Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

pjja
25. kvě 2015

@jesie28 jj chodím a super

jesie28
25. kvě 2015

@pjja a nemáš prosím jejich ceník? Na kolik tam výjde IVF s min. stimulací?

moobby
10. čer 2015

Ahoj holky tak se k vam pridam jiz mam 4 deti ale moc si prejeme 5te 🙂 bohuzel jsem po dvou mimodeloznich prisla o oba vejcovody a jedina nase moznost je ivf jste na tom nekdo tedy IVF je tu mwzi vami nektera ktera je na tom podobne ?? Konzultaci mam na 24.6 mam z toho celkem obavu vubec nevim co nas ceka

monak85
10. čer 2015

Ahoj holky, tak já už myslím jen na to, aby už bylo září, abychom měli všechna vyšetření v pořádku a mohli jsme se opet pokusit o těhu.. Možná jsem blázen, ale zkusím opet dvě embryjka.. Tahle jedina myšlenka mě žene ku předu. Teď během šestinedělí se žádné vyšetření nedělají a me to přijde nekonečné..  Je to hrozny, ale život musí jít dál..

jakoubekzdenka1711
9. črc 2015

Ahoj Holky tak 21.6. se narodil Tomasek, 50cm a 3400g. Na jsem zivy dukaz ze zazraky se deji. Mame ho pro neuspesnych pokusech prirozene a to Nam rikali se nikdy sama neotehotnim

jesie28
9. črc 2015

@jakoubekzdenka1711 moc gratuluji k Tomåškovi. Ať vám dělá jen radost a je zdravý. Brala jsi nějaký léky na otěhot ění nebo to šlo samo?

78marcela
9. črc 2015

@jakoubekzdenka1711 tak to je nadherna zprava, super, zazraky se opravdu deji. Kamaradka po osmi ivf taky porodila holcicku, ktera se jim nakonec pred devatym pokusem povedla prirozene. Preju obema moc a moc zdravi a stesti😉

nikka7
9. črc 2015

@jakoubekzdenka1711 ty jo super moc gratuluju. 🙂

jakoubekzdenka1711
14. črc 2015

@jesie28
@78marcela
@nikka7 dekuji, nebrala jsem zadne leaky, Jen jsem dostala caj, a nechala jsem so nsrovnat kostrc, jinak nic tak nevim

nikka7
15. črc 2015

@jakoubekzdenka1711 tak to je super že jste nemusela podstupovat žádné IVF atd... Občas právě srovnání té pánevní části nebo cviky Ludmily Mojžíšové na to aby člověk otěhotněl stačí 🙂

molia
15. črc 2015

@jakoubekzdenka1711
@nikka7 holky prosím Vás o radu .... jsem od února po laparce a stále se otěhotnění nekoná ( pila jsem čaj a brala clostík ) ...už jsem si něco přečetla tady na koníkovi o Mojžíšové, ale stále jsem se s tím nechtěla zabývat ... jde o to,že mě opravdu často bolí záda v kříži a tak nevím jestli nezačít uvažovat o srovnání kostrče, ale někde jsem četla, že to není nic příjemného ( i když pro mimíska uděláme vše 🙂 ) zvažuji už návštěvu gynekoložky a odeslání asi na ivf 😕 myslíte, že bych měla nejdříve zkusit srovnání ? 😉 díky 🙂

nikka7
15. črc 2015

@molia No já bych zašla nejprve ke gynekoložce a s tou se poradila.
Srovnání té kostrče a celkově ty cviky Ludmily Mojžíšové bych ale klidně začala praktikovat hned. Níže je článek o cvikách LM, kde není moc textu a je to spíše v bodech. Navíc cvičit můžete začít ihned a stačí cviky dělat doma. Na youtube jsem našla i pár videí. 🙂

http://www.zenska-neplodnost.cz/novinky/kouzeln...

https://www.youtube.com/results?search_query=cv...

molia
15. črc 2015

@nikka7 ty jsi skvělá moc děkuji 🙂

jakoubekzdenka1711
16. črc 2015

@nikka7 na jsem 9 let se snazila, 3ivf se vsim co se dalo, v Loni 4ivf jako samoplatce, hodne penez je pryc a nakonec se Nam to stall prirozene, vymodleny synek, nase zlaticko. Dokonce mi rikali se jsem blazen v repromede a v uniice se snazili Nam pomoci.

lucinecka28
18. črc 2015

@jakoubekzdenka1711 ke komu jsi chodila v repromede? Ja chodim k doktorce Hromadove

jakoubekzdenka1711
18. črc 2015

@lucinecka28 k mudr veselymu, konzultace jsem Mela u mudr. Vesele. Ta mi po 2 neuspesnem Ivf rekla se bych se Mela lecit na psychiatrii, zaplatili jsme vsechno co se dalo tolik penez a nic, presla jsem do unici a tak je to June, velmi prijemne sestry a doktori a hlavne to nic neslibuji, a zbytecne neutracis penize, udelaji Jen co je potreba.

nikka7
20. črc 2015

@molia vůbec nemáš zač 😉

nikka7
20. črc 2015

@jakoubekzdenka1711 někde ty lékaři nejsou zrovna citllivý to je fakt. A je jedno jak hlavně že se nakonec zadařilo a máš doma svoje zlatíčko. 🙂

jakoubekzdenka1711
28. črc 2015

@nikka7 ano mas pravdu, je to o lidech, a je to nase zlaticko,

jakoubekzdenka1711
28. črc 2015

Holky nemate nektera zajem o sypany caj Dle mojzisove zustal mi cely pytlik, novy nenacaty.
Nevim jestli mi pomohl, ale 2 pytliky jsem vypila CCA 5 mes. A zadarilo se.

pavlina1976
1. srp 2015

@monak85 Ahoj Moni, dlouho jsem tu nebyla, tak ani nevím co se stalo, teď jsem to dočetla, je mi to moc líto, moc 😢 . V září jdu také na ket. Tak snad i mě se to už podaří. Všechny děvčátka už mají mimi. Tak to bych ti moc přála, aby jsi mohla v září také hned začít! Pořád jdeme dál, tak i nám se to musí prostě povést 🙂 . Drž se Moni!

pavlina1976
1. srp 2015

@jakoubekzdenka1711 Ahoj, moooooc grauluju!!!!! 😀 . Krása, takový chlapák 😉

hanpavka
1. srp 2015

Holky můžete mi poradit? Máme za sebou 5 pokusu IUI, neúspěšných ☹ Takže nám doktor doporučil měsíc pauzu od všech injekcí a prášků a v září začít s prvním IVF.. našetřeno máme, ale přítel chce ještě počkat.. Zajímá mě, zda se může IVF oddálit třeba o tři měsíce nebo to na sebe prostě navazuje a po IUI hned musí být IVF.. chtěli bychom tomu dát ještě volný průběh a né se hned stresovat umělým.. není to tak, že když se IVF posune o pár měsíců, musí se potom absolvovat zase všechna vyšetření znovu? Děkuji za rady.

78marcela
1. srp 2015

@hanpavka my jsme iui ani nezkouseli, sli jsme rovnou do ivf, přece jen je tam mnohem vyssi sance. Takze urcite to neni navazne. A zalezi, co za testy vam delali, treba trombofilni mutace jsou na cely zivot stejne a nemenne, ale promenlivy je treba spermiogram. Takze se to tak neda rict. Domluvila bych se na vasem miste primo s doktorem a dala na jeho radu.

hanpavka
2. srp 2015

@78marcela a koukám, že vám vyšlo IVF hned poprvé?? 🙂 vy se máááte! 🙂 Můžu se zeptat, kolik jste dopláceli? My jsme na spermiogram chodili každý měsíc, před IUI a výsledky vždy rozdílné, ale díky vitamínům vždy lepší a naposledy dokonce 65 mil. a dobrá pohyblivost, já dva krásně velké folikuly a stejně to nevyšlo ☹ Ale chtěli bychom si od toho všeho odpočinout aspoň na pár měsíců, tak jsme chtěli to IVF odložit.. 🙂

78marcela
2. srp 2015

@hanpavka ted jsem se docela rozesmala, pry ze napoprve..nas pribeh si muzes precist tady, zrovna dnes jsem ho sepsala. https://www.modrykonik.cz/blog/78marcela/article/cekani-na-zazrak-1-vay6ez/

hanpavka
2. srp 2015

@78marcela Omlouvám se, přečetla jsem si ho až když jsem vám odeslala svou reakci... Klobouk dolů, jste statečná a silná, když jste to nevzdala.. snad už bude jenom dobře a miminka se dočkáte ve zdraví a bez komplikací! Přeju Vám to 🙂 Nám doktor doporučuje imunologické vyšetření až po prvním pokusu IVF, že se ve většině případů vždycky nějaká reakce najde a lidi jsou pak zbytečně nervozní a stresujou a přikládají tomu větší váhu, než to ve skutečnosti má..

78marcela
2. srp 2015

@hanpavka tady se tyka😉
O komplikacich behem tehu jsem napsala v pokracovani clanku. Proste to byl mazec a uprimne se tesim az bude mala venku. Hlavne at je zdrava a v poradku.
My taky sli az po nekolika pokusech na imuno. Ale uz predtim jsem preventivne brala medrol a prednison. Drzim pesti at to dobre dopadne.

marrys
12. srp 2015

ahoj holky. čtu vás už dlouho, ale ještě jsem nepsala. můžu se přidat? ráda bych se podělila o své zkušenosti s ivf. a hlavně chci dodat odvahu všem, kterým to nevyjde napoprvé, ale třeba ani napodruhé atd. my letos změnili centrum, kde nám to napoprvé vyšlo (celkově jsem podstoupila 4. pokus).

hanpavka
12. srp 2015

@78marcela až ted jsem si všimla, že jsi psala o medrolu a prednisonu před imuno vyšetření.. to ti doporučil doktor a můžu se zeptat na co přesně ty léky jsou? Nechce se mi to hledat na netu 🙂