Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mirda79
3. lis 2017

@be_ruska Přítel chce zkusit HELIOS,tak zkusíme ten. Jednou by jsme si vyčítali,že jsme nezkusil něco jinýho a když je možnost,tak proč ne. Vím, že je možnost ještě 4Ivf na pojišťovnu

eviknufik
6. lis 2017

Holky děkuju, braska to vzal velmi dobre, porad rika, ze ho ma rad a ze je rad, ze je Martinek doma, no uvidime co bude rikat, jak bude mu bude Marta brát hračky....holky nezoufejte, zkuste klidne jiné centrum, ja byla 2x v heliosu a nakonec se povedlo v Repromede, zaleži spis na osudu než centru. Nam se zadarilo az na 4 a 5. pokus, tak bojujte, jednou to vyjde🙂

aidule
7. lis 2017

@be_ruska Mrzí mě, že to nevyšlo, ale jednou si mimísek cestu najde i do vaší náruče🙂!!!
Já si myslím, že to nemusí být centrem, že to nevychází....spíš tak nějak osud...ta čísla úspěšnosti jsou vcelku podobná...je fakt, že někdo je pro změnu, někdo spíše potřebuje prostředí a personál, který už trošku zná....každý jsme různí....každopádně to hlavně nevzdávejte a do dalších bojů o miminko přeji pevné nervy a kupu štěstíčka🍀🍀🍀🙂👍!!!

agnes6
8. lis 2017

@be_ruska to mě moc mrzí 😢 určitě to ale nevzdávej! A bojuj dál, to štěstíčko rozhodně čeká i na tebe! Za změnu CARu nic nedáte, i když si také myslím, že to nebude o klinice, ale o osudu ☹ každopádně ať se rozhodnete jakkoliv, přeji hodně štěstí 🍀 jednou to vyjít musí. Bohužel každému nepřeje štěstí hned na poprvé. Posílám hodně sil, budou potřeba ✊🍀💗

andryst
13. lis 2017

Ahoj holky..tak se taky pridávám.. Já byla v Heliose..10embryí...nic, v Unice 2embrya..nic. A ted v Repromedě.. 1ket..vysetřené embryo.. a chytlo se krásně.. jen to mělo trochu větší chybičku(16den po transferu hcg1236).. chytlo se tak skvěle ale bohužel ve vejcovodu..tak že okamžitá hospitalizace a odstranění..nejhorší den v mém životě...když ti berou prcka kterýho tak strašně chceš...jsem zklamana ... Tak že muj usudek... nechapu jak špičkové centum jako je Repromeda....která nabízí eňoňuňo... má tak primitivné transfer.. můžu říct že když jsem ležela v mistnosti kde se provadí transfer.. tak jsem byla zaražena... a docela mi prolítlo během transferu otazka.. jak ví pan doktor kam embryo vložil... V Heliosu transfer dělají pod ultrazvukem.. vidíš přesně kam se embryo dává..a vidíš že tam prostě je.. V Unice se sice transfer pod ultrazvukem nedela ale mají změřenou dělohu a jaký maš sklon..tak že ví kam embryo dali... ale v Repromedě.. kde jsme zaplatili tu největší cifru.. ti vloží embryo a neví vlastě kam.. Tak že jsem pod odstranění obou vejcovodů... jeden co byl dobry..ale bylo tam mimco..a druhy byl slepený.tak ho rovnou odstranily taky.. tak že suma sumaru.. nemám dítě a uz ani naději..cítím se na prd.. Chci jen říct že je asi jedno kam jdeš.. když to bude mět příjít tak to přijde...

eviknufik
23. lis 2017

@be_ruska
@mirda79
@agnes6 Holky a jak se daří Vám? Jak roste mimco? a jak ste se rozhodli? Helios nebo zustavate? Kdy začínáte další Ket či IVF?
Malý pomalu roste po úterní ko měl 3380g a 50cm. Jsem ráda, že už začal přibírat.

eviknufik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mirda79
25. lis 2017

@eviknufik Ahojky. Malý je krásný,moc ti to přeju a užívejte si to. My začneme po Novém roce, nevím jestli hned v lednu nebo v únoru, podle menstruace. U nás bude určitě změna,zřejmě ten Helios.

eviknufik
25. lis 2017

@mirda79 tak na Vas budu myslet, každopádně pisni, jak ste dopadli

mirda79
26. lis 2017

@eviknufik Určitě dám vědět. Tím tady samozřejmě nechci říct,že v Heliosu se nám to povede,ale zkusit se má vše. Myslím si, že hodně záleží na štěstí a osudu. A jestli to má přijít,tak to přijde a nebo taky ne.

eviknufik
26. lis 2017

@mirda79 přijde, neboj, jen to chce čas, pevné nervy a bohužel finance.

aidule
7. pro 2017

@eviknufik Zdravím! Malý je opravdu jako andílek...je nádherný👍🙂👶....a jak jinak kromě přibírání? Je spáč přes den nebo spí hezky v noci...ať se vám daří, jste zdraví a příjemně užíváte vzájemně sami sebe v adventním čase😉!!!

aidule
7. pro 2017

@mirda79 Budu držet palce, ať už to budete zkoušet kdekoliv...hlavní je přece konečný "výsledek"...spoustu trpělivosti, vzájemné podpory a pochopení....krásný adventní čas!!!😉🙂

aidule
7. pro 2017

@be_ruska Zdravím! Tak jaké padlo rozhodnutí? Zůstáváte ještě věrni Repromedě nebo jdete jinam? A jak to máte naplánováno? Držím palce a přeji hodně trpělivosti a pevné nervy....a taky klidný adventní čas!🙂😉

eviknufik
7. pro 2017

@aidule zdravím, malý je strašně hodný, spí hlavně přes den, v noci je to horší, bo nemá rád, když je svázaný v peřince, tak mručí a vydává různé zvuky. Tak ho rozvážu, dám k sobě do postele a za chvíli je klid🙂 momentálně má nějaké večerní žravé, kdy by chtěl být pořád u prsa, tak si to užíváme oba dva;)

aidule
11. pro 2017

@eviknufik Jo,jo, to znám....hlavně tu nevoli být svázaná a omezená na minimální prostor! U nás neprošlo ani šátkování😅🙂!
Tak hlavně, že jste našli způsob, jak to vyhovuje všem a malý je zdravoučký a prospívá...to je nakonec to nejdůležitější 😉.
Přeji, ať se daří i nadále a ať prožijete s vaším repromeďáckým pokladem ty nejkrásnější a nejnaplněnější vánoční svátky!!!🙂

eviknufik
11. pro 2017

@aidule děkuji, dnes jsme byli na kontrole u ortopeda a dostal chudák frejovu peřinku, tak jsem teď zvědavá na ty noci. Mám strach ho nechávat spávat na zádech, aby se nezadusil. Vždy jsem ho dávala na polobok, tak jsem zvědavá, jak to teď vyřeším. Dnešní noc byla děsná, pořád chrochtal a mručel🙂
Satkovani jsem chtěla začít zkoušet kolem Vánoc, tak mám utrum:(. Na další komentář až 5.2.

aidule
12. pro 2017

@eviknufik Ta frejova peřinka sice maminky netěší...a miminka už vůbec ne, ale lépe teď peřinka, než později náročnější zákroky....my jsme museli malou "vyvazovat" a speciálně cičit paty+kyčle...taky to bylo něco, řvala u toho, já opecená a na nervy...no ale naštěstí po 3 měsících bylo vše o.k., tak jsme mohli přestat. Ale byla to opravdu každodenní poctivá práce 5x denně😇🙄👍..
Ty naše poklady jsou hold potřeba maximálně opečovávat!!! Ona ta cesta k nim, ať už v Repromedě nebo kdekoliv jinde náročná, dlouhá, mnohdy protkaná spoustou slz a zklamání....vždycky je to je "jen"začátek....ta "dřina"přichází až s každodenní péčí o miminka....
Tak ať se nožky rychle a správně srovnávají a malému i vám všem doma spoustu trpělivosti!!!🙂👍

eviknufik
12. pro 2017

@aidule vy jste používaly ty Tomáškovy třmínky? A co jste měli s patičkama? Marťa má nohu vbočenou a hákovitou. Chodíme k Mudr Okáčovi-na stránkách má video, dle kterého s ním cvičím, tak snad to bude ok. Je mi líto, že musí být svázán,ale na druhou stranu si říkám,že z toho nemá ještě rozum a zjevně mu to nevadí. Jen nevím,jak ho dávat přes noc ležet,bo z porodnice jsem byla zvyklá jej dávat na polobok/polozada, nebo jak to popsat, a teď nevím,zda taky můžu nebo ne,jestli jej to netlačí. Mám strach z udušení zvratkama.

aidule
13. pro 2017

@eviknufik My jsme vyvazovali takovým speciálním postrojem....dostala jsem od dr. návod, jak jej z obvazu vyrobit. Malá, když byla v bříšku, tak měla vbočené obě paty a po porodu se moc nechtěly srovnat...bylo třeba je pravidělně několikrát denně promasírovat a vytáčet do boku...no, bylo to teda něco, malá řvala jako tur! Ona byla celá trošku svalově tužší, takže jsme rovnou cvičili i Vojtovku...no, na ty 3 měsíce se fakt zapomenout nedá, ale opravdu to pomohlo a jsem ráda, že jsme vydrželi.
Jinak, jak píšeš, děti to v tomhle útlém věku nijak hrozně nevnímají, to je opravdu problém rodičů!!! Malý se určitě srovná, to se neboj! S tím zvracením je to asi přirozená obava, ale bude-li odříhnutý a místnost nepřetopená, nebála bych se...a je možnost, ikdyž omezeně, tu polohu na bok aspoň naznačit, podložit zádíčka polštářkem...jen lehce...to určitě vyladíte, neboj se toho!!! Hodně zdaru a trpělivosti!!!😉🙂

aidule
23. pro 2017

Požehnané a pokojné svátky vánoční i novoroční a dny roku 2018 plné zdraví, lásky, úsměvů, optimismu a splněných přání 🙂!!!

agnes6
30. pro 2017

Ahoojte holky, nějak jsem tady vůbec nebyla a musím to napravit 🙂 eviknufik máš nádherného chlapečka 😍😍💗💗 ten musí dělat jen samou radost 🙂 Jinak my zítra začínáme s Janičkou 40 týden. Ve čtvrtek jsme byly na kontrole a vše je připraveno na porod, takže může být kdykoliv 😊 hlavička už je v porod.cestach, čípek měkký a zkrácený. Tak jsem zvědavá, kdy to přijde ☺ a samozřejmě už mám pěkné bobky 😰 ale musíme to zmaknout. Váhový odhad malé je 3680 g 💓 dneska ji chceme popohnat sexem a vanou 😀 zítra červeným vínem. Tak uvidíme, jestli to bude mít nějaký efekt 😂 ...
Jinak holky Vám Všem chci popřát do nového roku jen to nejlepší 🌟 Hlavně zdravíčko, maminkám ať prcci dělají jen samou radost a ty co čekáte na vytoužené miminko...nevzdávejte to! 😘 I na Vás to štěstíčko čeká...třeba právě v roce 2018! 🍀

eviknufik
30. pro 2017

@agnes6
@aidule přeji vám všem taktéž vše nejlepší do nového roku, hlavně zdravíčko. Agnese držím palečky,ať porod proběhne rychle a bezbolestně. Pak budu očekávat zprávy a fotečky. Kde budeš rodit?

eviknufik
30. pro 2017

@aidule máš krásné dětičky, moc vám to tam holky sluší 😃

aidule
31. pro 2017

@eviknufik Moc děkujeme! Přejeme jen to nejlepší v roce 2018 Tobě a Tvým blízkým 🙂 !!!

aidule
31. pro 2017

@agnes6 Jejdanáku, to to ale uteklo...tak přeji bezproblémový a rychlý porod a hlavně ať jste obě zdravé a v pořádku 🙂😉!!! Krásný konec starého roku a ještě krásnější začátek roku nového !!! A těším se na foto malé princezničky Janičky 👧💃😉

eviknufik
6. led 2018

@agnes6 ahojky, tak jak to s Tebou vypadá? Už jste se rozrostli o malou?

aidule
9. led 2018

@agnes6 Tak holky, jak se daří, už to máte všechno za sebou a malá repromeďačka je mezi náma na světě🙂😉???

aidule
9. led 2018

Moc bych chtěla za svou kamarádku poděkovat celému týmu Repromedy za "fazolku štěstí", která díky těmto profíkům pomalu klíčí a roste v bříšku mé kamarádky. Ta se spolu s partnerem dlouho a neúspěšně pokoušeli o miminko a zde se jim na 3.pokus podařilo a jsou ve šťastném očekávání🙂!!!

linusha
9. led 2018

@aidule tvoje zpráva mi dodává mnoho naděje protože nás čeká ket z 3.ivf a zároveň 1. Ivf v repromede