IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
3. zář 2013

@hanndy no jo,co naděláš,škola je škola,přistěhujeme se zase až v červnu 😀 ,ale nto všechno poznáš.A co jsi nakoupila,když jsi se na hvězdičku vyprdla

mariiianka
3. zář 2013

@hanndy hele,mě dorazili bodýčka 😵 🙂

hanndy
3. zář 2013

@mariiianka ty jsou bozi,ja se na ne vrhnu po vysledkach,nebo po to velkym Utz a jaky velikosti si koupila?

mariiianka
3. zář 2013

@hanndy a kdy budeš znát výsledky?Velikosti mám 56,62 a dvě 68.No jestli budu takhle pokračovat,tak to abych si ještě jedno miminko snad adoptovala 😀 ,fakt se už musím krotit,ale těmto prostě nešlo odolat 😀

hanndy
3. zář 2013

@mariiianka rikal ze za 14 dni,ale ze kdyby tam neco bylo,tak se ozve,tak se dam na modleni asi,ale Slaboska rika ze to budde na 1,tak bude 😀 tak si adoptuj 😀 temhle ale vazne nejde odolat ja je ukazovala Petrovi a hrozne se mu libili ,tak mam povoleno se rozsoupnout

mariiianka
3. zář 2013

@hanndy krev určo bude na jedničku,toho se neboj.Já ještě 14 dní a dozvím se jak jsem dopadla s cukrovkou.No vidíš,to je bomba,můžeš z vesela nakupovat 😀 .Já je ještě nestihla nikomu ukázat

slaboska
3. zář 2013

@hanndy ti řikam koule řikala,že to bude ok,tak ji věřmě 😀
@mariiianka moc pěkny bodička.ja taky kupovala od 56 a tedka nam je vše velky,tak jsem musela dokuovat i menši velikosti.a zjistila jsem,že oblečeni neni nikdy dost,protože se převlikame i 5x denně 😉
TAKŹE HOLKY KLIDNÉ NAKUPUJTE.

mariiianka
3. zář 2013

@slaboska já jsem předtím ani menší neměla,jen od 56 a pochybuju o tom,že budeme mít menší miminko než 50cm 😀 .A i kdybych ho měla převlíkat každou hodinu,tak ty věci prostě nosit bude 😀 😀 😀 .I když je teda fakt,že po Adélce jsem našla i nenošený věci

slaboska
3. zář 2013

@mariiianka seš připravena na pořadnyho cvalika? 😀 ja taky co vidim to koupim a jsem zvědava co vše vynosime,ale viš jak to je když se ti něco libi nech to tam 😀

mariiianka
3. zář 2013

@slaboska já snad už na všechno,ale zeptej se mě v prosinci,pokud to přežiju 😀 😀 .No právě,nechat to jen tak ležet,to by byl hřích 😀

hanndy
3. zář 2013

@mariiianka jj je to bomba ze mam povolenku,jen aby to nezapomel 😀
@slaboska vzdyt rikam ze to bude na 1 koule nelze 😅

hanndy
3. zář 2013

Ja jsem vcera cetla Petra zdr.kartu a ten mel 3680g a 51cm a ja 3400g a 50cm,tak doufam ze taky nebudeme mit obrika 😅

slaboska
3. zář 2013

@hanndy tak to rovnou vynechej tu 56 😀

mariiianka
3. zář 2013

@hanndy tak toho musíš rychle využít,ale až je uvidí ve skutečnosti,tak bude nadšený 😉

hanndy
3. zář 2013

@slaboska fakt dik no 😒 😀
@mariiianka tak ja verim ze jo on je posranej minule chtel jit do hrackarstvi a kupovat traktor blazen jeden ja jen doufam ze az se na to dostanu,tak ze je jeste budou mit.. 😅

mariiianka
3. zář 2013

@hanndy já si myslím,že budou.Ono když něco chceš,tak musíš hledat jako jááá 😀 .Už teď traktor 😀 ?Tak ten tvůj chlap je teda fakt borec 😉 🙂

renca1978
3. zář 2013

cauky holky, mne je nejak divne................v noci jsem skoro nespala, bolelo mne bricho jako na menses celou noc...........ted dobry, tak ja teda nevim..............mala je dneska zase nejaka hodne spava, skoro o ni nevim............takze zase mam nervicky

hanndy
3. zář 2013

@mariiianka to vis on je malej-velkej farmar nadsenec,tak se tesi az prckovi bude moct koupit slapaci traktor atd.hlavne ze s nim bude jezdit na pole orat a tak,blazen no

renca1978
3. zář 2013

@mariiianka Krásné jsou, kde si objednavala?

hanndy
3. zář 2013

@renca1978 ahojky ty jsi chtela jit ve stopach Ratatoy co s tema poslickama 🙂 ale tak snad je vse ok..

mariiianka
3. zář 2013

@renca1978 ahojky,prosím tě co s tebou je.Vše je dobrý neboj.Já jsem si taky stěžovala,jestli to dítě ve mě tam vůbec je,taky,jsem o něm nevěděla a pslední dva dny se asi zbláznilo,mrská sebou jak šílený.Reni,kdyby se ti něco nezdálo,tak raději navštiv dr. pro jistotu nebo kdy jdeš vlastně na kontrolu?Ale vše je určo v pořádku,ale nervičky to jsou,to tě zcela chápu

renca1978
3. zář 2013

@hanndy ja prave vubec nevim, co to bylo..............ve stedu pristi tyden mam poradnu.............jsem zvedava, snad je vse ok

mariiianka
3. zář 2013

@hanndy tak takovýho blázínka mám taky doma 😀

renca1978
3. zář 2013

@mariiianka az pristi stredu, ted ve ctvrtek jdu na tu cukrovku...............Mam den blbec.............rano jsem jela nakoupit, zastavila jsem pred fast foodem, dostala jsem chut na parek v rohliku, vracim se k autu, a uz mi mestak pise pokutu za sterac...................uffff, jeste ze mam to bricho, jsem ho premlouvala, a upozornila ze jsem tehu, a ze kdyby vedel jakou velkou chut jsem mela na ten parek, tak by se slitoval.............ze jsem tam zkratka musela zastavit..........a on mi rika:ale pani, tady jste na Vaclavaku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 oba jsme se nakonec silene rechtali a jeste mi popral dobrou chut 😀 😀 😀

mariiianka
3. zář 2013

@renca1978 tak to je dobrý,ono to bříško je přeci k něčemu fajn 😀 😀 😀

hanndy
3. zář 2013

@renca1978 jak pise Maruska kdyby sis nebyla jista tak radsi let k doktorovi,prece jen uy jsi skoro 30tt,ale verim ze je to ok.

renca1978
3. zář 2013

@mariiianka to jooooooooooooo, jinak vaha mi zacina prudce stoupat!!!!Mam nahore uz 4 kila

renca1978
3. zář 2013

@hanndy jsem z toho nejaka poprdena..............uvidim.................nejaktivnejsi je Viktorinka k veceru, a pak do cca 23 hodiny....................jestli to dneska nebude, rano tam jedu

mariiianka
3. zář 2013

@renca1978 4 kila jsou v poho,já 6 kilo 😒