Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

yes79
6. zář 2010

@natulaaa no to máš pravdu, no, tak třeba příště no 😀 😀 😀 , já teď musím jít, sebrat prádlo a pohrát si s malou a pak koupat a asi i pak žehlit, ach jo, má tu prádla, jak v prádelně 😒

yes79
6. zář 2010

@natulaaa no v repromedě to nebylo, myslela sem to jako, že sem to četla u holek, co byli na ET, ale nevím, jestli je tom možný v repromedě, tak se zeptej, za to nic nedáš 🙂

zazy
6. zář 2010

Natulko ,tak už máš OPU za sebou.A jak je?No hele já brala kys. listovou tak ještě 2 měsíce těhu a pak jsem si koupila normálně vitamíny pro těhotné.
Já si tedy myslím,že v Repromedě stebou manža jít nemůže a a ET nedělali tak,že by jsme to viděli na utz,vím,že jinde jo.Ale hlavní je,když se to zadaří.

natulaaa
6. zář 2010

@zazy hmm,tak to mě mrzí ☹ ☹ ☹ ,ale jasnéé 😀 , A jak je,tak jsem unavená a trošilinku se mi semo tamo zamotá hlava,nebo to není ani zamoání,postě jsem trošku jak pytlem praštěná 😀 ,jinak mě nic nebolí,břicho vubec nic necítím,jen mám problémy se střevíččkama 😝 ,nemužu moc na velkou a pořad jsem dost zaplynovaná 😝 😝

venika86
6. zář 2010

ahoj holky. @natulaaa Já sebou manžela poprvé měla, takže určitě si řekni, jestli chceš, aby tam s tebou byl. Je pravda, že je to otázka asi 2 až 3 minut. V repro jsem teda ET nezažila s ultrazvukem, ale jinde se to dělá. Chápu, proč ho chceš mít sebou, ale možná je to i zbytečný. Musí se navlíknout do takovýho toho zelenýho hábitu a kdesi cosi a pak je to fakt šup šup. Sama jsem čučela.

frozinka
7. zář 2010

@natulaaa: Já jsem tam manžela taky neměla, ale kdyby tam byl,tak bych to uvítala, trošku se nám sekly embryjka v pipetě, tak jsem měla bobky, ale nakonec to dobře dopadlo 🙂 Po ET jsme leželi na pokoji s Olafkou (dřív tu psala) a klápaly jsme, prej stačí poležet 15-20 min a my si to prodloužily na víc jak půl hoďky, až se manža bál, co se děje 😅
Co se týče těch léků a vitamínů, tak jsem taky měla Anopyrin a Prednison a ten gel, z toho jsem ale měla výtok a svědění, tak jsem byla ráda, že jsem se ho zbavila a ještě jsem měla Norprolac na snížení prolaktinu. To vše do 12. týdne. A od začátku jsem brala listovku, v té pokračuju, teď mám ještě železo, magnézko a Isoptin na zrychlený pulz a Nitrofurantoin preventivně, protože jsem měla už 3x zánět močáku. A píchala jsem si asi 16 týdnů Clexane a znovu mně to čeká od 3. trimestru. Takže celkem děs, jsem z toho sama nešťastná, ale dr. říkal, že je to nutný a kdyby se to všechno neřešilo, tak by to bylo ještě horší ☹((( Tak snad tě to nepotká a skončíš jen u té listovky, moc ti to přeju 😎 Jak se jinak cítíš, pořád všechno dobrý? A co embryjka, volala sis do laborky?

mufinka0
7. zář 2010

@natulaaa 🙂 tak co dnes?? Vykakaná??? 😲 😀 😀 Né, dělám si z toho srandu, ale rozumím ti! Je to nepříjemný jako blázen 😒 😒 Papej ten kompot jak jsem ti říkala,..fakt to pomáhá. Nejlíp meruňky.. 😉

natulaaa
7. zář 2010

@frozinka jejda ty toho bereš 😕 ,ale co,hlavně,když je všechno v pořádku,to budu polykat ledasco,hlavně když to pomuže 😵
@mufinka0 jj vykakaná 😀 😀 😀 😀 ,a dneska jsem se poprvé s chutí najedla,jak jsem píchala,tak jsem nějak neuměla jíst a byla jsem furt plná 🙄 a dneska jsem si dala knedlo vepřo zelo,no bašta 😀

mufinka0
7. zář 2010

@natulaaa 😀 😀 To je dobře!! Budeš to potřebovat,..trošku těch tuků a kil... 😉 😉 Ikdyž,...nabereš je v těhulkovství! A nechci slyšet že né!!! 🤐 🤐 Všechno dobře dopadne,.. 😉 Nám všem!

mufinka0
7. zář 2010

@natulaaa Já půjdu asi zítra naposled do práce,..už dnes mi sezení vadí.. 😒 😒 Nebo spíš furt čůrám,..no tak jak minule, že... 🙄 🙄 A taky mám občas takový nával,..no fuj! 😀 😀

natulaaa
7. zář 2010

@mufinka0 bud ráda,aspon víš,že jich budeš mít hodně,mi se chtělo trochu víc čurat jen asi 2x a jen to sem tam zatlačilo a jak jsem dopadla,ak si uživej to časté čurání 😉

mufinka0
7. zář 2010

@natulaaa 😒 No to nevím,..měla jsem to i minule a měla jsem 7 folíků 😅 Mě to tlačí asi pernamentně,..ale myslím že to ani není tolik těma folíkama jako množstvím hormonů v těle.. No jak mi udělají OPU, tak se uleví. 😝 Myslím že tak za týden,...úterý nebo středa... 🙂

mufinka0
7. zář 2010

@natulaaa Hej,..já nevím kolik jich nakonec bude! Taky mám míň než je standart,..nevím sice proč, když mám všechno v pořádku,..ale tak vidíš. I hormony v normě nezaručují hladký průběh s kopou folíků a vajec!

beryk
8. zář 2010

Ahojda holky,
já včera byla na utz a vše OK,mám velililililililikánskou radost, dostala jsem 3 fotečky a DVD s UTZ,no nejhezčí zážitek,už to DVD vidím podruhé

Pavco hlavně , že jste v pořádku,myslím na vás

@natulaaa kolik nakonec jsi měla folikulů a volala jsi jak se vyvíjej? My jsme po transféru se ubytovali taky v tom penzioně jak psala Frozi a dokonce jsme tam byli 3 dny(to víš 5IVF chtěli jsme pro to udělat maximum),máme to asi 170 km

zazy, frozi holky konečně už cítím pohyby, huráááááááááááááááááááááá

venika86
8. zář 2010

@beryk no paráda. Dej do albíčka fotky, jsem zvědavá 😵
Úplně chápu, jakou máš radost z pohybů. Věř mi, že ke konci už to taková radost nebude. Kolikrát to tak bolí, že vyjeknu. Ale je jasný, že jsem ráda, když ho cítím a vím, že je OK 😉

frozinka
8. zář 2010

@beryk tak to je super, že máš všechno ok, jsem moc ráda. Taky bych mohla fotky z 3D oskenovat, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat. Navíc Matěj se nechtěl fotit, tak máme jen jeho hlavu zezadu a uši :D Za to Eliščiných fotek máme asi 8, je to malá boxerka :D Jinak gratuluju k pohybům, mně už to jde vidět i na břichu a jak říká Venika, někdy to i bolí, ale hlavně, že je cítím 🙂 Je to krásný pocit, že? 🙂

beryk
8. zář 2010

😉 @venika86 vždy jsem fotky do PC přetahovala přes mobil,ale od včerejška mám mobil rozbitý,tak zatím je tam neumím jinak dát, Veni týýjo ty už 34tt toto letí

@frozinka máte vybrané moc pěkný jména

frozinka
8. zář 2010

@beryk: díky, už máte taky vybráno? A pohlaví už víte? 😲

nelatorka
9. zář 2010

Ahojte holky, všechny moc zdravím a hladím bříška 😀
frozinko ahoj držím pěstičky vše dobře dopadne uvidíš drž se. I ty Pavco už se ti to krátí kluci už jsou velcí 2 kg to je super 😲 ještě určitě přiberou!! Budete mít krásný prcky 😉
Ja si musím ještě chvíli počkat, ale už se taky těším snad to už konečně bude vše ok 😢
Včera jsme se vrátili z dovči byli jsme v Turecku paráda moříčko, teploučko ale tady je teda kosa brrrr a zase do hurá do prácičky.

natulaaa
9. zář 2010

Holkýý tak drží se mi všech 5,prý vypadají dobře a vyvíjejí se ,jak mají 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ET je v sobotu v pul deváte 😵 😵 a mám prý být na lačno 😲 ,prý kdyby to nešlo,tak bych musela jit do narkozy 😲 😲

natulaaa
9. zář 2010

Holkýý tak drží se mi všech 5,prý vypadají dobře a vyvíjejí se ,jak mají 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ET je v sobotu v pul deváte 😵 😵 a mám prý být na lačno 😲 ,prý kdyby to nešlo,tak bych musela jit do narkozy 😲 😲

zazy
9. zář 2010

Ahojky děvčata,jak se všechny máte.
Ahojky Nelatorko,tak to je fajn,že jsi se měla dobře,taky bych tak potřebovala dovolenou
Bery,to jsem strašně ráda,že už cítíš pohyby,je to zvláštní pocit,cítit mimčo uvnitř bříška,že???
Frozinko a jak se ty cítíš??
Natulko však jsem ti to říkala,že vydrží,máš dobré bojovníky,takže jakmile budeš mít po ET,tak na tebe začnu plyvat tuny těhu bacilků

yes79
9. zář 2010

@natulaaa ahoj, no vidíš, to je paráda, držím palce, my tam byli taky tak nějak v sobotu, dopadne to dobře uvidíš 🙂 🙂

mufinka0
9. zář 2010

@natulaaa 😉 😉 😉 Budeš volat i zítra, nebo ne???

mufinka0
9. zář 2010

@nelatorka Ahoj 🙂 Ty jdeš na druhý pokus kdy?? 🙂 Určitě už to vyjde! Smůlu sis vybrala už na hooodně dlouhou dobu, neli už uplně. ☹ 😉 Všichni ti držíme pěsti!!! 😉

mufinka0
9. zář 2010

@natulaaa 😒 Chápu ten tvůj strach z narkozy,..hlavně z toho nejedení ráno.. Taky mi nebývá moc dobře když se nenajím. Ale pokud už to zkoušeli u OPU, tak by transfer měl být bez problémů.. 😉 😉 😉 😉 😉 😉

natulaaa
9. zář 2010

@yes79 děkujiii 😵 😵
@mufinka0 nemám zítra volat 🙄 ,už ted mi je smutno po bobíškách 😀 😀 ,holky mi to příjde,že nechám děcka už někde u cizích 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,chudáčci 😀 😀 😀 😀 😀 ,jsem magor že? 😀 😀 😀 😀 😀 ,

mufinka0
9. zář 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 😀 Ty jsi teda číslo!!! 😀 😀 Neboj! Už jen 2x se vyspíš a budeš je mít u sebe!! 😉 😉

natulaaa
9. zář 2010

@mufinka0 AT už a už je nedám nikdy 😵 😵 😵

mufinka0
9. zář 2010

@natulaaa 😀 😀 Nedáš! No to si piš! 🙂 😉 Teď si doma pěkně nakliď a udělej si všechno náročnější, ať máš pak klid 🙂

natulaaa
9. zář 2010

@mufinka0 do ted jsem bíglovala 😀 😀 ,ale jak máš psa a plovoučku 😠 to mužu zítra dělat znova a já jsem uklízecí rapl 😀 ,ale kašlu,po ET se nehnu 😀 😀 ,ještě pujdu něco podělat 😵 to každopádně 😀