• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

26. srpna 2015 
@japro Já být tebou, tak požádám o vyšetření na endinu, on je to takový hnusný zánět, který napadá vejcovody, vaječníky i dělohu a může způsobit neprůchodnost vejcovodů a vysoké riziko mimoděložního těhotenství.
Někdy na ní stačí jen průplach vaječníků.
Mě je vzaly, byla to už fáze, kdy se nedalo nic jiného dělat :frowning2:, ale byla to nejlepší volba v dané situaci :slight_smile:

Po OPU si určitě vezmi dovolenou, pokud tu možnost máš, alespoň se ti budou lépe hojit vaječníky :wink:.

Já jsem v jedné práci skončila a přecházím do druhé, nástup jsem si zařídila tak, že až budu mít po 14.4. tak teprve nastoupím :wink:.
Pokud mě tedy nenechají na rizikovém ... raději bych chodila do práce, nemám ji nijak náročnou, a penízky se hodí :grinning:, ale pokud by byl jakýkoliv problém, tak okamžitě zůstávám doma :slight_smile:
9. dub 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karolakmn neděkuj, jsme tu od toho, abychom se podporovaly a v rámci možností si pomáhaly :wink:
9. dub 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cicinky no vyšetření jeden vejcovod mě ted vzali a jinak jesm celá vlastně prozkoumaná tou operací a jsem v cajku i u mého doktora jem byla na mooooc vyšetření ale jak se to jmenuje netuším :slight_smile: jj vezmu si pač po odběru nemužu ani chodit ...... taky raději pak po 14 dnech do práce a když bude něco v nepořádku zustanu doma máme to stejně :slight_smile: se ted hlavně opatruj :slight_smile:
9. dub 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japro pro mimíska udělám cokoliv, i kdybych měla jen ležet :grinning:
9. dub 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cicinky je dobře, že ti všechno prošetřili. já se na to musím taky zítra zeptat, proč se už šest embryjek nezakouslo, uvidíme.
Jinak je to dnes silnější, to je fajné...:slight_smile:)
9. dub 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY tak dnes jdu na transfer!!!!! Už se nemůžu dočkat az budu mít vyvolený u sebe!!! Věřím mu!
9. dub 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky, brala jste některá Prednison?? já ho teď beru od středy a to je děs co to se mnou dělá. Nevíte jestli je nějaká alternativa, jestli ho dr. může změnit za něco jiné?
9. dub 2014 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicinky no jasné to i já a nebudem asi jen já a ty :wink:
9. dub 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karolakmn jupííííí držím moooooc palečky tfuj tfuj tfuj tfuj :slight_smile:
9. dub 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarch Já měla 2. IVF prednison, 3. IVF medrol, takže změnit určitě jde :wink:
9. dub 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen super, hned v pátek se na to optám, jestli mezi tím nedostanu mrtvičku z toho zvýšeného tlaku
9. dub 2014 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarch Teda pokud je to takhle vážné, tak bych asi zavolala hned do CARu a nečekala na pátek :wink:
9. dub 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen už to mám domluvené tak, že jdu dneska k obvoďačce,ta mi dá něco na snížení tlaku do toho pátku. taky vždy musím pobrat všecky vedlejší účinky :grinning:
9. dub 2014 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karolakmn Tak hodně štěstí, tfuj tfuj tfuj a za 14 dnů // !!!!
9. dub 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no super, hlavně ať se vše daří!!! :slight_smile:
@karolakmn PŘEJI HOOOODNĚ ŠTĚSTÍ :slight_smile:
@mmarch určitě změna je možná :wink:, pokud máš problémy, tak nečekej a volej :wink:
9. dub 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@japro @78marcela @cicinky dekuju holky... Už jsem doma, malou mám az do večera u babičky, takže ležím na gauci zabalena v dekach aby vyvolený fazolce bylo fajn a hezky si ustlala... Nevíte jak dlouho trva takový hnízdě ni? Pijí tady kontryhelovy čaj, mliko a ani se nehejbu :grinning:
9. dub 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karolakmn klidně se hejbej, jen tak decentně určitš můžeš. Hnízdí se prý tři dny...
9. dub 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karolakmn do třech dnů se uvrtá :wink:
Můžeš fungovat normálně, jen žádné přetěžování a když ucítíš, že se ti chce spát, tak spi :wink:
9. dub 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karolakmn gratulace k transferu, přeji úspěšné hnízdění :wink:
@cicinky gratulace ke // ... už abych tě následovala :wink:
9. dub 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagin Já myslím, že brzy budeš :wink:
9. dub 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@78macela @dagin @cicinky
Kez by se uvrtalo... Byla bych nejšťastnější a pak už jen aby se udrželo.... Tohle bude asi mých nejdelších 14 dni v životě
9. dub 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karolakmn moje rada, každý den choď na malou procházku, já to většinou absolvuju do krámu a zpět, přičemž si nakoupím laskominky :grinning:
Pak doporučuji návštěvy všech zanedbávaných kámošek :wink:
A v neposlední řadě největší zábava je v kuchyni, tam to utíká samo od sebe :wink:
9. dub 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cicinky taky te po transferu podloubavalo b podbrisku?
9. dub 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karolakmn ano, dobré 3 dny, pak to začalo píchat, pak se mi dělalo blitno, teď poslední 2 dny průjem... no máš se na co těšit :grinning:
O tom průjmu jsem ani nevěděla, to mi napsala Catchenka :wink:
Prý jsem jak ukázková IVF mamina :grinning:
Doufám, že se ke mě přidáš!!!! :slight_smile:
9. dub 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cicinky moc rada bych šek tobě přidala
A jak se citis ted? Kdy jdeš na krev?
9. dub 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karolakmn tak se pridavam tak s gratulaci at se mimiskovi u tebe libi a at se zavrta a pusti az za 9 mesicu
9. dub 2014 v 17:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ja jsem asi v noci Mela ovulku tak uvidim jestli se podari Jen tak jinak pro ms jdu do 4. Ivf s minimalkou. No pro narovnani kostrce mi sestra rikala se doufa se Ji
nezavolam ze ze jsem tehotna
9. dub 2014 v 17:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karolakmn Však se přidáš a za pár dnů, budu sledovat já tvoji dráhu // :slight_smile:
Teď jsem první 2,5 hodiny bez průjmu, takže je to mooooooc fajn :grinning:
Udělala jsem si těstovinky s moravským uzeným a dala jsem jen trošičku oleje, miláčkovi jsem půlku zapekla s vajíčkem a mě bez ničeho, raději tedy :grinning:. Mám pocit, že další dotek toaleťáku na prdelíně už asi nesnesu :grinning:
Na krev jdu v pondělí :wink:
9. dub 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jakoubekzdenka1711 snažím se mu vytvořit fajn prostředí :slight_smile:
@cicinky to se ti nedivím ze už nemůžeš tu rulicku ani vidět, tak snad už to přejde a budes mít klid... Ja si jdu udělat těstoviny s pestem, cely odpo piju nastridacku kontryhelovy čaj a mliko... Moje druha polovicka je v práci a pro malou jsem na vařila včera tak moc vařit nemusím a zítra nám udelam nejaky silný hovězí vývar se spoustou zeleniny a nudlicek :slight_smile:
9. dub 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karolakmn Jééé, zrovna jsem dělala bujonek se zeleninkou, chtěla jsem něco hroooozně silného, takže Vitana masový bujon vyhrál :grinning: a k tomu dinosauří těstovinky z Lidlu :grinning:
On to mužíček moc nemusí, vývary celkově, takže když mám chuť udělám si rychlý bujonek, jinak dělám hrachovku, gulášovku a pod. :wink:
Zatím se mi bříško i střeva uklidnily, tak snad to bude lepší :grinning:
A ráno bude zase další testík :slight_smile:
9. dub 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek