• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

26. srpna 2015 
@jesie28 včera večer a dnes dopoledne jsem měla hnědý výtok, tak snad se pořádně zakusuje :slight_smile:
9. lis 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 Tak snad to bude zakusování. Pro jistotu bych zašla k doktorovi. Já tohle neznám, beru až do 12tt Utrogestan, ten by měl pomoct udržet mimi. :slight_smile:
10. lis 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesie28 :slight_smile: zítra jedu na utz, tak uvidíme co tam bude :slight_smile: snad je prcek, kde má být :slight_smile: od té doby je to dobrý :slight_smile:
10. lis 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, takže jsem teď jen zběžně dočítala. Všem těhulkám moc gratuluji a všem v procesu snažení moc držím palečky !
Ja už mám před sebou jen 7 týdnů a malou už budu držet v náručí, už se nemůžu dočkat :slight_smile:
Držím moc moc pěstičky !
11. lis 2014 ve 20:19  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@suzik161 tak co, jak to dopadlo? :wink:
@zelvicka111 Tak to uteče jako voda. Hlavně, aby šlo všechno hladce a byly jste obě v pořádku :wink:
11. lis 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesie28 jeeee, promiň. Mimčo je tam kde má být, ještě nemá srdíčko, jenže mám ovulaci vždy déle, takže ok. Našel mi tam malinký hematom, takže mi nasadil ascorutin a utrogestan a neschopenku :slight_smile: za 14 dní kontrola srdíčka. :slight_smile:
12. lis 2014 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 Tak to je supééér. Moc gratuluju. Já mám taky Utrogestan a už bych se ho ráda zbavila. Děla to akorát pěkný svinčík :grinning: Já jdu 26 na kontrolu a 27 mě čeká velký ultrazvuk, tak jsem zvědavá na toho našeho prcka. Hlavně co to bude. :slight_smile:
12. lis 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jesie28 já jdu 25. na srdíčko, tak nám nebude utíkat spolu. Taky chci vědět pak, co to bude, nikdo z kamarádek to nechtěl vědět, chtěly to mít jako překvapení. Když jsem jim říkala, že já to jednou budu chtít vědět, tak na mé koukaly divně, až jsem si divně přišla :slight_smile: aspoň že nejsem sama :slight_smile: co by jsi chtěla?
12. lis 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 Já bych to chtěla vědět co to bude. Aspoň budu vědět co nakupovat. :grinning: Akorát manžel říkal, že by jsme si to nechali pro sebe, co to bude. Mě je to teď i jedno co to bude. Máme doma kluka. Manžel by chtěl holku. No podle mého poďobaného obličeje,by ta holka i seděla. :grinning: U malýho jsem to neměla. Tak uvidíme. Hlavně, aby to mimi bylo zdravé.
12. lis 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jesie28 my to taky budeme chtít případně vědět. :slight_smile: ale máš pravdu, hlavně aby to bylo zdravé :slight_smile:
12. lis 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesie28 @suzik161 Ju utrogestan holky, brala (vkládala) jsem ho do 13tt a teď ho beru zase od 27tt kůli čípku (prý to brání dozrávání čípku a mě se tehdy začal dost rychle zkracovat),ale teď ho polikám, přijde mi to lepší než riskovat zanesení nějaké infekce, nebo poranění.... Takže taky jsem si myslela, že se utrouše zbavim a prd :slight_smile: Ale hlavně, že opravdu zabírá !
12. lis 2014 ve 20:26  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelvicka111 Mě právě doktor žekl, že mám zavádět. Já ho nikdy nepolykala :confused:
12. lis 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesie28
@zelvicka111
Holky, tak já zavádím, 3x denně :slight_smile:, mám ho zatím do 8.týdne, a pak mi jen upraví dávkování :confounded:
Nakoupila jsem si hromadu rukaviček, pač v práci nemám šanci si vydezinfikovat dokonale ruce, a přeci jen ta rukavice je i bezpečnější, že se neporaním :slight_smile:
17. lis 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161
@zelvicka111
@cicinky Holky dáváte si v těhotenství vanu?
18. lis 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesie28 vaně se vyhýbám a teplé vodě taky :slight_smile: jinak jsem dnes viděla prcka i se srdíčkem :slight_smile:
18. lis 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@suzik161 Já právě se taky bojím, abych něco nepos.. Proto se raději vyhýbám i termálkám. Ale tak bych si tu vanu naplnila :grinning: Tak to je super, že už vidíte srdíčko. Já jdu příští týden, tak doufám, že se i dozvím co to bude. Jdu i na ten velký utrazvuk, akorát mě mrzí i manžela, že nemůže jít semnou. Nedají mu v práci dovolenou :frowning2:
18. lis 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jesie28 vím, že tady byla holka, co si napustila vanu a pak si tam lehla jen na chviličku než se jí stihlo nahřát břicho. Ale nevím, zda bych pak z té vany vylezla :slight_smile: jeeeeee jsem zvědavá na pohlaví taky a ten manža mě mrzí, ale snad mu to vyjde v tom 20tt. :slight_smile:
18. lis 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jesie28 Ahoj, teplou vanu si nedávám,ale hodně teplou sprchu ano, miluju horkou vodu, tak to kompenzuju alespoň tak :slight_smile:.
19. lis 2014 v 11:13  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesie28 Vanu mě nedoporučovali :frowning2:
@suzik161
@zelvicka111
Holky, to je krásné, vy jste všechny v očekávání :grinning:
Až budete mít fotky prďolků, ukážete mi je? :slight_smile:
19. lis 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cicinky To víš, že ukážeme. Já jsem chtěla minule od doktora fotečku, protože mám jen foto toho pidi miminka a on tam zrovna neměl tiskárnu na fotky. :frowning2: Tak snad příští týden. A co ty? Jsi taky v očekávání nebo se snažíte? Já už v tom mám tady trochu hokej. :sweat_smile:
19. lis 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cicinky já mám zatím fotky jen s takovou malou bublinkou a světlým klíčkem uvnitř. Až budu mít lepší tak ukážu :slight_smile: co ty????
19. lis 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicinky Ahoj, ja už teď fotku asi nedostanu protože malá je už moc velká a hlavičkou dolů,takže i blbej úhel, takže sem dám pak fotečku až už bude malá venku, už to mám za pár :slight_smile:
Držím palečky !
20. lis 2014 ve 13:02  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesie28
@suzik161
@zelvicka111
Děvčátka, v pátek (čili zítra :grinning:) mi rozmražují bublinku :grinning: a jdu si pro ni :grinning:
Jsem celá taková poprděná :grinning:
Vůbec si nechci připouštět, že se něco nepovede :grinning: (ať žije realistika :grinning:)

NA FOTEČKY SE MOOOOOC TĚŠÍM, strašně moc vám to všem přeju, co je krásnějšího, než počít nový život.... první 3 roky je to mazlíček, posránek, počůránek, pak začíná první vlna vzdoru, kterou se vší silou zvládnete, jenžeeee... přijdou babičky, a jede druhá vlna "rozmazlujeme a rozmazlujeme a rozmazlujeme" :grinning:... pak je další vlna škola, další vzdor, první kamarádi, lásky, zklamání... no a pak puberta, že :grinning:
Doufám, že moje dítko nebude po mě, byla jsem pěkně vzdorná a jalová :grinning:
20. lis 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cicinky však jsem na tebe dnes vzpomněla :slight_smile: budu ti zítra držet palce, všechny 4, mám dostatek času na neschopnosti :slight_smile:
Krásně jsi to nalajnovala :slight_smile: doufám, že prcek nebude po mně tak tvrdohlavý :slight_smile:
20. lis 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzik161
@cicinky
to je hezké, jak si přejete aby nebylo tak tvrdohlave po vás:slight_smile:
Mě moje máma vždycky říká- nepřeju ti nic zlého, jenom děcko jako jsi byla ty :slight_smile:

cici, takže tak od úterý středy se mám připravit na ty krásné čárky, co nám tu budeš hezky ukazovat po ránu ? Už se na to moc těším :slight_smile:
20. lis 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cicinky Tak to mooooc držíme palečky, aby se uchytila.. :wink:
21. lis 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzik161
@78marcela
@jesie28
Holky, dííííky, dnes přesně ve 12.30 moje rozmražená bublinka byla poslána do vyhřáté peřinky, tak uvidíme, jak se zavrtá :grinning:
Mací, asi ano, zase budou :grinning:, každý den ranní dávka čárek (tedy doufám)
21. lis 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cicinky držím vám palce s bublinkou!!!
21. lis 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cicinky tak to už se těším, jak budu hezky ráno vstávat s takovým optimistickým pohledem na dvě čárky :slight_smile:
21. lis 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@suzik161
@78marcela
Díky holky :slight_smile:
21. lis 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek