IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
6. zář 2013

Jsem doma,ulovek v kiku zadnej tady je to hrozne mrnavi,ale dupky jsem mu vybrala,ja mam normalne bricho jako sutr a i me boli...

hanndy
6. zář 2013

@slaboska ja ani nevim co citim prave je mi divny ze takhle brzo 😨

slaboska
6. zář 2013

@hanndy tak e řika,že ty kdo rodi po druhe to zaznamenaji tak brzo,protože už vi co to je,takže ty patřiš mezi ty co jsou vnimavy a nebo je hvězdička tak velka 😉

hanndy
6. zář 2013

@slaboska tak stou velikosti opatrne,ja nechci obrika 😅 ja nevim treba mam sugesce 😀 uvidime jestli se to bude stupnovat..ted mi poslala kamoska fotky primo ze salu z cisare uzasny

renca1978
6. zář 2013

Cauky holky.......................takze dnes jsem neodolala, vyuzivam zrejme posledniho slunecnyho weekendu a toci se mi prvni miminkovsky buben v pracce............................ 😀 😀 😀

renca1978
6. zář 2013

Jinak holky, ty bolesti bricha uz se staly pravidelnosti...............kazdou noc, a nekdy uz i pres den...............ale mala je zase ciloucka, tak snad je vse ok........................uz aby byla streda a poradna................snad se neco nepo.............taky mi prijde ze mam to bricho tvrdy, no ja nevim, moc to nepoznam........................

hanndy
6. zář 2013

@renca1978 ja jsem vcera rikala Petrovi ze skoda ze nemame nakoupeny hadriky by to schlo jedna basen 😀 porad bolesti jak na ms? Ja si dala magnezko a uz jsem v cajku

renca1978
6. zář 2013

@hanndy jojo, je nadherne.............rada bych to stihla posusit behem dneska............Hani, porad mne to trapi..........ja ti uz nevim, co mam delat, ale boli to hodne, hlavne od 3 do rana.........jakoby pravidelne, ale je to tak neprijemne, ze mi to neda vubec spat, porad se prevracim, z boku na bok.............hruza................hlavne mi zacal jeste ke vsemu dost silnej bilej vytok, to jsem taky nemela............porad mam mokry kalhotky, takze jsem zacala s mnou nenavidenyma intimkama.........brrrrrrrrrrrr..........

renca1978
6. zář 2013

@hanndy Ja potrebuji, aby mala vydrzela v brisku do 36tt, pak uz klido muzu rodit, chci aby byla donosena

hanndy
6. zář 2013

@renca1978 to dneska das ja povesila kdyz jsem jela do mesta a uz je to suchy...a nechces si radsi dojet k dokymu,nebo mu brnknout? Ale to vypada na poslicky no asi a s tim vytokem mi nemluv ja mam intimku jak svou kamosku,ale za to si muzu sama jak ujizdim na sladkym 😅

renca1978
6. zář 2013

@hanndy myslis, ze je to z toho sladkyho?je pravda, ze ted se moc nehlidam, drive ani chut nebyla, ted si dopreju na co mam chut.............ale prece na ty poslicky by bylo hodne brzy..............a na porod taky..............ona je Viky jeste malinka.................ja nevim, nechci ho prudit, rikam si porad ze do stredy to vydrzim.............a halvne mi to prijde divny, pri minuly kontrole meril cipek, je 48mm, coz je krasne, a predcasny porod nehrozil, tak nechapu................

hanndy
6. zář 2013

@renca1978 tak vis co to nemusi znamenat porod jen priprava asi ja tomu taky prd rozumim,ale Ratatoy taky rikala ze je ma ne?? Hele ja na vytoky trpela vzdycky a pokazdy kdyz jsem mela pauzu se sladkym,tak jsem mela klid,ale tak tohle muze byt neco jinyho,me docela reze v podbrisku a vytok mam taky,tak se bojim spis nakyho zanetu..

renca1978
6. zář 2013

@hanndy aha............ja prave nikdy na to netrpela...............ale co jsem tak trosku neco o tom cetla, je to klasickej tehu vytok.......rezani nemam............ani paleni............zkus vice tekutin

hanndy
6. zář 2013

@renca1978 uz zase ctes 😀 treba si prcek dela prostor,tak me to tam boli,hlavne jsem byla zase po 2 dnech na wc tak mozna se to tam uvolnilo...jsem zvedava co ti ve stredu rekne

mariiianka
6. zář 2013

@hanndy jak nemáš žádný úlovek a já se tak těšila
@renca1978 ahojky,to to je vážně tak šílený 😕 ,a dr.bys určo neprudila,od toho tady pro nás jsou,aspoň by jsi měla klid na duši

hanndy
6. zář 2013

@mariiianka dyt jsem psala ze mam dupky,ale u nas je to fakt pidi a moc tam toho nemaj,co ty pokoupila

renca1978
6. zář 2013

@hanndy ja taky..............uz at je streda

renca1978
6. zář 2013

@mariiianka ahoj Maru, pres den ani ne, ale v noci...................fakt jakoby mne bolely vajecniky, jako pred silnou mrchou

mariiianka
6. zář 2013

@hanndy no a kde jsou,já je chci vidět.To kdyby bylo na mě,tak snad koupím vše,ty věcičky u nás mají tak nádherný,no a počkej,až budu chtít něco koupit,tak nebudou mít nic 😒

mariiianka
6. zář 2013

@renca1978 a nemůže to být spíš jak ležíš

hanndy
6. zář 2013

Fakt mi to dalo praci vybrat

mariiianka
6. zář 2013

@hanndy jéé,ale ty jsou hezký,takový jsem u nás neviděla

hanndy
6. zář 2013

@mariiianka no to bylo takovy jediny neutralni..

mariiianka
6. zář 2013

@hanndy a ty botičky neměli

hanndy
6. zář 2013

@mariiianka botinky nemeli,jen naky kecky ale ty byli taky pekny,ale to je zbytecny utraceni

mariiianka
6. zář 2013

@hanndy jo tak ty jsem taky viděla,ještě měli u nás takovou plyšánkovou kombinézu na zimu,ale než jsem se rozhoupala tak měli jen malou velikost,takže jsem minule taky ušetřila,no nic utratíme to příště 😅

renca1978
6. zář 2013

@mariiianka ja fakt nevim

hanndy
6. zář 2013

@mariiianka na ty jsem taky koukala ale nechtelo se mi davat 350,cekam na slevu 😅

mariiianka
6. zář 2013

@renca1978 ono je hned něco viď.Já to říkám pořád,už aby jsme si to odrodili

mariiianka
6. zář 2013

@hanndy hlavně,aby jsi jí nepropásla 😀