Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

kvetinka84
4. čer 2014

@kytka12 Já měla taky lehký hyperstimulační syndrom, břicho jak v 5. měsíci a nepřešlo mě to dodneška🙂 Tak budu držet palce, aby ti to taky klaplo 😉

lucijete
4. čer 2014

@kytka12 no mě teprve KET čeká, minulý měsíc 5. 5. jsem byla na OPU - vzali mi 10 vajíček a z toho byly 4 embryjka, jedno jsme si dali, ale nevyšlo to.....zítra jdu na UTZ na KET, už beru estrimax na sliznici tak snad mi pěkně narostla aby se tam nanučkovi líbilo🙂 KET asi příští týden.... Tak ti držím palce!

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

@pavlina1976 Ahoj Pavco no je je to desny hlavne na psychiku...mam jeste dvourohou delohu takze taky zadna vyhra...no jadoufam,ze uz nam konecne nekdo pomuze a bude to stastny konec.ale nevim jsem nohama na zemi a moc tomu neverim...A muzu se zeptat uz mas mimco nebo taky cekate a bojujete ???

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

@martas14 Ahoj Marti no otehotnet muzu , ale donosti to aby se mimi udrzelo je uz snad nadlidsky vykon.. ted v mem okoli jsou vsichni tehotni a hned napoprve a vse v poradku takze to pak boli kdyz ty si to vyzereres pekne do dna. a ty uz mas prcka?? nebo cekate na ivf ??jsi z brna ?

kytka12
5. čer 2014

@lucijete tak držím palce, aby to vyšlo. Jsem si myslela, že odsátí bude pohoda, vždy jsem bojovala s bolestí celkem dobře, ale tohle byl fakt mazec - asi vlivem hormonů. Chápu, že v porovnání s porodem je tohle čajíček, jenže na porod jsou porodní cesty a břicho připravené, ale na takovéhle zákroky ne. Tak každopádně držím pěsti, já jsem teď doma, polehávám, posedávám, tak snad to bude úspěšné a bude z toho miminko. 🙂

pavlina1976
5. čer 2014

@katulinkaaaaaaa Ahoj Kati, Já už mám dceru, letos jí bude 15 let, otěhotněla jsem normálně a bez jakýchkoliv komplikací a vědomostí jsem si prošla těhotenstvím. Našla jsem si chlapa, který nemá žádný mimi a moc bychom taky chtěli, už se snažíme 5 let. Zjistili mi endometriozu, takže normální cestou se nám to prostě nevede, i když po laparce byla jsem už 2x 😠 , mi vždy řekli, že nemám srůsty, vše OK, ale prostě nic ☹ . Letos jsme byli na posledním 3 IVF (přes pojiš´tovnu) teď v dubnu a bohužel biochemické. Naštěstí se nám povedli mrazáčci, tak jsme měli velké štěstí. V Cube umí zázraky. Vždy jsem měla hrozně málo vajíček a pak jsem přešla do Cube a mám 5 mrazáčků (úplně neuvěřitelné). Příští pondělí si jedu pro mimi, tak snad se obě hezky rozmrazí a zabojujou a zůstanou 9 měsíců 😀 . Je to hrozně náročný na psychiku to máš pravdu, to je asi na tom nejhorší 😕. Ale přidala jsi se sem moooooc dobře, neb tady je to prostě úspěšná skupina 😀

japro
5. čer 2014

@sasanka033 ahoj my máme jednoho a pro toho si jedu dnes snad bude ten červen dobrej 🙂

japro
5. čer 2014

@martas14 jj jsi hodná ted tu sedím s kávou pak dám teplou vanu a pojedu směr Praha 🙂

japro
5. čer 2014

@pavlina1976 🙂 jj krásná práce jak píšeš 🙂 a za chvilku mě doženeš neboj se nic 🙂

japro
5. čer 2014

no tak tu sedím a dočítám to tu máme tu nové holčiny koukám tak ahoj holky a doufám že brzo ukážete // a budem se tu pomalu všechny radovat je to tu super poradíme si a podpoříme a i spolu čekáme 🙂

japro
5. čer 2014

@78marcela no i já bych se do jaro 2015 ráda přidala 😉

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

@pavlina1976 Ahoj Pavco =) takze uz mas dceru v puberte a chtelo by to neco krasneho, maleho do kocarku co 🙂 maleho prcka =) uz 3 IVF ??? to te moc obdivuju a to mas pres pojistovnu??? ja jsem z brna a chodila jsem do Heliosu.nevim jeslti to znas a tam mi na tvrdo rekli ze mam vyplaznouz 40 tisic a ze udelaji ivf,ale nezarucuji jeslti se chytne nebo ne...takze hledam Car kde by aspon neco malo hradili ..leky nebo neco nebo aspon jeden transfer.. no ja zase otehotnim, ale pak potratim nebo zamkle tehu.. no to ti hrozne moc drzim palecky,aby u tebe zustalo 9 mesicu 🙂 No psychika je narocna..rodina mi porad rika ver a nehazej flintu do zita,ale uz to jde hur verit.. no rikala jsem si,ze to tady zkusim a tady se holky opravdu chapou a podporuji se navzajem coz je uplne uzasny..kdo to neprozil nechopi, ale tady te nikdo neodsouti a muzeme si radit a podporovat navzajem 🙂

japro
5. čer 2014

@kvetinka84 ahoj no víš jsem tupec na toho pamatováka ale byal to taková mladá hubená holka culíka nahoře a má ho dlouhého ...... měla jsem jí na odběru vajíček ...... ale jméno ze mě nedostaneš 😀 paír sem nedostala tak nevím 🙂 víš co mám ted v hlavě ? jak píšou po transferu že se máš šetřit to chápu ale nepřehřívat se? jak se to řeší v létě? už třeba ted o víkend má na něděli 31 stupnu no musím se na to zeptat .... tak snad mě to vše sedne a nebdu mít moc velkého nerva 🙂

japro
5. čer 2014

@lucijete no super jsme na tom podobně jen mě sliznice narostla sama tedy zvládla to dnes máme KET držím palečky at máš UTZ na jedničku a vše dobře ... nejlépe dopadne 🙂

kytka12
5. čer 2014

@japro Ahojda, moc držím palce na KET! Já byla v úterý na ET jednoho embrya, teď relaxuju a polehávám. Držím palce, kolik si budeš zavádět embryií?

japro
5. čer 2014

@kytka12 ahoj no paráda 🙂 a už jsi zapsaná v naší tabulce 🙂 to víš je nás tu už nák hodně tak at v tom máme pořádek 😉 to je super tak jsi vlastně předemnou a budeš se radovat o pár dní předemnou ..... děkuji a také ti moc držím palečky ..... já měla v květnu IVF a 5.5 neuspěšné ET a zustal nám jeden sněhuláček ale i tak by jsme zaváděli jen jedno víš 🙂 marodíš ..... já byla týden doma pak šla do práce ted bud 4 dny doma a v pondělí pujdu do práce sice jsem dělnice ale sedíma a mistr mě nedává nic těžkého tahat 🙂

pavlina1976
5. čer 2014

@japro Tak šťastnou cestu a hezky ho pohlaď až ho budeš mít u sebe 😉 .

pavlina1976
5. čer 2014

@kytka12 @japro tak koukám, že budu třetí 😀 . Moc držím palce a pěsti a všechno holky 😉 . Hezky se opatrujte a hlaďte bříška a rozjeďte pořádně tu vlnu // 😉

japro
5. čer 2014

@pavlina1976 děkuji jj to budu neboj se nic i spolu pokecáme po cestě domu 🙂 😉

pavlina1976
5. čer 2014

To se nám to tu pěkně rozjíždí 😀 😀 😀 . Holky já se zblázním strachy a radostí 😉 . To je fakt na cvokhaus 😉

japro
5. čer 2014

a jak to ted holky uděláme s tou tebulkou ..... když už jsme po ET , KET to jsem vlastně čekatelky na // jak to tam napíšem ??????????????

japro
5. čer 2014

@pavlina1976 to tedy sem už moooooc natěšená jak sem byla včera na tom UTZ tak když sem vylezla ven začala jsem od radosti plakat že je vše v pořádku byl to zvláštní pocit strach , nervozita a hned během chvilky rados 🙂

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

Vsem vma drzim palecky,at vam vse dobre dopadne...

japro
5. čer 2014

@katulinkaaaaaaa děkujem moc i já nám všem držím palečky 🙂

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

Vsak si to tady taky vsichni zaslouzime =)

japro
5. čer 2014

@katulinkaaaaaaa no to tedy už by se to šiklo 😉

kytka12
5. čer 2014

Tabulka? A nebudou holky smutný, kterým se hned nezadaří s ET? Já jsem na prvním IVF a první ET, máme 9 v mrazáku. Doufám, že další IVF nebude nutný, ale jeden nikdy neví 🙂.

japro
5. čer 2014

@kytka12 tabulka 🙂
TĚHULKY:
kvetinka84 -těhu 7.tt - kontrola 11.6.
zelvicka111 - těhu 9+2tt, kontrola + screening 25.6.
dagin - 1. IVF březen 2007 - dvojčata, nyní 6 let; 2. IVF - 7. 4. ET, nyní 11tt - 16. 6. prvotrimestrální screening

STIMULANTKY PŘED ET/KET:
japro - KET bez stimulace - kontrola 29.5.2014 - KET 5.6.2014
pavlina1976 - KET se stimulkou - 2.6. UTZ - KET 9.6. -dvou embroušů
lucijete - KET se stimulkou - 5. 6. UTZ - KET pravděpodobně 12. 6.

ČEKATELKY:
78marcela - 12.5-KET Hcg 0, konzultace o dalším postupu 12.6
alarada - kontrola u dr. 6.6
catchulinecka - 31.3. 1 IVF - mimoděložní těhotenství, červen - možná KET v nativu
jakoubekzdenka1711 - 29.5. hcg 0, KET v září (nabere sílu na těhotnění)
lucikk1 změna centra, pak na KET
martas14 - KET se stimulkou ( začátkem června ms) - KET kolem 20.6.
suzik161 - před KET, čekám na MS (asi 14.6.), UTZ 10.6.
lili_2 - 1. IVF v červenci nebo v srpnu
jesie28 - 3. IVF v srpnu (mrazáčci nejsou)
bien_1987 - cca 7.6. začne stimulovat na 1. IVF
kotcheva - cca 2.6. začně stimulovat na 3. IVF

japro
5. čer 2014

@kytka12 no každej je smutnej když to neklapne to je přeci jasný jinak to ani nejde ....... ale musíme věřit že to klapne .... třeba já mám dnes KET a mě to tedy klapne 😉 a nám všem tu 🙂

japro
5. čer 2014

@kytka12 je to pro pořádek at víme kam kouknou a víme která jak na tom je a co je čeká víš je nás ti už více a je v tom pak chaoz 🙂