Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

bublenudle
9. lis 2010

@valkat zabila bych ju,mrchu 🙄 nemám slov,teda mám,ale jsou moooc sprostý 😠

valkat
9. lis 2010

@bublenudle přesně tak.....

lola33
9. lis 2010

@bublenudle Ahojky,nám dělali také testy na genetiku a imunologii,ale krev braly jen mě,manžílkovi ne 🙂 a mě ještě na hematologii,hrozilo mi,že bych si musela píchat heparin,ale naštěstí vše vyšlo v pořádku 😉 ,tak asi tak,uvidíš,udělají pro tebe maximum,aby se už konečně zadařilo,hezký večer 🙂 🙂 🙂

bublenudle
9. lis 2010

@valkat Jsi z Brna???? ja ještě chodim do Repromedy ve středu cvičit Mojžišovku....prej je to taky dobrý..

lola33
9. lis 2010

@mufinka0 asi tak,zatím ještě je to daleko,také musím ještě na vyšetření ke svému doktorovi na cytologii,ale on bohužel do konce roku již nebere,pouze těhotné ☹ ,tak tímto tempem to také v lednu nevidím reálně a taky mě ještě není moc dobře,ještě si sem tam pěkně pobulím,když si vzpomenu jak se nám stěstí vyhýbá ☹ ☹ ☹

lola33
9. lis 2010

@bublenudle holky je to hnus,my se tu snažíme,trápíme a taková ...... by teda zasloužila,škoda slov!!!!

valkat
9. lis 2010

@bublenudle ne ne jen kousek od Brna...četla jsem o tom.....

bublenudle
9. lis 2010

@valkat ja taky..25km za..

bublenudle
9. lis 2010

@lola33 děkuji moc...za info..měj se krásně,pěkný vecer..paaa 🙂

valkat
9. lis 2010

@bublenudle já asi 15 před.... 🙂

lola33
9. lis 2010

@bublenudle také přeji hezký večer 🙂 🙂 🙂

bublenudle
9. lis 2010

@valkat hahahah,dobrýýý 😵 jak jsi došla na Repromedu??? moje 2kamošky tam byli a obě maji mimi..a muj gynekolog mě tak poslal..a ty?? byla jsi už na pohovoru i někde jinde??

valkat
9. lis 2010

@bublenudle já jsem dostala žádanku na Unicu,ale ten můj už tam byl na spermoši a hrozný,přístup,chování jak kus hadru....a naši známí tam byli už i na umělým,nechali tam hafo peněz a stejně nic a pak jim docent řekl"Kupte si psa dítě mít stejně nebudete" ten můj by ho asi zabil říct to nám,takže jsem tam nechtěla a tohle jsem našla na netu,tak jsem to zkusila......

elisabet
9. lis 2010

@mufinka0 Děkuji za podporu, chápu ten nápor na psychiku, to je strašné, při každém pokusu máme naději a ona vyhasne jako sirka. Upřímně-zatím ale nechápu že nechceš absolvovat 3IVF, ale je to o tom že já jsem toto zatím nikdy neprožila, jsem o proti tobě na začátku, nevím co holky prožíváte a kdo nezažil, nepochopí, tudíž se omlouvám Mufi jestli se tě to dotklo ale myslím to dobře, některé věci člověk nepochopí pokud je nezažije, kdybych byla na tvém místě, třeba bych cítila stejně ☹ , taky nás nikdy nepochopí maminky co se jim zadaří hned na první "skok"

@bublenudle drž se bobku, třeba na poslední chvíli se vše v dobré obrátí.

a o té krávě co to udělala té holčičce jsem četal už včera na netu a já toto nepochopím nikdy v životě jak toto někdo může udělat!!!! Taková bestie!!! Loni měla naše fenka štěňátka, fenku máme jako mazlíka, zlatého ratrívra,berem jí všude sebou i na dovolenou když to jde,a s manželem jsme prožívali každé štěňátko a obrečeli dvě které se narodili mrtvé, a přitom je to blbý pes!!! A toto někdo udělá druhému člověku, dítěti, miminku, svému dítěti!!! nenapadá mě ani jak hrozný trest bych jí udělila, všechno se mi zdá na to co udělala moc mírné.... ☹

pavlina74
9. lis 2010

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s Repromedou, mám papíry od dr a nevim, pro co se rozhodnout, jestli pro Unicu nebo Repromedu. Děkuji vám.

valkat
9. lis 2010

@elisabet já jsem taky nováček,ještě jsem taky ničím neprošla..... 😒

bublenudle
9. lis 2010

@valkat No to nemyslíš vážně?? no to bych sundala botu a viděl by,blb.. 😠

valkat
9. lis 2010

@bublenudle já bych si nechala i tu botu,hlavně že je mudr.dc.csc...debilek jak to může říct.....

bublenudle
9. lis 2010

@elisabet No,už nevěřim...ještě to parkrát obrečim a bude zas vše ok..musí 😉

bublenudle
9. lis 2010

@valkat No fakt katastrofa 😒 ,co dodat...

valkat
9. lis 2010

...takže je ti asi jasný proč jsem tam nechtěla,je to i tak těžký a ten jejich přístup by mi fakt nepomohl......tady se mi,jsou tam hrozně milí..... 🙂

bublenudle
9. lis 2010

@valkat No to je jasný..v Reproše jsou všichni moc hodní..je to tam takové domáci... 😉

valkat
9. lis 2010

@bublenudle přesně tak, ani jsem se tam necítila jako u doktora.....

bublenudle
9. lis 2010

@valkat Je to fajn,jen aby jsme všechny byli brzo maminy 🙂

valkat
9. lis 2010

@bublenudle nepřeju si nic jinýho,mám teď nějaký divoký hormony a všechno mě hned dojme.... ☹

elisabet
9. lis 2010

@bublenudle ☹ přesto na tebe budu myslet a přát ti ať se zadaří, a nejen tobě ale i Mufi a dalším koníkovkám co se tady trápíme.
@valkat no to je fakt hnus! Mě dr taky posílal do UNICY jelikož má s Unicou nějakou družbu či co, ale mě se tam moc nechtělo, navíc mám kámošku a ta taky odešla z unicy tak i proto a první car co jsme navšívili byla Repromeda a jsem spokojená.
@valkat jo já byla taky na začátku, a šlo to rychle, vidíš ještě si vzpomínám jak jsme tam jeli porpvé a zítra už jdu na OPU..... uteče to, my máme taky horší spermio, není úplně na houby ale je horší, a mě zjistili malinko endometriozu, a to mi dr řekl že už je to kombinace dvou faktorů které můžou způsobovat neplodnost tak jsme se rozhodli to řešit a nečekat až se to vyřeší za nás,

valkat
9. lis 2010

@elisabet no uvidíme počkám 10 dní na výsledky a pak hurá do boje......

valkat
9. lis 2010

@elisabet já nevím co je OPU.....

elisabet
9. lis 2010

@valkat já to taky nevěděla, taky jsem se všechno dočetla až tady od holek, proto je to tu super, teď jsem stimulkovala injekcema hormony ať mám co nejvíce vajíček, zítra mám OPU-punkce vajíček, odeberou z foliku tekutinu a v ní vyhledají vajíčka, a ty které budou dobré tak do nich napíchnou spermii-ICSI a podle toho jak se budou vajíčka vyvíjet je budou mít v kádince a když půjde všechno tak jak má tak za pět dní od toho odběru půjdu na ET embriotransfér, to mi ty embrijka dají do bříška, a pak čekat. 😉 snad jsem to napsala tak aby se to dalo pochopit 😀

valkat
9. lis 2010

@elisabet aháááá pochopila jsem to díky....