Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

suzik161
9. dub 2014

Hlásím se s nafasovanými injekcemi 😀 pojišťovna to zatím neschválila, ale sestra mi to dovolá, teď jen počkat na MS, jsem zvědavá, jak zvládnu tu velkou dávku

Holky, držím vám palce, // těm co tenhle hezký obrázek vidí, moc gratuluji!!

karolakmn
9. dub 2014

@cicinky tak mi hned dej vědet jak ta dálnice sílí 😀

cicinky
9. dub 2014

@karolakmn ráno bude zase ve totoblogu 😉
@suzik161 díky díky díky a držím pěstičky, ať vše vyjde 😉

japro
10. dub 2014

@karolakmn paráda že je vše ok 🙂 držím palečky pořádně odpočívej 🙂 a za 14 // 😉

japro
10. dub 2014

@suzik161 no paráda já jdu fasovat zítra 🙂

japro
10. dub 2014

@cicinky
@karolakmn holky on je dobrý po transferu dávat si kontryhelovy čaj ? to vubec nevím já si ho tenkrát dávala na děložní sliznici ted už je dobrá a nepuužívám ...... že bych ho pokoupila? nebo něco jiného ? poradíte at jsem připravená 😉 zatím mám jen kyselinu listovou 🙂 opatrujte se holky 🙂

cicinky
10. dub 2014

@japro ahoj, není to od věci, čaj celkově, krom černého je dobrý 😉
Já měla kyselinu a až do doby před transferem, pak jsem začala baštit zeleninu jako takovou, zvláště saláty, mrkev, kedluben a pod.
A k tomu každý den 1x jogurt, alespoň 1x maso a i sladké neřesti 😀.
Jogurt, maso a hodně pít, to je úplný základ 😉

japro
10. dub 2014

@cicinky jj tak jogutry , tvaroh, cotage a ovoce zeleninu to jám na tuny 😀 tak to je v pohodě 🙂 a maso taky no 😉 na toto jsem vzorná jím zdravě ........

cicinky
10. dub 2014

@japro já jsem koukala jak pero z gauče, když mi řekli, alespoň 3 litry denně, 1x jogurt a nejdůležitější je maso, to totiž dělá tu peřinku pro mimiska 😉, oni fakt nekecali 😀

japro
10. dub 2014

@cicinky díky moc za radu no já si dám 2 - 2,5 litru jen v práci 😀 vodu já chlastám jak duha 😀

cicinky
10. dub 2014

@japro správně!! Jen tak dál 😉
Ta voda je taky dobrá po OPU, protože pomáhá srazit otok na vaječníku 😉

renda12
10. dub 2014

takže já jdu na druhý pokus ivf po roce hormony budu brát od 16.4.ke gonalu 187,5jed.mibyl přidán luverix na den jednu dávku .tak uvidíme jak to vše dopadne

karolakmn
10. dub 2014

@japro ja ho přijmu i ted po transferu

karolakmn
10. dub 2014

Holky ja jsem porad nejaka hrozne unavena po tom transferu

78marcela
10. dub 2014

@karolakmn Však krásně odpočívej, spi, hlavně pohoda...

suzik161
10. dub 2014

@renda12 ahoj, tak to bychom měly být stejně, pokud MS přijde jak má 😀 já mám Puregon, 300jednotek, minule jsem špatně reagovala, tak mám větší dávky. Tak jsem na to zvědavá 😉

karolakmn
10. dub 2014

To ja bych spala ale o malou se musim starat....

karolakmn
10. dub 2014

@78marcela je to normalni tako a unava?

japro
10. dub 2014

@karolakmn jj to tak bejvá no tak co to jen pujde odpočívej 🙂

78marcela
10. dub 2014

@suzik161
@renda12 budeme spolu tak nějak stejně v té druhé vlně, a určitě budeme úspěšné jako @cicinky. Já právě za chviličku vyrážím do Brna, nemohla jsem se tohoto dne skoro ani dočkat. Tak ted jenom aby bylo vše ok na konzultaci a mohla jít už do toho konečně zase.

78marcela
10. dub 2014

@karolakmn nevím, ale vezmi si, že to je přece jenom zásah do organismu, ted co do sebe láduješ léků, určitě to působí, na každého třeba trochu jinak, já byla tehdy pořád vzteklá.
A co se týká únavy, to já jsem ted pořád i bez transferu, dneska je i takový spavý počasí...malé se nechce spinkat? Že byste si spolu zdřímly...

no nic, musím vyrazit. Zatím papa...

renda12
10. dub 2014

@suzik161 já měla minule gonal 150jedn.a měla jsem 10vajíček a dávaly se mi pak 2 oplod.
tak mi to když je to druhýn pokus o trochuzvednul tak uvidíme jak to dopadne🙂 přesně MS čekám právě kolem 15.a od 18 mám neschopenku jelikož dělám v zimě a tahám bedny s masem tak hned od začátkun jsem doma minule jsem chodila až do transféru do práce taktentokrát si to užiju doma

renda12
10. dub 2014

@78marcela jájezdím do zlína máme to blíž a přensě doufám že vše půjde dobře a na druhý pokus nám to výjde protože iui je u nás úplně k ničemu

cicinky
10. dub 2014

@karolakmn únava je přirozená, já prospinkala první 3 dny, sice po částech, ale skoro pořád 🙂
@renda12 přeji hodně štěstí a ať se zadaří 🙂
@78marcela už se těším, až napíšeš termíny, kdy začínáš 😉

karolakmn
10. dub 2014

@78marcela ne ty se nechce... Je jak z divokých vajec... 😠 ja byla neskutečné vztekla do transferu
@cicinky tak to jsem rada, ze nemam něco extra nemůžu se dočkat večera

cicinky
10. dub 2014

@karolakmn ono je to těmi léky, co si budeme povídat, ale všechno je to opravdu hrozná chemie, a tělo když se léčí, tak nejvíce právě spánkem 😉
S dítkem to asi moc nejde, ale zkus alepsoň trošičku odpočívat 😉

martas14
10. dub 2014

ahoj holky, tak hlásím, že mrcha červená dnes dorazila (doufám, že na doooost dlouho poslední 😉 ) a v sobotu si valím pro gonal a začnu se stimulkou, konečně se bude něco dít .....
@karolakmn a máš utrogestan? protože po něm jsem byla fakt vyřízená a spavá dost, kór jak my po transféru zvýšili dávkování ....jinak na tom budu stejně, taky s takovou malou třeperendou sama doma po transféru, no snad to nějak zvládnem, akorát nevím jak jí vysvětlím, že mi nemá skákat po břiše, když se příjde pomazlit ..
@suzik161 no vidíš, ty už máš injekce doma a čekáš na ms, a já zas na opak dnes přišla ms a v sobotu jedu pro injekce, u nás ještě ráno berou krev a utz a pak podle toho teprve upraví přesné dávkování a začínáme 😉
@renda12 ahojky, tak to budem tak plus mínus na stejno, taky pojedu na gonalu, akorát ještě nevím kolik mi dají dávkování
@78marcela tak co na konzultaci, doufám, že jen samé dobré zprávy? 😉

martas14
10. dub 2014

@renda12 já myslela, že těch deset vajíček říkají, že je tak nejlíp, že nedochází aspoň k tomu hyperstimuláku a když je jich pak moc, tak že nebývají tolik kvalitní...nebo proč ti zvyšovali tu dávku? kolik ti jich zůstalo na zamrazení, jestli se můžu zeptat 🙂

karolakmn
10. dub 2014

@cicinky dnes jsem si dala takovou po klidnou procházku a ted dělám ten silný hovězí vývar a pečuje štrůdl.... To ty a návštěva
@78marcela jak jsi dopadla
@martas14 kolik je tvý maličký? Ja už ji to nějak vysvětlila aspoň doufám... Porad si z nás děla kotníky a ho psa jak když jede dostihy 😀

cicinky
10. dub 2014

@karolakmn mě se dnes ven nechce, je tam tak nějak divně, akorát jsme si zajeli nakoupit, než šel mužíček do práce 😉
Dneska jsme měli krásné ráno, vzbudil nás můj budík na utroš a pak jsme se do 9ti hodin váleli v posteli a diskutovali o tom, jak vlastně přišel na to, že to bude chlapeček a proč to musí být chlapeček 😀
Byla to sranda 🙂
Už se těším, až budeš také testovat 😉