• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

26. srpna 2015 
No jistě, že to klapne nám všem. Jinak to přeci ani nemůže dopadnout. Zatím jsem psychicky celkem v pohodě, nevyšiluju. Jsem po 3 IUI, tak vím, že to nemusí dopadnout a přijímám život tak jak běží :slight_smile:.
5. čer 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kytka12 jj to ano i já měla 3x IUI třetí klaplo ale mimoděložně .....
5. čer 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohu se přidat? Byla jsem v sobotu 31.5. na mém prvním ET a nyní čekám a čekám :slight_smile:) Všem držím palce!! :slight_smile:
5. čer 2014 v 09:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
japro : muzu se zeptat... Co je to KET ?? jsem v tomhle novacek Ivf nas teprve ceka takze vubec nevim co bude a co vse znamena...dekuju ti moc za vysvetlenii
5. čer 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro dneska už je čtvrtek, čtvrtek, čtvrtek tady si jde nekdio pro mimi :wink: a v kolik hodin máme myslet nejintenzivněji?
5. čer 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ano ano, jak píše @japro. Zapište se do tabulky do příslušné kategorie :grinning: děvčátka ať víme jak na to jsme :slight_smile:
5. čer 2014 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esperanza7 ahoj určitě .... držím palečky at to klapne a brzo nám tu ukážeš // :slight_smile:
5. čer 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katulinkaaaaaaa KET je transfer mrazeneho embryjka co zbyde po některém cyklu ivf, je to v rámci toho jednoho pokusu, takže to není klasické ivf nestimulujes hormony jen např estrofem a pak dojde k transferu, ale platis si to bohužel zvlášť u nás je to skoro osm tisíc :angry:
5. čer 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@78marcela Marcelko, jedu 12.6. do Cube, nechodíš tam taky? Nebo jsi neměnila Car? Mám v tom zmatek. Že bychom se mohly vidět :wink:
5. čer 2014 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katulinkaaaaaaa ahoj když píšeš mě tak dole pod tím psaním je odepsta a mě se ukáže upozornění víš KET to je transfer mrazáčka :slight_smile: to je když po IVF zustane embryo a zamrazejí ho víš :slight_smile:
5. čer 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esperanza7 ahoj vítej, čekání je určitě dlouhé a na palici, ale za chvilku už určitě uvidis // a to pak bude radosti :wink: kdy se chystas testovat? První ivf?
5. čer 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no já budu dnes platit za KET 3000t .....
5. čer 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esperanza7 Moc držím palečky :wink: . Tak ať se hezky zahnizďuje a ať se mu u tebe líbí dalších 9 měsíců :grinning:
5. čer 2014 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro To je docela levný, já 5500,- :angry: . Pořád přemýšlím o to embryoglue :confused:
5. čer 2014 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 jj je čtvrtek jupíííííí ve 13h jdu na sálek :slight_smile: za chvilku pomažu do vany a za hodinu a něco pujdu na bus :slight_smile: jak se napíšem do té tabulky když už nebudem čekatelky na ET , KET co myslíš ? máš nápad
5. čer 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro tak to máš super u nás je to 5tis. plus chci AH tak další 3,5 tis. :angry:
@martas14 osum tisic ??, a uspech?? 50 na ??
@pavlina1976 no já chodím do toho státního víš tak to je levnější a za transfer se neplatí jen za rozmražení ..... a co jsi vymyslela ?
5. čer 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro @martas14 Japro měla dobrý nápad, jak nazvat kategorii nás čekatelky na //?
5. čer 2014 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro joo uz viimm =) jsem tu nova tak tu jeste trosku tapu =) no IVF je asi beh na dlouhou trat jak tak vidim..a kdyz ti udelaji vsechny vysetreni za jak dlouho ti provedou a zavedou embrio??
5. čer 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14

@katulinkaaaaaaa
@pavlina1976 jj holky to je korunek i ty 3t a zamražení nás stálo 4 800t byla to ta lepší metoda .... ted nevím jak se jmenuje .....
5. čer 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katulinkaaaaaaa no já nevím myslím že to je u každého jiné jestli tě budou nák více vyšetřovat a tak víš .... požádá se pojištovna ale neboj se nic oni ti vše na konzultac řeknou :slight_smile:
5. čer 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro tak v jednu na tebe mooóoc myslím :slight_smile: určitě je to ten pravý.....
Tak v tabulce už jsi v kolonce stimulantek ke ket, což je zvlášť než jen čekatelky na konzultace a vzhledem k tomu, že je tam datum ketu tak každý bude vědět od kdy počítat, max tam můžeš dopsat datum kdy budeš testovat, no a pak se plynule presunes o pár řádek výš mezi tehulky :wink:
5. čer 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@japro tak to financne jeste celkem jde...a to se plati hadam kes..to neni pres pojistovnu
5. čer 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro Skorotěhulky? To je hezký ne, takový pozitivní.....
5. čer 2014 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@japro no ted vybrat ten spravny Car =) ty chodis kam ? =)
5. čer 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro :no ted vybrat ten spravny Car =) ty chodis kam ? =)
@martas14 děkuji moc ...... jj máš pravdu :slight_smile: je to tak přehledné :slight_smile:
@martas14 No měla jsem dvě neúspěšné IUI a nyní první IVF. Náběh na hyperstimulační syndrom také proběhl minulý týden, transfer byl ohrožen, naštěstí jsem se z toho dostala a v sobotu bylo vykonáno :slight_smile: Jedno embryjko bylo šikovné. Tak uvidíme. S testováním zatím vůbec nevím, někdo už zkouší 7. den, nevím, abych si nezkazila radost... Jsem ale nervozni, pořád se hádám, navíc pracuji z domu, mám home office, takže vidím každé smítko, prach - no hrůza, fakt. Jediné co dělám jsou dlouhé procházky s pejskem. Jinak se snažím šetřit se. Jak vy prožíváte to čekání? Děláte nějaké protahování, čím si děláte radost a zlepšujete náladu? Poraďte :slight_smile:
5. čer 2014 v 09:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katulinkaaaaaaa no moc nechápu na co ses ptala :slight_smile: to jsou jen doplatky ... já chodím k Apolináři do Prahy ..... ty ještě někam nechodíš?
5. čer 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek