Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

suzik161
9. lis 2014

@jesie28 včera večer a dnes dopoledne jsem měla hnědý výtok, tak snad se pořádně zakusuje 🙂

jesie28
10. lis 2014

@suzik161 Tak snad to bude zakusování. Pro jistotu bych zašla k doktorovi. Já tohle neznám, beru až do 12tt Utrogestan, ten by měl pomoct udržet mimi. 🙂

suzik161
10. lis 2014

@jesie28 🙂 zítra jedu na utz, tak uvidíme co tam bude 🙂 snad je prcek, kde má být 🙂 od té doby je to dobrý 🙂

zelvicka111
11. lis 2014

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, takže jsem teď jen zběžně dočítala. Všem těhulkám moc gratuluji a všem v procesu snažení moc držím palečky !
Ja už mám před sebou jen 7 týdnů a malou už budu držet v náručí, už se nemůžu dočkat 🙂
Držím moc moc pěstičky !

jesie28
11. lis 2014

@suzik161 tak co, jak to dopadlo? 😉
@zelvicka111 Tak to uteče jako voda. Hlavně, aby šlo všechno hladce a byly jste obě v pořádku 😉

suzik161
12. lis 2014

@jesie28 jeeee, promiň. Mimčo je tam kde má být, ještě nemá srdíčko, jenže mám ovulaci vždy déle, takže ok. Našel mi tam malinký hematom, takže mi nasadil ascorutin a utrogestan a neschopenku 🙂 za 14 dní kontrola srdíčka. 🙂

jesie28
12. lis 2014

@suzik161 Tak to je supééér. Moc gratuluju. Já mám taky Utrogestan a už bych se ho ráda zbavila. Děla to akorát pěkný svinčík 😀 Já jdu 26 na kontrolu a 27 mě čeká velký ultrazvuk, tak jsem zvědavá na toho našeho prcka. Hlavně co to bude. 🙂

suzik161
12. lis 2014

@jesie28 já jdu 25. na srdíčko, tak nám nebude utíkat spolu. Taky chci vědět pak, co to bude, nikdo z kamarádek to nechtěl vědět, chtěly to mít jako překvapení. Když jsem jim říkala, že já to jednou budu chtít vědět, tak na mé koukaly divně, až jsem si divně přišla 🙂 aspoň že nejsem sama 🙂 co by jsi chtěla?

jesie28
12. lis 2014

@suzik161 Já bych to chtěla vědět co to bude. Aspoň budu vědět co nakupovat. 😀 Akorát manžel říkal, že by jsme si to nechali pro sebe, co to bude. Mě je to teď i jedno co to bude. Máme doma kluka. Manžel by chtěl holku. No podle mého poďobaného obličeje,by ta holka i seděla. 😀 U malýho jsem to neměla. Tak uvidíme. Hlavně, aby to mimi bylo zdravé.

suzik161
12. lis 2014

@jesie28 my to taky budeme chtít případně vědět. 🙂 ale máš pravdu, hlavně aby to bylo zdravé 🙂

zelvicka111
12. lis 2014

@jesie28 @suzik161 Ju utrogestan holky, brala (vkládala) jsem ho do 13tt a teď ho beru zase od 27tt kůli čípku (prý to brání dozrávání čípku a mě se tehdy začal dost rychle zkracovat),ale teď ho polikám, přijde mi to lepší než riskovat zanesení nějaké infekce, nebo poranění.... Takže taky jsem si myslela, že se utrouše zbavim a prd 🙂 Ale hlavně, že opravdu zabírá !

jesie28
12. lis 2014

@zelvicka111 Mě právě doktor žekl, že mám zavádět. Já ho nikdy nepolykala 😕

cicinky
17. lis 2014

@jesie28
@zelvicka111
Holky, tak já zavádím, 3x denně 🙂, mám ho zatím do 8.týdne, a pak mi jen upraví dávkování 😖
Nakoupila jsem si hromadu rukaviček, pač v práci nemám šanci si vydezinfikovat dokonale ruce, a přeci jen ta rukavice je i bezpečnější, že se neporaním 🙂

jesie28
18. lis 2014

@suzik161
@zelvicka111
@cicinky Holky dáváte si v těhotenství vanu?

suzik161
18. lis 2014

@jesie28 vaně se vyhýbám a teplé vodě taky 🙂 jinak jsem dnes viděla prcka i se srdíčkem 🙂

jesie28
18. lis 2014

@suzik161 Já právě se taky bojím, abych něco nepos.. Proto se raději vyhýbám i termálkám. Ale tak bych si tu vanu naplnila 😀 Tak to je super, že už vidíte srdíčko. Já jdu příští týden, tak doufám, že se i dozvím co to bude. Jdu i na ten velký utrazvuk, akorát mě mrzí i manžela, že nemůže jít semnou. Nedají mu v práci dovolenou ☹

suzik161
18. lis 2014

@jesie28 vím, že tady byla holka, co si napustila vanu a pak si tam lehla jen na chviličku než se jí stihlo nahřát břicho. Ale nevím, zda bych pak z té vany vylezla 🙂 jeeeeee jsem zvědavá na pohlaví taky a ten manža mě mrzí, ale snad mu to vyjde v tom 20tt. 🙂

zelvicka111
19. lis 2014

@jesie28 Ahoj, teplou vanu si nedávám,ale hodně teplou sprchu ano, miluju horkou vodu, tak to kompenzuju alespoň tak 🙂.

cicinky
19. lis 2014

@jesie28 Vanu mě nedoporučovali ☹
@suzik161
@zelvicka111
Holky, to je krásné, vy jste všechny v očekávání 😀
Až budete mít fotky prďolků, ukážete mi je? 🙂

jesie28
19. lis 2014

@cicinky To víš, že ukážeme. Já jsem chtěla minule od doktora fotečku, protože mám jen foto toho pidi miminka a on tam zrovna neměl tiskárnu na fotky. ☹ Tak snad příští týden. A co ty? Jsi taky v očekávání nebo se snažíte? Já už v tom mám tady trochu hokej. 😅

suzik161
19. lis 2014

@cicinky já mám zatím fotky jen s takovou malou bublinkou a světlým klíčkem uvnitř. Až budu mít lepší tak ukážu 🙂 co ty????

zelvicka111
20. lis 2014

@cicinky Ahoj, ja už teď fotku asi nedostanu protože malá je už moc velká a hlavičkou dolů,takže i blbej úhel, takže sem dám pak fotečku až už bude malá venku, už to mám za pár 🙂
Držím palečky !

cicinky
20. lis 2014

@jesie28
@suzik161
@zelvicka111
Děvčátka, v pátek (čili zítra 😀) mi rozmražují bublinku 😀 a jdu si pro ni 😀
Jsem celá taková poprděná 😀
Vůbec si nechci připouštět, že se něco nepovede 😀 (ať žije realistika 😀)

NA FOTEČKY SE MOOOOOC TĚŠÍM, strašně moc vám to všem přeju, co je krásnějšího, než počít nový život.... první 3 roky je to mazlíček, posránek, počůránek, pak začíná první vlna vzdoru, kterou se vší silou zvládnete, jenžeeee... přijdou babičky, a jede druhá vlna "rozmazlujeme a rozmazlujeme a rozmazlujeme" 😀... pak je další vlna škola, další vzdor, první kamarádi, lásky, zklamání... no a pak puberta, že 😀
Doufám, že moje dítko nebude po mě, byla jsem pěkně vzdorná a jalová 😀

suzik161
20. lis 2014

@cicinky však jsem na tebe dnes vzpomněla 🙂 budu ti zítra držet palce, všechny 4, mám dostatek času na neschopnosti 🙂
Krásně jsi to nalajnovala 🙂 doufám, že prcek nebude po mně tak tvrdohlavý 🙂

78marcela
20. lis 2014

@suzik161
@cicinky
to je hezké, jak si přejete aby nebylo tak tvrdohlave po vás🙂
Mě moje máma vždycky říká- nepřeju ti nic zlého, jenom děcko jako jsi byla ty 🙂

cici, takže tak od úterý středy se mám připravit na ty krásné čárky, co nám tu budeš hezky ukazovat po ránu ? Už se na to moc těším 🙂

jesie28
21. lis 2014

@cicinky Tak to mooooc držíme palečky, aby se uchytila.. 😉

cicinky
21. lis 2014

@suzik161
@78marcela
@jesie28
Holky, dííííky, dnes přesně ve 12.30 moje rozmražená bublinka byla poslána do vyhřáté peřinky, tak uvidíme, jak se zavrtá 😀
Mací, asi ano, zase budou 😀, každý den ranní dávka čárek (tedy doufám)

suzik161
21. lis 2014

@cicinky držím vám palce s bublinkou!!!

78marcela
21. lis 2014

@cicinky tak to už se těším, jak budu hezky ráno vstávat s takovým optimistickým pohledem na dvě čárky 🙂

cicinky
21. lis 2014

@suzik161
@78marcela
Díky holky 🙂