IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
29. srp 2013

@mariiianka jojo, ona se sklebit teda umi, ji se to asi moc nelibilo.....................mozna nase druhe taky bude vypadat stejne 😉

mariiianka
29. srp 2013

@renca1978 tak ty palečky jsou boží 😀 .No já jsem na to zvědavá,jestli až se narodí jestli si budou podobný a nebo ne 🙂 ,ale na tom utz byli fakticky stejný 😅

renca1978
29. srp 2013

@mariiianka tak pokud se ti to zdalo na UZ, tak si asi budou hodne podobni 😉

mariiianka
29. srp 2013

@renca1978 no už se těším na prosinec 😵 .Dneska jsem kamarádce říkala,že pro mě by mohl být prosinec už teď,že si to s tím břichem vůbec neužívám a ona na mě koukala jestli jsem se nezbláznila.No asi jsem hold divná,ale já si to budu fakt užívat až se prcek vylíhne.Tak já teď pádím do toho lesa a pak písnu,kolik mám klíšťat 😀

renca1978
29. srp 2013

@mariiianka prosim te, bud na sebe opatrna

hanndy
29. srp 2013

Cus drbny,tak pohlavi nevime doktor byl moc lenivej a rikal at si pockame do 20tt chjo
@mariiianka taky potahneme do lesa az prijde pracant

silvik77
29. srp 2013

Tak holky, radost ze srdíčka netrvala dlouho...plod bez srdeční akce...zítra jdu pod kudlu 😢

renca1978
29. srp 2013

@silvik77 coze??????????????jakto?dyt ti na kontrole rekli, ze vse ok, prece

renca1978
29. srp 2013

@hanndy to utece...........vem si, ze my se to dozvedeli az skoro 23tt

renca1978
29. srp 2013

@silvik77 ale za to rozhodne nemuze ten sex, to urcite ne..............to je mi silene moc lito

silvik77
29. srp 2013

@renca1978 Jo mě taky...prostě bylo něco špatně....pobulela jsem si a zítra bude po všem....

renca1978
29. srp 2013

@silvik77 tak to se ti nedivim, ja bych z toho taky byla v prdeli.............je to skoda, ale aspon vis, ze muzes otehotnet doma,coz je velika vyhoda, ono se to brzy zase podari, uvidis, ze jo

silvik77
29. srp 2013

@renca1978 Budu muset na genetiku....něco je špatně...ještě že jsem nestihla jít na to umělé, dopadlo by to stejně a byly by to vyhozené peníze...

renca1978
29. srp 2013

@silvik77 proc si to myslis?dyt si byla 9tt, to se zkratka stava...............a hlavne u tebe se to stalo poprve, ne?nebo uz nekdy drive?

silvik77
29. srp 2013

@renca1978 Ne, byla jsem těhotná poprvé..ale po tolika letech...když mi brali sestřičky krev na předoperační dneska, říkali, že bude něco špatně v krvi, že budu muset na genetiku...je fakt že na tu mě neposlali, tebe jo, než jsi šla na umělé?

renca1978
29. srp 2013

@silvik77 neeee, ja ji taky nemam hotovou.............po mne to nikdo nechtel.

renca1978
29. srp 2013

@silvik77 ja myslim, ze je to nesmysl...................to, co ti rikali sestry bych moc v potaz nebrala, dulezity je, co ti rekne doktor, ne kazda segra je odbornice

silvik77
29. srp 2013

@renca1978 Je to stejně zvláštní, že zároveň cítím i jakousi úlevu...nechápu to...

renca1978
29. srp 2013

@silvik77 ono to emryjko asi spis nebylo moc kvalitni, ani se moc asi dobre neudrzelo........to je holt ten 1.trimestr debilni, nikdy nevis................na druhou stranu, porad lepsi, kdyz odejde samo takhle brzy, nez pozdeji v tehu..........nebo kdyby se ti nedej boze narodilo postizeny mimco..............takhle to zkratka melo bejt, ty za nic nemuzes............priste to vyjde, a bude to brzy, uvidis.................hlavne jak se rika, mas pohnojino, tak to ted pujde jako po masle, ver mi...........

silvik77
29. srp 2013

@renca1978 Já vím, je to lepší než by se mělo narodit postižené, to víš že jo....ale je to prostě rána....možná to byla i psychika, měla jsem hrozný strach aby všechno bylo tak jak má, pořád jsem se stresovala...kdo ví..moje doktorka bude asi paf, v úterý všechno v poho a ve čtvrtek je všechno jinak....

renca1978
29. srp 2013

@silvik77 jako stres urco nicemu neprospiva, ale ja taky byla uzlicek nervu, a to je doted, jestli je vse ok, tak jak ma..........to bohuzel nijak ovlivnit nejde ☹ Ale ses urcite hodne silna osobnost, klobouk dolu pred tebou, ja bych to nedala.nemela bych silu, i kdyz vim, cloveku stejne nnic jinyho nezbejva

silvik77
29. srp 2013

@renca1978 Nejsem, jsem měkota...ale zjistíš, že stejně nic nenaděláš, vybrečíš se a vezmeš to jako fakt...moje kamarádka měla zamlklé 3x po sobě..to je pak síla...ale napočtvrté už to donosila a letos na jaře se jí narodil chlapeček 🙂 Mě spíš děsí ty moje roky, letí to letí...

renca1978
29. srp 2013

@silvik77 jojo, leti to jako voda..............tak pokud to nepujde prirozene jdi co nejdriv do IVF, nicim se zbytecne nezdrzuj...........

renca1978
29. srp 2013

@silvik77 pokud kamoska mela 3x zamlkle, tak to uz bych urco genetiku udelala..............

silvik77
29. srp 2013

@renca1978 Jo, ona pak byla, a genetika jí dopadla dobře...no a pak otěhotněla počtvrté a všechno dobře dopadlo

renca1978
29. srp 2013

@silvik77 to je dobre, ale taky si chudak kamoska teda vytrpela........................

hanndy
29. srp 2013

@silvik77 kocicko co to ctu ☹ ☹ me to tak mrzi,me je z toho uplne spatne vubec si nedokazu predstavit co ted prozivas,ale jak pise Renca,ted je pohnojeno a pujde to jak po masle a kdyby ne,tak sup na ivf..

hanndy
29. srp 2013

@renca1978 ja vim,ale u tebe to alespon zkusil a me toho prclika ani nepomeril,nak to odflak,ale krasne tam sebou mrskal/a tak jsem si vydupala alespon fotecku a v ut jdu na krev

renca1978
29. srp 2013

@hanndy jojo, u nas byl problem, ze Viky je porad hlavou dolu...........a to je pak spatne videt co ma mimco mezi nozickama 🙂

renca1978
29. srp 2013

@mariiianka prosim te, bud te ta prochajda tak vycerpala, nebo si se v tom lese ztratila????kde ses?