Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

kytka12
5. čer 2014

No jistě, že to klapne nám všem. Jinak to přeci ani nemůže dopadnout. Zatím jsem psychicky celkem v pohodě, nevyšiluju. Jsem po 3 IUI, tak vím, že to nemusí dopadnout a přijímám život tak jak běží 🙂.

japro
5. čer 2014

@kytka12 jj to ano i já měla 3x IUI třetí klaplo ale mimoděložně .....

esperanza7
5. čer 2014

Ahoj holky, mohu se přidat? Byla jsem v sobotu 31.5. na mém prvním ET a nyní čekám a čekám 🙂) Všem držím palce!! 🙂

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

japro : muzu se zeptat... Co je to KET ?? jsem v tomhle novacek Ivf nas teprve ceka takze vubec nevim co bude a co vse znamena...dekuju ti moc za vysvetlenii

martas14
5. čer 2014

@japro dneska už je čtvrtek, čtvrtek, čtvrtek tady si jde nekdio pro mimi 😉 a v kolik hodin máme myslet nejintenzivněji?

pavlina1976
5. čer 2014

Ano ano, jak píše @japro. Zapište se do tabulky do příslušné kategorie 😀 děvčátka ať víme jak na to jsme 🙂

japro
5. čer 2014

@esperanza7 ahoj určitě .... držím palečky at to klapne a brzo nám tu ukážeš // 🙂

martas14
5. čer 2014

@katulinkaaaaaaa KET je transfer mrazeneho embryjka co zbyde po některém cyklu ivf, je to v rámci toho jednoho pokusu, takže to není klasické ivf nestimulujes hormony jen např estrofem a pak dojde k transferu, ale platis si to bohužel zvlášť u nás je to skoro osm tisíc 😠

pavlina1976
5. čer 2014

@78marcela Marcelko, jedu 12.6. do Cube, nechodíš tam taky? Nebo jsi neměnila Car? Mám v tom zmatek. Že bychom se mohly vidět 😉

japro
5. čer 2014

@katulinkaaaaaaa ahoj když píšeš mě tak dole pod tím psaním je odepsta a mě se ukáže upozornění víš KET to je transfer mrazáčka 🙂 to je když po IVF zustane embryo a zamrazejí ho víš 🙂

martas14
5. čer 2014

@esperanza7 ahoj vítej, čekání je určitě dlouhé a na palici, ale za chvilku už určitě uvidis // a to pak bude radosti 😉 kdy se chystas testovat? První ivf?

japro
5. čer 2014

@martas14 no já budu dnes platit za KET 3000t .....

pavlina1976
5. čer 2014

@esperanza7 Moc držím palečky 😉 . Tak ať se hezky zahnizďuje a ať se mu u tebe líbí dalších 9 měsíců 😀

pavlina1976
5. čer 2014

@japro To je docela levný, já 5500,- 😠 . Pořád přemýšlím o to embryoglue 😕

japro
5. čer 2014

@martas14 jj je čtvrtek jupíííííí ve 13h jdu na sálek 🙂 za chvilku pomažu do vany a za hodinu a něco pujdu na bus 🙂 jak se napíšem do té tabulky když už nebudem čekatelky na ET , KET co myslíš ? máš nápad

martas14
5. čer 2014

@japro tak to máš super u nás je to 5tis. plus chci AH tak další 3,5 tis. 😠

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

@martas14 osum tisic ??, a uspech?? 50 na ??

japro
5. čer 2014

@pavlina1976 no já chodím do toho státního víš tak to je levnější a za transfer se neplatí jen za rozmražení ..... a co jsi vymyslela ?

pavlina1976
5. čer 2014

@japro @martas14 Japro měla dobrý nápad, jak nazvat kategorii nás čekatelky na //?

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

@japro joo uz viimm =) jsem tu nova tak tu jeste trosku tapu =) no IVF je asi beh na dlouhou trat jak tak vidim..a kdyz ti udelaji vsechny vysetreni za jak dlouho ti provedou a zavedou embrio??

japro
5. čer 2014

@martas14

@katulinkaaaaaaa
@pavlina1976 jj holky to je korunek i ty 3t a zamražení nás stálo 4 800t byla to ta lepší metoda .... ted nevím jak se jmenuje .....

japro
5. čer 2014

@katulinkaaaaaaa no já nevím myslím že to je u každého jiné jestli tě budou nák více vyšetřovat a tak víš .... požádá se pojištovna ale neboj se nic oni ti vše na konzultac řeknou 🙂

martas14
5. čer 2014

@japro tak v jednu na tebe mooóoc myslím 🙂 určitě je to ten pravý.....
Tak v tabulce už jsi v kolonce stimulantek ke ket, což je zvlášť než jen čekatelky na konzultace a vzhledem k tomu, že je tam datum ketu tak každý bude vědět od kdy počítat, max tam můžeš dopsat datum kdy budeš testovat, no a pak se plynule presunes o pár řádek výš mezi tehulky 😉

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

@japro tak to financne jeste celkem jde...a to se plati hadam kes..to neni pres pojistovnu

pavlina1976
5. čer 2014

@japro Skorotěhulky? To je hezký ne, takový pozitivní.....

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

@japro no ted vybrat ten spravny Car =) ty chodis kam ? =)

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

@japro :no ted vybrat ten spravny Car =) ty chodis kam ? =)

japro
5. čer 2014

@martas14 děkuji moc ...... jj máš pravdu 🙂 je to tak přehledné 🙂

esperanza7
5. čer 2014

@martas14 No měla jsem dvě neúspěšné IUI a nyní první IVF. Náběh na hyperstimulační syndrom také proběhl minulý týden, transfer byl ohrožen, naštěstí jsem se z toho dostala a v sobotu bylo vykonáno 🙂 Jedno embryjko bylo šikovné. Tak uvidíme. S testováním zatím vůbec nevím, někdo už zkouší 7. den, nevím, abych si nezkazila radost... Jsem ale nervozni, pořád se hádám, navíc pracuji z domu, mám home office, takže vidím každé smítko, prach - no hrůza, fakt. Jediné co dělám jsou dlouhé procházky s pejskem. Jinak se snažím šetřit se. Jak vy prožíváte to čekání? Děláte nějaké protahování, čím si děláte radost a zlepšujete náladu? Poraďte 🙂

japro
5. čer 2014

@katulinkaaaaaaa no moc nechápu na co ses ptala 🙂 to jsou jen doplatky ... já chodím k Apolináři do Prahy ..... ty ještě někam nechodíš?