neschopence zatím nepřemýšlím, i když to vstávání je hrozný.

mariiianka
27. srp 2013

@silvik77 aha,já že mi tohle asi nějak uniklo 😅 .Ale to je dobře že ti skoro nic není,buď ráda 😉 ,ale to vstávání teda nezávidím 😒

hanndy
27. srp 2013

Bry ranko
@silvik77 no super vitej oficialne do klubu mamin 😀 ja bych taky rada chodila do prace tohle je na svestku,kdy mas dalsi kontrolu?

silvik77
27. srp 2013

@mariiianka No sestřička mi vykládala, že má tři kluky, u všech jí bylo zle, a jednu holku a u té jí bylo dobře. Už jsem někde i četla nějakou diskuzi o tom, ale myslím, že se to podle toho nedá poznat, že?

hanndy
27. srp 2013

@mariiianka koukala jsi na tu kolibku tady na bazarku? Ja jsem tam vcera taky slintala nad lehatkama a jedno se mi tam libilo moc,ale ovladla jsem se 😅

silvik77
27. srp 2013

@hanndy Děkuji 🙂 Další kontrolu mám 23.9., za 4 týdny. Do té doby se mám objednat na screening, takže přemýšlím kam 🙂

mariiianka
27. srp 2013

@silvik77 tak mě bylo zle u dcery a teď vůbec nic 😅 ,takže podle toho se asi neřiď.Ale ráda bych už konečně věděla kdo si semnou hraje na schovku 😀 .Chtěla bych aspoň pár věciček v konkrétní barvě ☹

mariiianka
27. srp 2013

@hanndy taky přeji dobré ráno 😉 ,nekoukala.Musím to tu projít a to se divím,že ty si se udržela 😀