IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

anna34
28. říj 2013

Zdravím Vás všechny 🙂

Tak jsem po dlouhém rozmýšlení zavítala do CAR... snažíme se už 2 roky o miminko, tak bylo na čase... Vzhledem k nějakým recenzím, co jsem četla a taky díky vzdálenosti jsme se rozhodli pro kliniku IVF ve Zlíně... po první konzultaci naprostá spokojenost... jen se chci zeptat, jestli je tu mezí Vámi někdo, kdo má s IVF Zlín zkušenosti a podstoupil zde už léčbu?

janunulinka
24. říj 2016

holky tak odloženo, jen byla poslaná žádanka hned v to pondělí, ale údajně se nic neděje, pokud nenastoupím, o žádný cyklus nepřijdu z pojištovny. Mám se ozvat měsíc dopředu a začneme. Ani nevíte jaký šutr ze mě spadl. Uplně se mi ulevilo. Dám se dokupy, do klidu. mám nakoupenou permici na masáže, do lázní, zařadím zdravou stravu a to by bylo, aby to miminko nebylo z mojich vajíček. A příští rok si ten cyklus dám k 35. narozeninám 🙂

maji01
24. říj 2016

@janunulinka krásně jsi to vyřešila. Sklidnis a bude to pro tebe lepší. 😉A urcitě se podaří.☺

xyrina
24. říj 2016

@janunulinka Určitě ano. Záleží jen na Tobe.

martasek33
26. říj 2016

@esiii to bude nejspíš krabička se vzorky na miminko. Něco podobného jsem dostala, když mě předávali k mojí lékařce.

wrenny
7. pro 2016

Dámy, omlouvám se za nevyžádanou zprávu, ale je k tématu 🙂 Dovoluji si jen upozornit na svůj inzerát na přípravek Reproman. https://www.modrykonik.cz/market/jine/746u2d/re...

wrenny
7. pro 2016

Dámy, omlouvám se za nevyžádanou zprávu, ale je k tématu 🙂 Dovoluji si jen upozornit na svůj inzerát na přípravek Reproman. https://www.modrykonik.cz/market/jine/746u2d/re...

enuska33
14. únor 2017

@martasek33 a pomohl ten spray nebo ne Lanzetto?

martasek33
21. únor 2017

@enuska33 nepomohl. Jedeme posledni kolo minimalky a konec. Manža uz na to nemá silu a hlavně finance

monicka67
17. led 2018

Můžete mi prosím napsat jak vas finančně vycházelo IVF? Děkuji moc

janunulinka
17. led 2018

@monicka67 to je individální, je to podle dávek hormonů a co všechno k tomu chceš za rozbory. Nám to vypočítali přibližně na 36000 i s pojištovnou

monicka67
17. led 2018

@janunulinka a jaký jste měli problém prosím? My máme pouze nepohyblive spermie, jinak já vše v pořádku.

martinkamoj
17. led 2018

Ve Zlíně mě bylo řečeno ať počítám 27000,- ... Ale záleží co všechno vám napočítájí různé oplozovací způsoby, delší kulitivace embryjek aaa taky záleží kolik jich bude. Osobně odsud zdrhám klinika ve Zlíně je jen klinika na prachy bez výsledků a vyšetření, které by být měli.. Vyhozené peníze i embryjka do hajzlu, ten zbytek co mi zbyl převezu a nechci mít tady nic společného s nimi už,. Můj kýbl trpělivosti už přetekl..

janca84
17. led 2018

@martinkamoj ahoj, ke komu chodis?

martinkamoj
17. led 2018

@janca84 teď už k nikomu, každá návštěva u někoho jiného tak ani nejde přesně říct ke komu.. Z celé kliniky mi přišel nejsympatičtější Kovalčík, vč. normálního vysvětlení co kde je a co a jak.. až na to, že jeho vynikající sliznice pro KET byla ta nejhorší.. :-/

janca84
17. led 2018

@martinkamoj to je mi lito ze mas tak spatnou zkusenost, ja ted prochazim 1.ivf, tak jsem zvedava jak dopadnu. A kam chces prejit? Preji hodne stesti.

martinkamoj
17. led 2018

@janca84 Jani, bohužel nejsem jediná a nyní neodcházím jediná je nás víc.. a o dalších vím, že raděj zavčasu utekly.. Přecházím do Olomouce za dr. Machačem..

janca84
17. led 2018

@martinkamoj no ja uvidim jak dopadne toto ivf, ted uz stimuluji.asi bych kdyztak sla taky do olomouce.

janunulinka
18. led 2018

@martinkamoj tak to hledím, nám dělali všemožné vyšetření, několikrát krev, dokonce i na genetiku testovali to co se normálně netestuje. Já na ně právě z okolí slyšela jen samou chválu a úspěchy. Mám několik kamarádek, které díky nim mají děti. Ke komu jsi chodila?

esickoss
18. led 2018

@monicka67 zdravim.Měli sme take hodne špatne spermie.Vyslo nas cca do 30tis.nechavali sme opl.metodou icsi. A vyšlo nam to na poprvé i me kamaradce u nich ve Zline.Sou to profesionalove a bohužel ne kazdemu to vyjde a pak je hatí..delaji pro sve klienty maximum.Sla sem do toho s tím ze to nemusí hned vyjit a bojovala bych dal.
Hodně štěsti.

martinkamoj
18. led 2018

@janunulinka Jani, jak jsem psala už víš, byla jsem u všech lékařů z kliniky, nejsem ani první ani poslední co odešla.. Ač mám po nějakých potratech genetiku dělat měli.. Všechny možné i nemožné stěry jsem si musela domluvit sama.. Prostě srovnání s jiným centrem, je to tu jen hodně o penězích a o minimum výsledkům.. Není to to tom, že je hatím za to že se nedaří ale pokud nejsou schopni udělat vyšetření a navíc pokud mi řekne někdo, že taková sliznice je správná a pak se dozvím od jiného lékaře, že to je to nejhorší co je tak hold mi pak příjde, že to někdo neumí.. Někdy si připadám, že vím víc než oni nahoře... A pak taky aby na mě někdo vyrukoval s doplatkem 67 tisíc jen tak když si jdu pro zprávu za 150,- o 5ti řádcích, to je na mě už trošku moc.. Když vím, že je vše zaplacené a vyrovnané.. A nejsem zase jediná.. Ano znám také kamarády, co mají mimčo díky nim ale to je asi ten risk, který oni riskují ale každá jsme jiná a nemůžou jet celou dobu u každé z nás jako u prvvní pacientky, kterou měli..!!

monicka67
18. led 2018

To je zvláštní, my tam chodíme teprve 2 týdny a máme uz téměř všechny testy hotové, uz jen čekáme na genetiku, urologa , druhé spermio a pak uz konzultace co zvolíme. Zatím nás to ještě pořádně nic nestálo

janunulinka
19. led 2018

@monicka67 mám uplně to samé, teď čekám na ms a začínáme stimulovat

monicka67
19. led 2018

@janunulinka Jéé taky be Zlíně? No my právě čekáme na výsledky genetiky a pak konzultace což budu asi 7DC takže musíme čekat zase na další cyklus, uteče mi to o týden 😀

monika107
19. led 2018

my mame velmi dobru skusenost.Chodili sme do Bratislavy,BRNA-Reprofit.Az v Zline sme sa dockali,mame 4 rocneho synka.Snazili sme sa 10 rokov,chodili sme iba po doktoroch az v Zline nam pomohli.Pre mna najlepsia klinika a dr.Chovanec je pre nas topka a velky odbornik.Sice je taka kamenA tvar prisny vyzor ale pre nas top top,top dr.🙂

janunulinka
21. led 2018

@monika107 taky chodím k Chovancovi, oni jsou tam všichni kamena tvář 😀

tomik1234
22. led 2018

@monika107 Mám stejnou zkušenost, dr. Chovanec super a taky jsme přešli z jiného car a podařila se min. stimulace hned napoprvé!!!

janunulinka
22. led 2018

Tak zítra na krev a začínáme se stimulací. Holky na co se mám připravit? mám nervy v pr.... ☹
@tomik1234
@monika107

janca84
22. led 2018

@janunulinka ja ted stimuluji ve zline a zatim v pohode, ani na sobe nic nepozoruji, myslela jsem ze to bude horsi, ale asi to ma kazda individualne.

janunulinka
22. led 2018

@janca84 ke komu chodíš? já mám z toho hrozný strach ☹

tomik1234
22. led 2018

@janunulinka A co teprve až otěhotníš 🙂 🙂 to budou nervy 🙂, dělám srandu 🙂. Netřeba mít nervy, teš se na to, že se konečně něco děje, ale spíš se připravit na to, že to může někdy trvat delší dobu. Já se třeba připravovala tak nějak půl roku 🙂 🙂, zvažovali jsme např. jestli stimulovat přes cystu apod.... ale myslím tím, že např. někdy se stimulace protáhne, pak při transferu tě chytne zánět zubů 🙂 🙂 🙂, výška sliznice apod., ale určitě to bude dobré 🙂, a jak jsem psala Dr. Chovanec super 🙂.